Jūrmalas bērnu un jauniešu atklātais čempionāts mākslas vingrošanā

09.12.2023

Jūrmalas Valsts ģimnāzijas hallē, Raiņa ielā 55 k-1, LV-2016.

Deadline entry: 18.11.2023
Deadline MP3: 07.12.2023
Contact: Atbildīgā par sacensību norisi ir galvenā tiesnese - Jūrmalas Sporta skolas mākslas vingrošanas vecākā trenere Olga Timofejeva. E-mail: [email protected] adrese: Rūpniecības ielā 13, k-4, Jūrmalā, LV-2016, mob.: tālr. 29701964. Website: jss.jurmala.lv.
Notes:

# Category Type
1. Junioru sporta klase (2010-2008.dz.g.) Group
1.
2.
2. 5. sporta klase (2011-2009.dz.g.) Group
1.
2.
3. 4. sporta klase (2012-2010.dz.g.) Group
1.
2.
4. 3. sporta klase (2013-2011.dz.g.) Group
1.
2.
5. 2. sporta klase (2014-2012.dz.g.) Group
1.
2.
6. 1. sporta klase (2015-2013.dz.g.) Group
1.
2.
7. 5. sporta klase (prejunioru grupa) (2011.dz.g.) Individual
1.
2.
3.
4.

Filter Entriesfilter

Junioru sporta klase (2010-2008.dz.g.)
1. Tukuma Sporta skola Tukuma Sporta skola LAT
2. RVS 1.kom. K.Tracevska-Koņeva/S.Burlakova LAT
3. RVS 2.kom. RVS/K.Tracevska-Koneva/S.Burlakova LAT
4. Jūrmalas Sporta skola Jūrmalas Sporta skola LAT
5. sporta klase (2011-2009.dz.g.)
1. Jelgavas BJSS Jelgavas BJSS LAT
2. Jūrmalas Sporta skola Jūrmalas Sporta skola LAT
3. sporta klase (2013-2011.dz.g.)
1. ĶNSS ĶNSS/V.Bērziņa LAT
2. RVS RVS / N.Kučinska, A.Sidenko LAT
3. Jūrmalas Sporta skola Jūrmalas Sporta skola LAT
2. sporta klase (2014-2012.dz.g.)
1. Jelgavas BJSS I.komanda Jelgavas BJSS LAT
2. Jelgavas BJSS II.komanda Jelgavas BJSS LAT
3. RVS RVS / N.Kučinska, A.Sidenko LAT
4. Tukuma Sporta skola Tukuma Sporta skola LAT
5. Jūrmalas SS JūrmalasSS LAT
1. sporta klase (2015-2013.dz.g.)
1. Tukuma Sporta skola Tukuma Sporta skola LAT
2. Jelgavas BJSS Jelgavas BJSS LAT
3. Ķekavas novada sporta skola ĶNSS LAT
4. 1.sp.kl. RVS / N.Kučinska, A.Sidenko LAT
5. RVS/LMVK-EAST RVS/LMVK-EAST LAT
6. Jūrmalas SS JūrmalasSS LAT
7. Jūrmalas Sporta skola Jūrmalas Sporta skola LAT
5. sporta klase (prejunioru grupa) (2011.dz.g.)
1. Talente Elizabete Ogres NSC LAT
2. Tolstika Sofja Ogres NSC LAT
3. Javorska Nikolina RVS/A.Matoviča LAT
4. Bučneva Darja RVS/A.Matoviča LAT
5. Saliba Sofija Afina RVS/A.Matoviča LAT
6. Gruznova Alise RVS/ E.Vasiļevska/ A.Valujeviča-Bite LAT
7. Biksone Keita ĶNSS/V.Bērziņa LAT
8. Svilpe Emīlija ĶNSS/V.Bērziņa LAT
9. Kalniņa Alise LKSS /Liepāja LAT
10. Šteinberga Amēlija ĶNSS LAT
11. Bērziņa Laura RVS/ J.Nikulenkova LAT
12. Annenkova Anastasija RVS/ J.Nikulenkova LAT
13. Poriete Margarita RVS/ J.Nikulenkova LAT
14. Pavloviča Darina RVS / N.Kučinska, A.Sidenko LAT
15. Čekstere Alika RVS / N.Kučinska, A.Sidenko LAT
16. Sabanska Darja RVS / N.Kučinska, A.Sidenko LAT
17. Ļebedeva Ruslana JūrmalasSS LAT
18. Voicka Anastasija JūrmalasSS LAT
Judges
1. NIKITINA Tatjana LKSS / Liepāja LAT
2. Bērziņa Elīza ĶNSS LAT
3. Vasiļevska Elīna RVS LAT
4. STEPULĀNE Tatjana Ogres NSC LAT
5. Kučinska Natalja RVS LAT
6. SMELOVA Irina Jelgavas BJSS LAT
7. SIDENKO Anna RVS / N.Kučinska, A.Sidenko LAT
8. Jefimova Inga Jurmalas Sporta skola LAT
9. Matoviča Anna RVS/LMVK - EAST LAT
10. Smirniha Melānija Milāna O.T.JMVK LAT
11. Stepanova Zoja JūrmalasSS /Tukuma SS LAT
12. MARJINA Galina RVS/K.Tracevska-Koneva/S.Burlakova LAT
13. SIDOROVA Natalija RVS LAT
14. Šuravina Anna Marija Vingro Visi LAT
15. Djumina Veronika Jelgavas BJSS LAT
16. Belozuba Jelizaveta BALTIC FLOWER LAT
17. Žvīgule Nellija Ogres NSC LAT
Coaches
1. Nudiena Marta ĶNSS LAT
2. Bunga Artis ĶNSS LAT
3. Sidorova Jekaterina RVS LAT
4. N.Demčenko JūrmalasSS LAT
5. J.Kubraka Tukuma Sporta skola LAT