Autumn Glory

11.05.2024 - 12.05.2024

Christchurch, New Zealand

Deadline entry: 10.04.2024
Deadline MP3: 30.04.2024
Contact: +64 21772767 [email protected]
Notes: Children 2016-2014, Pre-Juniors 2014-2012, Level 5, Level 6, Level 7, Level 8, Level 9, Level 10, Juniors A, Juniors B, Seniors A, Seniors B, RGG Grade 3, RGG Grade 4, RGG Grade 5, RGG Grade 6, RGG Grade 7

# Category Type
1. Level 5 Individual
1.
2.
3.
2. Level 6 Individual
1.
2.
3.
3. Level 7 Individual
1.
2.
3.
4.
4. Level 8 Individual
1.
2.
3.
4.
5. Level 9 Individual
1.
2.
3.
4.
6. Stage 3 / Children (2016-2014) Individual
1.
2.
3.
4.
7. Stage 4 / Pre-Juniors (2014-2012) Individual
1.
2.
3.
4.
8. Junior B (2011-2009) Individual
1.
2.
3.
4.
9. Junior A (2011-2009) Individual
1.
2.
3.
4.
10. RGG Grade 3 (2016-2013) Group
1.
2.
11. RGG Grade 4 (2014-2012) Group
1.
12. RGG Grade 5 (2011-older) Group
1.
13. RGG Grade 6 (2011-2009) Group
1.
2.
14. RGG Grade 7 (2008-older) Group
1.
2.
15. Level 10 / Senior B (2008-older) Individual
1.
2.
3.
4.
16. Senior A (2008-older) Individual
1.
2.
3.
4.

Filter Entriesfilter

Level 5
1. Swartz Bailey Elements Rhythmic Gymnastics Inc. NZL
2. Steveni Chanae NHG NZL
3. Wang Emily NHG NZL
Level 6
1. Zhu Coco NHG NZL
2. Ferrone Zanya NHG NZL
Level 7
1. Swainson-Wilson Sadie Elements Rhythmic Gymnastics Inc. NZL
2. Mitchell Lucy NHG NZL
3. Mitchell Madeline NHG NZL
4. Ovshtein Sophie NHG NZL
Level 8
1. Espeleta Adrielle Elements Rhythmic Gymnastics Inc. NZL
2. Rensen Jessica NHG NZL
Level 9
1. Day Lucy Aspire Rhythmic Gymnastics Academy NZL
2. Steveni Rayan NHG NZL
Stage 3 / Children (2016-2014)
1. Anikonova Katya United Gymnastics Club NZL
2. Nadarajah Jesica United Gymnastics Club NZL
3. Huang Brieanna United Gymnastics Club NZL
4. Peng Claire United Gymnastics Club NZL
5. Sisson Maia United Gymnastics Club NZL
6. Song Cecilia NHG NZL
Stage 4 / Pre-Juniors (2014-2012)
1. Lim Hazel United Gymnastics Club NZL
2. Peng Cherrie Elements Rhythmic Gymnastics Inc. NZL
3. Huang Ehani NHG NZL
4. Yakovleva Lina NHG NZL
Junior A (2011-2009)
1. Lim Lilyann United Gymnastics Club NZL
2. Meyn Nika United Gymnastics Club NZL
3. Wicomb Neala Elements Rhythmic Gymnastics Inc. NZL
4. Li Teresa Elements Rhythmic Gymnastics Inc. NZL
5. Bain Sarah Elements Rhythmic Gymnastics Inc. NZL
6. Wu Janice Elements Rhythmic Gymnastics Inc. NZL
7. Ahn Ria NHG NZL
8. Li Athena NHG NZL
RGG Grade 3 (2016-2013)
1. United United Gymnastics Club NZL
Senior A (2008-older)
1. Malkova Maria NHG NZL
2. Ho Kezia NHG NZL
Judges
1. MESHERYAKOVA Elena United Gymnastics Club NZL
2. Meyn Natalia United Gymnastics Club NZL
3. Prinsloo Minette United Gymnastics Club NZL
4. Rensburg Megan Elements Rhythmic Gymnastics Inc. NZL
5. Lim Ruby United Gymnastics Club NZL
6. Wiggin CLaire Aspire Rhythmic Gymnastics Academy NZL
7. STERNER Marnie NHG NZL
8. Malkova Elena NHG NZL
9. Ross Eleanor Elements RG Club NZL
10. Wicomb Tehya Elements RG Club NZL
11. Heard Kate Aspire Rhythmic Gymnastics Club NZL
12. Anikonova Tatiana United Gymnastics Club NZL
13. Chou Kathy United Gymnastics Club NZL
Coaches
1. Coleman Amelia United Gymnastics Club NZL
2. Ross Eleanor Elements Rhythmic Gymnastics Inc. NZL
3. Heard Kate Aspire Rhythmic Gymnastics Academy NZL
4. Falkner Jade NHG NZL
5. MESHERYAKOVA Elena United Gymnastics Club NZL
6. Sterner Marnie NHG NZL