2024 Rhythmic Princess Cup

29.03.2024 - 31.03.2024

Bloomington, MN

Deadline entry: 18.01.2024
Deadline MP3: 25.03.2024
Contact: Contact us for more information : [email protected]
Notes:

# Category Type
1. Level 10 SR Individual
1.
2.
3.
4.
2. Level 10 JR Individual
1.
2.
3.
4.
3. Level 9 SR Individual
1.
2.
3.
4.
4. Level 9 JR Individual
1.
2.
3.
4.
5. Level 9 Hope Individual
1.
2.
3.
4.
6. Level 8 Individual
1.
2.
3.
4.
7. Level 7 Individual
1.
2.
3.
4.
8. Level 6 Individual
1.
2.
3.
4.
9. Level 5 Individual
1.
2.
3.
4.
10. Level 4 Individual
1.
2.
11. Level 3 Individual
1.
2.
12. Beginners Group
1.
2.
13. Intermediate Group
1.
2.
14. Advanced Group
1.
2.
15. Junior FIG Group
1.
2.
16. Senior FIG Group
1.
2.
17. Xcel Silver Individual
1.
2.
3.
18. Xcel Bronze Individual
1.
2.
3.
19. Xcel Gold Individual
1.
2.
3.
20. Xcel Platinum Individual
1.
2.
3.
21. Xcel Diamond Individual
1.
2.
3.

Filter Entriesfilter

Level 10 SR
1. Hao Sophie NorthWest Rhythmic USA
2. Gonikman Victoria NorthWest Rhythmic USA
3. Turdalieva Dana NorthWest Rhythmic USA
4. Foster Erica NorthWest Rhythmic USA
Level 9 SR
1. Luo Kayla NorthWest Rhythmic USA
2. Luo Angie NorthWest Rhythmic USA
3. Wyatt Victoria NorthWest Rhythmic USA
4. Loncar Aleksandra Twin Cities Rhythmic USA
5. Slimani Kahina Twin Cities Rhythmic USA
Level 9 JR
1. Guo Amy NorthWest Rhythmic USA
2. Estrada Mariann NorthWest Rhythmic USA
3. Hoyt Alexandra NorthWest Rhythmic USA
4. Shi Emma NorthWest Rhythmic USA
5. Vu Violet Twin Cities Rhythmic USA
6. Stahle Violet Twin Cities Rhythmic USA
7. Lisnic Lavinia Twin Cities Rhythmic USA
8. Davydov Basia Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
Level 8
1. Andreyevskiy Katya NorthWest Rhythmic USA
2. Kartavtsev Polina NorthWest Rhythmic USA
3. Paley Angela NorthWest Rhythmic USA
4. Dorland Maria NorthWest Rhythmic USA
5. Frayman Zoya NorthWest Rhythmic USA
6. Bolotin Lera NorthWest Rhythmic USA
7. Carlson Anisiya NorthWest Rhythmic USA
8. Wang Iris Twin Cities Rhythmic USA
9. Zinchenko Anna Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
10. Daumalle Emie NorthWest Rhythmic USA
Level 7
1. Bareika Polina NorthWest Rhythmic USA
2. Denega Olga NorthWest Rhythmic USA
3. Engel Adelaide NorthWest Rhythmic USA
4. Yu Weijie "Wendy" NorthWest Rhythmic USA
5. Xiong Anna NorthWest Rhythmic USA
6. Krill Eloise Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
7. Smityukh Arina Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
8. Giguashvili Anna NorthWest Rhythmic USA
Level 6
1. Boiko Milana NorthWest Rhythmic USA
2. Ovsepyan Maya NorthWest Rhythmic USA
3. Vafakova Zlata NorthWest Rhythmic USA
4. Rabushka Katerina Twin Cities Rhythmic USA
5. Goodstar Amyrani Twin Cities Rhythmic USA
Level 5
1. Wang Emily NorthWest Rhythmic USA
2. Frayman Nina NorthWest Rhythmic USA
3. Hong Yu NorthWest Rhythmic USA
4. Lin Olivia NorthWest Rhythmic USA
5. Silva LaShea NorthWest Rhythmic USA
6. Yu Joella NorthWest Rhythmic USA
7. Zemaitis Adela Twin Cities Rhythmic USA
8. West Ava Twin Cities Rhythmic USA
9. Su Lillian Twin Cities Rhythmic USA
10. Yablochkin Valerie Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
11. Wang Adalyn Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
Level 4
1. Jin Florence NorthWest Rhythmic USA
2. Precord Anya NorthWest Rhythmic USA
3. Zhang Bella NorthWest Rhythmic USA
4. Alexieva Illina NorthWest Rhythmic USA
5. Azzam Mariiam NorthWest Rhythmic USA
6. Grichener Ariella NorthWest Rhythmic USA
7. Chen Tiffany NorthWest Rhythmic USA
8. Sun Kai-ning NorthWest Rhythmic USA
9. Lisnic Emily Twin Cities Rhythmic USA
10. Shao Kathleen Twin Cities Rhythmic USA
11. Racheli Donatalla Twin Cities Rhythmic USA
12. Campbell Karyna Twin Cities Rhythmic USA
13. Ansari Darina Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
14. Bartelme Adalyn Rhythmic Gold USA
15. Auchter Maggie Rhythmic Gold USA
Level 3
1. Music Ema Twin Cities Rhythmic USA
2. Cronen Eliel Twin Cities Rhythmic USA
3. Kopshteyn Raphaela Rhythmic Gold USA
4. Dodge Cora Rhythmic Gold USA
Beginners
1. NWR Beginners NorthWest Rhythmic USA
Xcel Silver
1. Mykhaylov Maria NorthWest Rhythmic USA
2. Kurdzesau Victoria Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
3. Fayngold Rozlynn Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
Xcel Bronze
1. Madan Maria NorthWest Rhythmic USA
2. Milgram Eliana NorthWest Rhythmic USA
3. Domanska Polina NorthWest Rhythmic USA
4. Grichener Eliana NorthWest Rhythmic USA
5. Azzam Mira NorthWest Rhythmic USA
6. Mars Esme NorthWest Rhythmic USA
7. Markfort Frances NorthWest Rhythmic USA
Xcel Gold
1. Glistvain Sofia Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
Xcel Diamond
1. Hakobyan Lia NorthWest Rhythmic USA