Pacific Stars Cup

19.01.2024 - 21.01.2024

Hourglass Gymnasium J-100 Gymnasium, 10440 Black Mountain Rd San Diego, CA 92126

Deadline entry: 05.12.2023
Deadline MP3: 15.01.2024
Contact:
Notes: Meet Director: James McDevitt tel: 858-519-7836 email:[email protected] Meet coordinator: Prokopova Svitlana tel. 858-413-5877 Lora Savchuk tel: 9253239414 email: [email protected] Zelle: [email protected]

# Category Type
1. Level 7 Individual
1.
2.
3.
4.
2. Level 8 Individual
1.
2.
3.
4.
3. Level 9 Junior Individual
1.
2.
3.
4.
5.
4. Level 9 Senior Individual
1.
2.
3.
4.
5. Level 10 Junior Individual
1.
2.
3.
4.
6. Level 10 Senior Individual
1.
2.
3.
4.
7. Level 6 Individual
1.
2.
3.
4.
8. Level 5 Individual
1.
2.
3.
4.
9. Level 4 Individual
1.
2.
10. Level 3 Individual
1.
2.
11. FIG Jr Group Group
1.
2.

Filter Entriesfilter

Level 7
1. Kostrykina Mira Ace Gymnastics Academy USA
2. Wang Bohan Ace Gymnastics Academy USA
3. Sukhbayar Namuulan Ace Gymnastics Academy USA
4. Fisher Pauline Burlo Gymnastics USA
5. Gabay Orian Burlo Gymnastics USA
6. Harutyunyan Sona Burlo Gymnastics USA
7. Kalinichenko Mia Burlo Gymnastics USA
8. Keshishian Siranush Burlo Gymnastics USA
9. Kharatyan Victoria Burlo Gymnastics USA
10. Khodaeiani Janan Burlo Gymnastics USA
11. Zhang Penny Chinook Rhythmique Gymnastic Club CAN
12. Borsevschi Emmanuella Chinook Rhythmique Gymnastic Club CAN
13. Dahlquist-Ramirez Elliette Nova Luna Gymnastics USA
14. Daymude Layla Nova Luna Gymnastics USA
15. Tashpulatov Ariana Nova Luna Gymnastics USA
16. Tsiroulnik Emily Nova Luna Gymnastics USA
17. Zherebetska Samantha Nova Luna Gymnastics USA
Level 8
1. Hulbert Amelia Evergreen Rhythmics USA
2. Sadovnikova Liza Evergreen Rhythmics USA
3. Gorbouleva Ulyana Evergreen Rhythmics USA
4. Tovmasyan Angelina Rhythmic Academy of Los Angeles USA
5. Adams Emma Burlo Gymnastics USA
6. Bukareva Victoria Burlo Gymnastics USA
7. Grigorian Elen Burlo Gymnastics USA
8. Chang Chedi Burlo Gymnastics USA
9. Kutakh Sophie Burlo Gymnastics USA
10. Hou Ann Rhythmic Academy of Temple City USA
11. Hou Anna Rhythmic Academy of Temple City USA
12. Perez Natalia Burlo Gymnastics USA
13. Mazhar Sofia Nova Luna Gymnastics USA
14. Mazhar Veronica Nova Luna Gymnastics USA
15. McDevitt Milana Nova Luna Gymnastics USA
16. Zherebetska Caroline Nova Luna Gymnastics USA
Level 9 Junior
1. Kawai Moka Rhythmic Academy of Los Angeles USA
2. Kawai Riko Rhythmic Academy of Los Angeles USA
3. Li Arissa Pacific Stars Rhythmic Academy USA
4. Daymude Chloe Pacific Stars Rhythmic Academy USA
5. Liu Alicia Pacific Stars Rhythmic Academy USA
6. Zheng Mona Pacific Stars Rhythmic Academy USA
7. Yang Helen Evergreen Rhythmics USA
8. Qiu Cindy Evergreen Rhythmics USA
9. Startsev Sofiya Evergreen Rhythmics USA
10. Arakelyan Adriana Rhythmic Academy of Los Angeles USA
11. Brodskiy Sasha Rhythmic Academy of Los Angeles USA
12. Chichyan Eleyna Rhythmic Academy of Los Angeles USA
13. Shabranskaya Amelia Rhythmic Academy of Los Angeles USA
14. Verba Michelle Rhythmic Academy of Los Angeles USA
15. Rabkin Natalie Rhythmic Academy of Los Angeles USA
16. Wegman Syrenna Burlo Gymnastics USA
17. Finkelshtein Emma Burlo Gymnastics USA
18. Gonzalez Megan Burlo Gymnastics USA
19. Barsuk Anastasiia Rhythmic Academy of Los Angeles USA
20. Belyy Melanie Grace Rhythmics USA
21. Chen Dora Chinook Rhythmique Gymnastic Club CAN
22. Chaban Oleksandra Chinook Rhythmique Gymnastic Club UKR
23. Craig Delaney Nova Gymnastics Academy USA
24. Rangel-Kataeva Sofiya Chinook Rhythmique Gymnastic Club CAN
25. Vorobey Sophia Nova Luna Gymnastics USA
26. McDevitt Alexandra Nova Luna Gymnastics USA
27. Vineet Nimisha Nova Luna Gymnastics USA
Level 9 Senior
1. Verba Renee Rhythmic Academy of Los Angeles USA
2. Slipets Anastasia Burlo Gymnastics USA
3. Svetlov Taya Grace Rhythmics USA
4. Omorogbe Anya Chinook Rhythmique Gymnastic Club CAN
5. Burlai Lena Rhythmic Academy of Los Angeles USA
6. Lahdensuo Julia Nova Gymnastics Academy USA
7. Gurney Faith Nova Gymnastics Academy USA
Level 10 Junior
1. Kim Dawn Pacific Stars Rhythmic Academy USA
2. Nikolaienko Alvina Pacific Stars Rhythmic Academy USA
3. Mirov Milana Rhythmic Academy of Los Angeles USA
4. Weber Josephine Rhythmic Academy of Los Angeles USA
5. Chong Isabella Burlo Gymnastics USA
6. De La Rosa Natalie Burlo Gymnastics USA
7. Freshwater Ruby Burlo Gymnastics USA
8. Filipp Anna Burlo Gymnastics USA
9. Keys Nina Burlo Gymnastics USA
10. Sullivan Aurora Burlo Gymnastics USA
Level 10 Senior
1. Borges Isabel Pacific Stars Rhythmic Academy USA
2. Chu Megan Pacific Stars Rhythmic Academy USA
3. Ye-granda Natalia Pacific Stars Rhythmic Academy USA
4. Acosta Isabella Pacific Stars Rhythmic Academy USA
5. Kramer Lauren Pacific Stars Rhythmic Academy USA
6. Vilutyte Medeine Pacific Stars Rhythmic Academy LTU
7. Yavuz Defne Pacific Stars Rhythmic Academy USA
8. Lu Angel Pacific Stars Rhythmic Academy USA
9. Lu Rachel Pacific Stars Rhythmic Academy USA
10. Mariotti Sarah Pacific Stars Rhythmic Academy USA
11. Kamerzan Myroslava Evergreen Rhythmics USA
12. Serper Maria Evergreen Rhythmics USA
13. Urgaakhad Saraswati Evergreen Rhythmics USA
14. Rusak Erika Evergreen Rhythmics USA
15. Keys Rin Burlo Gymnastics USA
16. Klyuchkovska Veronika Burlo Gymnastics USA
17. Gittelson Natalie Grace Rhythmics USA
18. Makarenko Nicole Nova Gymnastics Academy USA
Level 6
1. Dan Lielle Burlo Gymnastics USA
2. Harutyunyan Mila Burlo Gymnastics USA
3. Llosa Diana Burlo Gymnastics USA
4. Faktorovich Milanna Burlo Gymnastics USA
5. Shabsis Calliope Burlo Gymnastics USA
6. Lee Claire Rhythmic Academy of Temple City USA
Level 5
1. Gvozdyk Ganna Burlo Gymnastics USA
2. Mikhailovsky Sophia Burlo Gymnastics USA
3. Wang Emma Burlo Gymnastics USA
4. Korkunova Maria Burlo Gymnastics USA
5. Li Tammy Nova Luna Gymnastics USA
6. Kamchibekova Kanykei Burlo Gymnastics USA
Level 4
1. Kwan Kristy Rhythmic Academy of Temple City USA
2. Mychilkina Sofiia Rhythmic Academy of Temple City USA
3. Alisson Thai Alisson Rhythmic Academy of Temple City USA
4. Wang Lauren Rhythmic Academy of Temple City USA
5. Kantsebovskiy Lida Rhythmic Academy of Temple City USA
6. Fisher Mikaila Burlo Gymnastics USA
7. Kharatyan Valeria Burlo Gymnastics USA
8. Chen Rebecca Nova Luna Gymnastics USA
9. Kazakova Elizaveta Nova Luna Gymnastics USA
10. Boustani Lyra Nova Luna Gymnastics USA
11. Zarov Emily Burlo Gymnastics USA
Level 3
1. Gu Mirabelle Rhythmic Academy of Temple City USA
2. Horng Rheya Rhythmic Academy of Temple City USA
3. Li Janice Rhythmic Academy of Temple City USA
4. Liu Isabella Rhythmic Academy of Temple City USA
5. Qian Ivy Rhythmic Academy of Temple City USA
6. Tu Yumi Rhythmic Academy of Temple City USA
7. Olivia Wong Olivia Rhythmic Academy of Temple City USA
8. Yiu Renee Rhythmic Academy of Temple City USA
9. Toma Grace Rhythmic Academy of Temple City USA
10. Guzman Isabela Rhythmic Academy of Temple City USA
11. Chabanov Polina Rhythmic Academy of Los Angeles USA
12. Dahlquist Ramirez Willa Nova Luna Gymnastics USA
13. Li Angela Nova Luna Gymnastics USA
14. Li Lilian Nova Luna Gymnastics USA
15. Lomakina Melaniia Nova Luna Gymnastics USA
16. Lomakina Adelina Nova Luna Gymnastics USA
17. Marder Emily Nova Luna Gymnastics USA
18. Hansen Kerrlynn Nova Luna Gymnastics USA
FIG Jr Group
1. BUrlo Gymnastics FIG Jr Group Burlo Gymnastics USA