Spring Cup Invitational 2024

05.04.2024 - 07.04.2024

Haber Recreation Center

Deadline entry: 29.01.2024
Deadline MP3: 31.03.2024
Contact: Meet director - [email protected]
Notes: 2024 Burlington Spring Cup Invitational Rhythmic Gymnastics meet for National, Provincial and Interclub individual athletes and groups.

# Category Type
1. Novice (2012-2014) Individual
1.
2.
3.
4.
2. Junior HP (2009-2010) Individual
1.
2.
3.
4.
3. Junior Open (2009-2010) Individual
1.
2.
3.
4.
4. Senior HP (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
4.
5. Senior Open (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
4.
6. Novice Group of 3/4 (2012-2014) Group
1.
7. ODP RGI P (2016-2017) Individual
1.
2.
8. Level 2A (2014) Individual
1.
2.
9. Level 2B (2014) Individual
1.
2.
10. Level 2C (2014) Individual
1.
2.
3.
11. Level 3A (2012) Individual
1.
2.
12. Level 3B (2012) Individual
1.
2.
3.
13. Level 3C (2012) Individual
1.
2.
3.
14. Level 4A (2010) Individual
1.
2.
15. Level 4B (2010) Individual
1.
2.
3.
16. Level 4C (2010) Individual
1.
2.
3.
17. Level 5A (2009) Individual
1.
2.
3.
18. Level 5B (2009) Individual
1.
2.
3.
19. Level 5C (2009) Individual
1.
2.
3.
20. Level 6A (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
21. Level 6B (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
22. Level 6C (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
23. IC ODP RGI I Free (2016-2017) Individual
1.
24. IC ODP RGI I Rope (2016-2017) Individual
1.
25. IC Level 2A Free (2014) Individual
1.
26. IC Level 2A Rope (2014) Individual
1.
27. IC Level 2A Ball (2014) Individual
1.
28. IC Level 2B Free (2014) Individual
1.
29. IC Level 2B Rope (2014) Individual
1.
30. IC Level 2B Ball (2014) Individual
1.
31. IC Level 3A Free (2012) Individual
1.
32. IC Level 3B Free (2012) Individual
1.
33. IC Level 3A Hoop (2012) Individual
1.
34. IC Level 3B Hoop (2012) Individual
1.
35. IC Level 3A Ball (2012) Individual
1.
36. IC Level 3B Ball (2012) Individual
1.
37. IC Level 4A Free (2010) Individual
1.
38. IC Level 4B Free (2010) Individual
1.
39. IC Level 4A Rope (2010) Individual
1.
40. IC Level 4B Rope (2010) Individual
1.
41. IC Level 4A Hoop (2010) Individual
1.
42. IC Level 4B Hoop (2010) Individual
1.
43. IC Level 5A Free (2009) Individual
1.
44. IC Level 5B Free (2009) Individual
1.
45. IC Level 5A Ball (2009) Individual
1.
46. IC Level 5B Ball (2009) Individual
1.
47. IC Level 5A Ribbon (2009) Individual
1.
48. IC Level 5B Ribbon (2009) Individual
1.
49. IC Level 6A Free (2008 and older) Individual
1.
50. IC Level 6B Free (2008 and older) Individual
1.
51. IC Level 6A Choice 1 (2008 and older) Individual
1.
52. IC Level 6B Choice 1 (2008 and older) Individual
1.
53. IC Level 6A Choice 2 (2008 and older) Individual
1.
54. IC Level 6B Choice 2 (2008 and older) Individual
1.
55. Level 2A (2015) Individual
1.
2.
56. Level 2B (2015) Individual
1.
2.
57. Level 2C (2015) Individual
1.
2.
3.
58. Level 3A (2013) Individual
1.
2.
59. Level 3B (2013) Individual
1.
2.
3.
60. Level 3C (2013) Individual
1.
2.
3.
61. Level 4A (2011) Individual
1.
2.
62. Level 4B (2011) Individual
1.
2.
3.
63. Level 4C (2011) Individual
1.
2.
3.
64. Level 5A (2010) Individual
1.
2.
3.
65. Level 5B (2010) Individual
1.
2.
3.
66. Level 5C (2010) Individual
1.
2.
3.
67. IC Level 2A Free (2015) Individual
1.
68. IC Level 2A Rope (2015) Individual
1.
69. IC Level 2A Ball (2015) Individual
1.
70. IC Level 2B Free (2015) Individual
1.
71. IC Level 2B Rope (2015) Individual
1.
72. IC Level 2B Ball (2015) Individual
1.
73. IC Level 3A Free (2013) Individual
1.
74. IC Level 3A Hoop (2013) Individual
1.
75. IC Level 3A Ball (2013) Individual
1.
76. IC Level 3B Free (2013) Individual
1.
77. IC Level 3B Hoop (2013) Individual
1.
78. IC Level 3B Ball (2013) Individual
1.
79. IC Level 4A Free (2011) Individual
1.
80. IC Level 4A Rope (2011) Individual
1.
81. IC Level 4A Hoop (2011) Individual
1.
82. IC Level 4B Free (2011) Individual
1.
83. IC Level 4B Rope (2011) Individual
1.
84. IC Level 4B Hoop (2011) Individual
1.
85. IC Level 5A Free (2010) Individual
1.
86. IC Level 5A Ball (2010) Individual
1.
87. IC Level 5A Ribbon (2010) Individual
1.
88. IC Level 5B Free (2010) Individual
1.
89. IC Level 5B Ball (2010) Individual
1.
90. IC Level 5B Ribbon (2010) Individual
1.
91. Junior Open (2011) Individual
1.
2.
3.
4.
92. Novice Group of 5 (2012-2014) Group
1.
93. Junior Group of 3/4 (2009-2011) Group
1.
94. Junior Group of 5 (2009-2011) Group
1.
2.
95. Senior Group of 3/4 (2008 and older) Group
1.
96. Senior Group of 5 (2008 and older) Group
1.
2.
97. Open Group of 4/5 Novice-Junior-Senior Mix (2013 and older ) Group
1.
98. Junior Development Group of 5 (2009-2011) Group
1.
99. Senior Development Group of 5 (2008 and older) Group
1.
100. ODP RGG P Group of 3/4 (2016-2017) Group
1.
101. ODP RGG P Group of 5 (2016-2017) Group
1.
102. Level 2 Group of 3/4 (2014-2015) Group
1.
103. Level 2 Group of 5 (2014-2015) Group
1.
104. Level 3 Group of 3/4 (2012-2013) Group
1.
105. Level 3 Group of 5 (2012-2013) Group
1.
106. Level 4 Group of 3/4 (2010-2011) Group
1.
107. Level 4 Group of 5 (2010-2011) Group
1.
108. Level 5 Group 3/4 (2010 and older) Group
1.
109. Level 5 Group of 5 (2010 and older) Group
1.
110. ODP RGG I Group of 3 (2016-2017) Group
1.
111. ODP RGG I Group of 4 (2016-2017) Group
1.
112. ODP RGG I Group of 5 (2016-2017) Group
1.
113. IC Level 2 Group of 3 (2014-2015) Group
1.
114. IC Level 2 Group of 4 (2014-2015) Group
1.
115. IC Level 2 Group of 5 (2014-2015) Group
1.
116. IC Level 3 Group of 3 (2012-2013) Group
1.
117. IC Level 3 Group of 4 (2012-2013) Group
1.
118. IC Level 3 Group of 5 (2012-2013) Group
1.
119. IC Level 4 Group of 3 (2010-2011) Group
1.
120. IC Level 4 Group of 4 (2010-2011) Group
1.
121. IC Level 4 Group of 5 (2010-2011) Group
1.
122. IC Level 5 Group of 3 (2010 and older) Group
1.
123. IC Level 5 Group of 4 (2010 and older) Group
1.
124. IC Level 5 Group of 5 (2010 and older) Group
1.
125. Junior HP (2011) Individual
1.
2.
3.
4.

Filter Entriesfilter

Novice (2012-2014)
1. Chen Chantal York Stars RGC CAN
2. Ying Renee York Stars RGC CAN
3. Cho Tara York Stars RGC CAN
4. Yevzlin Nicole Trillium Rhythmic CAN
5. Nikonorova Nelly Trillium Rhythmic CAN
6. Khristoforova Eleonora Trillium Rhythmic CAN
7. Hagi Emeline Trillium Rhythmic CAN
8. Ozcelik Arya Trillium Rhythmic CAN
9. Sui Alysa Toronto Aspirals CAN
10. Michailidis Elena Jusco RGC CAN
Junior HP (2009-2010)
1. LENG Cynthia Burlington Gymnastics Club CAN
2. Koops Morgan Ritmika RGC CAN
3. KAMINSKY Julianna Trillium Rhythmic CAN
4. Grigore Natalie Silhouettes of York RGC CAN
Junior Open (2009-2010)
1. Lavigne Abigail Burlington Gymnastics Club CAN
2. Cronin Alliya York Stars RGC CAN
3. Wei Sophia York Stars RGC CAN
4. Mammoliti Giorgia Ritmika RGC CAN
5. Gruber Ella Glimmer Athletic Club CAN
6. Kamel Sophia Jusco RGC CAN
7. Cristescu Abigail Jusco RGC CAN
8. Bachinsky Alexandra Trillium Rhythmic CAN
9. LIU Emily Trillium Rhythmic CAN
10. Shustov Michelle Toronto Aspirals CAN
11. Belova Sofie Silhouettes of York CAN
12. Ma Martina Silhouettes of York RGC CAN
13. Hing Angelica Silhouettes of York RGC CAN
14. Kononova Polina Kalev Estienne RG CAN
15. Costeva Taisia Kalev Estienne RG CAN
Senior HP (2008 and older)
1. HE Cindy Burlington Gymnastics Club CAN
2. Drevylo Veronika Trillium Rhythmic CAN
3. LU Audrey Trillium Rhythmic CAN
4. Mechkova Maria Toronto Aspirals CAN
Senior Open (2008 and older)
1. Kurbakova Vlada Burlington Gymnastics Club CAN
2. Sergeyeva Veronica Burlington Gymnastics Club CAN
3. Ebadi Donna York Stars RGC CAN
4. Wang Phoebe York Stars RGC CAN
5. Stepanski Revital Ritmika RGC CAN
6. Dietrich Erin Glimmer Athletic Club CAN
7. Rudiy Leonella Trillium Rhythmic CAN
8. Kretchina Amy Trillium Rhythmic CAN
9. SOBOLEVSKAIA Veronika Trillium Rhythmic CAN
10. Burak Dina Toronto Aspirals CAN
11. Matviychuk Anastasia Silhouettes of York CAN
12. Iankine Nicole Silhouettes of York RGC CAN
13. Shimanovsky Victoria Silhouettes of York RGC CAN
ODP RGI P (2016-2017)
1. Muller Sofia Comet CAN
2. Stroe Olivia Glimmer Athletic Club CAN
3. Minadze Sofiia Glimmer Athletic Club CAN
4. Pocheptsova Paulina Comet CAN
5. Miatlushka Pavla Trillium Rhythmic CAN
6. Malashenko Alexandra Trillium Rhythmic CAN
7. Klimenko Nicole Trillium Rhythmic CAN
8. Chestopalov Luci Trillium Rhythmic CAN
9. Jakubov Liza Trillium Rhythmic CAN
10. Cherevko Alisa Trillium Rhythmic CAN
11. Tyulpinova Elizabeth Trillium Rhythmic CAN
12. Mostovoy Sofia Toronto Aspirals CAN
13. Kayumov Adelia Toronto Aspirals CAN
14. Shen Peggy Toronto Aspirals CAN
15. Temniuk Anastasia Toronto Aspirals CAN
16. Sotoohian Noor Toronto Aspirals CAN
17. Rolik Alexa Silhouettes of York CAN
18. Zhang Anni Kalev Estienne RG CAN
19. Lyu Olivia Kalev Estienne RG CAN
20. Malinouskaya Melita Rhythmic Ancaster CAN
21. Ivanova Uliana Rhythmic Ancaster CAN
22. Fathalizadeh Ariana Toronto Aspirals CAN
Level 2A (2014)
1. Donin Catherine Trillium Rhythmic CAN
2. Menasherov Shirel Trillium Rhythmic CAN
3. Zdrak Karina Toronto Aspirals CAN
4. Chvalyuk Vladyslava Rhythmic Ancaster CAN
Level 2B (2014)
1. Kong Alyssa York Stars RGC CAN
2. Tang Amina York Stars RGC CAN
3. Tang Caroline York Stars RGC CAN
4. Zhang Mavis York Stars RGC CAN
5. Prado Mia Ritmika RGC CAN
6. Skudnova Anna Trillium Rhythmic CAN
7. Kucharska Diana Trillium Rhythmic CAN
8. Shen Judy Toronto Aspirals CAN
9. Wang Miranda Toronto Aspirals CAN
10. Portnoy Nikka Silhouettes of York RGC CAN
11. Skudnova Anna Trillium Rhythmic CAN
Level 2C (2014)
1. Zhou Emma York Stars RGC CAN
2. Serov Adelina Ritmika RGC CAN
3. Scourtoudis Kassandra Ritmika RGC CAN
4. Pron Polina Trillium Rhythmic CAN
5. Guo Doris Toronto Aspirals CAN
6. Chudaeva Alya Toronto Aspirals CAN
Level 3A (2012)
1. Markowski Elise Burlington Gymnastics Club CAN
2. Perelygina Ekaterina York Stars RGC CAN
3. Ye Olivia York Stars RGC CAN
4. Cho Renee York Stars RGC CAN
5. Mariantchouk Sofia York Stars RGC CAN
6. Nguyen Hailey Silhouettes of York RGC CAN
7. Kondachkov Sophia Toronto Aspirals CAN
8. Wang Clara Silhouettes of York CAN
Level 3B (2012)
1. Fang Joyce York Stars RGC CAN
2. Tsipoviaz Alisa Glimmer Athletic Club CAN
3. Cherkasova Anna Trillium Rhythmic CAN
4. Orr Nikki Silhouettes of York RGC CAN
5. Yuan Miya Toronto Aspirals CAN
6. WU Maple Kalev Estienne RG CAN
7. La Penna Aria Jusco RGC CAN
Level 3C (2012)
1. Nobrega Sabrina York Stars RGC CAN
2. Steczkowski Luna Silhouettes of York RGC CAN
3. Kudaybergenova Ameliya Silhouettes of York RGC CAN
Level 4A (2010)
1. Perelygina Nadezhda York Stars RGC CAN
Level 4B (2010)
1. Rivshin Maya York Stars RGC CAN
Level 4C (2010)
1. Ilioukhina Nika York Stars RGC CAN
2. Carvajal Victoria York Stars RGC CAN
Level 5A (2009)
1. Xie Sheryl Burlington Gymnastics Club CAN
2. Ng Chloe York Stars RGC CAN
3. Tirandazian Mehrana York Stars RGC CAN
Level 5B (2009)
1. Gershenovich Alisa Burlington Gymnastics Club CAN
Level 5C (2009)
1. Cheon Isabella York Stars RGC CAN
2. Kim Madison York Stars RGC CAN
3. Kateneff Sophie Ritmika RGC CAN
4. Savalanpour Natalie Ritmika RGC CAN
5. Davydova Elizabeth Ritmika RGC CAN
6. Cheng Chloe Toronto Aspirals CAN
7. Bondar Monica Kalev Estienne RG CAN
8. Campeanu Larissa Kalev Estienne RG CAN
Level 6A (2008 and older)
1. Antonarakis Anastasia York Stars RGC CAN
2. Pimenovsky Sophia Silhouettes of York RGC CAN
Level 6B (2008 and older)
1. Samani Aida York Stars RGC CAN
2. Einhorn Jasmine Trillium Rhythmic CAN
Level 6C (2008 and older)
1. Sviridov Iris Trillium Rhythmic CAN
2. Gouraud Heloise Trillium Rhythmic CAN
3. Magomedova Mariia Kalev Estienne RG CAN
IC ODP RGI I Free (2016-2017)
1. Fishov Nicole Comet CAN
2. Ursataia Olivia Ritmika RGC CAN
3. Rolik Ariella Ritmika RGC CAN
4. Kelman Catherine Ritmika RGC CAN
5. Kardach Veronica Ritmika RGC CAN
6. Rosenbloom Karolina Rhythmic Ancaster CAN
7. Nasef Nadia Burlington Gymnastics Club CAN
IC ODP RGI I Rope (2016-2017)
1. Zotov Antonina Burlington Gymnastics Club CAN
2. Nguyen Jessica Burlington Gymnastics Club CAN
3. Lee Lisa Burlington Gymnastics Club CAN
4. Achmed Sherifa Burlington Gymnastics Club CAN
5. Armentano Vera Burlington Gymnastics Club CAN
6. Rosenbloom Karolina Rhythmic Ancaster CAN
7. Nasef Nadia Burlington Gymnastics Club CAN
IC Level 2A Free (2014)
1. Solovyova Sophia Burlington Gymnastics Club CAN
2. Zheng Lynn York Stars RGC CAN
3. Pribotchenkov Amelia York Stars RGC CAN
4. Lu Iris York Stars RGC CAN
5. Yang Jenelle York Stars RGC CAN
6. Yong Lauren York Stars RGC CAN
7. Spozito Maya York Stars RGC CAN
8. Shapiro Olivia York Stars RGC CAN
9. Sun Wendy York Stars RGC CAN
10. Sergeyev Yana York Stars RGC CAN
11. Griffin Sloane York Stars RGC CAN
12. Davydova Victoria Ritmika RGC CAN
13. Buduryan Valerie Trillium Rhythmic CAN
14. Lakkas Alexandra Rhythmic Ancaster CAN
IC Level 2A Rope (2014)
1. Solovyova Sophia Burlington Gymnastics Club CAN
2. Smal Adele Comet CAN
3. Lakkas Alexandra Rhythmic Ancaster CAN
IC Level 2A Ball (2014)
1. Prokudina Eva Comet CAN
2. Zheng Lynn York Stars RGC CAN
3. Pribotchenkov Amelia York Stars RGC CAN
4. Zhou Callie York Stars RGC CAN
5. Li Chloe York Stars RGC CAN
6. Yang Jenelle York Stars RGC CAN
7. Spozito Maya York Stars RGC CAN
8. Shapiro Olivia York Stars RGC CAN
9. Sun Wendy York Stars RGC CAN
10. Griffin Sloane York Stars RGC CAN
11. Rukkel Liora Ritmika RGC CAN
IC Level 3A Free (2012)
1. Mirza Arya York Stars RGC CAN
2. Efremkina Alana York Stars RGC CAN
3. Kharkhourin Alexis York Stars RGC CAN
4. Kane Abby Glimmer Athletic Club CAN
IC Level 3B Free (2012)
1. Guo Melody Burlington Gymnastics Club CAN
2. Trofymenko Alina Trillium Rhythmic CAN
IC Level 3A Hoop (2012)
1. Arrizza Angelina Ritmika RGC CAN
2. Kane Abby Glimmer Athletic Club CAN
3. Yin Siyuan Gymnastics Energy CAN
IC Level 3B Hoop (2012)
1. Vivacqua Natalie Comet CAN
2. Guo Melody Burlington Gymnastics Club CAN
3. Kis Anita Comet CAN
4. Trofymenko Alina Trillium Rhythmic CAN
IC Level 3A Ball (2012)
1. Efremkina Alana York Stars RGC CAN
2. Kharkhourin Alexis York Stars RGC CAN
3. Arrizza Angelina Ritmika RGC CAN
4. Gladkikh Nadya Comet CAN
5. Yin Siyuan Gymnastics Energy CAN
IC Level 3B Ball (2012)
1. Vivacqua Natalie Comet CAN
2. Kis Anita Comet CAN
IC Level 5A Ball (2009)
1. Montenegro Sofia York Stars RGC CAN
2. Owoniya Yetunde Ritmika RGC CAN
3. Osa Mayca Gymnastics Energy CAN
IC Level 5B Ball (2009)
1. Afendikova Nika Rhythmic Ancaster CAN
IC Level 5A Ribbon (2009)
1. Osa Mayca Gymnastics Energy CAN
IC Level 6B Choice 1 (2008 and older)
1. King Cadence Gymnastics Energy CAN
2. Schellenberg Corinne Gymnastics Energy CAN
IC Level 6B Choice 2 (2008 and older)
1. King Cadence Gymnastics Energy CAN
2. Schellenberg Corinne Gymnastics Energy CAN
Level 2A (2015)
1. Muller Klaudia Comet CAN
2. Lifshits Rebecca York Stars RGC CAN
3. Bourlatchkova Varvara Toronto Aspirals CAN
4. Pourali Vanisha Toronto Aspirals CAN
5. Hranovich Maria Rhythmic Ancaster CAN
6. Wong Merlayna Rhythmic Ancaster CAN
7. Imeri Eanda Rhythmic Ancaster CAN
Level 2B (2015)
1. Schleifer Dariya York Stars RGC CAN
2. Bernardi Eliana York Stars RGC CAN
3. Khalil Rita York Stars RGC CAN
4. Baisal Adelya Glimmer Athletic Club CAN
5. Mubbusher Amelia Comet CAN
6. Yi Qi Bao Alexandra Kalev Estienne RG CAN
Level 3A (2013)
1. Liu Sophia York Stars RGC CAN
2. Prado Amelia Ritmika RGC CAN
3. Carpov Nellia Trillium Rhythmic CAN
4. He Anika Trillium Rhythmic CAN
5. He Letitia Trillium Rhythmic CAN
6. Lu Ariel Toronto Aspirals CAN
7. Mammadova Zumrud Toronto Aspirals CAN
8. Wang Anita Kalev Estienne RG CAN
Level 3B (2013)
1. Luc Alexa Burlington Gymnastics Club CAN
2. Kulibaba Sabina York Stars RGC CAN
3. Wong Tiffany York Stars RGC CAN
4. Taurino Sofia Ritmika RGC CAN
5. Skvortsova Masha Trillium Rhythmic CAN
6. Brodsky Michelle Kalev Estienne RG CAN
Level 3C (2013)
1. Recinos Zoe Ritmika RGC CAN
2. Cocomile Lauren Ritmika RGC CAN
3. Oberleytner Sofia Trillium Rhythmic CAN
Level 4A (2011)
1. Bolata Eden York Stars RGC CAN
2. Wang Lorraine York Stars RGC CAN
3. Chestopalov Nicole Silhouettes of York RGC CAN
4. Plugachev Nika Toronto Aspirals CAN
5. Tutlys Laura Silhouettes of York RGC CAN
6. Khaykin Gabby Kalev Estienne RG CAN
Level 4B (2011)
1. Gershenovich Bella Burlington Gymnastics Club CAN
2. He Emily York Stars RGC CAN
3. Nobrega Lucilia York Stars RGC CAN
4. Ursataia Sophie Ritmika RGC CAN
5. Elensky Milena Ritmika RGC CAN
6. Arsenieva Olga Silhouettes of York RGC CAN
7. Maslennicova Evelyn Silhouettes of York RGC CAN
8. Bakhmatch Diana Silhouettes of York RGC CAN
9. Tolisano Mila Kalev Estienne RG CAN
10. Bouslov Victoria Kalev Estienne RG CAN
Level 4C (2011)
1. Wang Rosanna York Stars RGC CAN
2. Giang Cassie Ritmika RGC CAN
3. Bendeliani Eliza Trillium Rhythmic CAN
4. Cheng Evelyn Toronto Aspirals CAN
5. Khasanova Olivia Kalev Estienne RG CAN
6. Gorshkova Emily Kalev Estienne RG CAN
Level 5A (2010)
1. Po Cadence York Stars RGC CAN
2. Chuong Nadia York Stars RGC CAN
3. Cocomile Madeleine Ritmika RGC CAN
4. Pimenovsky Emily Silhouettes of York RGC CAN
5. Shcherbyna Diana Kalev Estienne RG CAN
Level 5B (2010)
1. Kristal Alisa Ritmika RGC CAN
2. Skybina Liliia Trillium Rhythmic CAN
3. Tolegen Ailin Trillium Rhythmic CAN
Level 5C (2010)
1. Miatlushka Ivana Trillium Rhythmic CAN
2. MORENO GABRIELLA Trillium Rhythmic CAN
3. MELNIK LARA Toronto Aspirals CAN
4. Wong Lauren Toronto Aspirals CAN
5. Chkhenkeli Elene Toronto Aspirals CAN
IC Level 2A Free (2015)
1. Chernobab Natalie Burlington Gymnastics Club CAN
2. Chong Charlotte Burlington Gymnastics Club CAN
3. Huffman-Ferris Mataya Burlington Gymnastics Club CAN
4. Eden Mackenzie Burlington Gymnastics Club CAN
5. Al-Awadhi Alzain Burlington Gymnastics Club CAN
6. Yeung Lorraine York Stars RGC CAN
7. Tan Layla York Stars RGC CAN
8. Kniazieva Maiia York Stars RGC CAN
9. Kwok Sonya York Stars RGC CAN
10. Nikulenko Varvara Ritmika RGC CAN
11. Zuravels Arnelia Trillium Rhythmic CAN
12. Shechtman Naomi Trillium Rhythmic CAN
13. Elnagdy Fayrouz Rhythmic Ancaster CAN
14. Cocomile Charlotte Ritmika RGC CAN
IC Level 2A Rope (2015)
1. Chernobab Natalie Burlington Gymnastics Club CAN
2. Chong Charlotte Burlington Gymnastics Club CAN
3. Huffman-Ferris Mataya Burlington Gymnastics Club CAN
4. Eden Mackenzie Burlington Gymnastics Club CAN
5. Al-Awadhi Alzain Burlington Gymnastics Club CAN
IC Level 2A Ball (2015)
1. Tan Layla York Stars RGC CAN
2. Kniazieva Maiia York Stars RGC CAN
3. Cocomile Charlotte Ritmika RGC CAN
4. Iwasjuk Christina Comet CAN
5. Zuravels Arnelia Trillium Rhythmic CAN
IC Level 2B Free (2015)
1. Mykhailova Mariia Burlington Gymnastics Club CAN
2. Vasilyeva-Sharafetdinova Sofia Trillium Rhythmic CAN
3. Lu Maureen Kalev Estienne RG CAN
IC Level 2B Rope (2015)
1. Mykhailova Mariia Burlington Gymnastics Club CAN
2. Vasilyeva-Sharafetdinova Sofia Trillium Rhythmic CAN
IC Level 3A Free (2013)
1. Bond Mira Burlington Gymnastics Club CAN
2. Ozbekrem Derin Burlington Gymnastics Club CAN
3. Tan Ariana York Stars RGC CAN
4. Peng Cindy York Stars RGC CAN
5. Kusrati Nicole York Stars RGC CAN
6. Mekhaeel Sandra York Stars RGC CAN
7. Fishman Adel Rhythmic Ancaster CAN
8. Queroub Olivia Rhythmic Ancaster CAN
IC Level 3A Hoop (2013)
1. Esparza Alexandra Comet CAN
2. Abdelmesseh Emma York Stars RGC CAN
3. Habib Gabriella York Stars RGC CAN
4. Emirbekov Leyla York Stars RGC CAN
5. Albegova Adelina Ritmika RGC CAN
6. Pocheptsova Sasha Comet CAN
7. Zinchenko Masha Comet CAN
8. Shaw Ryan Gymnastics Energy CAN
IC Level 3A Ball (2013)
1. Bond Mira Burlington Gymnastics Club CAN
2. Petro Isabelle Burlington Gymnastics Club CAN
3. Ozbekrem Derin Burlington Gymnastics Club CAN
4. Tan Ariana York Stars RGC CAN
5. Peng Cindy York Stars RGC CAN
6. Park Claire York Stars RGC CAN
7. Abdelmesseh Emma York Stars RGC CAN
8. Habib Gabriella York Stars RGC CAN
9. Albegova Adelina Ritmika RGC CAN
10. Stanulis Anna Comet CAN
11. Fishman Adel Rhythmic Ancaster CAN
12. Queroub Olivia Rhythmic Ancaster CAN
13. Shaw Ryan Gymnastics Energy CAN
IC Level 3B Free (2013)
1. Petro Isabelle Burlington Gymnastics Club CAN
2. Tang Chloe Burlington Gymnastics Club CAN
3. Sultanova Nikol Burlington Gymnastics Club CAN
IC Level 3B Ball (2013)
1. Tang Chloe Burlington Gymnastics Club CAN
2. Sultanova Nikol Burlington Gymnastics Club CAN
IC Level 4A Free (2011)
1. Alinejad Baran York Stars RGC CAN
2. Sofianos Maya York Stars RGC CAN
3. Medvedev Paulina York Stars RGC CAN
4. Salnikova Elizabeth Trillium Rhythmic CAN
IC Level 4A Rope (2011)
1. Goussev Sofia Burlington Gymnastics Club CAN
2. Pan Cathy Gymnastics Energy CAN
IC Level 4A Hoop (2011)
1. Goussev Sofia Burlington Gymnastics Club CAN
2. Alinejad Baran York Stars RGC CAN
3. Sofianos Maya York Stars RGC CAN
4. Medvedev Paulina York Stars RGC CAN
5. Ivanovskaya Valerie York Stars RGC CAN
6. Antonevych Karina Ritmika RGC CAN
7. Zilberman Dana Ritmika RGC CAN
8. Salnikova Elizabeth Trillium Rhythmic CAN
9. Pan Cathy Gymnastics Energy CAN
IC Level 5A Free (2010)
1. Arrizza Gabriella Ritmika RGC CAN
IC Level 5A Ball (2010)
1. Arrizza Gabriella Ritmika RGC CAN
Junior Open (2011)
1. Ovis Sabina Toronto Aspirals CAN
2. Li Alice Toronto Aspirals CAN
3. Matviychuk Kseniia Silhouettes of York RGC CAN
4. Huber Alma Rose Kalev Estienne RG CAN
Junior Group of 5 (2009-2011)
1. Silhouettes of York Silhouettes of York CAN
2. York Stars FIG Junior Group York Stars RGC CAN
Senior Development Group of 5 (2008 and older)
1. Toronto Aspirals Senior Development Toronto Aspirals CAN
Level 2 Group of 3/4 (2014-2015)
1. Comet Comet CAN
Level 2 Group of 5 (2014-2015)
1. Rhythmic Ancaster Rhythmic Ancaster CAN
Level 3 Group of 3/4 (2012-2013)
1. Silhouettes of York Silhouettes of York CAN
Level 4 Group of 5 (2010-2011)
1. Silhouettes of York Silhouettes of York CAN
ODP RGG I Group of 5 (2016-2017)
1. Burlington Gymnastics Club Burlington Gymnastics Club CAN
IC Level 3 Group of 5 (2012-2013)
1. Comet Comet CAN
Junior HP (2011)
1. Zhang Isabella York Stars RGC CAN
2. Yevzlin Lillian Trillium Rhythmic CAN
3. Ivanova Iana Trillium Rhythmic CAN
4. Lu Gillian Trillium Rhythmic CAN
5. Sholkavich Milana Kalev Estienne RG CAN
Judges
1. Reble Rhea Ritmika RGC CAN
2. SOLOVIEVA Larissa Ritmika RGC CAN
3. Joukova Svetlana Kalev Estienne CAN
4. Assadoullaev Julia York Stars RGC CAN
5. Batbayar Khulan York Stars RGC CAN
6. Kosheleva Alla York Stars RGC CAN
Coaches
1. Reble Rhea Ritmika RGC CAN
2. SOLOVIEVA Larissa Ritmika RGC CAN
3. Tolkachova Ludmilla Glimmer Athletic Club CAN
4. Berezovskaia Tatiana Comet CAN
5. Shykharieva Anastasiia Kalev Estienne CAN
6. Ondaatje Anna-Marie Kalev Estienne CAN
7. Assadoullaev Julia York Stars RGC CAN
8. Batbayar Khulan York Stars RGC CAN
9. Platis Stefani York Stars RGC CAN
10. Assadoullaev Mishelle York Stars RGC CAN
11. Bridges Becky Gymnastics Energy CAN
12. Musin Ekaterina Jusco RGC CAN