II. Vianočný kaprík a Memoriál Petra Pošvanca 2023

16.12.2023 - 17.12.2023

STU Faculty of Civil Engineering, Imricha Karvasa, Bratislava

Deadline entry: 08.12.2023
Deadline MP3: 08.12.2023
Contact: [email protected]
Notes:

# Category Type
1. Level 1 (2011 and younger)
1.
2. Level 2 (2011 and younger)
1.
3. Level 3 (2008 and younger)
1.
4. Level 3 (2008 and younger)
1.

Filter Entriesfilter

Level 1 (2011 and younger)
1. Jedličková Anna Iuventa Aquatix, o.z. SVK
2. Schneiderová Hana Iuventa Aquatix, o.z. SVK
3. Hrotková Andrea Iuventa Aquatix, o.z. SVK
4. Krajčírová Adele Iuventa Aquatix, o.z. SVK
5. Kolesárová Katarína Iuventa Aquatix, o.z. SVK
6. Zelinková Kristína Iuventa Aquatix, o.z. SVK
7. Brichová Anna Ela Iuventa Aquatix, o.z. SVK
8. Wiener Ester Iuventa Aquatix, o.z. SVK
9. Barnová Evelin Iuventa Aquatix, o.z. SVK
10. Šinková Lara Iuventa Aquatix, o.z. SVK
11. Almusaad Sarah Iuventa Aquatix, o.z. SVK
12. Bartalošová Ria Iuventa Aquatix, o.z. SVK
13. Ivančevič Mina Iuventa Aquatix, o.z. SVK
14. Harajdová Karolína SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
15. Šelc Rebecca SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
16. Holčíková Felicia SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
17. Vedejová Hana SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
18. Strungová Liliana SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
19. Šelc Isabella SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
20. Sailer Antónia SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
21. Škvareninová Alexandra SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
22. Deyer Barbora SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
23. Kaňuchová Jana SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
24. Bobáková Monika Synchronized Swimming Malacky SVK
25. Gibalová Laura Synchronized Swimming Malacky SVK
Level 2 (2011 and younger)
1. Krajčírová Adele Iuventa Aquatix, o.z. SVK
2. Jedličková Anna Iuventa Aquatix, o.z. SVK
3. Schneiderová Hana Iuventa Aquatix, o.z. SVK
4. Zelinková Kristína Iuventa Aquatix, o.z. SVK
5. Wiener Ester Iuventa Aquatix, o.z. SVK
6. Brichová Anna Ela Iuventa Aquatix, o.z. SVK
7. Kolesárová Katarína Iuventa Aquatix, o.z. SVK
8. Hrotková Andrea Iuventa Aquatix, o.z. SVK
9. Barnová Evelin Iuventa Aquatix, o.z. SVK
10. Šinková Lara Iuventa Aquatix, o.z. SVK
11. Almusaad Sarah Iuventa Aquatix, o.z. SVK
12. Bartalošová Ria Iuventa Aquatix, o.z. SVK
13. Ivančevič Mina Iuventa Aquatix, o.z. SVK
14. Bakošová Júlia Slavia STU Artistic Swimming SVK
15. Čegiňová Alžbeta Slavia STU Artistic Swimming SVK
16. Litva Amélia Slavia STU Artistic Swimming SVK
17. Zahradníková Hana Slavia STU Artistic Swimming SVK
18. Deyer Barbora SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
19. Šelc Rebecca SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
20. Škvareninová Alexandra SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
21. Harajdová Karolína SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
22. Sailer Antónia SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
23. Vedejová Hana SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
24. Holčíková Felicia SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
25. Strungová Liliana SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
26. Kaňuchová Jana SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
27. Bobáková Monika Synchronized Swimming Malacky SVK
28. Gibalová Laura Synchronized Swimming Malacky SVK
29. Šulcová Michelle SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
30. Vydarená Ester SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
Level 3 (2008 and younger)
1. Rihawi Liliana Iuventa Aquatix, o.z. SVK
2. Kahancová Diana Iuventa Aquatix, o.z. SVK
3. Čegiňová Alica Iuventa Aquatix, o.z. SVK
4. Zahrádková Ema SYNCHRO Břeclav CZE
5. Radkovičová Karolína SYNCHRO Břeclav CZE
6. Gajdušková Zuzana SYNCHRO Břeclav CZE
7. Klúčiková Mia SYNCHRO Břeclav CZE
8. Letica Alena Zagrebački sinkro klub CRO
9. Kulundžić Nikolina Zagrebački sinkro klub CRO
10. Bednárik Sára Slavia STU Artistic Swimming SVK
11. Bendová Barbora Slavia STU Artistic Swimming SVK
12. Calhau Isabella Slavia STU Artistic Swimming SVK
13. Houfek Sophia Slavia STU Artistic Swimming SVK
14. Jurčovičová Laura Slavia STU Artistic Swimming SVK
15. Knapová Ester Slavia STU Artistic Swimming SVK
16. Krajčovičová Vivien Slavia STU Artistic Swimming SVK
17. Mackaničová Adela Slavia STU Artistic Swimming SVK
18. Masaryková Natália Slavia STU Artistic Swimming SVK
19. Melloni Martina Slavia STU Artistic Swimming SVK
20. Nagyová Ema Slavia STU Artistic Swimming SVK
21. Parajková Ella Slavia STU Artistic Swimming SVK
22. Repáčiková Nikola Slavia STU Artistic Swimming SVK
23. Rohoňová Anna Slavia STU Artistic Swimming SVK
24. Fekete Dorota Slavia STU Artistic Swimming SVK
25. Dömösová Nela Katarína Slavia STU Artistic Swimming SVK
26. Budkeová Emma Slavia STU Artistic Swimming SVK
27. Ondreášová Simona Slavia STU Artistic Swimming SVK
28. Dobiaš Zayna SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
29. Šulcová Michelle SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
30. Vydarená Ester SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
31. Kaňuchová Jana SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
32. Orlová Sofia SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
33. Paulovová Adela SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
34. Deyer Barbora SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
35. Šelc Rebecca SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
36. Harajdová Karolína SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
37. Sailer Antónia SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
38. Holčíková Felicia SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
39. Vedejová Hana SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
40. Duller Karolina SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
41. Bobáková Monika Synchronized Swimming Malacky SVK
42. Polláková Sára Synchronized Swimming Malacky SVK
43. Gibalová Laura Synchronized Swimming Malacky SVK
44. Viskupičová Ivica Synchronized Swimming Malacky SVK
45. Novotová Laura Synchronized Swimming Malacky SVK
46. Dvoráková Agáta Synchronized Swimming Malacky SVK
Level 3 (2008 and younger)
1. Slávia STU Artistic Swimming 1 Slavia STU Artistic Swimming SVK
2. Slávia STU Artistic Swimming 2 Slavia STU Artistic Swimming SVK
3. Synchronized Swimming Malacky Synchronized Swimming Malacky SVK
4. SYNCHRO Žralok Bratislava 1 SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
5. SYNCHRO Žralok Bratislava 2 SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
Judges
1. Spiess Katarína Synchronized Swimming Malacky SVK
2. AVG
3. EQ
4. EQWEQ
5. EQWEQWEQ
6. EQWEQEQWEQ
7. Bacharová Júlia
8. Jarina Vesna
9. Labudová Jana
10. Žáková Zuzana
11. Cibulka Ondřej
12. Pálková Ladislava
13. Strapeková Veronika
14. Diky Andrea
15. McDonnell Jana
16. Pálková Tereza
17. Krasnohorská Lucia
18. Vaculčík Martina
19. Aczelová Lucia
20. Fleková Šárka
21. Horská Romana
22. Vidlarova Jana
23. Spiess Katarína
24. Ullmannová Tereza
25. Mezovská Jana
26. Bártová Kateřina
27. Semencová Jolana
28. Henzlová Pavla
29. Badalová Adéla
30. Malečková Romana
31. Kokojanová Pavlína
32. Radetič
33. Horváthová
Coaches
1. Diky Nicol SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
2. Ždánová Nina SYNCHRO Žralok Bratislava SVK
3. Šulcová Andrea SYNCHRO Žralok Bratislava SVK