ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΝΟΙΚΤΟΙ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ AGG

26.04.2024 - 28.04.2024

ARTA

Deadline entry: 16.04.2024
Deadline MP3: 10.04.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. SHORT 6-8 AGG
1.
F:
2. SHORT 8-10 AGG
1.
F:
3. SHORT 10-12 AGG
1.
F:
4. SHORT 12-14 AGG
1.
F:
5. SHORT JUNIOR AGG
1.
F:
6. SHORT SENIOR AGG
1.
F:
7. LONG 6-8 AGG
1.
F:
8. LONG 8-10 AGG
1.
F:
9. LONG 10-12 AGG
1.
F:
10. LONG 12-14 AGG
1.
F:
11. LONG JUNIOR AGG
1.
F:
12. LONG SENIOR AGG
1.
F:
13. SHORT MIX 6-8 AGG
1.
F:
14. SHORT MIX 8-10 AGG
1.
F:
15. SHORT MIX 10-12 AGG
1.
F:
16. SHORT MIX 12-14 AGG
1.
F:
17. SHORT MIX JUNIOR AGG
1.
F:
18. SHORT MIX SENIOR AGG
1.
F:
19. LONG MIX 8-10 AGG
1.
F:
20. LONG MIX 10-12 AGG
1.
F:
21. LONG MIX 12-14 AGG
1.
F:
22. LONG MIX JUNIOR AGG
1.
F:
23. LONG MIX SENIOR AGG
1.
F:
24. LONG MIX 6-8 AGG
1.
F:

Filter Entriesfilter

SHORT 6-8
1. Candy girls O.F.A.F.A MEGARON GRE
2. OLYMPIA TRIKALA 6-8 SHORT OLYMPIA TRIKALA GRE
3. ΜΑΓΙΚΗ ΛΕΞΗ Γ.Α.Σ.Α.ΘΟΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ GRE
4. PICOLE LUNA AGS KLEOPATRA GRE
5. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ GRE
SHORT 8-10
1. RAFINAKIA ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛ. ΡΑΦΗΝΑΣ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ GRE
2. Ρήνεια Α.Ε. Μυκόνου GRE
3. OLYMPIA TRIKALA 8-10 SHORT OLYMPIA TRIKALA GRE
4. CRETE MEMORIES Ακαδημία Γυμναστικής Δράμας GRE
5. ΑΓΑΠΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ Γ.Α.Σ.Α.ΘΟΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ GRE
6. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ GRE
7. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΓΟΥΣ GRE
8. Stars O.F.A.F.A MEGARON GRE
SHORT 10-12
1. ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛ. ΡΑΦΗΝΑΣ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ GRE
2. Δήλος Α.Ε. Μυκόνου GRE
3. OLYMPIA TRIKALA 10-12 SHORT OLYMPIA TRIKALA GRE
4. GOLDEN FAIRIES RACOON ARTAS GRE
5. ΚΑΡΜΑ Γ.Α.Σ.Α.ΘΟΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ GRE
6. SIRENE DEL MARE AGS KLEOPATRA GRE
7. AMARILIS DANCE QUEENS ΑΜΑΡΙΛΙΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ GRE
8. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ GRE
9. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ 2 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ GRE
10. MAGIC GIRLS ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΟΡΟΥ ΛΑΜΙΑΣ GRE
SHORT 12-14
1. Super girls O.F.A.F.A MEGARON GRE
2. RISING STARS Α.Γ.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ GRE
3. OLYMPIA TRIKALA 12-14 SHORT OLYMPIA TRIKALA GRE
4. BUBBLE GIRLS A.C.PYRROS ARTAS GRE
5. AFRICANA ΑΠΕΣ Καπανδριτίου GRE
6. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΓΟΥΣ GRE
SHORT JUNIOR
1. ANNA O.F.A.F.A MEGARON GRE
2. TOCCO MAGICO A.C.PYRROS ARTAS GRE
3. ΚΑΡΜΕΝ Γ.Α.Σ.Α.ΘΟΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ GRE
4. BLACK SWANS AGS KLEOPATRA GRE
5. FANTASTIC FOUR ΑΜΑΡΙΛΙΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ GRE
6. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ GRE
7. ARTEMIS JUNIOR ARTEMIS DRAMAS GRE
8. Afrodite Junior (8 gymn.) A.P.S Filippos Verias GRE
9. Mykonos Junior A.Ε.Mykonou GRE
10. OLYMPIA TRIKALA - JUNIOR Olympia Trikala GRE
11. AO ALEXANDROS a.o.alexandros GRE
SHORT SENIOR
1. MAGIC ROSES ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΟΡΟΥ ΛΑΜΙΑΣ GRE
2. THE PHANTOM GAO TRIPOLIS GRE
3. Nessun dorma En Kinisei Lamias GRE
4. THE SPIRITS ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΓΟΥΣ GRE
5. GRACIA RACOON GRE
LONG 6-8
1. DRAGONFLIES A.C.PYRROS ARTAS GRE
2. ΣΤΡΟΥΜΦΙΤΕΣ OΛΥΜΠΙΑ ΤΡΙΚΑΛΑ GRE
LONG 8-10
1. Red Lions (9 gymn.) A.P.S Filippos Verias GRE
2. FARFALLE A.C.PYRROS ARTAS GRE
3. LADYBIRDS AGS KLEOPATRA GRE
4. EXOTIC BIRDS ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΟΡΟΥ ΛΑΜΙΑΣ GRE
5. MAMMA MIA GAO TRIPOLIS GRE
6. Wonderland girls En Kinisei Lamias GRE
LONG 10-12
1. CELESTIA ΑΓΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ GRE
2. ARCOBALENO A.C.PYRROS ARTAS GRE
3. ALADIN F.O.KALAMATAS GRE
LONG 12-14
1. ΜΑΡΙΚΕΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛ. ΡΑΦΗΝΑΣ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ GRE
2. Mykonos Elite A.E.Mykonou GRE
3. Free soul (8 gymn.) A.P.S Filippos Verias GRE
4. Swans En Kinisei Lamias GRE
5. Hopes Α.Σ.Αθλητική Δράση Καλλιθέας GRE
LONG JUNIOR
1. Mykonos Junior A.E.Mykonou GRE
2. Afrodite Junior (8 gymn.) Filippos Verias GRE
3. OLYMPIA TRIKALA - JUNIOR OLYMPIA TRIKALA GRE
4. ΠΟΛΕΜΟΣ ΑΡΑΧΝΕΣ Γ.Α.Σ.Α.ΘΟΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ GRE
5. ANNA O.F.A.F.A MEGARON GRE
6. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ GRE
7. ALEXANDROS a.o.alexandros GRE
8. TOCCO MAGICO A.C.PYRROS ARTAS GRE
9. VALKIRIES AGS KLEOPATRA GRE
SHORT MIX 6-8
1. RAFINA MIX ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛ. ΡΑΦΗΝΑΣ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ GRE
SHORT MIX 8-10
1. ACROMIX ACROART - Α.Σ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ GRE
Judges
1. Κουτσούμπα Μαρία-Ευσταθία HELLENIC FEDERATION OF AGG GRE
2. Παπαθανασίου Γεώργιος Hellenic Federation Of AGG GRE
3. Παυλίδου Αναστασία Hellenic Federation of AGG GRE
4. LAVDARIA MARIA Hellenic Federation of AGG GRE
5. Βαϊοπούλου Νικολέτα Hellenic Federation of AGG GRE
6. Makri Eleni HELLENIC FEDERATION GRE
7. Δημητροπούλου Αλεξάνδρα Hellenic Federation of AGG GRE
8. ΠΡΙΟΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Hellenic Federation of AGG GRE
9. ΡΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ HELLENIC FEDERATION OF AGG GRE
10. Chaviaropoulou Argyro Hellenic Federation of AGG GRE
11. Moisiadou Aikaterini Hellenic Federation of AGG GRE
12. ΛΟΥΝΓΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ HELLENIC FEDERATION OF AGG GRE
13. Antova Maria Hellenic Federation of AGG GRE
Coaches
1. Γιακουμέλου Κατερίνα A.E.Mykonou GRE
2. Μπεντνάρσκα Κλαούντια A.E.Mykonou GRE
3. ΧΟΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α.Γ.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ GRE
4. GEORGIEVA SILVANA OLYMPIA TRIKALA GRE
5. Βάκκα Στέλλα RACOON ARTAS GRE
6. Σιαμαντά Ελένη RACOON ARTAS GRE
7. Βάκκα Στέλλα A.C.PYRROS ARTAS GRE
8. Σιαμαντά Ελένη A.C.PYRROS ARTAS GRE
9. Ανδρινοπούλου Χαρά Ακαδημία Γυμναστικής Δράμας GRE
10. Μάντζιου Ανθή ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ GRE
11. ΡΟΥΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΟΡΟΥ ΛΑΜΙΑΣ GRE
12. Keratidou Vasilia ARTEMIS DRAMAS GRE
13. Antoniadou Athina ARTEMIS DRAMAS GRE
14. BALI PANAGIOTA GAO TRIPOLIS GRE
15. LILI IFIGENEIA GAO TRIPOLIS GRE
16. ΜΥΛΩΝΑ ΕΛΕΝΑ Olympia Trikala GRE
17. Πινακούδη Ροδόπη A.P.S Filippos Verias GRE
18. ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F.O.KALAMATAS GRE
19. ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ GRE