Vinter Cup - National competition

13.01.2024

Helsingør Hallen, Gl Hellebækvej 63-65, 3000 Helsingør

Deadline entry: 09.01.2024
Deadline MP3: 09.01.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. Piger 8-10 år AGG
1.
2. Piger 10-12 år AGG
1.
3. Piger 12-14 år AGG
1.
4. Junior AGG
1.
2.
5. Women AGG
1.
2.
6. Short program Piger 8-10 år AGG
1.
7. Short program Piger 10-12 år AGG
1.
8. Short program Piger 12-14 år AGG
1.
9. Short program Junior AGG
1.
2.
10. Short program women AGG
1.
2.

Filter Entriesfilter

Piger 8-10 år
1. Team Enora Espergærde DEN
2. Team Posie HGI Gymnastik og Trampolin DEN
Piger 10-12 år
1. Team Asteria DHG Gymnastik DEN
2. Team Daisy HGI Gymnastik og Trampolin DEN
3. Team Mynthe Greve Gymnastik og Trampolin DEN
4. Team Evelina Tarup-Paarup IF DEN
5. Team Aviola Greve Gymnastik og Trampolin DEN
6. Team Aria Tarup Paarup IF DEN
7. Team Jasmin GGIF DEN
8. Team Eini Gymnastics Club Spangsbjerg DEN
9. Team Flora Grindsted GIF DEN
10. Team Ixia HGI gymnastik og trampolin DEN
Piger 12-14 år
1. Team Violet Greve Gymnastik og Trampolin DEN
2. Team Ivalu Greve gymnastik og trampolin DEN
3. Team Ovia Farum Gymnastikforening DEN
4. Team Elia Randers Gymnastiske Forening DEN
5. Team Rubina Grindsted G & IF DEN
6. Team Saturn Lystrup Idrætsforening - Gymnastik DEN
7. Team Avera Espergærde IF DEN
8. Team Melia GF Koege Bugt DEN
9. Team Merina GF Koege Bugt DEN
Junior
1. Team Merida Espergærde IF DEN
2. Team Vivanit Greve Gymnastik & Trampolin DEN
3. Team Vivo SOR IF DEN
Women
1. DHG elite DHG Gymnastik DEN
2. Team Opalia Grindsted G & IF DEN
3. Farum Senior Farum Gymnastikforening DEN
4. Team Azurit Greve Gymnastik og Trampolin DEN
5. Køge Senior GF Koege Bugt DEN
Short program Piger 12-14 år
1. Team Anora Sorø DEN
2. Team Eya Spangsbjerg IF DEN
Short program women
1. Team Melina Sorø DEN
2. Team Elira Gymnastics Club Spangsbjerg DEN
3. Team Aquila Lystrup Idrætsforening - Gymnastik DEN
Judges
1. Søndergaard Julie DEN
2. Hjertmislev Anette DEN
3. Bonvang Zarah DEN
4. Jensen Hanne DEN
5. Eisanen Teija FIN
6. Danielsen Beinta FRO
7. Johannesen Elna FRO
8. Kriibi Lea EST
9. Torres Paloma ESP