Unity Cup

23.12.2023

Virtual/Online

Deadline entry: 17.12.2023
Deadline MP3: 20.12.2023
Contact: Danielle Frattaroli [email protected]
Notes:

# Category Type
1. Senior High Performance (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
4.
2. Senior (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
4.
3. Senior FIG Group (2008 and older) Group
1.
2.
4. Senior Development Group (2008 and older) Group
1.
5. Junior High Performance (2009, 2010, 2011) Individual
1.
2.
3.
4.
6. Junior (2009, 2010, 2011) Individual
1.
2.
3.
4.
7. Junior FIG Group (2009, 2010, 2011) Group
1.
2.
8. Junior Development Group (2009, 2010, 2011, 20) Group
1.
9. Novice (2012, 2013, 2014) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
10. Novice Group (2012, 2013, 2014) Group
1.
11. Level 1 A (2016, 2017) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
12. Level 1 B (2016, 2017) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
13. Level 1 C (2016, 2017) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
14. Level 2 A (2014, 2015) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
15. Level 2 C (2014, 2015) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
16. Level 2 B (2014, 2015) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
17. Level 3 A (2012, 2013) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
18. Level 3 C (2012, 2013) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
19. Level 4 A (2010, 2011) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
20. Level 4 B (2010, 2011) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
21. Level 3 B (2012, 2013) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
22. Level 4 C (2010, 2011) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
23. Level 5 B (2009, 2010) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
24. Level 5 C (2009, 2010) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
25. Level 5 A (2009, 2010) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
26. Level 6 A (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
27. Level 6 B (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
28. Level 6 C (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
29. Level 1 Group (2016, 2017) Group
1.
30. Level 1 Duo & Trio (2016, 2017) Dvojice, Trojice
1.
31. Level 2 Group (2014, 2015) Group
1.
32. Level 2 Duo & Trio (2014, 2015) Dvojice, Trojice
1.
33. Level 3 Group (2012, 2013) Group
1.
34. Level 3 Duo & Trio (2012, 2013) Dvojice, Trojice
1.
35. Level 4 Group (2010, 2011) Group
1.
36. Level 4 Duo & Trio (2010, 2011) Dvojice, Trojice
1.
37. Level 5 Group (2010 and older) Group
1.
38. Level 5 Duo & Trio (2010 and older) Dvojice, Trojice
1.
39. Interclub 2008 and later (2008 and later) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
40. Interclub 2009-2010 (2009, 2010) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
41. Interclub 2011-2012 (2011, 2012) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
42. Interclub 2013-2014 (2013, 2014) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
43. Interclub 2015-2016 (2015, 2016) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
44. Interclub 2016 and after (2016 and after) Individual
1.
2.
3.
4.
5.
6.
45. Interclub group 2015, 2016 (2015, 2016) Group
1.
46. Interclub group 2013, 2014 (2013, 2014) Group
1.
47. Interclub group 2011, 2012 (2011, 2012) Group
1.
48. Interclub group 2010, 2009 (2010, 2009) Group
1.
49. Interclub group 2008 and older (2008 and older) Group
1.
50. Performance/Gymnaestrada Group
1.

Filter Entriesfilter

Senior High Performance (2008 and older)
1. Brierley Noelle Okanagan RG CAN
Senior (2008 and older)
1. Barragan Abril Inspire Sports Victoria CAN
2. Lam Sasha Inspire Sports Victoria CAN
3. Cameron Mishra Okanagan RG CAN
4. Hardy Camille Okanagan RG CAN
Junior (2009, 2010, 2011)
1. Barragan Karol Inspire Sports Victoria CAN
2. Osterbeck Callie Ritmo Gymnastics CAN
3. Pion Nadia Ritmo Gymnastics CAN
4. Pavlova Angelina Ritmo Gymnastics CAN
5. Cain Chloe Ritmo Gymnastics CAN
6. Popowich Sarah Okanagan RG CAN
7. Cox Clara Okanagan RG CAN
8. Gauthier Kaylee Okanagan RG CAN
9. Massa Anya Okanagan RG CAN
10. McCoubrey Nora Okanagan RG CAN
11. Hardy Pippa Okanagan RG CAN
12. Girard Leila Okanagan RG CAN
Novice (2012, 2013, 2014)
1. Mueller Marley Okanagan RG CAN
2. Steinkrug Macey Okanagan RG CAN
3. Koizumi Mei Shizuoka RG JPN
Level 2 A (2014, 2015)
1. Norton Everleigh Ritmo Gymnastics CAN
2. RIGA IRIS GS IPIONI KOS GRE
Level 2 C (2014, 2015)
1. Bootsma Penelope Okanagan RG CAN
2. Mueller Shyloh Okanagan RG CAN
3. Thomas Mikayla Okanagan RG CAN
Level 2 B (2014, 2015)
1. Ben Tekaya Lina Inspire Sports Victoria CAN
2. Zhong Ivy Inspire Sports Victoria CAN
3. ANASTASIADI IOANNA GS IPIONI KOS GRE
4. Zimmer Maja Okanagan RG CAN
5. Veldhuisen Sienna Okanagan RG CAN
6. Salikhov Paulina Okanagan RG CAN
Level 3 A (2012, 2013)
1. Lopez Agustina Inspire Sports Victoria CAN
2. Wilson Reese Inspire Sports Victoria CAN
3. An Jisoo Okanagan RG CAN
4. RAMAJ VIKTORIA GS IPIONI KOS GRE
5. Koizumi Rei Shizuoka RG JPN
Level 3 C (2012, 2013)
1. Guo Xinyan (Cindy) Ritmo Gymnastics CAN
Level 4 A (2010, 2011)
1. Tarangle Frida Inspire Sports Victoria CAN
2. Ong Kherington Ritmo Gymnastics CAN
3. GIALLOUSI MARIA NIKOLETA GS IPIONI KOS GRE
4. GIAREN AITEN GS IPIONI KOS GRE
Level 3 B (2012, 2013)
1. Sonych Zlata Inspire Sports Victoria CAN
2. MPELOGIANNI MARIA GS IPIONI KOS GRE
3. Wright Chelsea Okanagan RG CAN
4. Wright Amber Okanagan RG CAN
5. Heppner Zoe Okanagan RG CAN
Level 4 C (2010, 2011)
1. Derochie Julianne Okanagan RG CAN
Level 5 B (2009, 2010)
1. NIOKASTRITI ELENI GS IPIONI KOS GRE
2. PANAGIOTOU DIONYSIA GS IPIONI KOS GRE
Level 6 A (2008 and older)
1. Bailey Lily-Grace Inspire Sports Victoria CAN
Level 6 B (2008 and older)
1. Schultz Breanna Ritmo Gymnastics CAN
2. Kazimer Chelsea Okanagan RG CAN
Level 6 C (2008 and older)
1. SCHOTT Meï-Linh Rythmic Club Tarbais FRA
Interclub group 2013, 2014 (2013, 2014)
1. One for all Island Rhythmic Gymnastics CAN
2. Wave Rider Island Rhythmic Gymnastics CAN
Interclub group 2008 and older (2008 and older)
1. Senior Performance Island Rhythmic Gymnastics CAN
Judges
1. Juarez Dalena Ritmo Gymnastics CAN
2. Axford Sarah CAN
3. Mukoid Anastasiia UKR
4. Loncar Monica SVK
5. HEBERT Shari CAN
6. STERNER Marnie NZL
7. ARENDASOVA Daniela CAN
8. Todorova Daniela CAN
9. FRATTAROLI Angela CAN
10. Getsova Blagosteva CAN
11. Levasseur Julie Island Rhythmic Gymnastics CAN
12. BROWN Olivia Heasley CAN