Oblastní přebor Jihomoravské soutěžní oblasti - Kombinovaný program

12.05.2024

SK MG Břeclav

Deadline entry: 28.04.2024
Deadline MP3: 28.04.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. I.A kategorie (2017) Individual
1.
2.
2. I.kategorie (2015-2016) Individual
1.
2.
3. II.kategorie (2013-2015) Individual
1.
2.
4. III.kategorie (2011-2013) Individual
1.
2.
5. IV.kategorie (2008-2010) Individual
1.
2.
6. V.kategorie (2008 a st. ) Individual
1.
2.

Filter Entriesfilter

I.A kategorie (2017)
1. Stehlíková Natálie SK MG Veselí nad Moravou CZE
2. Jungmannová Sofie SK MG Břeclav CZE
3. Straková Alexandra SK MG Břeclav CZE
4. Rezová Rozárka SK MG Břeclav CZE
5. Janotová Karolína SK MG Břeclav CZE
6. Andělová Adéla SK MG Břeclav CZE
I.kategorie (2015-2016)
1. Horňáková Julie SK MG Veselí nad Moravou CZE
2. Brožková Klára SK MG Veselí nad Moravou CZE
3. Horká Sofie SK MG Veselí nad Moravou CZE
4. Baranovská Daniela SK MG Břeclav CZE
5. Maršálková Elen SK MG Břeclav CZE
6. Marciniszynová Julie SK MG Břeclav CZE
7. Petrlová Adéla SK MG Břeclav CZE
8. Neumannová Ema SK MG Břeclav CZE
9. Birčáková Veronika SK MG Břeclav CZE
10. Bradáčová Veronik SK MG Břeclav CZE
11. Radkovičová Tina SK MG Břeclav CZE
12. Esterková Alžběta SK MG Břeclav CZE
13. Sochorová Natálie TJ Tesla Brno CZE
14. Červinková Magdalena TJ Tesla Brno CZE
15. Stejskalová Eliška TJ Tesla Brno CZE
16. Ráčilová Magdalena TJ Tesla Brno CZE
17. Palánová Ema TJ Tesla Brno CZE
18. Doleželová Ester TJ Tesla Brno CZE
19. Bartíková Mariana TJ Tesla Brno CZE
20. Červinková Julie TJ Tesla Brno CZE
21. Říhová Tereza SPORT CENTRUM Brno CZE
22. Zatloukalová Lucie SPORT CENTRUM Brno CZE
23. Kociánová Markéta SPORT CENTRUM Brno CZE
24. Semmlerová Natálie SPORT CENTRUM Brno CZE
25. Soukupová Lilien SPORT CENTRUM Brno CZE
26. Škodová Johanna SPORT CENTRUM Brno CZE
27. Weishäupelová Julie SPORT CENTRUM Brno CZE
28. Houšková Kristýna ASPV Brno CZE
29. Kumpoštová Marie ASPV Brno CZE
30. Říhová Alena ASPV Brno CZE
31. Michalcová Žofie ASPV Brno CZE
32. Kneblová Kristýna ASPV Brno CZE
33. Otoupalíková Lilien ASPV Brno CZE
34. Neradová Stella ASPV Brno CZE
35. Halamíková Zuzana Klub Kalokagathia z.s. CZE
36. Bumbalová Táňa Klub Kalokagathia z.s. CZE
37. Somolová Klára Klub Kalokagathia z.s. CZE
38. Rutar Erica Klub Kalokagathia z.s. CZE
II.kategorie (2013-2015)
1. Martinková Rozálie SK MG Veselí nad Moravou CZE
2. Sedlářová Marika SK MG Veselí nad Moravou CZE
3. Tomečková Alžběta SK MG Veselí nad Moravou CZE
4. Frolková Markéta SK MG Veselí nad Moravou CZE
5. Valná Ema SK MG Veselí nad Moravou CZE
6. Hulíková Viktorie SK MG Veselí nad Moravou CZE
7. Kratochvílová Sára SK MG Břeclav CZE
8. Frýdková Michaela SK MG Břeclav CZE
9. Pejková Valerie SK MG Břeclav CZE
10. Halouzková Veronika TJ Sokol Brno Židenice CZE
11. Horká Amálie TJ Sokol Brno Židenice CZE
12. Adamčíková Rozárie TJ Sokol Brno Židenice CZE
13. Trtílková Viktorie TJ Sokol Brno Židenice CZE
14. Burianová Sylvie TJ Sokol Brno Židenice CZE
15. Pavliňáková Aneta TJ Sokol Brno Židenice CZE
16. Cagašová Veronika TJ Tesla Brno CZE
17. Knieradlová Eva TJ Tesla Brno CZE
18. Tisovská Anna Valentýna TJ Tesla Brno CZE
19. Nečasová Marika TJ Tesla Brno CZE
20. Mistrová Sofie TJ Tesla Brno CZE
21. Horákovská Ema TJ Tesla Brno CZE
22. Podhorská Justýna TJ Tesla Brno CZE
23. Podzemná Adéla TJ Tesla Brno CZE
24. Kmochová Amélie Anna TJ Tesla Brno CZE
25. Červinková Eliška TJ Tesla Brno CZE
26. Diblíková Karolína SPORT CENTRUM Brno CZE
27. Rakušanová Linda SPORT CENTRUM Brno CZE
28. Horáková Anna Viktorie SPORT CENTRUM Brno CZE
29. Kupriyanová Kristýna SPORT CENTRUM Brno CZE
30. Kavková Eliška SPORT CENTRUM Brno CZE
31. Kolomazníková Tereza SPORT CENTRUM Brno CZE
32. Rössnerová Sofie SPORT CENTRUM Brno CZE
33. Kořenková Agáta SPORT CENTRUM Brno CZE
34. Sykorova Emma MG Luzanky CZE
35. Czerna Nela MG Luzanky CZE
36. Kleinová Nikola ASPV Brno CZE
37. Mauerová Bára ASPV Brno CZE
38. Hrbáčková Klára ASPV Brno CZE
39. Zejdová Linda ASPV Brno CZE
40. Sedláková Anežka ASPV Brno CZE
41. Trandová Julie ASPV Brno CZE
42. Janoušková Šárka ASPV Brno CZE
43. Petrová Megan Klub Kalokagathia z.s. CZE
III.kategorie (2011-2013)
1. Kovářová Eliška SK MG Veselí nad Moravou CZE
2. Křížová Silvie SK MG Veselí nad Moravou CZE
3. Juráčková Julie SK MG Břeclav CZE
4. Kejlová Karla SK MG Břeclav CZE
5. Blinda Kamila SK MG Břeclav CZE
6. Švendová Sofie SK MG Břeclav CZE
7. Neumannová Anna SK MG Břeclav CZE
8. Cahová Natálie TJ Sokol Brno Židenice CZE
9. Trtílková Markéta TJ Sokol Brno Židenice CZE
10. Balabánová Aneta TJ Sokol Brno Židenice CZE
11. Loudilová Viktorie TJ Sokol Brno Židenice CZE
12. Černá Dominika TJ Tesla Brno CZE
13. Blahová Michaela TJ Tesla Brno CZE
14. Součková Elena TJ Tesla Brno CZE
15. Ludwigová Barbora TJ Tesla Brno CZE
16. Marečková Meda TJ Tesla Brno CZE
17. Vyplašilová Ema TJ Tesla Brno CZE
18. Hrabálková Alžběta TJ Tesla Brno CZE
19. Dovrtělová Julie TJ Tesla Brno CZE
20. Hromadová Stanislava TJ Tesla Brno CZE
21. Pánková Eliška TJ Tesla Brno CZE
22. Jílková Ellen TJ Tesla Brno CZE
23. Matušková Tereza TJ Tesla Brno CZE
24. Žufánková Klára SK MG Blučina CZE
25. Zugárková Jana SK MG Blučina CZE
26. Králová Katrin SK MG Blučina CZE
27. Justová Barbora SK MG Blučina CZE
28. Lisztwanová Nela ASPV Brno CZE
29. Střechová Nikol ASPV Brno CZE
30. Fulytka Sofia ASPV Brno CZE
31. Kličková Eliška ASPV Brno CZE
32. Ancheva Andrea ASPV Brno CZE
33. Frišaufová Izabela ASPV Brno CZE
34. Kleinová Linda ASPV Brno CZE
35. Halamíková Olívie Klub Kalokagathia z.s. CZE
36. Oleksiuk Olena Klub Kalokagathia z.s. CZE
37. Krbová Eliška Klub Kalokagathia z.s. CZE
IV.kategorie (2008-2010)
1. Chmelíčková Barbora SK MG Veselí nad Moravou CZE
2. Bezděková Jolana SK MG Veselí nad Moravou CZE
3. Manko Kateryna SK MG Veselí nad Moravou CZE
4. Míšková Kateřina SK MG Veselí nad Moravou CZE
5. Baranovská Adéla SK MG Břeclav CZE
6. Koulová Jolana SK MG Břeclav CZE
7. Kratochvílová Laura SK MG Břeclav CZE
8. Lencsová Klára SK MG Břeclav CZE
9. Majerníková Ela SK MG Břeclav CZE
10. Bartoňková Valerie TJ Sokol Brno-Židenice CZE
11. Juračková Veronika TJ Sokol Brno Židenice CZE
12. Novotná Nicol TJ Sokol Brno-Židenice CZE
13. Přenosilová Kristýna TJ Sokol Brno Židenice CZE
14. Skalníková Beáta TJ Sokol Brno Židenice CZE
15. Jandová Hedvika TJ Sokol Brno Židenice CZE
16. Bednářová Klára TJ Tesla Brno CZE
17. Pomykalová Lucie TJ Tesla Brno CZE
18. Mikolášová Lucie TJ Tesla Brno CZE
19. Gheorghe Sofie TJ Tesla Brno CZE
20. Kulichová Markéta TJ Tesla Brno CZE
21. Bauerová Hana TJ Tesla Brno CZE
22. Vítková Natálie TJ Tesla Brno CZE
23. Khripkova Aliona TJ Tesla Brno CZE
24. Černohlávková Elen SPORT CENTRUM Brno CZE
25. Říhová Lucie SPORT CENTRUM Brno CZE
26. Ištvanová Elen MG Luzanky CZE
27. Tomanová Anna MG Luzanky CZE
28. Humpolíková Adéla ASPV Brno CZE
V.kategorie (2008 a st. )
1. Kadubcová Tereza SK MG Veselí nad Moravou CZE
2. Baranovská Tereza SK MG Břeclav CZE
3. Mrázová Valentýna SK MG Břeclav CZE
4. Přenosilová Kateřina TJ Sokol Brno Židenice CZE
5. Fikesová Daniela TJ Sokol Brno Židenice CZE
6. Bajnoková Sabina TJ Tesla Brno CZE
7. Leinveberová Lucie TJ Tesla Brno CZE
8. Jírová Lucie TJ Tesla Brno CZE
9. Bugnerová Ema TJ Tesla Brno CZE
10. Pečinková Tereza TJ Tesla Brno CZE
11. Opálková Adriana TJ Tesla Brno CZE
12. Opálková Klára Anna TJ Tesla Brno CZE
13. Střítežská Stela TJ Tesla Brno CZE
14. Poláčková Vendula TJ Tesla Brno CZE
15. Šťovíčková Lada SPORT CENTRUM Brno CZE
16. Dubová Kristýna ASPV Brno CZE
17. Florová Amálie ASPV Brno CZE
18. Smílková Lucie ASPV Brno CZE
19. Jílková Ela ASPV Brno CZE
20. Hájková Kamila ASPV Brno CZE
Judges
1. Niklová Milada SK MG Veselí nad Moravou CZE
2. Harťanská Soňa SK MG Břeclav CZE
3. Koneckova Barbora SK MG Břeclav CZE
4. Adamová Kateřina SK MG Veselí nad Moravou CZE
5. Červinková Jaroslava TJ Tesla Brno CZE
6. Hertlová Jana TJ Tesla Brno CZE
7. Palánová Lucie TJ Tesla Brno CZE
8. Rejdová Alice SPORT CENTRUM Brno CZE
9. Šťastná Monika MG Luzanky CZE
10. Chlupová Petra TJ Sokol Brno Židenice CZE
11. Bezděková Marcela TJ Sokol Brno Židenice CZE
12. Kučerová Iveta ASPV Brno CZE
13. Zapletalová Eva ASPV Brno CZE
14. Mollová Lucie Klub Kalokagathia z.s. CZE
15. Brožková Hana SC Brno CZE
Coaches
1. Janůšová Martina SK MG Veselí nad Moravou CZE
2. Bilová Iva SK MG Veselí nad Moravou CZE
3. Vařílková Lenka SK MG Veselí nad Moravou CZE
4. Harťanská Eliška SK MG Břeclav CZE
5. Žigárdy Šilhanová Eva TJ Sokol Brno Židenice CZE
6. Milotová Alice TJ Tesla Brno CZE
7. Opálková Zdena TJ Tesla Brno CZE
8. Hrabálková Barbora TJ Tesla Brno CZE
9. Černá Mariana TJ Tesla Brno CZE
10. Šedová Ivana TJ Tesla Brno CZE
11. Suchánková Lenka TJ Tesla Brno CZE
12. Pečinková Tereza TJ Tesla Brno CZE
13. Dadáková Lucie SPORT CENTRUM Brno CZE
14. Dadáková Nicole SPORT CENTRUM Brno CZE
15. Švancarová Jana MG Luzanky CZE
16. Chlupová Simona TJ Sokol Brno Židenice CZE
17. Adamová Pavla TJ Sokol Brno Židenice CZE
18. Dvořáčková Lenka ASPV Brno CZE
19. Zahrádková Hana ASPV Brno CZE
20. Filipová Nikola ASPV Brno CZE
21. Dubová Kristýna ASPV Brno CZE
22. Jílková Ela ASPV Brno CZE
23. Hájková Kamila ASPV Brno CZE
24. Němečková Jiřina ASPV Brno CZE
25. Machovská Vlasta Klub Kalokagathia z.s. CZE