Frozen KADET CUP

10.02.2024

Bardejov

Deadline entry: 10.01.2024
Deadline MP3: 24.01.2024
Contact: Stanislava Bajusová /+421 907 620 504/ [email protected]
Notes: Účastnícky poplatok pre Gym Art Groups je 10 Eur za každú pretekárku.

# Category Type
1. Babies B (2018 & young.) Individual
1.
2. Kids B (2017-2016) Individual
1.
2.
3. Children B (2015) Individual
1.
2.
4. Children B (2014) Individual
1.
2.
5. Hopes B (2013) Individual
1.
2.
6. Hopes B (2012) Individual
1.
2.
7. Pre-juniors B (2011) Individual
1.
2.
8. Juniors B (2010-2009) Individual
1.
2.
9. Seniors B (2008 & older) Individual
1.
2.
10. Babies B-light (2018 & young.) Individual
1.
11. Kids B-light (2017-2016) Individual
1.
12. Children B-light (2015) Individual
1.
13. Children B-light (2014) Individual
1.
14. Hopes B-light (2013) Individual
1.
15. Hopes B-light (2012) Individual
1.
16. Pre-juniors B-light (2011) Individual
1.
17. Juniors B-light (2010-2009) Individual
1.
18. Slniečka C (2018 a ml.) Individual
1.
19. Prípravky C (2016) Individual
1.
20. ML. žiačky C (2015) Individual
1.
21. St. žiačky C (2014) Individual
1.
22. Ml. nádeje C (2013) Individual
1.
23. St. nádeje C (2012) Individual
1.
24. Pre-juniorky C (2011) Individual
1.
25. Juniorky C (2010-2009) Individual
1.
26. Seniorky C (2008 a st.) Individual
1.
27. Gym Art Group Babies (2019-2016) Group
1.
28. Gym Art Group Kids (2015-2012) Group
1.
29. Gym Art Group Juniors (2011&older) Group
1.
30. Hopes A (2012) Individual
1.
2.
31. Pre-Juniors A (2011) Individual
1.
2.
32. Juniors A (2010-2009) Individual
1.
2.
33. Kids B-light (2017) Individual
1.
34. Kids B-light 2016 (2016) Individual
1.
35. Prípravky C (2017) Individual
1.
36. Kids B I (2017) Individual
1.
2.
37. Kids B II (2016) Individual
1.
2.
38. Gym Art Group Babies - A (2019-2016) Group
1.
39. Gym Art Group Babies - B (2019-2016) Group
1.
40. Gym Art Group Kids - A (2015-2012) Group
1.
41. Gym Art Group Kids - B (2015-2012) Group
1.

Filter Entriesfilter

Children B (2015)
1. Bernáthová Lívia ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Slezáková Zara GK Iskra Košice SVK
3. Muravská Timea GK Iskra Košice SVK
4. Durunda Emília GK Iskra Košice SVK
5. Sabolová Loren GK Iskra Košice SVK
6. Pieterová Eliška ŠK Liptovský Mikuláš SVK
7. Jurčová Sabína ŠK Liptovský Mikuláš SVK
Children B (2014)
1. Holešová Laura ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Kůr Tara ŠK ŠOG Nitra SVK
3. Kočišová Bianka RGC Kadet Bardejov SVK
4. Gajdošíková Izabela ŠK ŠOG NITRA SVK
5. Saganová Tamara ŠK Liptovský Mikuláš SVK
Hopes B (2013)
1. Tejová Liana RGC Kadet Bardejov SVK
2. Marchevská Michaela GC YRIS Prešov SVK
3. Zifčáková Rebeka KMG Tanja Martin SVK
4. Horská Karolína GK Iskra Košice SVK
Hopes B (2012)
1. Palšová Ela ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Basandová Simona GK Iskra Košice SVK
Pre-juniors B (2011)
1. Gergelyová Nela ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Bednarz Paulina KS SPARTAK POL
3. Ladňaková Melissa ŠK Liptovský Mikuláš SVK
4. Hiková Liliana ŠK Liptovský Mikuláš SVK
5. Gregušová Petra KMG Argo Prievidza SVK
Seniors B (2008 & older)
1. Koreňová Nikol Športový klub FÉNIX SVK
Babies B-light (2018 & young.)
1. Huštatyová Simona GK Iskra Košice SVK
2. Toroková Alžbeta GC Yris Prešov SVK
Children B-light (2015)
1. Huštatyová Viktória GK Iskra Košice SVK
2. Földes Stella ŠK ŠOG NITRA SVK
3. Caletková Alexandra ŠK ŠOG NITRA SVK
4. Juríková Nina ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Deriaha Mariia ŠK Liptovský Mikuláš UKR
Children B-light (2014)
1. Hanková Zuzana RGC Kadet Bardejov SVK
2. Škovranová Eliška GC Yris Prešov SVK
Hopes B-light (2013)
1. Kuzmišinová Tamara RGC Kadet Bardejov SVK
2. Baranová Laura GC Yris Prešov SVK
3. Požeská Karolína KMG Tanja Martin SVK
Hopes B-light (2012)
1. Muzeláková Zara RGC Kadet Bardejov SVK
2. Klimeková Emma RGC Kadet Bardejov SVK
3. Molčanová Tatiana RGC Kadet Bardejov SVK
4. Brinčeková Michaela GC YRIS Prešov SVK
Slniečka C (2018 a ml.)
1. Sidoríková Kristína GC Yris Prešov SVK
2. Kantorová Ivona Športový klub FÉNIX SVK
3. Bernátová Agáta Športový klub FÉNIX SVK
Prípravky C (2016)
1. Gracová Timea RGC Kadet Bardejov SVK
2. Drobniaková Hana RGC Kadet Bardejov SVK
3. Harčaríková Karolína RGC Kadet Bardejov SVK
4. Doruľová Marianna RGC Kadet Bardejov SVK
5. Padcheva Ksenia GC Yris Prešov SVK
6. Gombárová Ema ŠK ŠOG NITRA SVK
7. Klačanova Sara ŠK ŠOG NITRA SVK
8. Tuschl Diana Športový klub FÉNIX SVK
ML. žiačky C (2015)
1. Čechová Dorota RGC Kadet Bardejov SVK
2. Barnová Barbora RGC Kadet Bardejov SVK
3. Šoltisová Sandra RGC Kadet Bardejov SVK
St. žiačky C (2014)
1. Šibová Kristína RGC Kadet Bardejov SVK
2. Hrabčáková Emma GC Yris Prešov SVK
3. Mihoková Patrícia GC Yris Prešov SVK
4. Tothova Gretá ŠK ŠOG NITRA SVK
5. Hurajová Katarína ŠK Liptovský Mikuláš SVK
Ml. nádeje C (2013)
1. Vojteková Natália RGC Kadet Bardejov SVK
2. Muravská Lenka GK Iskra Košice SVK
3. Angelovičová Diana GC Yris Prešov SVK
St. nádeje C (2012)
1. Bardúnová Soňa RGC Kadet Bardejov SVK
2. Vlhova Ema ŠK ŠOG NITRA SVK
3. Pavlovičová Ema Športový klub FÉNIX SVK
4. Crmanová Erika Športový klub FÉNIX SVK
Pre-juniorky C (2011)
1. Žofčinová Zuzana RGC Kadet Bardejov SVK
2. Maťufková Barbora GC YRIS Prešov SVK
Juniorky C (2010-2009)
1. Feckova Klaudia GC YRIS Prešov SVK
2. Gočová Bianka GC YRIS Prešov SVK
Seniorky C (2008 a st.)
1. Žatková Viktória Športový klub FÉNIX SVK
Hopes A (2012)
1. Kosecova Diana ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Adamczyk Zofia KS SPARTAK POL
Juniors A (2010-2009)
1. Bajusová Karolína RGC Kadet Bardejov SVK
Kids B-light (2017)
1. Tandlichová Lea GK Iskra Košice SVK
2. Slivová Miriama GK Iskra Košice SVK
3. Gabštúrová Adela GK Iskra Košice SVK
4. Spišaková Emma GK Iskra Košice SVK
5. Vršanská Anna GK Iskra Košice SVK
6. Brathová Rebeka ŠK ŠOG NITRA SVK
7. Danišíková Ema ŠK ŠOG NITRA SVK
Kids B-light 2016 (2016)
1. Udodiková Nela GK Iskra Košice SVK
2. Kožejová Rita Helena GK Iskra Košice SVK
3. Tandlichová Nataša GK Iskra Košice SVK
4. Vadoc Olívia GK Iskra Košice SVK
5. Hvizdová Zoe RGC Kadet Bardejov SVK
6. Bojčíková Olívia RGC Kadet Bardejov SVK
7. Žofčinová Adéla RGC Kadet Bardejov SVK
8. Amberska Nina ŠK ŠOG NITRA SVK
9. Meszarosová Viktória ŠK ŠOG NITRA SVK
10. Flajsová Sofia ŠK Liptovský Mikuláš SVK
11. Čecho Zara ŠK Liptovský Mikuláš SVK
Prípravky C (2017)
1. Rezáková Zuzana Športový klub FÉNIX SVK
2. Míková Bianka Športový klub FÉNIX SVK
3. Yevlash Zlatka Športový klub FÉNIX SVK
4. Oravcová Emily Športový klub FÉNIX SVK
Kids B I (2017)
1. Kviatkovská Viktória RGC Kadet Bardejov SVK
2. Baranová Klára GC YRIS Prešov SVK
3. Nowak Lara KS SPARTAK POL
Kids B II (2016)
1. Kviatkovská Karolína RGC Kadet Bardejov SVK
Gym Art Group Babies - A (2019-2016)
1. Party in Rio RGC Kadet Bardejov SVK
2. POCO LOCO 12 gym. GC Yris Prešov SVK
3. POCO LOCO (8 gymnastiak) GC Yris Prešov SVK
Gym Art Group Babies - B (2019-2016)
1. Frozen friends RGC Kadet Bardejov SVK
2. Wolkerky RGC Kadet Bardejov SVK
Gym Art Group Kids - A (2015-2012)
1. Freedom girls RGC Kadet Bardejov SVK
2. Uptown Funk (8 gymnastky) GC Yris Prešov SVK
3. Indila song ( 10 gymnastiek CVČ Wolkerova ) RGC Kadet Bardejov SVK
Gym Art Group Kids - B (2015-2012)
1. Dva svety slovenské ... RGC Kadet Bardejov SVK
2. Barbie (4 gymnastky) GC Yris Prešov SVK
3. Sing, sing, sing (4 gymnastky) GC Yris Prešov SVK
Judges
1. Thinschmidtová Daniela GK Iskra Košice SVK
2. Bajusová Stanislava RGC Kadet Bardejov SVK
3. Hura Tetiana KS SPARTAK POL
4. KOTEKOVA Lenka ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Krivda Viktória GC Yris Prešov SVK
6. Gejdošová Irena ŠK Liptovský Mikuláš SVK
Coaches
1. Herchlová Markéta GK Iskra Košice SVK
2. Bajusová Kristína RGC Kadet Bardejov SVK
3. Diana Tarilova ŠK ŠOG NITRA SVK
4. Koreňová Eva Športový klub FÉNIX SVK
5. Tesevych Volodymyr KS SPARTAK POL
6. Sukhomlinová Tatiana ŠK Liptovský Mikuláš SVK