Princess cup

08.06.2024 - 09.06.2024

ŠH Prievidza

Deadline entry: 20.05.2024
Deadline MP3: 01.06.2024
Contact: [email protected], +421 905 121 402
Notes: Max 25 gymnastiek za klub Poplatok / štartovné / registračné: 40€/ - za odhlásenie sa zo súťaže po uzávierke prihlášok bude poplatok 10€

# Category Type
1. Juniorky A (2009-2010) Individual
1.
2.
2. Pre junior I. A (2011) Individual
1.
2.
3. Pre junior II. A (2012) Individual
1.
2.
4. Hopes A (2013) Individual
1.
2.
5. Children A (2014 -2015) Individual
1.
2.
6. Senior B (2008 a st. ) Individual
1.
2.
7. Junior B (2009-2010) Individual
1.
2.
8. Pre junior B (2011) Individual
1.
2.
9. Hopes I. B (2012) Individual
1.
2.
10. Hopes II. B (2013) Individual
1.
2.
11. Children I. B (2014) Individual
1.
2.
12. Children II. B (2015) Individual
1.
13. Kids B (2016) Individual
1.
14. Baby B (2017) Individual
1.
15. Mini B (2018 a ml.) Individual
1.
16. Junior B light (2009-2010) Individual
1.
17. Pre junior B light (2011) Individual
1.
18. Hopes I. B light (2012) Individual
1.
19. Hopes II. B light (2013) Individual
1.
20. Children I. B light (2014) Individual
1.
21. Children II. B light (2015) Individual
1.
22. Kids B light (2016) Individual
1.
23. Baby B light (2017) Individual
1.
24. Mini B light (2018 a ml.) Individual
1.
25. Seniorky SR C (2008 a st) Individual
1.
26. Juniorky SR C (2009-2010) Individual
1.
27. Pre junior SR C (2011) Individual
1.
28. Nádeje SR C (2012) Individual
1.
29. Nádeje SR C (2013) Individual
1.
30. Žiačky SR C (2014) Individual
1.
31. Žiačky SR C (2015) Individual
1.
32. Prípravka SR C (2016) Individual
1.
33. Prípravka SR C (2017) Individual
1.
34. Slniečka SR C (2018 a ml.) Individual
1.

Filter Entriesfilter

Juniorky A (2009-2010)
1. Bulygina Kira AURORA International Sport Club SVK
2. Jurasz Karolina KS SPARTAK POL
Pre junior I. A (2011)
1. Hajdinova Ema AURORA International Sport Club SVK
2. Grimshaw Ema ŠK ŠOG Nitra SVK
Pre junior II. A (2012)
1. Khilimova Mariia AURORA International Sport Club SVK
2. Skačanová Salomé ŠK ŠOG Nitra SVK
3. Mancová Nina ŠK ŠOG Nitra SVK
4. Krnáčová Adela ŠK ŠOG Nitra SVK
Children A (2014 -2015)
1. Šúňová Aneta Centrum voľného času Nováky SVK
2. Kovačová Diana Centrum voľného času Nováky SVK
3. Davydenko Nikol AURORA International Sport Club SVK
4. Machats Giulietta ŠK JUVENTA Bratislava SVK
5. Szendreyová Lujza Mária TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady SVK
6. Vörös Tamara ŠK ŠOG Nitra SVK
7. Hrabková Lea Športový klub ARGO SVK
Senior B (2008 a st. )
1. Kvaková Sofia TJ Rapid Bratislava SVK
2. Šimurková Vanessa KMG ARGO Prievidza SVK
3. Vasenkova Karina KMG Tanja Martin SVK
Junior B (2009-2010)
1. Revutska Oleksandra TJ Rapid Bratislava SVK
2. Ďuricová Vanesa KMG ARGO Prievidza SVK
3. Dashutina Veronika AURORA International Sport Club SVK
4. Kutomanova Veronika AURORA International Sport Club SVK
5. Dobiašová Emma AURORA International Sport Club SVK
6. Skačanová Sophia ŠK ŠOG Nitra SVK
Pre junior B (2011)
1. Gregušová Petra KMG ARGO Prievidza SVK
2. Bednarz Paulina KS SPARTAK POL
3. Kučerová Linda KMG Tanja Martin SVK
4. Zanizdra Viktoriia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Hopes I. B (2012)
1. Holovan Olexandra AURORA International Sport Club SVK
2. Adamczyk Zofia KS SPARTAK POL
3. Oliinyk Polina KMG Tanja Martin SVK
4. Barnová Lívia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
5. Madaras Jázmin Sziget DSE HUN
6. Bizoňová Eliška TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady SVK
Hopes II. B (2013)
1. Belodray Valeria TJ Rapid Bratislava SVK
2. Hoff Diana TJ Rapid Bratislava SVK
3. Kozkina Zlata AURORA International Sport Club SVK
4. Raida Oleksandra ŠK JUVENTA Bratislava UKR
5. Dénes Antónia Sziget DSE HUN
6. Suchalová Alexandra Športový klub ARGO SVK
Children I. B (2014)
1. Divekyová Linda Centrum voľného času Nováky SVK
2. Fábryová Eliška Centrum voľného času Nováky SVK
3. Píšová Lea Centrum voľného času Nováky SVK
4. Hindi Sofia Alexa AURORA International Sport Club SVK
5. Buzova Karla AURORA International Sport Club SVK
6. Rogozhnykova Anghelina AURORA International Sport Club SVK
7. Michaličková Lujza ŠK JUVENTA Bratislava SVK
8. Mäčková Diana KMG Tanja Martin SVK
9. Šestáková Klára TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
10. Hamarová Mia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
11. Roslaia Polina TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady UKR
12. Kávási Szófia Sziget DSE HUN
13. Suchal Natália Športový klub ARGO SVK
14. Kotesová Linda Športový klub ARGO SVK
Children II. B (2015)
1. Katreniak Nelly TJ Rapid Bratislava SVK
2. Pišteková Hana AURORA International Sport Club SVK
3. Rogozhnykova Snezhana AURORA International Sport Club SVK
4. Nakonechna Viktoriia KMG Tanja Martin SVK
5. Stašová Tamara KMG Tanja Martin SVK
6. Csányi Lara Sziget DSE HUN
7. Sokolikova Eva KMG Tanja Martin SVK
Kids B (2016)
1. Dziamko Kristina TJ Rapid Bratislava SVK
2. Raneta Darina TJ Rapid Bratislava SVK
3. Sokolová Zoja TJ Rapid Bratislava SVK
4. Tordajiová Tamara TJ Rapid Bratislava SVK
5. Ferjancová Laura KMG Danubia Bratislava SVK
6. Danková Lada TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
7. Varga Emese Sziget DSE HUN
8. Korcová Michaela ŠK ŠOG Nitra SVK
9. Ulehlová Anya ŠK ŠOG Nitra SVK
10. Lukáčová Ela KMG Tanja Martin SVK
11. Ďurechová Agáta ŠK ŠOG Nitra SVK
Baby B (2017)
1. Lacová Sofia TJ Rapid Bratislava SVK
2. Mišeje Barbara Centrum voľného času Nováky SVK
3. Fábryová Dorota Centrum voľného času Nováky SVK
4. Vlnková Amelia ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Hlavajová Natália ŠK ŠOG Nitra SVK
6. Peťovská Erin ŠK ŠOG Nitra SVK
7. Nowak Lara KS SPARTAK POL
8. Klukanová Viktória KMG Danubia Bratislava SVK
9. Štukovská Gréta KMG Danubia Bratislava SVK
10. Petrášová Adriána TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
11. Skačanová Simeona ŠK ŠOG Nitra SVK
12. Bizoňová Amélia TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady SVK
13. Ryban Charlotte Lia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
14. Mikušová Amélia ŠK ŠOG Nitra SVK
Mini B (2018 a ml.)
1. Máziková Katarína TJ Rapid Bratislava SVK
2. Šajmírová Stela TJ Rapid Bratislava SVK
3. Kucianová Klára ŠK JUVENTA Bratislava SVK
4. Ďurechová Dorota ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Toporová Hana ŠK ŠOG Nitra SVK
6. Chudejová Viktoria ŠK ŠOG Nitra SVK
Junior B light (2009-2010)
1. Kabáčová Miriam KMG ARGO Prievidza SVK
2. Illés Kiara Sziget DSE HUN
3. Trencsényi Rita Sziget DSE HUN
Pre junior B light (2011)
1. Birošíková Natália Centrum voľného času Nováky SVK
2. Ďurinová Riana KMG ARGO Prievidza SVK
3. Bettešová Marianna KMG ARGO Prievidza SVK
Hopes I. B light (2012)
1. Lazarčíková Emma Centrum voľného času Nováky SVK
2. Bútorová Nikola Centrum voľného času Nováky SVK
3. Benkovics Biborka Sziget DSE HUN
Hopes II. B light (2013)
1. Požeská Karolína KMG Tanja Martin SVK
2. Nagy Csilla Sziget DSE HUN
Children I. B light (2014)
1. Krajčiková Karolina Centrum voľného času Nováky SVK
2. Pekur Margo AURORA International Sport Club SVK
3. Trojanskaja Sofia AURORA International Sport Club SVK
4. Kurofeeva Liza AURORA International Sport Club SVK
5. Horshkova Mariia AURORA International Sport Club SVK
6. Kraková Adela Centrum voľného času Nováky SVK
7. Krichenbaum Alexa Sziget DSE HUN
8. Baráth Kíra Sziget DSE HUN
9. Puddicombe Abigél Sziget DSE HUN
10. Mongyi Emese Sziget DSE HUN
Children II. B light (2015)
1. Šebo Zoe TJ Rapid Bratislava SVK
2. Laskina Alina TJ Rapid Bratislava SVK
3. Fursina Stefaniia AURORA International Sport Club SVK
4. Zvaríková Zoja TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Kids B light (2016)
1. Kovačová Terézia Centrum voľného času Nováky SVK
2. Chlumská Amélia KMG ARGO Prievidza SVK
3. Meszarosová Viktória ŠK ŠOG NITRA SVK
4. Yereshchenko Kseniia KMG Tanja Martin SVK
Baby B light (2017)
1. Rajčoková Hana KMG Zvolen SVK
2. Pružincová Timea Centrum voľného času Nováky SVK
3. Malá Estera ŠK ŠOG Nitra SVK
4. Lieskovská Eliška ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Dykan Majia AURORA International Sport Club SVK
6. Oreničova Julia AURORA International Sport Club SVK
7. Čierná Timea KMG Tanja Martin SVK
8. Kučmová Kristína KMG Tanja Martin SVK
9. Gudz Eva AURORA International Sport Club SVK
10. Cintulová Diana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Mini B light (2018 a ml.)
1. Gurenko Lianella TJ Rapid Bratislava SVK
2. Macsicza Klára TJ Rapid Bratislava SVK
3. Blažeková Karolína TJ Rapid Bratislava SVK
4. Grejtáková Diana TJ Rapid Bratislava SVK
5. Divekyová Rebeka Centrum voľného času Nováky SVK
6. Lauko Isabell ŠK ŠOG Nitra SVK
7. Malíková Adela ŠK ŠOG Nitra SVK
8. Štanclová Dorota KMG Tanja Martin SVK
9. Vántuchová Michaela KMG Tanja Martin SVK
10. Mózová Zoja KMG Tanja Martin SVK
11. Jančovičová Adela KMG Tanja Martin SVK
12. Maliničová Ema TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
13. Kovačová Agnes Centrum voľného času Nováky SVK
14. Bizoňová Valentína TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
15. Priehradná Laura TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
16. Pažitná Nela TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
17. Forróová Hana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
18. Pastierik Olívia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
19. Frydrychová Kristína TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Seniorky SR C (2008 a st)
1. Sedláková Simona KMG ARGO Prievidza SVK
2. Madleňáková Ashley ŠK ŠOG Nitra SVK
3. Hájeková Denisa ŠK ŠOG Nitra SVK
4. Gavorová Eva ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Remišová Mária TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Juniorky SR C (2009-2010)
1. Padyšáková Lucia KMG Zvolen SVK
2. Rábotová Adriána KMG Zvolen SVK
3. Zemanová Alena TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
4. Kniebüglová Paulína ŠK ŠOG Nitra SVK
Pre junior SR C (2011)
1. Prachárová Kiara KMG Zvolen SVK
2. Švihlová Viktória KMG Tanja Martin SVK
3. Pániková Sofia KMG Tanja Martin SVK
4. Šorcová Nela Centrum voľného času Nováky SVK
5. Foltánová Lili Centrum voľného času Nováky SVK
6. Červeňanská Katarína Centrum voľného času Nováky SVK
7. Lisova Ksenia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Nádeje SR C (2012)
1. Báliková Sophie KMG Zvolen SVK
2. Kováčiková Amália TJ Rapid Bratislava SVK
3. Hanusová Liliana KMG ARGO Prievidza SVK
4. Nociarová Kristína ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Štepanovská Alexandra TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
6. Dritomská Amália TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
7. Sviatková Zara ŠK ŠOG Nitra SVK
8. Joštová Izabela ŠK ŠOG Nitra SVK
Nádeje SR C (2013)
1. Fojtániková Lea KMG Zvolen SVK
2. Farkašová Sára Centrum voľného času Nováky SVK
3. Hudákova Tamara ŠK ŠOG NITRA SVK
4. Sonlajtnerová Kaelyn ŠK ŠOG NITRA SVK
5. Hradská Silvia Klub modernej gymnastiky Argo SVK
6. Matiichyn Karolína ŠK JUVENTA Bratislava SVK
7. Velická Karolina KMG Tanja Martin SVK
8. Lukášiková Svetlana KMG Tanja Martin SVK
9. Veterníková Kristína KMG Tanja Martin SVK
10. Tutková Dominika Centrum voľného času Nováky SVK
11. Gavorová Eliška ŠK ŠOG Nitra SVK
12. Drimmer Milana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
13. Rýdzi Ela TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Žiačky SR C (2014)
1. Šeucovičová Viktória KMG Zvolen SVK
2. Štefániková Adela KMG Zvolen SVK
3. Bódi Sára TJ Rapid Bratislava SVK
4. Mand Anka TJ Rapid Bratislava SVK
5. Furdeková Alexandra TJ Rapid Bratislava SVK
6. Kiss Cecília Zsófia TJ Rapid Bratislava SVK
7. Mišeje Michaela Centrum voľného času Nováky SVK
8. Brestenská Simona ŠK ŠOG NITRA SVK
9. Kosinova Eva ŠK ŠOG NITRA SVK
10. Tothova Gretá ŠK ŠOG NITRA SVK
11. Kobzová Nikol KMG ARGO Prievidza SVK
12. Lesáková Liliana ŠK JUVENTA Bratislava SVK
13. Holasová Daniela ŠK JUVENTA Bratislava SVK
14. Bubenko Olívia KMG Tanja Martin SVK
15. Kohútová Bea KMG Tanja Martin SVK
16. Boboková Sara Centrum voľného času Nováky SVK
17. Dubinová Emma Centrum voľného času Nováky SVK
18. Forróová Karin TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
19. Kurotová Alisa Viktória TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
20. Špaleková Zora TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
21. Dererová Adela KMG Tanja Martin SVK
Žiačky SR C (2015)
1. Paulínyová Iveta KMG Zvolen SVK
2. Hesounová Lucia Rút KMG Zvolen SVK
3. Viazaničková Greta KMG Zvolen SVK
4. Krištofová Nina TJ Rapid Bratislava SVK
5. Blahová Ela Centrum voľného času Nováky SVK
6. Oršulová Olivia Centrum voľného času Nováky SVK
7. Adamická Aneta Centrum voľného času Nováky SVK
8. Zaťovičová Gréta Centrum voľného času Nováky SVK
9. Ščecinová Stela ŠK ŠOG NITRA SVK
10. Jurošková Michaela KMG Tanja Martin SVK
11. Balážová Tamara Centrum voľného času Nováky SVK
12. Baligová Natasha TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Prípravka SR C (2016)
1. Minichová Michaela KMG Zvolen SVK
2. Šeucovičová Nikola KMG Zvolen SVK
3. Bugalová Katarína KMG Zvolen SVK
4. Michlíková Katarína TJ Rapid Bratislava SVK
5. Majcher Anna TJ Rapid Bratislava SVK
6. Pišteková Tamara TJ Rapid Bratislava SVK
7. Toplanská Tamara TJ Rapid Bratislava SVK
8. Belaniová Ema Centrum voľného času Nováky SVK
9. Kren Zara KMG ARGO Prievidza SVK
10. Pösová Tamara KMG ARGO Prievidza SVK
11. Gombárová Ema ŠK ŠOG NITRA SVK
12. Kissova Mia ŠK ŠOG NITRA SVK
13. Hurbanova Ester ŠK ŠOG NITRA SVK
14. Klačanova Sara ŠK ŠOG NITRA SVK
15. Pagerková Ella ŠK JUVENTA Bratislava SVK
16. Mischurová Hanka KMG Tanja Martin SVK
17. Savenko Viera Centrum voľného času Nováky SVK
18. Adamé Ella KMG Tanja Martin SVK
Prípravka SR C (2017)
1. Brodnianská Kristína KMG Zvolen SVK
2. Tatková Veronika Centrum voľného času Nováky SVK
3. Uhrinová Riley Centrum voľného času Nováky SVK
4. Kopačková Viktória KMG ARGO Prievidza SVK
5. Husárová Agáta ŠK ŠOG NITRA SVK
6. Urbanová Olívia ŠK ŠOG NITRA SVK
7. Hollá Hana ŠK JUVENTA Bratislava SVK
8. Čičmancová Viktória KMG ARGO Prievidza SVK
9. Andrejkovičová Selin KMG ARGO Prievidza SVK
10. Kobzová Karin KMG ARGO Prievidza SVK
11. Matejov Ella ŠK JUVENTA Bratislava SVK
12. Bystrianska Dorota ŠK JUVENTA Bratislava SVK
13. Špaková Nina ŠK JUVENTA Bratislava SVK
14. Škultetyová Lea ŠK JUVENTA Bratislava SVK
15. Babčancová Sabína ŠK JUVENTA Bratislava SVK
Slniečka SR C (2018 a ml.)
1. Prokein Pauline Constance KMG Zvolen SVK
2. Viazaničková Mila KMG Zvolen SVK
3. Némethová Mia KMG Zvolen SVK
4. Bartkovičová Viktória KMG Zvolen SVK
5. Nechalová Timea Centrum voľného času Nováky SVK
6. Kostúrová Amalia Centrum voľného času Nováky SVK
7. Plichtová Ema Centrum voľného času Nováky SVK
8. Šolcová Katy ŠK JUVENTA Bratislava SVK
9. Bohunická Emma ŠK JUVENTA Bratislava SVK
10. Traunfellner Tamara ŠK JUVENTA Bratislava SVK
11. Dupanová Michaela KMG Zvolen SVK
12. Kraková Viktória KMG Zvolen SVK
13. Šuchová Barbora KMG Zvolen SVK
14. Vrábová Eliška KMG Zvolen SVK
15. Čisláková Nina ŠK JUVENTA Bratislava SVK
16. Mezeiová Monika ŠK JUVENTA Bratislava SVK
17. Iliašová Nina Centrum voľného času Nováky SVK
Judges
1. Ölvecká Ingrid KMG Zvolen SVK
2. Janovjáková Tatiana TJ Rapid Bratislava SVK
3. Lešigová Adriána KMG Zvolen SVK
4. Kekercheni Ella AURORA International Sport Club SVK
5. Hura Tetiana KS SPARTAK POL
6. Vasenkova Tatiana KMG Tanja Martin SVK
7. Vicová Katarína TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Coaches
1. Ölvecká Michaela KMG Zvolen SVK
2. Orlova Jana AURORA International Sport Club SVK
3. Lenka Petrisková KMG Zvolen SVK
4. Tesevych Volodymyr KS SPARTAK POL
5. Malenko Daryna ŠK ŠOG Nitra SVK
6. Danubia tréner KMG Danubia Bratislava SVK
7. Vasenkova Karina KMG Tanja Martin SVK
8. Kmeťová Ema TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
9. Dedíková Melanie TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
10. Surovcová Viktória TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK