Óbuda Cup

17.02.2024 - 18.02.2024

Budapest

Deadline entry: 01.02.2024
Deadline MP3: 04.02.2024
Contact: [email protected] whatapp: +3630/394-7624
Notes:

# Category Type
1. Cat 1 Senior (2008-) Individual
1.
2.
3.
2. Cat 1 Junior (2009) Individual
1.
2.
3.
3. Cat 1 Junior (2010) Individual
1.
2.
3.
4. Cat 1 Pre-Junior (2011) Individual
1.
2.
3.
5. Cat 1 Pre-Junior (2012) Individual
1.
2.
3.
6. Cat 1 Children (2013) Individual
1.
2.
7. Cat 1 Children (2014) Individual
1.
2.
8. Cat 0 Mini (2015) Individual
1.
2.
9. Cat 0 Mini (2015) Individual
1.
10. Cat 0 Mini (2016) Individual
1.
2.
11. Cat 0 Mini (2016) Individual
1.
12. Cat 2 Senior (2008-) Individual
1.
2.
13. Cat 2 Junior (2009) Individual
1.
2.
14. Cat 2 Junior (2010) Individual
1.
2.
15. Cat 2 Pre-Junior (2011) Individual
1.
2.
16. Cat 2 Pre-Junior (2012) Individual
1.
2.
17. Cat 2 Children (2013) Individual
1.
2.
18. Cat 2 Children (2014) Individual
1.
2.
19. Cat 3 Pre-Junior (2011) Individual
1.
2.
20. Cat 3 Pre-Junior (2012) Individual
1.
2.
21. Cat 4 Children (2013) Individual
1.
22. Cat 4 Children (2014) Individual
1.
23. Cat 4 Junior (2009) Individual
1.
24. Cat 4 Junior (2010) Individual
1.
25. Cat 3 Junior (2009) Individual
1.
2.
26. Cat 3 Junior (2010) Individual
1.
2.
27. Cat 4 Senior (2008-) Individual
1.
28. Cat 4 Pre-Junior (2011) Individual
1.
29. Cat 4 Pre-Junior (2012) Individual
1.

Filter Entriesfilter

Cat 1 Senior (2008-)
1. Metenewycz Pia Leonie TSG Söflingen GER
2. Veres Debóra Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Bajus Sara KRSG RONDO OSIJEK CRO
4. Ship Veronika KODYSH Spartak/Karpatia UKR
5. Fekete Liliána Sopianae RG SE HUN
Cat 1 Junior (2009)
1. Lišnić Iva KRSG RONDO OSIJEK CRO
2. Brstilo Petra KRSG RONDO OSIJEK CRO
3. Kristić Petra KRSG RONDO OSIJEK CRO
Cat 1 Junior (2010)
1. Illyés Dóra Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Illyés Flóra Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Ivanová Veronika TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
4. Lapenko Anna TSG Söflingen GER
5. Vrábelová Vivien ŠK ŠOG Nitra SVK
6. Ziakova Timea ŠK ŠOG Nitra SVK
7. Bulygina Kira AURORA International Sport Club SVK
8. Biháryová Laura KMG Danubia Bratislava SVK
9. BANC Dea CSS2 BAIA MARE ROU
10. Vasko Irina KODYSH Spartak/Karpatia UKR
Cat 1 Pre-Junior (2011)
1. Szabó Yasmine Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Mikloši Sophia Izabella TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
3. Mikulandra Nolla KRSG RONDO OSIJEK CRO
4. Laliková Michaela TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
5. Hyatt Liliana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
Cat 1 Pre-Junior (2012)
1. Gergics Lujza Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Košecová Diana ŠK ŠOG Nitra SVK
3. Fellinger Hannah ATUS Korneuburg AUT
4. Soriano Carla Rítmica GAEE AND
5. Falisová Gloria TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
6. Danilová Lýdia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
7. Hullová Lujza ŠK ŠOG Nitra SVK
8. Yosypchuk Varvara Perlina Zakarpattya UKR
9. Ćurčić Anđela KRG Ritmika Novi Sad SRB
10. Zabiyaka Sofia KODYSH Spartak/Karpatia UKR
11. Ishtvani Sofiia KODYSH Spartak/Karpatia UKR
Cat 1 Children (2013)
1. Ungurián Panna Mia Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Papp Dóra Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Sipos Emma Dél-Budai Sport Club HUN
4. Sekerová Karin TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
5. Győrfi Lilla Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
6. Farkas Lolita ETO RG Győr HUN
7. Farkas Fahéj ETO RG Győr HUN
8. Váczi Rubina ETO RG Győr HUN
9. Mancová Nina ŠK ŠOG Nitra SVK
10. Kremin Myroslava Perlina Zakarpattya UKR
11. Yatsko Yana Perlina Zakarpattya UKR
12. Ivanchik Polina Uzhgorod Pirouette UKR
13. Minia Zlata Perlina Zakarpattya UKR
Cat 1 Children (2014)
1. Igyártó Barbara Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Brytvak Mariana Perlina Zakarpattya UKR
3. Kliavochkina Myroslava Perlina Zakarpattya UKR
Cat 0 Mini (2015)
1. Bernáthová Lívia ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Ozorovská Amália ŠK ŠOG Nitra SVK
3. Ruzsinszki Szonja Dél-Budai Sport Club HUN
4. Agatics Lili Dél-Budai Sport Club HUN
5. Al Massaeed Feryal Victory gymnastic KUW
6. Erdész Lilian Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
7. Magyar Léna ETO RG Győr HUN
8. Takács Dóra ETO RG Győr HUN
9. Pišteková Hana AURORA International Sport Club SVK
10. Jurčová Sabina ŠK Liptovský Mikuláš SVK
11. Pieterová Eliška ŠK Liptovský Mikuláš SVK
12. Kucianová Adela ŠK JUVENTA Bratislava SVK
13. Zlochová Zaira ŠK JUVENTA Bratislava SVK
14. Bentsa Anna KODYSH Spartak/Karpatia UKR
15. Losinska Sofia KODYSH Spartak/Karpatia UKR
16. Závodná Wanda TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
17. Antalíková Gréta TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
18. Szendreyová Lujza Mária TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
19. Kolmokov Nela ŠK ŠOG Nitra SVK
20. Grimshaw Yanna ŠK ŠOG Nitra SVK
Cat 0 Mini (2015)
1. Tanczikó Dóra Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Kunfalvi Sára Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Koó Dia Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
4. Csányi Lara Sziget DSE HUN
5. Földes Stella ŠK ŠOG NITRA SVK
6. Vörös Tamara ŠK ŠOG Nitra SVK
7. Schrempf Johanna Sopianae RG SE HUN
8. Holczer Anett Sopianae RG SE HUN
9. Bognár Villő Dél-Budai Sport Club HUN
10. Grábics Liza ETO RG Győr HUN
11. Péterfy Gyopár ETO RG Győr HUN
12. Élő Karina ETO RG Győr HUN
13. Takács Lilla ETO RG Győr HUN
14. Yatsyna Mariia Perlina Zakarpattya UKR
15. Rogozhnykova Snezhana AURORA International Sport Club SVK
16. Machats Giulietta ŠK JUVENTA Bratislava SVK
17. Kovačová Diana Centrum voľného času Nováky SVK
18. Schmidt Viktória Sopianae RG SE HUN
19. Tölgyesi Mila Sziget DSE HUN
Cat 0 Mini (2016)
1. Marenčáková Linda ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Futács Mia Dél-Budai Sport Club HUN
3. Al Qenar Muneera Victory gymnastic KUW
4. Varga Emília ETO RG Győr HUN
5. Tytarenko Tetiana Ужгород СК «Перлина Закарпаття» UKR
6. Skačanová Simeona ŠK ŠOG Nitra SVK
7. Marešová Dominika ŠK ŠOG Nitra SVK
8. Bekényi Jana ŠK JUVENTA Bratislava SVK
Cat 0 Mini (2016)
1. Kolozsi Imola Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Tari Lola Anna Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Varga Emese Sziget DSE HUN
4. Ďurechová Agáta ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Koch Lili Sopianae RG SE HUN
6. Harangozó Réka Sopianae RG SE HUN
7. Bocsi Rella Sopianae RG SE HUN
8. Bekk Elizabet Sopianae RG SE HUN
9. Kiss Léna Sopianae RG SE HUN
10. TOKIĆ ZOE KRSG RONDO OSIJEK CRO
11. Danišíková Ema ŠK ŠOG NITRA SVK
12. Brathová Rebeka ŠK ŠOG NITRA SVK
13. Szűcs Natasa ETO RG Győr HUN
14. Mass Eva Ужгород СК "Перлина Закарпаття" UKR
15. Šabíková Veronika ŠK ŠOG Nitra SVK
16. Opáth Stella ŠK ŠOG Nitra SVK
17. Ferjancová Laura KMG Danubia Bratislava SVK
18. Ortas Tajlin GK Hana BIH
19. Mesanovic Sarah GK Hana BIH
20. Beslija Lejla GK Hana BIH
21. Mišeje Barbara Centrum voľného času Nováky SVK
22. Fábryová Dorota Centrum voľného času Nováky SVK
23. Dankova Lada TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
24. Miklošíková Juliana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
25. Tóth Marina Julianna Sopianae RG SE HUN
26. Madsen Enya Celina GYMNASTIKA UAE UAE
27. Konkoly-Thege Anna Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
28. Szelle Gréta Sziget DSE HUN
Cat 2 Senior (2008-)
1. Seidl Dóra Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Szilvágyi Noémi Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Tenkes Zita Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
4. Pistár Fruzsina Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
5. Mullisaca Aura nemesi ITA
6. Brard Nolwenn Rítmica GAEE AND
7. Povstianko Anna ŠK ŠOG Nitra UKR
8. Huliakina Vladyslava ŠK ŠOG Nitra UKR
9. KESZÜ LILI ANNA Aranyszalag Prgse HUN
10. Bedő Réka HORT SE HUN
11. Novák Fatime BDSE HUN
12. Harkai Veronika BDSE HUN
13. Radat Iva KRG Ritmika Novi Sad SRB
14. Stojčić Lena KRG Ritmika Novi Sad SRB
15. Bošnjak Danica KRG Ritmika Novi Sad SRB
16. Šimurková Vanessa Centrum voľného času Nováky SVK
17. Harrach Lili Dél-Budai SC HUN
Cat 2 Junior (2009)
1. Franco Saioa Rítmica GAEE AND
2. Garrido Lluna Rítmica GAEE AND
3. Bolečková Ema ŠK ŠOG Nitra SVK
4. Nenadović Andrea KRG Ritmika Novi Sad SRB
5. Kutomanova Veronika AURORA International Sport Club SVK
6. Galambos Szófia Hort SE HUN
Cat 2 Junior (2010)
1. Finichiu Hanna Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Gaitan-Holló Viktória Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Huszti Bianka Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
4. Ba Matì nemesi ITA
5. Vinczeová Lenna TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
6. Hollósi Nóra Dél-Budai Sport Club HUN
7. Vuleta Kristina KRG Ritmika Novi Sad SRB
8. Svaliavchyk Kateryna KODYSH Spartak-Karpatia UKR
9. Bentsa Anastasiia KODYSH Spartak/Karpatia UKR
10. Gazuda Emiliya KODYSH Spartak/Karpatia UKR
11. Mesevra Sofiya KODYSH Spartak/Karpatia UKR
Cat 2 Pre-Junior (2011)
1. Nardi pasi Chantal nemesi ITA
2. Vicari Martina nemesi ITA
3. Filippini Daria nemesi ITA
4. Gergelyová Nela ŠK ŠOG Nitra SVK
5. Orobitg Cleo Rítmica GAEE AND
6. Balázs Kitti Dél-Budai Sport Club HUN
7. Honar Sofiia Perlina Zakarpattya UKR
8. Gregušová Petra ŠK ŠOG Nitra SVK
9. Zanizdra Viktoriia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
10. Radaković Tamara KRG Ritmika Novi Sad SRB
11. Nedeljkov Marija KRG Ritmika Novi Sad SRB
12. Losinska Taisia KODYSH Spartak/Karpatia UKR
Cat 2 Pre-Junior (2012)
1. Bíró Katalin Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Arany Panna Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Mazzoni Biancamaria nemesi ITA
4. Pedretti Martina nemesi ITA
5. Palšová Ela ŠK ŠOG Nitra SVK
6. Havaldová Ema ŠK JUVENTA Bratislava SVK
7. Jurčíková Tamara ŠK JUVENTA Bratislava SVK
8. Krammerová Viktória ŠK JUVENTA Bratislava SVK
9. Travé Eva Rítmica GAEE AND
10. Aybar Judith Rítmica GAEE AND
11. Jankovičová Izabela ŠK ŠOG Nitra SVK
12. Marková Veronika TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
13. Resutíková Hana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
14. Hullová Laura ŠK ŠOG Nitra SVK
15. Barnová Lívia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
16. Barchan Sofiia Perlina Zakarpattya UKR
17. Nemethova Kristina AURORA International Sport Club SVK
18. Rumanová Lujza Aurora International Sport Club SVK
19. Khilimova Mariia AURORA International Sport Club SVK
20. Holovan Olexandra AURORA International Sport Club SVK
21. Ilnytska Mariia KODYSH Spartak/Karpatia UKR
22. Seliyavina Stanislava KODYSH Spartak/Karpatia UKR
23. Gerasimova Veronіka KODYSH Spartak/Karpatia UKR
Cat 2 Children (2013)
1. Matuz Kozett Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Tatár Emma Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Nemes Karolina Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
4. Nemes Krisztina Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
5. Dénes Antónia Sziget DSE HUN
6. Nagy Csilla Sziget DSE HUN
7. Alexa Csenge Dél-Budai Sport Club HUN
8. Toth Csepke Dél-Budai Sport Club HUN
9. Vukasović Nika KRSG RONDO OSIJEK CRO
10. Kovačević Iva KRSG RONDO OSIJEK CRO
11. Divulit Karolína KMG Danubia Bratislava SVK
12. Bellová Alexandra KMG Danubia Bratislava SVK
13. Vnučková Adela KMG Danubia Bratislava SVK
14. Kozkina Zlata AURORA International Sport Club SVK
Cat 2 Children (2014)
1. Huszti Mirabella Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Szegedi Anna Mária Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Kávási Szófia Sziget DSE HUN
4. Mongyi Emese Sziget DSE HUN
5. Puddicombe Abigél Sziget DSE HUN
6. Baráth Kíra Sziget DSE HUN
7. Krichenbaum Alexa Sziget DSE HUN
8. Kůr Tara ŠK ŠOG Nitra SVK
9. Holešová Laura Nitra SVK
10. Gajdošíková Izabela ŠK ŠOG NITRA SVK
11. Matysová Melánia ŠK ŠOG Nitra SVK
12. Hasse Valentina Rítmica GAEE AND
13. Gráfová Sofia ŠK ŠOG Nitra SVK
14. Korchmáros Anna Dél-Budai Sport Club HUN
15. Karasová Maya Ema ŠK ŠOG Nitra SVK
16. Szabóová Rebeka ŠK ŠOG Nitra SVK
17. Buzová Karla AURORA International Sport Club SVK
18. Šustrová Zara AURORA International Sport Club SVK
19. Rogozhnykova Anghelina AURORA International Sport Club SVK
20. Šaling Natália KMG Danubia Bratislava SVK
21. Máchalová Dominika KMG Danubia Bratislava SVK
22. Antošková Simona ŠK Liptovský Mikuláš SVK
23. Saganová Tamara ŠK Liptovský Mikuláš SVK
24. Zezuláková Tamara ŠK JUVENTA Bratislava SVK
25. Pashchenko Taisiia ŠK JUVENTA Bratislava SVK
26. Michaličková Lujza ŠK JUVENTA Bratislava SVK
27. Fábryová Eliška Centrum voľného času Nováky SVK
28. Divekyová Linda Centrum voľného času Nováky SVK
29. Píšová Lea Centrum voľného času Nováky SVK
30. Krajčiková Karolina Centrum voľného času Nováky SVK
31. Čikešová Ivanka TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
32. Obšitníková Olívia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
33. Roslaia Polina TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
34. Šestáková Klára TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
35. Hamarová Mia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
36. Milovanović Sofija KRG Ritmika Novi Sad SRB
37. Damnjanović Tamara KRG Ritmika Novi Sad SRB
Cat 3 Pre-Junior (2011)
1. Szücs Zoé ETO RG Győr HUN
2. Árvai Lilien ETO RG Győr HUN
3. Méhes Fanni ETO RG Győr HUN
4. Runtić Mia KRSG RONDO OSIJEK CRO
5. Mihaljević Nora KRSG RONDO OSIJEK CRO
6. Bánoczy Gréta ETO RG Győr HUN
Cat 3 Pre-Junior (2012)
1. Madaras Jázmin Sziget DSE HUN
2. Benkovics Biborka Sziget DSE HUN
3. Galceran Clara Rítmica GAEE AND
4. Varga Jázmin Aranyszalag Prgse HUN
5. Oríšková Ella TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
6. Resutíková Nina TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
7. Bendíková Veronika TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
8. Luchavová Lucia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
9. Synyshyna Myroslava Perlina Zakarpattya UKR
10. Mashkara Sofiia Perlina Zakarpattya UKR
11. Marinković Milana KRG Ritmika Novi Sad SRB
12. Radman Čarna KRG Ritmika Novi Sad SRB
Cat 4 Children (2013)
1. Mizsányi Dóra Dél-Budai Sport Club HUN
2. Villám-Kerti Kitti Dél-Budai Sport Club HUN
3. Péter Liza Aranyszalag Prgse HUN
4. Horváth Kíra ETO RG Győr HUN
5. Füzessy Lili ETO RG Győr HUN
6. Bartal Mira ETO RG Győr HUN
7. Kristić Anja KRSG RONDO OSIJEK CRO
8. Kertész Florina Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
9. Gotal Lara KRSG RONDO OSIJEK CRO
10. Bibic Sara GK Hana BIH
11. Planja Uma GK Hana BIH
Cat 4 Children (2014)
1. Günes Leyla Nil Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
2. Imre Tünde Anna Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
3. Kertes Karolina Lola Sopianae RG SE HUN
4. Dávid Csenge Dél-Budai Sport Club HUN
5. Walcz Laura Dél-Budai Sport Club HUN
6. Róth Kata Dél-Budai Sport Club HUN
7. Nagy Lili Dél-Budai Sport Club HUN
8. Ország Kamilla Aranyszalag Prgse HUN
9. Csíki Dorina Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
10. Kovàcs Nikol Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
11. Pusztai Léna Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
12. Harabovszky Olivia Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
13. Kiss-Bódi Lilian Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
14. Hajnal Júlia Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
15. Potyka Zita Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
16. Erdei gréta HORT SE HUN
17. Hilt Magdaléna HORT SE HUN
18. Nickmann Dorina HORT SE HUN
19. Fejős Petra HORT SE HUN
20. Hajdú-Bécsi Lara ETO RG Győr HUN
21. Ujváry Barbara Óbuda-Kalász Rg Tc HUN
22. Hindi Sofia Alexa AURORA International Sport Club SVK
23. Horshkova Mariia AURORA International Sport Club SVK
24. Lesáková Liliana ŠK JUVENTA Bratislava SVK
25. Mišeje Michaela Centrum voľného času Nováky SVK
Cat 4 Junior (2009)
1. Kasper Alexandra ETO RG Győr HUN
2. Kasper Klaudia ETO RG Győr HUN
Cat 4 Junior (2010)
1. Kansevobska Alisa Rítmica GAEE AND
2. Prete Gianna Rítmica GAEE AND
3. Herczeg Hanga Dél-Budai Sport Club HUN
4. Hönich Réka HORT SE HUN
5. Nagy Zsófia Hort Se HUN
6. Lakatos Lorina HORT SE HUN
7. Strüning Léna BDSE HUN
8. Kabačova Miriam Centrum voľného času Nováky SVK
9. Hupek Bianka Sziget DSE HUN
Cat 3 Junior (2009)
1. Trencsényi Rita Sziget DSE HUN
2. Illés Kiara Sziget DSE HUN
3. Fazekas-Füzesi Hédi ETO RG Győr HUN
4. Alexovics Lili ETO RG Győr HUN
5. Pap Lilla BDSE HUN
6. Veselinovic Zana GK Hana BIH
Cat 3 Junior (2010)
1. Ujhelyi Norina Aranyszalag Prgse HUN
2. Mizerák Dorka Aranyszalag Prgse HUN
3. Pócs Hanna HORT SE RG Sport HUN
4. Stanka Jázmin HORT SE RG Sport HUN
5. Sándor Lara ETO RG Győr HUN
6. Visontai Sára BDSE HUN
7. ŠUNJIĆ MARCELA KRSG RONDO OSIJEK CRO
8. TOMAC JANA KRSG RONDO OSIJEK CRO
9. Marton Matilda BDSE HUN
10. Bere Natasa BDSE HUN
Cat 4 Senior (2008-)
1. Galceran Aina Rítmica GAEE AND
2. Salinas Ariadna Rítmica GAEE AND
3. Varga Lea Aranyszalag Prgse HUN
4. Bécsi Szonja ETO RG Győr HUN
5. Uszkay Leila ETO RG Győr HUN
6. Molnár Karsa Virág Hort Se HUN
7. Pilusin Kata Hort Se HUN
8. Hangácsi Dóra Hort Se HUN
9. Takács Boglárka ETO RG Győr HUN
10. Hauser Diána BDSE HUN
11. Lászki Dóra BDSE HUN
12. Brázda Patrícia Sziget DSE HUN
Cat 4 Pre-Junior (2011)
1. Kónya Eliza Dél-Budai Sport Club HUN
2. Kovács Eszter Hort Se HUN
3. Wagner Júlia BDSE HUN
4. Szabó Noa BDSE HUN
5. Mihalovics Gerda BDSE HUN
6. Birošiková Natália Centrum voľného času Nováky SVK
7. Bettešová Marianna Centrum voľného času Nováky SVK
8. Ďurinová Riana Centrum voľného času Nováky SVK
9. Mailinger Míra Sziget DSE HUN
Cat 4 Pre-Junior (2012)
1. Nagy Nikolett Aranyszalag Prgse HUN
2. Vatai Maja ETO RG Győr HUN
3. Király Dóra ETO RG Győr HUN
4. Artner Maja ETO RG Győr HUN
5. Kardos Orsolya Hort Se HUN
6. Bródi Boglárka HORT SE HUN
7. Valacsai Léna HORT SE HUN
8. Mónos Petra HORT SE HUN
9. Juhász Réka BDSE HUN
10. Krmpotić Nina KRSG RONDO OSIJEK CRO
11. Ribić Ira KRSG RONDO OSIJEK CRO
12. Krasznai Eszter BDSE HUN
13. Juhász Míra BDSE HUN
14. Haraszti Dorina BDSE HUN
15. Veselinovic Elena GK Hana BIH
16. Patkó Luca Aranyszalag PRGSE HUN
Judges
1. KOTEKOVA Lenka ŠK ŠOG Nitra SVK
2. Rohlíčková Silvia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
3. STOJKOVIC Branka CRO
4. Balla Anett Aranyszalag Prgse HUN
5. David Soriano Rítmica GAEE AND
6. Kovács Ágnes ETO RG Győr HUN
7. Gejdošová Irena ŠK Liptovský Mikuláš SVK
8. Petrenko Yeva ŠK JUVENTA Bratislava SVK
9. Kekercheni Ella AURORA International Sport Club SVK
10. Ružinská Julia Centrum voľného času Nováky SVK
11. ERFALVY Nora HUN
12. LUCIC-PROSTRAN Biljana SRB
13. Movchan Katerina Perlina Zakarpattya UKR
14. Movchan Katerina Zakarpattya UKR
Coaches
1. Ruprecht Nicol ATUS Korneuburg AUT
2. Miniailenko Viktoria ŠK JUVENTA Bratislava SVK
3. STOJKOVIĆ REBEKA KRSG RONDO OSIJEK CRO
4. Lutsenko Kateryna Victory gymnastic KUW
5. Dziaková Hana TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
6. Meritxell Torres Rítmica GAEE AND
7. Hegyi Tamara ETO RG Győr HUN
8. Nagy Lara ETO RG Győr HUN
9. Chasun Aliaksandra ŠK ŠOG Nitra SVK
10. Tarylava Diana ŠK ŠOG Nitra SVK
11. Olejárová Tamara KMG Danubia Bratislava SVK
12. Slabejová Patrícia ŠK Liptovský Mikuláš SVK
13. Banc Diana CSS2 BAIA MARE ROU
14. Šišić Hana GK Hana BIH
15. Orlova Jana AURORA International Sport Club SVK
16. Žiaková Adriana Centrum voľného času Nováky SVK
17. Žiaková Zoja Centrum voľného času Nováky SVK
18. Sanchez Miriam Rítmica GAEE AND
19. Dedikova Melanie TJ Sokol Bratislava SVK
20. Kmetova Ema TJ Sokol Bratislava SVK
21. Metenewycz Tanja TSG Söflingen GER