RG Premium Cup by Coach Sveta

16.02.2024 - 18.02.2024

Dubai

Deadline entry: 16.01.2024
Deadline MP3: 15.02.2024
Contact: Svitlana (English): +971522543755 (WhatsApp); Hristiana (Bulgarian, English): +971568462943 (WhatsApp); Muhammed (Arabic; English): +971524406557(WhatsApp); Arina (Ukrainian): +380505093753 (Telegram, Viber), +971524415589 (WhatsApp).
Notes:

 

The official rhythmic gymnastics photographer Olena Adarchenko will work at the competition.

You can order a photo by leaving a request on our website Adarchenko PHOTOGRAPHY - www.adarchenko.photos  You can also place an order via messengers by contacting us at +380501730015.

Make an order now!

Social networks of the Adarchenko Photography team

Instagram Facebook

It is important to keep in mind that the shooting of gymnasts is carried out exclusively by appointment, so do not forget to contact us in advance!!!

# Category Type
1. Seniors - A level (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
4.
2. Seniors - B level (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
3. Seniors - C level (2008 and older) Individual
1.
2.
4. Juniors - A level (2009 - 2010) Individual
1.
2.
3.
4.
5. Juniors - B level (2009 - 2010) Individual
1.
2.
3.
6. Juniors - C level (2009 - 2010) Individual
1.
2.
7. Pre-Juniors - A level (2011) Individual
1.
2.
3.
8. Pre-Juniors - B level (2011) Individual
1.
2.
9. Pre-Juniors - C level (2011) Individual
1.
10. Pre-Juniors - C light level (2011) Individual
1.
11. 2013 - A level (2013) Individual
1.
2.
12. 2013 - B level (2013) Individual
1.
2.
13. 2013 - C level (2013) Individual
1.
14. 2013 - C light level (2013) Individual
1.
15. 2015 - A level (2015) Individual
1.
2.
16. 2015 - B level (2015) Individual
1.
2.
17. 2015 - C level (2015) Individual
1.
18. 2015 - C light level (2015) Individual
1.
19. 2018 - A level (2018) Individual
1.
20. 2018 - B level (2018) Individual
1.
21. 2018 - C level (2018) Individual
1.
22. Seniors (2008 and older) Group
1.
2.
23. Juniors (2009 - 2010) Group
1.
2.
24. Pre-Juniors (2011 - 2012) Group
1.
2.
25. 2013 and younger (2013 and younger) Group
1.
2.
26. Pre-Juniors - A level (2012) Individual
1.
2.
3.
27. Pre-Juniors - B level (2012) Individual
1.
2.
28. Pre-Juniors - C level (2012) Individual
1.
29. Pre-Juniors - C light level (2012) Individual
1.
30. 2014 - A level (2014) Individual
1.
2.
31. 2014 - B level (2014) Individual
1.
2.
32. 2014 - C level (2014) Individual
1.
33. 2014 - C light level (2014) Individual
1.
34. 2016 - A level (2016) Individual
1.
2.
35. 2016 - B level (2016) Individual
1.
2.
36. 2016 - C level (2016) Individual
1.
37. 2016 - C light level (2016) Individual
1.
38. 2017 - A level (2017) Individual
1.
39. 2017 - B level (2017) Individual
1.
40. 2017 - C level (2017) Individual
1.
41. 2019 - A level (2019) Individual
1.
42. 2019 - B level (2019) Individual
1.
43. 2019 - C level (2019) Individual
1.
44. 2020 - A level (2020) Individual
1.
45. 2020 - B level (2020) Individual
1.
46. 2020 - C level (2020) Individual
1.

Filter Entriesfilter

Seniors - A level (2008 and older)
1. KRASNOBAEVA Elvira BRGF BUL
2. GOTSCHEWA Niki TSG Söflingen GER
3. Krupytska Nadiia TSG Söflingen GER
4. Krupytska Veronika TSG Söflingen GER
Seniors - B level (2008 and older)
1. Stefanova Carmen Etar BUL
2. Areshishvili Anastasia NELI SALADZE ACADEMY GEO
3. Ivanova Viktoria SK"Chernomoretz" BUL
4. Mahmoud Khalaf Malak Angels Gymnastics DuGym UAE
5. Bersteneva Elizaveta Angels Gymnastics DuGym UAE
6. Sayadyan Angelina Armenia ARM
Seniors - C level (2008 and older)
1. Darashvili Nino NELI SALADZE ACADEMY GEO
2. Fatkhutdinova Alina Dubai Youth Olympic School UAE
3. Feng Qing Ling Bodylab Dance Center CHN
4. Ahmed Lojain CAN
Juniors - A level (2009 - 2010)
1. Shaat Alia Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
2. Jain Mehal Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
3. Hanounik Elissar THE TALENTS TEAM SYR
4. Ziad Yasmin Aram Gymnastics Club UAE
5. Antonova Elina Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
6. Zhanina Andonova SK"Chernomoretz" BUL
7. Shaat Zeina SOUL GYMNASTICS UAE
8. Yakhlakova Jasmine Dubai Youth Olympic School UAE
9. Yerzhan Togzhan THE TALENTS TEAM KAZ
10. Lim Kaen Karpenko Gymnastics Academy SGP
Juniors - B level (2009 - 2010)
1. Barnades Zoe Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
2. Yakimets Neonila Ukraine Dnipro UKR
3. Cherednychenko Yelyzaveta Ukraine Dnipro UKR
4. Bukreieva Anhelina Ukraine Dnipro UKR
5. Degtyareva Emilia Stryx Sports GBR
6. Hristina Dzelepova SK"Chernomoretz" BUL
7. Karim Karma SOUL GYMNASTICS UAE
8. Markovic Kristina GYMNASTIKA RG UAE
9. Kirgiz Lara Angels Gymnastics DuGym UAE
10. Karmyshakova Sanzhyra SC EREM KGZ
11. Sarkarbaeva Camila SC EREM KGZ
Juniors - C level (2009 - 2010)
1. Seleim Habiba Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
2. Kothandaraman Shrenedhi Flying Roses UAE
3. Bohachova Viktoriia Ukraine Dnipro UKR
4. Ravagli Marina Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
5. Alaskari Serena Stryx Sports UAE
6. Anne Ramos Gabrielle Stryx Sports UAE
7. Paola Georgieva SK"Chernomoretz" BUL
8. Helin Myustedzheb SK"Chernomoretz" BUL
9. Saliba Gaia Aspire Gymnastics Dubai UAE
10. Chinzorig Misheel Glamour studio MGL
11. Walter Polina Dubai Youth Olympic School UAE
12. Shaheen Karma Angels Gymnastics DuGym UAE
13. Novozhylova Viktoriia Vinnytsia UKR
14. Enkhbayar Gantigmaa Monte Rosa MGL
Pre-Juniors - A level (2011)
1. Tomova Paulina Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
2. Niegas Haifa Aram Gymnastics Club UAE
3. Tariq Malallah Lamia Dubai Youth Olympic School UAE
4. Danici Maya Dubai Youth Olympic School UAE
5. Velychko Zlata Vinnytsia UKR
6. Abidova Camila SC EREM KGZ
Pre-Juniors - B level (2011)
1. Babaieva Vіoletta Kharkiv Vostok UKR
2. Yaroslavtseva Eva Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
3. Alhamadani Aya Stryx Sports UAE
4. Tipograff Daniela Stryx Sports UAE
5. Baddar Adriana GYMNASTIKA RG UAE
6. Charafeddine Chloe GYMNASTIKA RG UAE
7. Alshamsi Annabell Aspire Gymnastics Dubai UAE
8. Dugersuren Nomuungerelt Glamour studio MGL
9. Dudchyk Kateryna Vinnytsia UKR
Pre-Juniors - C level (2011)
1. Batbuyan Suungegeen Glamour studio MGL
2. Nazli Vergili Deren Angels Gymnastics DuGym UAE
3. Ramon Nicole Leandra Aram Gymnastics Club UAE
Pre-Juniors - C light level (2011)
1. Tuvshin Guamaral Glamour studio MGL
2. Amirlangua Enkhbold Glamour studio MGL
3. Komarenko Daniela SC Elegance-Sport-MDUSH 1 UKR
4. Haya Tarek Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
2013 - A level (2013)
1. Samer Kinda Flying Roses UAE
2. Fediai Anna Kharkiv Vostok UKR
3. Ammar Layan Aram Gymnastics Club UAE
4. Saulebek Azera Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club KAZ
5. Kapustina Polina GYMNASTIKA RG UAE
6. El Behery Amina SOUL GYMNASTICS UAE
7. Bessone Aurora Dubai Youth Olympic School UAE
8. El Rayes Raia Dubai Youth Olympic School UAE
9. Umut Erin Angels Gymnastics DuGym UAE
10. Kirgiz Ilayda Angels Gymnastics DuGym UAE
11. Aylin Yalcin Eva Angels Gymnastics DuGym UAE
12. Vokina Arina THE TALENTS TEAM UAE
13. Abdirashitova Asiya SC EREM KGZ
14. Sosnovskaya Apollinariia Aram Gymnastics club UAE
2013 - B level (2013)
1. Elfazary Alia Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
2. Hafez Alia Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
3. Pronina Sofiia Kharkiv Vostok UKR
4. Vakheta Nika Kharkiv Vostok UKR
5. Baron Gwenaëlle Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
6. Krotkikh Elizaveta Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
7. Kuzminykh Maria Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
8. Al Suwaidi Alya Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
9. Younis Dima SOUL GYMNASTICS UAE
10. El Sayed Laila SOUL GYMNASTICS UAE
11. El Sleiman Diana GYMNASTIKA RG UAE
12. Gorde Sanshrava GYMNASTIKA RG UAE
13. Mukhtaramin Aminakhon GYMNASTIKA RG UAE
14. Touhami Yasmina GYMNASTIKA RG MAR
15. Karacagil Damla Angels Gymnastics DuGym UAE
16. Vega Carlota Angels Gymnastics DuGym UAE
17. El Nahas Talia Angels Gymnastics DuGym UAE
18. Skvorcova Sofia Armenia ARM
19. Bezhanyan Nare Armenia ARM
20. Paizova Ayday SC EREM KGZ
2013 - C level (2013)
1. Voskoboinyk Oryna Kharkiv Vostok UKR
2. Deif Talya SOUL GYMNASTICS UAE
3. Bazzari Lara Angels Gymnastics DuGym UAE
4. Preto Pieroni Luna Angels Gymnastics DuGym UAE
5. Sidky Farah GYMNASTIKA RG UAE
6. Ismail Salma Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
7. Sakr Lara Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
2013 - C light level (2013)
1. Hormuzd Mohata Mahnaz Flying Roses UAE
2. Alkahal Julia Flying Roses UAE
3. Phulpagar Mahasti Flying Roses UAE
4. Karapetyan Adelina Stryx Sports UAE
5. Mamasharipova Aruuzat SC EREM KGZ
6. Soufanati Maya Flying Roses UAE
2015 - A level (2015)
1. Al Belooshi Naomi THE TALENTS TEAM UAE
2. Rubezhnaya Sandra Dubai Youth Olympic School UAE
3. Ivanova Kristina Dubai Youth Olympic School UAE
4. Miyasuren Ganbolor Glamour studio MGL
2015 - B level (2015)
1. Hesham Tia Aram Gymnastics Club UAE
2. Souaid Grace Aram Gymnastics Club UAE
3. Al Salahy Nelly Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
4. Dona Arina Stryx Sports UAE
5. Blohina Kira GYMNASTIKA RG UAE
6. Alexandrova Ivana Dubai Youth Olympic School UAE
7. Ahrouch Sofia Aspire Gymnastics Dubai UAE
8. Alsharif Noor Dynasty Gymnastic UAE
9. Khabibullina Violetta Dynasty Gymnastic UAE
10. Bazzari Lina Angels Gymnastics DuGym UAE
11. Mutaeva Adriana THE TALENTS TEAM UAE
12. Zaplіshna Zoryana Vinnytsia UKR
13. Manasyan Anna Armenia ARM
14. Aghanikyan Laura Armenia ARM
15. Velichkovska Vladyslava SC Elegance-Sport-MDUSH 1 UKR
16. Eichholz Alissa Jolie Aram Gymnastics Club UAE
2015 - C level (2015)
1. Mirzikinian Amelia Rhythmix UAE
2. Maged Dyala SOUL GYMNASTICS UAE
3. Zvereff Nadia Dubai Youth Olympic School UAE
4. Sainbileg Nandintushig Glamour studio MGL
5. Zelenskaya Sophia Surrey Hills Rhythmic Gymnastics GBR
6. Yari Amal Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
7. Fayad Sofia Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
8. Sabeeka Almudhaf Salto KUW
9. Sarukhanyan Erika Armenia ARM
2015 - C light level (2015)
1. Khalil Sama Flying Roses UAE
2. Gheorghe Ivana Rhythmix UAE
3. Airapetyan Andzhelina Dubai Youth Olympic School UAE
4. Alawadhi Mira Dynasty Gymnastic UAE
5. Kompanets Viktoriia Dynasty Gymnastic UAE
6. Muller Sophie Dynasty Gymnastic UAE
7. Batbayar Enerelt Glamour studio MGL
8. Ece Arslan Asli Angels Gymnastics DuGym UAE
9. Zaki Hana Angels Gymnastics DuGym UAE
10. Mostafa Habiba GYMNASTIKA RG UAE
11. Tserenbayar Uyanga Monte Rosa MGL
12. Smikh Yuliia KYIV SC OLYMPIC KIDS UKR
13. Gan-Od Sondor Glamour studio MGL
2018 - C level (2018)
1. Bolbat Daria Aram Gymnastics Club UAE
2. Kamel Tala Stryx Sports UAE
3. Tageldin Amina Aspire Gymnastics Dubai UAE
4. Ashirova Aisha Dubai Youth Olympic School UAE
5. Makuseva de Olivera Alice Dynasty Gymnastic UAE
6. Polna Yelyzaveta Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
7. Khuderchuluundorj Gegeen Glamour studio MGL
8. Taalaybekova Malika SC EREM KGZ
9. Mostafa Dalida Grand Academy UAE
Pre-Juniors (2011 - 2012)
1. Gold team Flying Roses UAE
2. "Juniors" Angels Angels Gymnastics DuGym UAE
2013 and younger (2013 and younger)
1. "Little Angels" Angels Gymnastics DuGym UAE
2. "Pre-Juniors" Angels Angels Gymnastics DuGym UAE
3. Glamour girls Glamour studio MGL
Pre-Juniors - A level (2012)
1. Shams Layla Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
2. Desai Joly Stella - Rose Aram Gymnastics Club UAE
3. Gokanova Mariana Aram Gymnastics Club UAE
4. Radwan Laila SOUL GYMNASTICS UAE
5. Menon Meira Dubai Youth Olympic School UAE
6. Loginova Elena Dubai Youth Olympic School UAE
7. Popova Eva Dubai Youth Olympic School UAE
8. Salomatova Arina Dubai Youth Olympic School UAE
9. Ciccopiedi Francesca Angels Gymnastics DuGym UAE
10. Malohlovets Zlata Vinnytsia UKR
Pre-Juniors - B level (2012)
1. Shaar Mays Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
2. Aktan Emiliya Little Stars Abu Dhabi UAE
3. Sisojeva Aleksandra Aspire Gymnastics Dubai UAE
4. Berry Jessica Stryx Sports UAE
5. El Khouly Amina SOUL GYMNASTICS UAE
6. Hamdy Lama SOUL GYMNASTICS UAE
7. Mohammed Hassan Malika Aspire Gymnastics Dubai UAE
8. Ilgaz Deniz Angels Gymnastics DuGym UAE
9. Celik Ruya Angels Gymnastics DuGym UAE
10. Kvaterniuk Mariia Вінниця МДЮСШ №1 UKR
11. Kasap Selin GYMNASTIKA RG UAE
12. SOPHIE AL BASSAM Salto Gymnastics KUW
13. Mikoian Kristina Armenia ARM
14. Zhang Xuan Bodylab Dance Center CHN
15. Melkonyan Adel Armenia ARM
Pre-Juniors - C level (2012)
1. Degtyareva Olympia Stryx Sports GBR
2. Saliba Joya Aspire Gymnastics Dubai UAE
3. Otgonzorig Basudari Glamour studio MGL
4. Suyuntaeva Altynay SC EREM KGZ
Pre-Juniors - C light level (2012)
1. Qocharyan Karina Armenia ARM
2. Hychak Nika SC Elegance - Sport-MDUSH 1 UKR
3. Kinawy Amina Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
4. Lara Jumaily Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
5. Poluyakhtova Uliyana Stamina UAE
6. Perry Katy Stamina UAE
2014 - A level (2014)
1. Marat Assima Aram Gymnastics Club UAE
2. Behruzoglu Mercan Aram Gymnastics Club UAE
3. Shchukina Kira GYMNASTIKA RG UAE
4. Sarouphim Norah Dubai Youth Olympic School UAE
5. Boiko Snejanna Dynasty Gymnastic UAE
6. Farhoud Milana Dynasty Gymnastic UAE
7. Waszek Rebecca Angels Gymnastics DuGym UAE
8. Tumonbaeva Aylin SC EREM KGZ
2014 - B level (2014)
1. Kumar Anjali Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
2. Amelina Ekaterina Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
3. Lukianova Vasilisa Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
4. Desai-Joly Mila Stryx Sports UAE
5. Shatilova Yaroslava Stryx Sports UAE
6. Tageldin Dalida Aspire Gymnastics Dubai UAE
7. Yurdagul Yasemin GYMNASTIKA RG UAE
8. Lutfullaeva Samina GYMNASTIKA RG UAE
9. Awada Caline Aspire Gymnastics Dubai UAE
10. Rud Alexandra Dubai Youth Olympic School UAE
11. Mohammed Hassan Laila Aspire Gymnastics Dubai UAE
12. Vlasenko Arina Dynasty Gymnastic UAE
13. Kiriatskih Emiliya Dynasty Gymnastic UAE
14. Zaremba Maria Vinnytsia UKR
15. Browning Yaroslava GYMNASTIKA RG UAE
16. El Ali Lily Aram Gymnastics Club UAE
17. Azatbekova Aymurok SC EREM KGZ
18. Esenalieva Ayeles SC EREM KGZ
19. Ahmed Salma Flying Roses UAE
2014 - C level (2014)
1. Badeha Zlata Ukraine Dnipro UKR
2. Vasina Yeva Ukraine Dnipro UKR
3. Shim Hyojin Stryx Sports UAE
4. Abdalla Dema Stryx Sports UAE
5. Lecler Sophie Stryx Sports UAE
6. Osama Jana GYMNASTIKA RG UAE
7. Katimova Mika GYMNASTIKA RG UAE
8. Monur Zaynep GYMNASTIKA RG UAE
9. Boldbaatar Gegee Glamour studio MGL
10. Pekiner Istanbul Dubai Youth Olympic School UAE
11. Krugla Veronika Angels Gymnastics DuGym UAE
12. Korotkova Darina Surrey Hills Rhythmic Gymnastics GBR
13. Betkhemyan Bella Armenia ARM
14. ElTonsy Layla Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
15. Riad Emily Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
16. Kandil Aida Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
2014 - C light level (2014)
1. Ahaeva Samia Flying Roses UAE
2. Dilmukhametova Eliza Stryx Sports UAE
3. Javakhadze Mariam NELI SALADZE ACADEMY GEO
4. Badalyan Nataly Dubai Youth Olympic School UAE
5. Saransukh Nomin Glamour studio MGL
6. Boldsaikhan Emujin Monte Rosa MGL
7. Anas Khadija SOUL GYMNASTICS UAE
8. Xia Hana Bodylab Dance Center CHN
9. Wahba Alexia Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
10. AbdelMalak Leanne Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
11. Evirgen Idil Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
12. Al Arja Karmah Stamina UAE
2016 - A level (2016)
1. Al Belooshi Yasmeen THE TALENTS TEAM UAE
2. Hordasevych Nicole Aram Gymnastics Club UAE
3. Boiko Kristina Ukraine Dnipro UKR
4. Ashirova Alaiya Dubai Youth Olympic School UAE
5. Hanounik Anastasia THE TALENTS TEAM UAE
2016 - B level (2016)
1. Hussein Tala THE TALENTS TEAM UAE
2. Koppert Maksima Aram Gymnastics Club UAE
3. Verhoeven Liv Aram Gymnastics Club UAE
4. Ahmed Laila Flying Roses UAE
5. Al Shawa Aya Flying Roses UAE
6. Haitham Lilia Aram Gymnastics Club UAE
7. Albanna Yara Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
8. Miano Ginevra Stryx Sports UAE
9. Azzam Farah GYMNASTIKA RG UAE
10. Aleksandrova Alisa GYMNASTIKA RG UAE
11. Irgasheva Elizaveta Aspire Gymnastics Dubai UAE
12. Kamel Lily Aspire Gymnastics Dubai UAE
13. Medvedeva Evelina Dynasty Gymnastic UAE
14. Abdrakhmanova Sara Dubai Youth Olympic School UAE
15. Vormelrer Anna-Isabelle GYMNASTIKA RG UAE
16. Sherif Sherifa Aram Gymnastics Club UAE
17. Kang Yeonseo THE TALENTS TEAM UAE
18. Prokopenko Daliya GYMNASTIKA RG UAE
19. Sarkarbaeva Sariya SC EREM KGZ
2016 - C level (2016)
1. Modeva Yoana Rhythmix UAE
2. Elhag Baba Laila Flying Roses UAE
3. Ignatova Sofia Rhythmix UAE
4. Hegab Kinda Aspire Gymnastics Dubai UAE
5. Pedersen Olivia Stryx Sports UAE
6. Anany Tala SOUL GYMNASTICS UAE
7. Viktoria Gemmel GYMNASTIKA RG UAE
8. Batjargal Nominjin Glamour studio MGL
9. Enkhbold Enkhlengua Glamour studio MGL
10. Soliman Mariam GYMNASTIKA RG UAE
11. Manasseh Olivia GYMNASTIKA RG UAE
12. Khomutova Viktoriya GYMNASTIKA RG UAE
13. Shapovalova Eva Dubai Youth Olympic School UAE
14. Sherif Alia Aram Gymnastics Club UAE
15. Azevedo Antonia Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
16. Galeotti Camilla Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
17. Alkandari Sofia Salto KUW
18. Alfadhel Tala Salto KUW
19. Dzholborsova Sabina SC EREM KGZ
20. Mukhitdinova Mekhrinoz Youth Union Uzbekistan UZB
2016 - C light level (2016)
1. Hajisabbagh Mehrbanoo Rhythmix UAE
2. Nazarenkova Emilia Aram Gymnastics Club UAE
3. Elbadrawi Judy Stryx Sports UAE
4. Akdi Maryam Rhythmix UAE
5. Al Kamdi Ghala GYMNASTIKA RG UAE
6. Lalaeva Aminat Dubai Youth Olympic School UAE
7. Safarova Sabrina Dynasty Gymnastic UAE
8. Krechko Nikol Dynasty Gymnastic UAE
9. Lutbileg Yesun-Erdene Glamour studio MGL
10. Ismail Leyla Angels Gymnastics DuGym UAE
11. Tekin Defne Angels Gymnastics DuGym UAE
12. Erkir Lara Salto KUW
13. Gerasimchuk Agata Grand Academy UAE
14. Kotlova Anna Dubai Youth Olympic School UAE
2017 - A level (2017)
1. Lusina Elizabete THE TALENTS TEAM UAE
2. Havva Alisa Ukraine Dnipro UKR
3. Iakimchuk Irina Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
4. Ilyasova Emiliia Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
5. Trotsenko Adelina Stryx Sports UAE
6. Yakubova Hanna Dubai Youth Olympic School UAE
7. Bondar Elizaveta Dubai Youth Olympic School UAE
8. Samaha Nay Aram Gymnastics Club UAE
9. Saparalieva Aylin SC EREM KGZ
2017 - B level (2017)
1. Traore Eiliyah THE TALENTS TEAM UAE
2. Rudneva Margarita Dubai Youth Olympic School UAE
3. Babaeva Amaliya Dubai Youth Olympic School UAE
4. Kozlovskaia Aylin Dubai Youth Olympic School UAE
5. Zouein Jana Aspire Gymnastics Dubai UAE
6. Belousova Miroslava GYMNASTIKA RG UAE
7. Kenzhemankina Vasilisa GYMNASTIKA RG UAE
8. Yuryeva Violetta GYMNASTIKA RG UAE
9. Alsaffar Badria Salto KUW
10. Qiu Elaine Bodylab Dance Center CHN
2017 - C level (2017)
1. Nobahari Sara Flying Roses UAE
2. Elhattab Lily Rhythmix UAE
3. Sedky Laila Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
4. Vardanashvili Olivia Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
5. Aziz Dalida SOUL GYMNASTICS UAE
6. Sirhi Kenzie SOUL GYMNASTICS UAE
7. Osmanova Evelina Dynasty Gymnastic UAE
8. Dockute Freya Dynasty Gymnastic UAE
9. Munkhnasan Gegeen Glamour studio MGL
10. Spiridonova Victoria Angels Gymnastics DuGym UAE
11. Mushta Alіsa KYIV SC OLYMPIC KIDS UKR
12. Chhoury Mira Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
13. Rybalchenko Victoria Dynasty Gymnastic UAE
14. Sarkouh Fatemah Salto KUW
15. Mohamed Farida Salto KUW
16. Elabd Ghalia Salto KUW
17. Turarova Anelya SC EREM KGZ
18. Polotova Aylin SC EREM KGZ
19. Ahmed Hayat SOUL GYMNASTICS UAE
2019 - C level (2019)
1. Islam Asia Dynasty Gymnastic UAE
2. Mohamed Dalida Dynasty Gymnastic UAE
3. Shevtsova Alice Dynasty Gymnastic UAE
4. Petrenko Yaroslava Vinnytsia UKR
5. Jain Alisha Dynasty Gymnastic UAE
Judges
1. Aliyeva Yasmin THE TALENTS TEAM UAE
2. GANCHEVA Savina Etar BUL
3. Bognár-Nagy Gyöngyi Flying Roses UAE
4. Protorieva Hanna Aspire Gymnastics Dubai UAE
5. Kolesnyk Dariiya Ukraine Dnipro UKR
6. Urushadze Salome NELI SALADZE ACADEMY GEO
7. Radka Vrazheva Chernomoretz BUL
8. Multan Ekaterina SOUL GYMNASTICS UAE
9. Zakreuskaya Anastasiya GYMNASTIKA RG UAE
10. Kalinina Natallia GYMNASTIKA RG UAE
11. GANTSETSEG Zoljargal MGL
12. Petrova Olesia Dubai Youth Olympic School UAE
13. Guslyakova Viktoria Dubai Youth Olympic School UAE
14. Yereshchenko Irina Dynasty Gymnastic UAE
15. ILGAZ Ebru Angels Gymnastics DuGym TUR
16. Myrhorodska Hanna Vinnytsia UKR
17. Ustinskova Kateryna Aram Gymnastics Club UAE
18. Muradova Jamilya Salto KUW
19. NERSISYAN Gayane ARM
20. Sharshembieva A. SC EREM KGZ
21. Kabdyzhalelova Alua Grand Academy UAE
22. Kulyk Arina Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
23. Kozodavlieva Kateryna Coach Sveta Rhythmic Gymnastics Club UAE
24. CHERKASENKO Evgeniya TSG Söflingen GER
25. Prushinskaia Sofia Stryx Sports UAE
26. Klimova Ksenia Stryx Sports UAE
27. Alaverdian Alina Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
Coaches
1. Zhumatayeva Selina THE TALENTS TEAM UAE
2. Awad Reham Grace Rhythmic Gymnastics Club CAN
3. Papka Liliia Kharkiv Vostok UKR
4. Adel Ahmed Salma Flying Roses UAE
5. Levchenko Natasha Flying Roses UAE
6. Fauzer Tatiana Flying Roses UAE
7. Akhmerova Rovza Aspire Gymnastics Dubai UAE
8. Zahvozdina Kateryna Aspire Gymnastics Dubai UAE
9. Anisimova Angelina Little Stars Gymnastics, Abu Dhabi UAE
10. Modeva Iana Rhythmix UAE
11. Adel Abla SOUL GYMNASTICS UAE
12. Multan Ekaterina SOUL GYMNASTICS UAE
13. Bandeira Luiza SOUL GYMNASTICS UAE
14. Khasanova Kamilla GYMNASTIKA RG UAE
15. Dimchoglo Alla GYMNASTIKA RG UAE
16. Chukanova Veronika Dubai Youth Olympic School UAE
17. Guslyakova Viktoria Dubai Youth Olympic School UAE
18. Gaponova Elena Dynasty Gymnastic UAE
19. Kolganova Tamara Dynasty Gymnastic UAE
20. Tumenjargal Tserendulam Glamour studio MGL
21. Katona Laura Angels Gymnastics DuGym UAE
22. Siniushkina Anastasiia Angels Gymnastics DuGym UAE
23. Yuldasheva Zulfiya Angels Gymnastics DuGym UAE
24. Lypnytska Viktoriia Vinnytsia UKR
25. Yeresko Nina Aram Gymnastics Club UAE
26. Fetisova Ekaterina Aram Gymnastics Club UAE
27. Korotkova Veronika Surrey Hills Rhythmic Gymnastics GBR
28. Smyrnova Olha KYIV SC OLYMPIC KIDS UKR
29. Maryassova Yelena Salto KUW
30. LEE Annie Karpenko Gymnastics Academy SGP
31. Stromenko Olha Aram Gymnastics Club UAE
32. Sadyan Luiza Armenia ARM
33. Grigoryan Melanya Armenia ARM
34. Zakharova Irina Armenia ARM
35. Gharagyozyan Rima Armenia ARM
36. Chaxalyan Lusine Armenia ARM
37. Eghoyan Armine Armenia ARM
38. Sharshembieva Aynura SC EREM KGZ
39. Repetatska Marta SC Elegance - Sport-MDUSH 1 UKR
40. Akhmetbek Aida Grand Academy UAE
41. Bozhko Arina Grand Academy UAE
42. Repice Lourdes Stamina UAE
43. Krupikova Oksana Bodylab Dance Center CHN
44. Zhukova Angelina Dubai Youth Olympic School UAE
45. Kasimova Jasmin Dubai Youth Olympic School UAE
46. Natalia Murzina Dubai Youth Olympic School UAE
47. Semenova Anastasia Stryx Sports UAE
48. Pavlyshyna Olesia Stryx Sports UAE
49. Diachenko Tatiana Bodylab Dance Center UAE