North Shore Rhythmics Invitational

17.02.2024 - 18.02.2024

Sachs Rec Center, 455 Lake Cook Rd, Deerfield IL 60015

Deadline entry: 30.01.2024
Deadline MP3: 14.02.2024
Contact:
Notes:

# Category Type
1. Level 6 Individual
1.
2.
3.
4.
2. Level 7 Individual
1.
2.
3.
4.
3. Level 8 Individual
1.
2.
3.
4.
4. Level 9 Individual
1.
2.
3.
4.
5. Level 10 Individual
1.
2.
3.
4.
6. FIG Group (JUNIORS) Group
1.
2.
7. FIG GROUP (SENIORS) Group
1.
2.
8. INTERMEDIATE Group
1.
2.

Filter Entriesfilter

Level 6
1. Rabushka Katerina Twin Cities Rhythmic USA
2. Matviychuk Victoria VVL Rhythmic Gymnastics Academy USA
3. Abacumova Julia VVL Rhythmic Gymnastics Academy USA
4. Ozhogan Diana VVL Rhythmic Gymnastics Academy USA
5. Prudom Aleksandra VVL Rhythmic Gymnastics Academy USA
6. Seshko Karolina RhythMix USA
7. Zhang Natalie RhythMix USA
8. Gao Joy RhythMix USA
9. Shao Gaoquan (miffy) RhythMix USA
10. Dmitrieva Alisa NSR USA
11. Beker Anna NSR USA
12. Martin Aurora NSR USA
13. Gorelik Emily NSR USA
14. Visnevskiy Kalista NSR USA
15. Laburenco Karina NSR USA
16. Meleshko Katrina NSR USA
17. Morris Tzillia NSR USA
18. Kotlyar Nicole AP Rhythmic Academy USA
19. Zlatanova Sofia AP Rhythmic Academy USA
20. Levkovych Sophia AP Rhythmic Academy USA
21. Parmacli Alexa AP Rhythmic Academy USA
22. Nydza Elizabeth AP Rhythmic Academy USA
23. Foley Bella Rhythmic Gymnastics of Indiana USA
24. Seisembay Aliya Rhythmic Gymnastics of Indiana USA
25. Zhang Carrie Rhythmic Gymnastics of Indiana USA
26. Liu Karen Rhythmic Gymnastics of Indiana USA
27. Shriner Esther Rhythmic Gymnastics of Indiana USA
28. Logvinova Vasilisa NSR USA
29. Charniak Darya NSR USA
Level 7
1. Bareika Polina NorthWest Rhythmic USA
2. Denega Olga NorthWest Rhythmic USA
3. Yu Weijie "Wendy" NorthWest Rhythmic USA
4. Engel Adelaide NorthWest Rhythmic USA
5. Suarez Amerie VVL Rhythmic Gymnastics Academy USA
6. Nekrasova Alina VVL Rhythmic Gymnastics Academy USA
7. Grigoryan Maria VVL Rhythmic Gymnastics Academy USA
8. Popescu Amelia RhythMix USA
9. Severyn Viacheslava (slava) RhythMix USA
10. Tandio Alexis RhythMix USA
11. Vaurysh Eva RhythMix USA
12. Sheynis Aya NSR USA
13. Roh Hazel NSR USA
14. Geng Lillian NSR USA
15. Brzychczy Olivia NSR USA
16. Katz Sloane NSR USA
17. Krill Eloise Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
18. Smityukh Arina Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
19. Machado Emilia Start USA
20. Kapriyan Nelly Rhythmic Gymnastics of Indiana USA
21. Semko Anna Rhythmic Gymnastics of Indiana USA
22. Yang Kelly Rhythmic Gymnastics of Indiana USA
Level 8
1. Frayman Zoya NorthWest Rhythmic USA
2. Paley Angela NorthWest Rhythmic USA
3. Kartavtsev Polina NorthWest Rhythmic USA
4. Andreyevskiy Katya NorthWest Rhythmic USA
5. Wang Iris Twin Cities Rhythmic USA
6. Paderin Mia RhythMix USA
7. Bang Elaine Oakland Rhythmic Gymnastics USA
8. Gueye Khady Oakland Rhythmic Gymnastics USA
9. Smith Alexia NSR USA
10. Cernansky Claire NSR USA
11. Kuzmenko Iliana NSR USA
12. Paczocha Natalia NSR USA
13. Berdich Julia NSR USA
14. Kukuruza Sofiya NSR USA
15. Zinchenko Anna Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
Level 9
1. Ye Janie Twin Cities Rhythmic USA
2. Slimani Kahina Twin Cities Rhythmic USA
3. Stahle Violet Twin Cities Rhythmic USA
4. Vu Violet Twin Cities Rhythmic USA
5. Loncar Aleksandra Twin Cities Rhythmic USA
6. Lisnic Lavinia Twin Cities Rhythmic USA
7. Bogrovetska Julia VVL Rhythmic Gymnastics Academy USA
8. Valeroso Kylie VVL Rhythmic Gymnastics Academy USA
9. Busma Amelia VVL Rhythmic Gymnastics Academy USA
10. Vovkiv Deanna VVL Rhythmic Gymnastics Academy USA
11. Fabian Contessa VVL Rhythmic Gymnastics Academy USA
12. Subota Lillian VVL Rhythmic Gymnastics Academy USA
13. Fang Melody RhythMix USA
14. Hogle Maria Oakland Rhythmic Gymnastics USA
15. Viazanko Elizabeth Oakland Rhythmic Gymnastics USA
16. Li Alisa Oakland Rhythmic Gymnastics USA
17. Novoseletsky Sonia NSR USA
18. Denisov Alissa NSR USA
19. Kirzhner Audrey NSR USA
20. Lescinskaite Gyte NSR USA
21. Ivanova Ellianna NSR USA
22. Gorelik Elizabeth NSR USA
23. Dibartolo-mundy Harper NSR USA
24. Tuvshintulga Kate NSR USA
25. Zhao Kaylee NSR USA
26. Kuzmenko Layla NSR USA
27. Dangelo Lorelei NSR USA
28. Gladii Anastasiia NSR USA
29. Balsys Nida NSR USA
30. Popkov Rachel NSR USA
31. Spektor Shayna NSR USA
32. Persits Soleil NSR USA
33. Popkov Sophia NSR USA
34. Filipova Stefanie NSR USA
35. Harutyunyan Anita Nevada Rhythmic Academy USA
36. Chernysh Anastasiia RhythMix USA
37. Davydov Basia Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
38. Salameh Liana Rhythmic Gymnastics of Indiana USA
39. Han Kristen Mosaic Gymnastics USA
40. Christofferson Marie Mosaic Gymnastics USA
41. Hardy Mikalah Mosaic Gymnastics USA
42. Zhang Elaine Mosaic Gymnastics USA
43. Wu Sihan Rhythmic Gymnastics of Indiana USA
44. Puzelyte Eva NSR USA
Level 10
1. Balsys Goda NSR USA
2. Trayanov Kalina NSR USA
3. VOLKOV Sophia NSR USA
4. Kovalenko Yelyzaveta NSR USA
5. Bryukhova Alexandra NSR USA
6. Hantov Annabella NSR USA
7. LEE Kristina NSR USA
8. Novoseletsky Isabelle NSR USA
9. PAVILONYTE Greta NSR USA
10. SPATA Alaini NSR USA
11. ILYINA Sasha NSR USA
12. Golovan Yana Nevada Rhythmic Academy USA
13. Harutyunyan Angelina Nevada Rhythmic Academy USA
14. Dreszer Natalia Start USA
15. MIZUNO Lili USA Gymnastics USA
16. Yang Mikayla NSR USA
FIG Group (JUNIORS)
1. NSR Junior Group NSR USA
FIG GROUP (SENIORS)
1. NSR Senior Group 1 NSR USA
2. NSR Senior Group 2 NSR USA
INTERMEDIATE
1. Group 2013 VVL Rhythmic Gymnastics Academy USA
Coaches
1. Baumann Benedikt Nevada Rhythmic Academy USA
2. Podrushnyak Anastasiya AP Rhythmic Academy USA
3. Nizovskikh Varvara Twin Cities Rhythmic USA
4. Rose Angelika Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
5. Gladkova Marina Royal Rhythmic Academy of Minnesota USA
6. Ivanchuk Oksana Start USA
7. Workman Julia Rhythmic Gymnastics of Indiana USA
8. Wang Ella Rhythmic Gymnastics of Indiana USA