Óbuda Cup

29.03.2024 - 30.03.2024

Budapest

Deadline entry: 26.02.2024
Deadline MP3: 19.03.2024
Contact: [email protected] whatapp: +3630/394-7624
Notes: Location: Láng Sporthall 1139 Budapest, Rozsnyay street 4.

# Category Type
1. Cat 1 Senior (2008-) Individual
1.
2.
3.
2. Cat 1 Junior (2009) Individual
1.
2.
3.
3. Cat 1 Junior (2010) Individual
1.
2.
3.
4. Cat 1 Pre-Junior (2011) Individual
1.
2.
3.
5. Cat 1 Pre-Junior (2012) Individual
1.
2.
3.
6. Cat 1 Children (2013) Individual
1.
2.
7. Cat 1 Children (2014) Individual
1.
2.
8. Cat 0 Mini (2015) Individual
1.
2.
9. Cat 0 Mini (2015) Individual
1.
10. Cat 0 Mini (2016) Individual
1.
2.
11. Cat 0 Mini (2016) Individual
1.
12. Cat 2 Senior (2008-) Individual
1.
2.
13. Cat 2 Junior (2009) Individual
1.
2.
14. Cat 2 Junior (2010) Individual
1.
2.
15. Cat 2 Pre-Junior (2011) Individual
1.
2.
16. Cat 2 Pre-Junior (2012) Individual
1.
2.
17. Cat 2 Children (2013) Individual
1.
2.
18. Cat 2 Children (2014) Individual
1.
2.
19. Cat 3 Pre-Junior (2011) Individual
1.
2.
20. Cat 3 Pre-Junior (2012) Individual
1.
2.
21. Cat 4 Children (2013) Individual
1.
22. Cat 4 Children (2014) Individual
1.
23. Cat 4 Junior (2009) Individual
1.
24. Cat 4 Junior (2010) Individual
1.
25. Cat 4 Pre-Junior (2011) Individual
1.
26. Cat 4 Pre-Junior (2012) Individual
1.
27. Cat 3 Junior (2009) Individual
1.
2.
28. Cat 3 Junior (2010) Individual
1.
2.
29. Cat 4 Senior (2008-) Individual
1.

Filter Entriesfilter

Cat 1 Senior (2008-)
1. Petříková Valentýna SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
2. Chernyshev Daria Champion Rhythmics USA
3. Pereverzev Emily Champion Rhythmics USA
4. Azarmi Athena Champion Rhythmics USA
5. ERDENEBAYAR Lkhagvatsetseg Mongolian Gymnastic Federation MGL
6. Narangerel Anujin Mongolian Gymnastic Federation MGL
7. Veres Debóra Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
8. Gutenko Jelizaveta Latvia/RVS LAT
9. SILKOVA Alisa Latvia/RVS LAT
10. GAVARE Nikole Latvia/RVS LAT
11. NEJEZCHLEBOVA Iva SK TART MS Brno CZE
12. CHAMZINA Diana SK TART MS Brno CZE
13. Deimová Anna GSK Tábor CZE
14. Kozáková Kamila SSK Vítkovice CZE
15. Kaliská Bára SSK Vítkovice CZE
16. SZOLNOKI Melinda Grácia Fair SE HUN
17. capozucco alice Armonia d ITA
18. paolini enrica Armonia d ITA
19. fedele asia Armonia d ITA
20. Schkutow Vanessa TV 1861 Ingolstadt GER
Cat 1 Junior (2009)
1. Churanová Amélie SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
2. Moravcová Světlana SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
3. Hwang Katie Champion Rhythmics USA
4. SADUROVA Daria Latvia/RVS LAT
5. GROSSMANNOVA Viktorie SK TART MS Brno CZE
6. GYULZADYAN Kristina SK TART MS Brno CZE
7. Merabishvili Medea Neli Saladze Academy GEO
8. Kopaleishvili Ana Neli Saladze Academy GEO
9. Valchyshyn Natalia Lviv SC "Sport Art" UKR
10. giacco ginevra Armonia d ITA
11. JUGOVAC LEA KRSG Poreč CRO
Cat 1 Junior (2010)
1. Illyés Dóra Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Illyés Flóra Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Pindurová Eliška SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
4. Škaroupková Veronika SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
5. Špirochová Tereza SKMG Máj České Budějovice CZE
6. Khishigsuren Batzul Mongolian Gymnastic Federation MGL
7. Horodnichenko Valeriia Lviv SC "Sport Art" UKR
8. Tandashvili Ketevan Neli Saladze Academy GEO
9. Dluhoš Melanie SSK Vítkovice CZE
10. OTVOS Laura Lena GRÁCIA FAIR SE HUN
11. VARGA VERONIKA Grácia Fair SE HUN
12. comignani elisa maria Armonia d ITA
13. michelotti carol Armonia d ITA
14. ČUGALJ MARIE LOU KRSG Poreč CRO
Cat 1 Pre-Junior (2011)
1. Szabó Yasmine Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Mináriková Nela TJ Rapid Bratislava SVK
3. Weitz Eva Champion Rhythmics USA
4. Kaplan Nina Champion Rhythmics USA
5. Draguzya Alyona Ritmica Malta MLT
6. Bučneva Darja Latvia/RVS LAT
7. Saliba Sofija Afina Latvia/RVS LAT
8. Javorska Nikolina Latvia/RVS LAT
9. Bērziņa Laura Latvia/RVS LAT
10. Annenkova Anastasija Latvia/RVS LAT
11. Poriete Margarita Latvia/RVS LAT
12. Tytyuk Amalie SK Triumf Praha CZE
13. SEBELOVA Sabina SK TART MS Brno CZE
14. PLANÁ Rozalie SK TART MS Brno CZE
15. PENKOVA Adriana SK TART MS Brno CZE
16. NEVORALOVA Adela SK TART MS Brno CZE
17. Plotnіkova Margarita Lviv SC "Sport Art" UKR
18. Yrchenko Alisa Lviv SC "Sport Art" UKR
19. Bohach Polina Lviv SC "Sport Art" UKR
20. Chkheidze Liza Neli Saladze Academy GEO
21. Tsiklauri Ana Neli Saladze Academy GEO
22. Glasová Julie SSK Vítkovice CZE
23. Spuchyte Leticija SC Viesulas LTU
24. Trbović Olja KRSG Poreč CRO
Cat 1 Pre-Junior (2012)
1. Gergics Lujza Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Návarová Michaela SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
3. Peroutková Anežka SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
4. Posávadová Nora SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
5. Hook Lilly Quick steps KUW
6. Grambličková Diana TJ Rapid Bratislava SVK
7. Serheiva Sofiia Lviv SC «Sport Art» UKR
8. Kochoradze Elene Neli Saladze Academy GEO
9. HANGAY LILLA Grácia Fair SE HUN
10. Nemethova Kristina AURORA International Sport Club SVK
11. Khilimova Mariia AURORA International Sport Club SVK
12. Samarska Veronika GK GAJA KOŠICE SVK
Cat 1 Children (2013)
1. Ungurián Panna Mia Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Papp Dóra Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Heinrichová Dorota SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
4. Habli Riana Quick steps KUW
5. Batzorig Tselmuun Mongolian gymnastisc federation MGL
6. Erdenentungalag Anungoo Mongolian gymnastisc federation MGL
7. Turóczi Emma Róza Grácia Fair Se HUN
8. Dieva Daria SK Triumf Praha CZE
9. Hyblerová Olivie SK Triumf Praha CZE
10. Sehin Zlata Lviv SC "Sport Art" UKR
11. Kvanchilashvili Barbare Neli Saladze Academy GEO
12. FRIKK FANNI Grácia Fair SE HUN
13. Tóth Szófia GRÁCIA FAIR SE HUN
Cat 1 Children (2014)
1. Igyártó Barbara Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Weitz Zoya Champion Rhythmics USA
3. Rashoeva Gabriela Neli Saladze Academy GEO
4. Stoikina Anastasia AC SPARTA CYP
5. Buzova Karla Aurora SVK
Cat 0 Mini (2015)
1. Lakatová Adela TJ Rapid Bratislava SVK
2. Vrzgulová Elizaveta TJ Rapid Bratislava SVK
3. Grambličková Linda TJ Rapid Bratislava SVK
4. Draguzya Polina Ritmica Malta MLT
5. Erdesz Lilian Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
6. Janvelyan Stella Armenia ARM
7. Bús Maja Grácia Fair SE HUN
8. Vepkhvadze Natali Neli Saladze Academy GEO
9. Barinova Emilia TJ Rapid Bratislava SVK
10. Závodná Wanda TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
11. Antalíková Grétka TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
12. Sóber Natália Grácia Fair SE HUN
13. Lachmann Lenke Heidi GRÁCIA FAIR SE HUN
14. Pieterová Eliška ŠK Liptovský Mikuláš SVK
15. Jurčová Sabina ŠK Liptovský Mikuláš SVK
16. Glutová Mirabella ŠK Liptovský Mikuláš SVK
17. Pistekova Hana AURORA International Sport Club SVK
18. Hócza Liza ESMTK HUN
Cat 0 Mini (2015)
1. Fogas Lilla Odett Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Kunfalvi Sára Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Koó Dia Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
4. Tanczikó Dóra Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
5. Karpov Lara Berliner Sportclub GER
6. März Palina Berliner Sportclub GER
7. Laskina Alina TJ Rapid Bratislava SVK
8. Katreniak Nelly TJ Rapid Bratislava SVK
9. Hruniv Maria NIKA UKR
10. Mavi Sara ESV München-Ost GER
11. Kanartschuk Anastasia ESV München-Ost GER
12. Bunturi Mariami Neli Saladze Academy GEO
13. KOZÁK NATASA Grácia Fair SE HUN
14. Lindmayer Léna ESMTK HUN
15. Sallai Laura ESMTK HUN
16. Rogozhnykova Snezhana AURORA International Sport Club SVK
17. Suba Anna ESMTK HUN
18. Tölgyesi Mila Sziget DSE HUN
19. Józsa Hanga Sziget DSE HUN
Cat 0 Mini (2016)
1. Al Saif Noura Quick steps KUW
2. Alqabandi Aljazi Quick steps KUW
3. Turcev Lea Berliner Sportclub GER
4. Rokitskaja Leona Mazal Berliner Sportclub GER
5. Zakharova Alisa ESV München-Ost GER
6. Grigoryan Anahit Armenia ARM
7. Danková Lada TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Cat 0 Mini (2016)
1. Kolozsi Imola Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Tari Lola Anna Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Ganja Amalia Berliner Sportclub GER
4. Kusy Lauren TJ Rapid Bratislava SVK
5. Hryhorenko Kateryna NIKA UKR
6. Toplanská Tamara TJ Rapid Bratislava SVK
7. Pišteková Tamara TJ Rapid Bratislava SVK
8. Raneta Darina TJ Rapid Bratislava SVK
9. Sokolová Zoja TJ Rapid Bratislava SVK
10. Miklošíková Juliana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
11. Szegi Maja DMSE HUN
12. Sóber Emília Grácia Fair SE HUN
13. Dykan Majia AURORA International Sport Club SVK
14. Bakos Adél ESMTK HUN
15. Amelina Anastasia AC SPARTA CYP
16. Kaloyeropoulou Sofia AC SPARTA CYP
17. Dobos Kloé Sziget DSE HUN
18. Vida Zselyke Sziget DSE HUN
19. Szelle Gréta Sziget DSE HUN
Cat 2 Senior (2008-)
1. Seidl Dóra Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Tenkes Zita Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Arutiunian Nina SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
4. Gronová Terézia TJ Rapid Bratislava SVK
5. Kvaková Sofia TJ Rapid Bratislava SVK
6. Kauer Emma ESV München-Ost GER
7. Utsumi Amélie ESV München-Ost GER
8. AVETISYAN Julieta ARMENIA ARM
9. Nagy Szamira Grácia Fair SE HUN
10. Borková Amelie SK Triumf Praha CZE
11. Hyblerová Amelie SK Triumf Praha CZE
12. Plotnikova Valeriia Lviv SC "Sport Art" UKR
13. Kozová Lucie SSK Vítkovice CZE
14. Šobáňová Ema SSK Vítkovice CZE
15. Mojáková Anna SSK Vítkovice CZE
16. Polónyová Svetlana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
17. Horváthová Liana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
18. Mencző Noémi ESMTK HUN
19. Vitéz Zsófia ESMTK HUN
20. Pohly Bora ESMTK HUN
21. Pohly Tamara ESMTK HUN
22. Lejkom Julia TV 1861 Ingolstadt GER
23. Lejkom Lena TV 1861 Ingolstadt GER
24. Repei Lora ESMTK HUN
Cat 2 Junior (2009)
1. Okrokhvertkishvili Khatuna Neli Saladze Academy GEO
2. Kozina Sofia SK Triumf Praha CZE
3. Jánská Dominika SSK Vítkovice CZE
4. Krejčíčková Beáta SSK Vítkovice CZE
5. Lukáčová Alexandra KMG CHARM Prešov SVK
6. SZÉLES VÁSZILÍSZA Grácia Fair SE HUN
7. Lics Flóra ESMTK HUN
Cat 2 Junior (2010)
1. Finichiu Hanna Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Huszti Bianka Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Gaitan-Holló Viktória Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
4. Arutiunian Vira SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
5. Bernyk Khrystyna TJ Rapid Bratislava SVK
6. Buglak Sofiya TJ Rapid Bratislava SVK
7. Ružičková Hana TJ Rapid Bratislava SVK
8. Zierke Leonie ESV München-Ost GER
9. Bubeníčková Erika SK Triumf Praha CZE
10. Posavádová Stella SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
11. Lashkhia Anano Neli Saladze Academy GEO
12. Polášková Nela SSK Vítkovice CZE
13. Dashutina Veronika AURORA International Sport Club SVK
Cat 2 Pre-Junior (2011)
1. Motúzová Lucia TJ Rapid Bratislava SVK
2. Nyam-Ochir Egshiglen Mongolian gymnastisc federation MGL
3. Nagy Petra Grácia Fair Se HUN
4. Mayboroda Arina Lviv SC "Sport Art" UKR
5. Šoltésová Tamara KMG CHARM Prešov SVK
6. Jurková Timea KMG CHARM Prešov SVK
7. Yonashko Vladislava TUS Friedrichsdorf GER
8. Kaňuščáková Karolína GK GAJA KOŠICE SVK
Cat 2 Pre-Junior (2012)
1. Bíró Katalin Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Arany Panna Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Pronin Kiara Berliner Sportclub GER
4. Molnárová Zoya TJ Rapid Bratislava SVK
5. Eichoff Tamara TJ Rapid Bratislava SVK
6. Danish Zlata TJ Rapid Bratislava SVK
7. Kravchenko Yelyzaveta TJ Rapid Bratislava SVK
8. Ivzhenko Kira ESV München-Ost GER
9. Lajkó Liza Anna Grácia Fair Se HUN
10. Basandová Simona GK Iskra Košice SVK
11. Maisuradze Mariam Neli Saladze Academy GEO
12. Pozhar Sofіya Lviv SC "Sport Art" UKR
13. Yueran Fan Grácia Fair SE. HUN
14. Šofraneková Timea KMG CHARM Prešov SVK
15. NAGY REBEKA Grácia Fair SE HUN
16. Rumanova Lujza AURORA International Sport Club SVK
Cat 2 Children (2013)
1. Matuz Kozett Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Nemes Karolina Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Nemes Krisztina Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
4. Abul Mesk Quick steps KUW
5. Világi Simona TJ Rapid Bratislava SVK
6. Kondrashova Milana TJ Rapid Bratislava SVK
7. Pugacheva Anzhelika TJ Rapid Bratislava SVK
8. Hoff Diana TJ Rapid Bratislava SVK
9. Belodray Valeria TJ Rapid Bratislava SVK
10. Ovdiienko Kira TJ Rapid Bratislava SVK
11. Zemanovič Zoe TJ Rapid Bratislava SVK
12. Alačová Alexandra TJ Rapid Bratislava SVK
13. Kondelová Simona TJ Rapid Bratislava SVK
14. Dagvasuren Amgalanjargal Mongolia MGL
15. Altangerel Namuun Mongolia MGL
16. Tatár Emma Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
17. Kirakosyan Mari Kentron-Armenia ARM
18. Tsurtsumia Anano Neli Saladze Academy GEO
19. Soldatenko Zlata Lviv SC "Sport Art" UKR
20. Skosareva Evgenіya Lviv SC "Sport Art" UKR
21. Bendíková Veronika TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
22. Luchavová Lucia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
23. Marková Veronika TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
24. Oríšková Ella TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
25. Sekerová Karin TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
26. Resutíková Hana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
27. Resutíková Nina TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
28. Ponomarenko Oleksandra NIKA UKR
29. Soroka Diana NIKA UKR
30. Fecková Anna Emily KMG CHARM Prešov SVK
31. Papežová Ella KMG CHARM Prešov SVK
32. Duka Vanda DMSE HUN
33. Haberová Emma Mária GK GAJA KOŠICE SVK
34. Valkova Sofia GK GAJA KOŠICE SVK
Cat 2 Children (2014)
1. Huszti Mirabella Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Szegedi Anna Mária Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Müller Szofi Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
4. Tokarchuk Rinata Berliner Sportclub GER
5. Kalocsay Olívia TJ Rapid Bratislava SVK
6. Borzenkova Yana TJ Rapid Bratislava SVK
7. Chekit Dominika Lviv SC "Sport Art" UKR
8. Malyk Veronika Lviv SC "Sport Art" UKR
9. Kusy Lilian TJ Rapid Bratislava SVK
10. Vrbíková Paulína TJ Rapid Bratislava SVK
11. Čikešová Ivanka TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
12. Obšitníková Olívia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
13. Lakatos Nikolett DMSE HUN
14. Gulyás Izabella DMSE HUN
15. Gál Dóra DMSE HUN
16. Hamarová Mia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
17. Saganová Tamara ŠK Liptovský Mikuláš SVK
18. Antošková Simona ŠK Liptovský Mikuláš SVK
19. Hindi Sofia Alexa AURORA International Sport Club SVK
20. Davydenko Nikol AURORA International Sport Club SVK
21. Tolner Zsófia ESMTK HUN
Cat 3 Pre-Junior (2011)
1. Gantulga Indra Mongolia MGL
2. Sáránszki Titanilla DMSE HUN
3. Cornides Mira ESMTK HUN
4. Kemény Csilla ESMTK HUN
Cat 3 Pre-Junior (2012)
1. Sziminyec Alexandra Grácia Fair Se HUN
2. Tószegi Lilien DMSE HUN
3. Rácz Kíra DMSE HUN
4. Mészáros Szofia ESMTK HUN
Cat 4 Children (2013)
1. Kirsch Veronika Berliner Sportclub GER
2. Kertész Florina Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Pataki Jázmin Grácia Fair Se HUN
4. Kupatadze Natali Neli Saladze Academy GEO
5. Csernok Hanna Múzsa RSG SE HUN
6. Pásztor Anna Múzsa ritmikus sportgimnasztika sportegyesület HUN
7. Rajcsányi Olívia Múzsa ritmikus sportgimnasztika sportegyesület HUN
8. Kiss Lili Anna Múzsa ritmikus sportgimnasztika sportegyesület HUN
9. Radvánszki Norina DMSE HUN
10. Jánosovits Panka DMSE HUN
11. Balogh Luca ESMTK HUN
12. Hócza Szofia ESMTK HUN
13. Ludman Luca ESMTK HUN
14. Csizmaidia Flóra Gyáli BKSE HUN
15. Hársfai Emese Gyáli BKSE HUN
16. Vincze Zsófia Gyáli BKSE HUN
17. Ványa Lívia Gyáli BKSE HUN
18. Szigetvári Hanna Sziget DSE HUN
Cat 4 Children (2014)
1. Potyka Zita Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Hajnal Júlia Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Imre Tünde Anna Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
4. Halušková Olívia TJ Rapid Bratislava SVK
5. Kurillová Stela TJ Rapid Bratislava SVK
6. Kovàcs Nikol Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
7. Pusztai Léna Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
8. Ujváry Barbara Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
9. Kis Laura Grácia Fair Se HUN
10. Letenovics-Nagy Hanna Múzsa RSG SE HUN
11. Günes Leyla Nil Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
12. Sáránszki Dominika DMSE HUN
13. Rigó Zselyke DMSE HUN
14. Kedves Ajsa DMSE HUN
15. Nagy Olívia Grácia Fair Se HUN
16. KAPUSZTA ALÍZ Grácia Fair SE HUN
17. Pataki Vivien ESMTK HUN
18. Szirt Lia ESMTK HUN
19. Szőke Mia ESMTK HUN
20. Pekur Margo AURORA International Sport Club SVK
21. Rogozhnykova Anghelina AURORA International Sport Club SVK
22. Horshkova Mariia AURORA International Sport Club SVK
23. Bitskey Anna Gyáli BKSE HUN
24. Pusztai Zorina Gyáli BKSE HUN
Cat 4 Junior (2009)
1. Erdész Rozina Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Kozma Zsófia DMSE HUN
3. Márku Dominika DMSE HUN
4. Jobbágy Anilla ESMTK HUN
Cat 4 Junior (2010)
1. Volkó Barbara DMSE HUN
2. Feke Kitti DMSE HUN
3. Petró-Pozsár Réka DMSE HUN
4. Pollák Viktória ESMTK HUN
5. Pataki Panka ESMTK HUN
Cat 4 Pre-Junior (2011)
1. Mészáros Panna DMSE HUN
2. Pusztai Johanna DMSE HUN
3. Jónás Hanna DMSE HUN
4. Lakatos Lara ESMTK HUN
5. Bogó Alíz ESMTK HUN
Cat 4 Pre-Junior (2012)
1. Letenovics-Nagy Emma Múzsa ritmikus sportgimnasztika sportegyesület HUN
2. Rafael Mirella DMSE HUN
3. Almási Borka DMSE HUN
4. Bozsko Lizaveta ESMTK HUN
5. Pollák Diána ESMTK HUN
6. Balaton Rebeka ESMTK HUN
7. Rozgonyi Csenge ESMTK HUN
8. Bicskei Noémi Gyáli BKSE HUN
Cat 4 Senior (2008-)
1. Nagy Vivien DMSE HUN
2. Kovács Erzsébet DMSE HUN
3. Koncz Réka ESMTK HUN
4. Faragó Lili ESMTK HUN
5. Horváth Ivett ESMTK HUN
Judges
1. Csóka Kročáková Lada SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
2. TSOGT Zulzaya Mongolian Gymnastic Federation MGL
3. Seguer Aina ESV München-Ost GER
4. Schempp Sophia ESV München-Ost GER
5. MAKARYAN Hasmik ARMENIA ARM
6. Tovmasyan Anahit Kentron-Armenia ARM
7. MATOVICA Anna LAT
8. HYBLEROVA OULEHLOVA Lenka CZE
9. Chochishvili Maka Neli Saladze Academy GEO
10. Učňová Alena TJ Rapid Bratislava SVK
11. Dziaková Hana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
12. Šobáňová Petra SSK Vítkovice CZE
13. Babjaková Lucia KMG CHARM Prešov SVK
14. Hosszú Rita DMSE HUN
15. Kekercheni Ella AURORA International Sport Club SVK
16. Duchnovská Jana GK GAJA KOŠICE SVK
17. WEITZ Maria USA
18. ERFALVY Nora Óbuda-Kalász RG TC HUN
Coaches
1. Cekule Anna Marija Berliner Sportclub GER
2. Morgun Ilona Berliner Sportclub GER
3. Weitz Masha Champion Rhythmics USA
4. Pereverzev Liliya Champion Rhythmics USA
5. Ivanova Iuliia Quick steps KUW
6. Byambasuren Bolormaa Mongolian gymnastisc federation MGL
7. Zerner-Käning Elena ESV München-Ost GER
8. Movsesyan Armine Armenia ARM
9. Ghonyan Narine Kentron-Armenia ARM
10. Nezbedová Martina SKMG Máj České Budějovice z.s. CZE
11. Bubeníčková Tereza SK Triumf Praha CZE
12. Chochishvili Maka Neli Saladze Academy GEO
13. Macharashvili Nino Neli Saladze Academy GEO
14. Rashoeva Milena Neli Saladze Academy GEO
15. Nikulenkova Jekaterina RVS/Latvia LAT
16. Dziaková Hana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
17. Dedíková Melanie TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
18. Brunčiaková Petra KMG CHARM Prešov SVK
19. Ilgné Kasa Éva DMSE HUN
20. carinci elena Armonia d ITA
21. Orlova Jana AURORA International Sport Club SVK
22. Žák Roman GK GAJA KOŠICE SVK