Elite Manitoba 2024

27.01.2024 - 28.01.2024

University of Manitoba, Max Bell Centre, University of Manitoba

Deadline entry: 11.01.2024
Deadline MP3: 19.01.2024
Contact: Laura Payne [email protected]
Notes:

# Category Type
1. Level 1B Individual
1.
2.
2. Level 2A Individual
1.
2.
3. Level 2B Individual
1.
2.
4. Level 2C Individual
1.
2.
3.
5. Level 3A Individual
1.
2.
6. Level 3B Individual
1.
2.
3.
7. Level 3C Individual
1.
2.
3.
8. Level 4A Individual
1.
2.
9. Level 4B Individual
1.
2.
3.
10. Level 4C Individual
1.
2.
3.
11. Level 5A Individual
1.
2.
3.
12. Level 5B Individual
1.
2.
3.
13. Level 5C Individual
1.
2.
3.
14. Level 6A Individual
1.
2.
3.
15. Level 6B Individual
1.
2.
3.
16. Level 6C Individual
1.
2.
3.
17. Masters Individual
1.
2.
18. Novice Individual
1.
2.
3.
4.
19. Junior Individual
1.
2.
3.
4.
20. Senior Individual
1.
2.
3.
4.
21. Interclub 1 Individual
1.
2.
22. Interclub 2 Individual
1.
2.
23. Interclub 3 Individual
1.
2.
24. Interclub 4 Individual
1.
2.
25. Interclub 5 Individual
1.
2.
26. Interclub 6 Individual
1.
2.
27. Interclub Open 18+ Individual
1.
2.
28. Basic Developmental 3/4 Group
1.
29. Basic Developmental 5 Group
1.
30. Level 2 Group of 3/4 Group
1.
31. Level 2 Group of 5 Group
1.
32. Level 3 Group of 3/4 Group
1.
33. Level 3 Group of 5 Group
1.
34. Level 4 Group of 3/4 Group
1.
35. Level 4 Group of 5 Group
1.
36. Level 5 Group of 3/4 Group
1.
2.
37. Level 5 Group of 5 Group
1.
2.
38. Interclub Developmental Group
1.

Filter Entriesfilter

Level 1B
1. Katz Raya Spartans Gymnastics CAN
2. Vrublevsky Milana Spartans Gymnastics CAN
3. Wesa Autumn Sapphires CAN
4. Fitzgerald Salem Sapphires CAN
Level 2A
1. Votintseva Emily Rhythmic Royals CAN
2. Chu Olivia Spartans Gymnastics CAN
3. Krychun Sofiia Spartans Gymnastics CAN
4. Mezhirovsky Libi Spartans Gymnastics CAN
5. Tsiklis Liv Spartans Gymnastics CAN
6. Valmestad Oceana Spartans Gymnastics CAN
7. Ward Abby Spartans Gymnastics CAN
8. Zhang Tennille Spartans Gymnastics CAN
9. Eccles Lily Spartans Gymnastics CAN
Level 2B
1. Volkova Sasha HPTC International CAN
2. Vaserman Abby HPTC International CAN
3. Mendoza Sabrina Spartans Gymnastics CAN
4. Sandhu Meher Spartans Gymnastics CAN
5. Miller Kenzie Spartans Gymnastics CAN
6. Fitzgerald Lilith Sapphires CAN
7. McKay Eva Sapphires CAN
Level 2C
1. Lekomtseva Varvara HPTC International CAN
2. Chan Olivia HPTC International CAN
3. Crook Emma HPTC International CAN
4. Rosenberg Tori Spartans Gymnastics CAN
5. Mykhailenko Myroslava Sapphires CAN
Level 3A
1. Iordanov-Frost Sofiya Rhythmic Royals CAN
2. Khatuntcova Elena Rhythmic Royals CAN
3. Kovaleva Sophia Rhythmic Royals CAN
4. Liu Kelly Rhythmic Royals CAN
5. Sacher Madelyn Spartans Gymnastics CAN
6. Kaminsky Taylor Spartans Gymnastics CAN
7. Hudson Skylar Sapphires CAN
8. Panas Kamila Sapphires CAN
9. Kyriakopoulos Demi ARGO CAN
Level 3B
1. Yan Emma HPTC International CAN
2. Bergen Sienna Rhythmic Royals CAN
3. Ghobrial Natalie Rhythmic Royals CAN
4. Harris Hon Rebel Spartans Gymnastics CAN
5. Maclean Ainsley Spartans Gymnastics CAN
6. Legrange Sara Sapphires CAN
7. Traps Christina ARGO CAN
8. Sabourin Aryanna Spartans Gymnastics CAN
Level 3C
1. Lekomtseva Kira HPTC International CAN
2. Crook Naomi HPTC International CAN
3. Mykhailenko Yevheniia Sapphires CAN
Level 4A
1. Workman Greta Sapphires CAN
2. Dyck Clarity Sapphires CAN
Level 4B
1. Peers Sophia HPTC International CAN
2. Shlezinger Victoria Rhythmic Royals CAN
3. Fudge-mcdonald Gemma Rhythmic Royals CAN
Level 4C
1. Strygun Sophia Spartans Gymnastics CAN
Level 5A
1. Castillo-Palmer Romina Sapphires CAN
2. Gallagher Evelyn ARGO CAN
Level 5B
1. Namaka Kelsey Rhythmic Royals CAN
2. Baggley Cameron Rhythmic Royals CAN
3. Ransom Lyla Spartans Gymnastics CAN
4. Christie Amy Sapphires CAN
5. Malek Marzban Sevda Sapphires CAN
Level 6A
1. Vaserman Liel Rhythmic Royals CAN
2. Friesen Sydney Rhythmic Royals CAN
3. Hinkey Kylie Sapphires CAN
4. Hogg Paige ARGO CAN
Level 6B
1. Zuravel Yael Rhythmic Royals CAN
2. Melville Kate Rhythmic Royals CAN
3. Tkachuck Elizabeth Rhythmic Royals CAN
4. Parent Aliya Rhythmic Royals CAN
5. Sabourin Kiara Spartans Gymnastics CAN
6. Kitchur Sydnee Sapphires CAN
7. Sa Danielle Sapphires CAN
Level 6C
1. Johnson Athena HPTC International CAN
2. Sapozhnikov Sara HPTC International CAN
3. Dunbar Tessa Rhythmic Royals CAN
4. Fradkov Anna Rhythmic Royals CAN
Masters
1. Coughlan Caroline Rhythmic Royals CAN
2. Vervaet Madeline Spartans Gymnastics CAN
3. Yarema Alexandra Spartans Gymnastics CAN
4. Sawa Gail Sapphires CAN
5. Cloutis Vicky Sapphires CAN
6. Foy Nicole Sapphires CAN
7. Stevenson Sam Sapphires CAN
8. Mclarty Lizzie Sapphires CAN
9. Cloutis Geneva Sapphires CAN
Novice
1. Arnal Annabelle HPTC International CAN
Junior
1. Johnson Sienna HPTC International CAN
2. Taylor Lilyana HPTC International CAN
3. Giordano Catarina Spartans Gymnastics CAN
Senior
1. Bolgarova Veronika - PR HPTC International CAN
2. Garizio Angelica HPTC International CAN
3. Kroeker-Tom Mamie HPTC International CAN
4. Rodriguez Garcia Sara Spartans Gymnastics CAN
Interclub 1
1. Pleschke Sophie Rhythmic Royals CAN
2. Skrypnikov Stefaniya Rhythmic Royals CAN
3. Budhoo Dani Sapphires CAN
Interclub 2
1. Kopylova Nadiia Rhythmic Royals CAN
2. Zilbert Abigail Rhythmic Royals CAN
3. Cadez Julia Sapphires CAN
4. Bay Cora Sapphires CAN
5. Smiychuk Daryna ARGO CAN
6. Chong Isabelle Sapphires CAN
Interclub 3
1. Smith Izzy Rhythmic Royals CAN
2. Kupchak Solomiya Rhythmic Royals CAN
3. Graham Ashley Rhythmic Royals CAN
4. Taphorn Alyssa Sapphires CAN
Interclub 4
1. Chapnick Gabriella ARGO CAN
2. Alleyne Amara ARGO CAN
3. Weiden Eva ARGO CAN
Interclub Developmental
1. Interclub level 1 group Rhythmic Royals CAN
Coaches
1. Frost Madison Rhythmic Royals CAN
2. Johnson Sara Rhythmic Royals CAN
3. Hoang Amila Rhythmic Royals CAN
4. Hoang Cerina Rhythmic Royals CAN
5. Kroeker-Tom Mamie Sapphires CAN
6. Macpherson Mary Sapphires CAN
7. Seguin Chantal ARGO CAN