Mantilácký tulipánek

06.04.2024

Univerzitní kampus Bohunice, BRNO

Deadline entry: 29.03.2024
Deadline MP3: 29.03.2024
Contact: Barbora Dopplerová [email protected] 721 367 412
Notes: KAPACITA ZÁVODU JE NAPLNĚNA, PŘIHLÁŠKY JSOU JIŽ UZAVŘENY!! TOURNAMENT CAPACITY REACHED, APPLICATIONS CLOSED!

# Category Type
1. NNML D (2018) Individual
1.
2. NNML C (2017) Individual
1.
2.
3. NNML B (2016) Individual
1.
2.
4. NNML A (2015) Individual
1.
2.
5. NST B 2012 (2012) Individual
1.
2.
6. JUNI B (2010, 2009) Individual
1.
2.
7. SENI B (2008 a st. ) Individual
1.
2.
8. JUNI A (2010, 2009) Individual
1.
2.
9. SENI A (2008 a st. ) Individual
1.
2.
10. NML B 2013 (2013) Individual
1.
2.
11. NML B 2014 (2014) Individual
1.
2.
12. NST B 2011 (2011) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

NNML D (2018)
1. Němcová Lily SK PROVO Brno CZE
2. Marek Tereza SK MG MANTILA Brno CZE
3. Beránková Dora SK MG MANTILA Brno CZE
4. Pospíšilová Adina SK MG MANTILA Brno CZE
5. Štěpánková Hana Kristýna SK MG MANTILA Brno CZE
6. Doležalová Johana TJ Slavoj Plzeň CZE
NNML C (2017)
1. Zelníčková Ema SK PROVO Brno CZE
2. Kravtsova Anastasiia SKP MG Brno CZE
3. Lišková Erika SK MG MANTILA Brno CZE
4. Koplíková Vanda SK MG MANTILA Brno CZE
5. Čechová Natálie SK MG MANTILA Brno CZE
6. Janicadisová Lillien SK ELI Dolní Břežany z.s. CZE
7. Nowak Lara KS SPARTAK POL
8. Doležalová Julie TJ Slavoj Plzeň CZE
9. Davídková Julie TJ Slavoj Plzeň CZE
10. Tomancová Beáta SK MG MANTILA Brno CZE
NNML B (2016)
1. Eliášová Soňa SK PROVO Brno CZE
2. Dlábková Kristýna SK PROVO Brno CZE
3. Herodesová Natálie SK PROVO Brno CZE
4. Adamková Chloe Golden Girls Gymnastics SVK
5. Auvitu Liya Ines SK MG Havířov CZE
6. Kukrálová Marie TJ Sokol Bernartice CZE
7. Opačak Pupovac Nada KRG Leda CRO
8. Zukalová Mia SK MG Mantila Brno CZE
9. Bobková Markéta SK MG MANTILA Brno CZE
10. Lišková Klára SK MG MANTILA Brno CZE
11. Harásková Emma SK TART MS Brno CZE
12. Klusáčková Zoe SK TART MS Brno CZE
13. Suhaj Kateřina SKP MG Brno CZE
14. Durkhnych Mikhala SKP MG Brno CZE
15. Štursová Kristýna SKP MG Brno CZE
16. Šášiková Veronika SK MG Blučina CZE
17. Hrudníková Gabriela SK MG Olomouc CZE
18. DLOUHÁ ADINA SK ELI Dolní Břežany z.s. CZE
19. JABANDŽIEVOVÁ AGÁTA SK MG MANTILA Brno CZE
20. TESAŘOVÁ VANESA SK MG MANTILA Brno CZE
21. Hanusová Kateřina SK MG MANTILA Brno CZE
22. HAPALOVÁ JULIE SK MG MANTILA Brno CZE
23. PÁLENÍKOVÁ TIMEA SK MG MANTILA Brno CZE
24. KOPECKÁ KRISTÝNA SK MG MANTILA Brno CZE
NNML A (2015)
1. Zakuťanská Mia SK MG Havířov CZE
2. Jakešová Rozálie TJ Sokol Bernartice CZE
3. Zorić Laura KRG Leda CRO
4. Hojski Ana KRG Leda CRO
5. Volkova Violetta RGC Karlovy Vary, z.s. CZE
6. Beránková Agáta SK MG MANTILA Brno CZE
7. Tomancová Delia SK MG Mantila Brno CZE
8. Tomešová Julie SK MG Mantila Brno CZE
9. Messiah Julia SK MG Mantila Brno CZE
10. Šmýdová Ella SK TART MS Brno CZE
11. Derun Nikol SKP MG Brno CZE
12. Králová Livie SK MG Blučina CZE
13. Macáková Nina SK MG Blučina CZE
14. Sojčíková Martina SK MG Blučina CZE
15. Přecechtělová Emma SK MG Blučina CZE
16. Baum Sofie SSK Vítkovice CZE
17. Onderková Sofie SSK Vítkovice CZE
18. Malínková Thea SSK Vítkovice CZE
19. Žáčková Elen SK MG Olomouc CZE
20. Poprachová Anna SK MG Olomouc CZE
21. Bashkatova Aleksandra SK MG Olomouc CZE
22. Karhanová Anna SK MG Olomouc CZE
23. Antonová Eliška SK MG Blučina CZE
NST B 2012 (2012)
1. Semenjuková Sofie SK PROVO Brno CZE
2. Kravchenko Yelyzaveta TJ Rapid Bratislava SVK
3. Danish Zlata TJ Rapid Bratislava SVK
4. Šuralová Nina TJ Slavoj Plzeň CZE
5. Hudáková Zuzana SK Trasko Vyškov CZE
6. Hlobilová Alžběta SK Trasko Vyškov CZE
7. Fabečić Marta KRG Leda CRO
8. Hačić Laura KRG Leda CRO
9. Bergerová Sofie SK MG MANTILA Brno CZE
10. Mihočová Tereza SK MG Mantila Brno CZE
11. Lišková Ema SK MG MANTILA Brno CZE
12. Suhaj Anna SKP MG Brno CZE
13. Boháčková Veronika SKP MG Brno CZE
14. Adamczyk Zofia KS SPARTAK POL
15. Nemčeková Michaela SK MG Olomouc CZE
16. Palásková Markéta SK PROVO Brno CZE
17. Mocjuk Evelína SK PROVO Brno CZE
JUNI B (2010, 2009)
1. Pivoňková Eliška SK PROVO Brno CZE
2. Poláková Markéta SK PROVO Brno CZE
3. Galuszková Amálie SK MG Havířov CZE
4. Pezdová Lucie SK MG Havířov CZE
5. Ďuricová Amálie SK MG Havířov CZE
6. Fedáková Johana TJ Sokol Bernartice CZE
7. Míková Eliška GSK Tábor CZE
8. Vejrostová Leontýna SK Trasko Vyškov CZE
9. Piskorska Zlata KRG Leda CRO
10. Matoušková Věra SK MG MANTILA Brno CZE
11. Kučerová Aneta SK MG MANTILA Brno CZE
12. Smuniewská Kristýna SK MG Mantila Brno CZE
13. Lukášová Natálie SK MG Olomouc CZE
14. Brtníková Eliška SK MG Olomouc CZE
15. Škrabská Šarlota SK ELI Dolní Břežany z.s. CZE
16. Nováková Barbora SK Trasko Vyškov CZE
17. Bartoňková Karolína SK Trasko Vyškov CZE
18. Křelinová Josefína SK ELI Dolní Břežany z.s. CZE
SENI B (2008 a st. )
1. Ponížilová Zuzana MG Elite Zlín CZE
2. Koublová Karolína TJ Slavoj Plzeň CZE
3. Beranová Elena TJ Slavoj Plzeň CZE
4. Kadlecová Andrea GSK Tábor CZE
5. Kusalová Lada SK Trasko Vyškov CZE
6. Fukarová Nikol RGC Karlovy Vary, z.s. CZE
7. Mráčková Tereza SK MG MANTILA Brno CZE
8. Václavíčková Sofie SK MG MANTILA Brno CZE
9. Švarcová Jolana SK MG MANTILA Brno CZE
10. Tenorová Tereza SK MG MANTILA Brno CZE
11. Řiháková Laura SK MG MANTILA BRNO CZE
12. Kašinová Sabina SK MG MANTILA Brno CZE
13. Karasová Denisa SK MG Olomouc CZE
14. Jelínková Sabina SK ELI Dolní Břežany z.s. CZE
JUNI A (2010, 2009)
1. Hýžová Emily SK MG Havířov CZE
2. Hlobilová Aneta SK Trasko Vyškov CZE
3. Střelcová Lilien SK Trasko Vyškov CZE
4. Berková Emili SK MG MANTILA Brno CZE
5. GYULZADYAN Kristina SK TART MS Brno CZE
6. GROSSMANNOVA Viktorie SK TART MS Brno CZE
7. VYSKOVA Sofie SK TART MS Brno CZE
8. Jurasz Karolina KS SPARTAK POL
SENI A (2008 a st. )
1. Deimová Anna GSK Tábor CZE
2. Berková Natali SK MG MANTILA Brno CZE
3. NEJEZCHLEBOVA Iva SK TART MS Brno CZE
4. CHAMZINA Diana SK TART MS Brno CZE
NML B 2013 (2013)
1. Ovdiienko Kira TJ Rapid Bratislava SVK
2. Belodray Valeria TJ Rapid Bratislava SVK
3. Hoff Diana TJ Rapid Bratislava SVK
4. Šovčíková Katarína Golden Girls Gymnastics SVK
5. Klasnová Michaela TJ Sokol Bernartice CZE
6. Masáková Amálie TJ Sokol Bernartice CZE
7. Lajpoldová Laura Libuše TJ Slavoj Plzeň CZE
8. Koželuhová Sofie TJ Slavoj Plzeň CZE
9. Boháčová Ellen Anna GSK Tábor CZE
10. Čechová Lucie SK MG MANTILA Brno CZE
11. Beránková Barbora SK MG MANTILA Brno CZE
12. Danisová Sarah SK MG Mantila Brno CZE
13. Mátlová Victoria SK MG Mantila Brno CZE
14. Tesařová Ema SK MG Blučina CZE
15. Halaiko Viktoriia SK MG Blučina CZE
16. Sněhotová Rozárie SSK Vítkovice CZE
17. Syrnykova Veronika SSK Vítkovice CZE
18. Henešová Johana SK MG Olomouc CZE
19. Shpak Polina SK MG Olomouc CZE
20. VOSTŘÁKOVÁ VERONIKA ANNA SK ELI Dolní Břežany z.s. CZE
21. Kovářová Annie SK PROVO Brno CZE
NML B 2014 (2014)
1. Šrámková Tereza SK PROVO Brno CZE
2. Lagová Lara TJ Rapid Bratislava SVK
3. Tarasovič Nina TJ Rapid Bratislava SVK
4. Bédi Nicole Golden Girls Gymnastics SVK
5. Sára Machotková Golden Girls Gymnastics SVK
6. Pompa Scarlett SK MG Havířov CZE
7. Nečasová Michaela SK MG Havířov CZE
8. Matějková Barbora TJ Slavoj Plzeň CZE
9. Černá Eliška TJ Slavoj Plzeň CZE
10. Kubátová Leontina RGC Karlovy Vary, z.s. CZE
11. Ostřížková Julie SK MG MANTILA Brno CZE
12. Křenková Tereza SK MG Mantila Brno CZE
13. Bergerová Anna SK MG MANTILA Brno CZE
14. Kurfürstová Nela SK MG Mantila Brno CZE
15. Komárková Laura SK MG Mantila Brno CZE
16. Matušková Elly SK MG Mantila Brno CZE
17. Kyšková Tereza SSK Vítkovice CZE
18. Vidlářová Táňa SSK Vítkovice CZE
19. Kubec Melanie SSK Vítkovice CZE
20. Barisheva Alexandra SK MG Olomouc CZE
21. Papajová Alžbeta SK ELI Dolní Břežany z.s. CZE
NST B 2011 (2011)
1. Němcová Evelyn SK PROVO Brno CZE
2. Marešová Lucie TJ Slavoj Plzeň CZE
3. Procházková Beata GSK Tábor CZE
4. Petkovská Sofie SK MG Mantila Brno CZE
5. Antoun Yasmine Alexy SK MG Mantila Brno CZE
6. Tomancová Stella SK MG MANTILA Brno CZE
7. Bilashenko Anna SK MG Mantila Brno CZE
8. Tomandlová Eliška SKP MG Brno CZE
9. Bednarz Paulina KS SPARTAK POL
10. Halaiko Sofiia SK MG Blučina CZE
11. Mazancová Kateřina SK MG Olomouc CZE
12. PAPAJOVÁ Barbora SK ELI Dolní Břežany z.s. CZE
13. Friedlová Kateřina SK PROVO Brno CZE
14. Procházková Kristína SK PROVO Brno CZE
Judges
1. Prokešová Gabriela SK PROVO Brno CZE
2. Selecká Lucia Golden Girls Gymnastics SVK
3. Hýžová Lucie SK MG Havířov CZE
4. Tollingerová Ivana TJ Sokol Bernartice CZE
5. Fialová Jana TJ Slavoj Plzeň CZE
6. KAPOUNKOVA Katerina SK Trasko Vyškov CZE
7. TROJE Sara KRG Leda CRO
8. Tomchani Kateryna TJ Rapid Bratislava SVK
9. Hura Tetiana KS SPARTAK POL
10. Dybalová Klára SSK Vítkovice CZE
11. Wertheimerová Zdeňka SK MG Olomouc CZE
12. Dunajeva Kristina SK ELI Dolní Břežany z.s. CZE
13. Slavíková Michaela SKP MG Brno CZE
14. Dopplerová Barbora SK MG MANTILA Brno CZE
15. Buríšková Jana SK MG Blučina CZE
16. Štursová Petra SKP MG Brno CZE
17. Plchová Adéla SK TART MS Brno CZE
Coaches
1. Prokešová Jana SK PROVO Brno CZE
2. Víglašová Alexandra Golden Girls Gymnastics SVK
3. Fočić Ana KRG Leda CRO
4. Tesevych Volodymyr KS SPARTAK POL
5. Kyšková Hana SSK Vítkovice CZE
6. Jakabovičová Beáta SK ELI Dolní Břežany z.s. CZE