Colours of Spring (Meet Full)

20.04.2024 - 21.04.2024

Scarborough Gym Elites 510 Coronation Dr. Scarborough, Ontario M1E 4X6

Deadline entry: 06.03.2024
Deadline MP3: 06.03.2024
Contact: [email protected] 416-282-2496
Notes: ODP A&B and ODP Level 1-5 Registration $95.00 Coaches $15.00

# Category Type
1. ODP A
1.
2. ODP B
1.
3. ODP 1
1.
4. ODP 2
1.
5. ODP 3
1.
6. ODP 4
1.
7. ODP 5
1.
8. Coach
1.

Filter Entriesfilter

ODP A
1. Muamba Thea ADRENALINE GYMNASTICS CAN
2. Lynch Arlowe Grand River Gymmies CAN
ODP B
1. Santosh Meera ADRENALINE GYMNASTICS CAN
2. Azizzada Isabella ADRENALINE GYMNASTICS CAN
3. Vora Riva ADRENALINE GYMNASTICS CAN
4. Teodorowych Veronika ADRENALINE GYMNASTICS CAN
5. Georgie Ayla High Flyers Gymnastics Club CAN
6. Mascherin Julia High Flyers Gymnastics Club CAN
7. Oppedisano Estelle High Flyers Gymnastics Club CAN
8. Rosen Keira High Flyers Gymnastics Club CAN
9. Burge Violet High Flyers Gymnastics Club CAN
10. Sanson Emma High Flyers Gymnastics Club CAN
11. Broomes Devan Alliston Gymnastics Club CAN
12. Lazarow Emma Alliston Gymnastics Club CAN
13. Sioris Sloane Alliston Gymnastics Club CAN
14. Di Carlo Olivia Alliston Gymnastics Club CAN
15. Perri Lily Alliston Gymnastics Club CAN
16. Knon Willow High Flyers Gymnastics Club CAN
17. Daniels Scarlett Northumberland Gymnastics Centre CAN
18. Taylor Lily Northumberland Gymnastics Centre CAN
ODP 1
1. Da Silva Charlotte Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN
2. Briggs Mia ADRENALINE GYMNASTICS CAN
3. Tran Isabella ADRENALINE GYMNASTICS CAN
4. Mann Sereign ADRENALINE GYMNASTICS CAN
5. Belpulsi Sienna ADRENALINE GYMNASTICS CAN
6. Fan Allyson High Flyers Gymnastics Club CAN
7. Herscovici Emily High Flyers Gymnastics Club CAN
8. Lawless Emily High Flyers Gymnastics Club CAN
9. Saadati Melina High Flyers Gymnastics Club CAN
10. Seerattan Shreya High Flyers Gymnastics Club CAN
11. Norris Claire Northumberland Gymnastics Centre CAN
12. Noseworthy Lennox Northumberland Gymnastics Centre CAN
13. Pelton Anna Northumberland Gymnastics Centre CAN
14. Doyle Lily Northumberland Gymnastics Centre CAN
15. deHaan Amelia Quinte Bay Gymnastics Club CAN
16. McEvoy Amelia Quinte Bay Gymnastics Club CAN
17. Schwager Ivy Quinte Bay Gymnastics Club CAN
18. Hemming Everley Alliston Gymnastics Club CAN
19. Narale Nyra High Flyers Gymnastics Club CAN
20. Martin Vada Quinte Bay Gymnastics Club CAN
21. Prusman Vivian High Flyers Gymnastics Club CAN
22. Katsivo Amaya High Flyers Gymnastics Club CAN
23. Gabriel Katalina High Flyers Gymnastics Club CAN
24. Devine Lily Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN
25. Alleyne-Warren Sienna Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN
26. Cairns Sara University of Toronto Gymnastics Club CAN
27. Suss Lily University of Toronto Gymnastics Club CAN
28. Ulak Vivienne University of Toronto Gymnastics Club CAN
29. Huber Yuli High Flyers Gymnastics Club CAN
30. Reilly Cadence Northumberland Gymnastics Centre CAN
31. Withers Trinity Northumberland Gymnastics Centre CAN
32. Leone Gia Northumberland Gymnastics Centre CAN
33. Newall Everly Northumberland Gymnastics Centre CAN
34. Wong Charlotte ADRENALINE GYMNASTICS CAN
35. Tata Valentina ADRENALINE GYMNASTICS CAN
36. Binder Ava High Flyers Gymnastics Club CAN
37. Ghobrial Danielle High Flyers Gymnastics Club CAN
38. Jain Jiyana High Flyers Gymnastics Club CAN
ODP 2
1. Bourne Kiyah Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN
2. Mahomar Mariana Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN
3. Hartley Hisani Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN
4. Vader Lily-Ann Quinte Bay Gymnastics Club CAN
5. Frost Ariah Quinte Bay Gymnastics Club CAN
6. Asher Aashita Quinte Bay Gymnastics Club CAN
7. Benn Marley Quinte Bay Gymnastics Club CAN
8. Gilbert Kara Quinte Bay Gymnastics Club CAN
9. Elliott-Nowell Rylin Quinte Bay Gymnastics Club CAN
10. Lyon Finley Quinte Bay Gymnastics Club CAN
11. Roy Lilah Quinte Bay Gymnastics Club CAN
12. Ferreri Brianna Alliston Gymnastics Club CAN
13. Makrigiorgos Sophia Alliston Gymnastics Club CAN
14. Brewster Aryana Alliston Gymnastics Club CAN
15. Rusak Harper Alliston Gymnastics Club CAN
16. Patel Misty Quinte Bay Gymnastics Club CAN
17. De Giorgio Lila University of Toronto Gymnastics Club CAN
18. Fong Victoria University of Toronto Gymnastics Club CAN
19. Hawkins Poppy University of Toronto Gymnastics Club CAN
20. Katz Margot University of Toronto Gymnastics Club CAN
21. MacPherson Eden University of Toronto Gymnastics Club CAN
22. Thorne Cassidy Alliston Gymnastics Club CAN
23. Barrientos Evangelina Alliston Gymnastics Club CAN
24. Elliott Aubrie Grand River Gymmies CAN
25. Sequeira Sophia Grand River Gymmies CAN
26. Moncrieff Piper Grand River Gymmies CAN
27. Forbes Saylor Grand River Gymmies CAN
28. Gosse Khloe Grand River Gymmies CAN
29. Zubchinsky Rainna Grand River Gymmies CAN
30. Gibson Abby Northumberland Gymnastics Centre CAN
31. Lewis Rowan Northumberland Gymnastics Centre CAN
32. Scott Piper Northumberland Gymnastics Centre CAN
33. Renaud Cali Northumberland Gymnastics Centre CAN
34. Tavares Lillie LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
35. Torres-Hertman Sofia LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
36. Canales-Orellana Aishoa LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
37. DeLorey Aubrey LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
38. McShane Mackenzie LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
39. Altlawi Katya LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
40. Morley Daphne LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
41. McKay Layla Northumberland Gymnastics CAN
ODP 3
1. Chisholm Sloane Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN
2. Da Silva Willow Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN
3. Kunaratnam Riya Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN
4. Stedman Rebecca Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN
5. Gibson Naomi Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN
6. Marcelino Tessa Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN
7. Ng Everly Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN
8. Sultana Olivia Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN
9. Butera Gabriella ADRENALINE GYMNASTICS CAN
10. Kahlon Hazel ADRENALINE GYMNASTICS CAN
11. Grozdanovski Rosa ADRENALINE GYMNASTICS CAN
12. Lewis Harper Northumberland Gymnastics Centre CAN
13. Rightmyer Leilah Northumberland Gymnastics Centre CAN
14. Corcoran River Quinte Bay Gymnastics Club CAN
15. Cooney Cailyn Quinte Bay Gymnastics Club CAN
16. Hunt Georgia Quinte Bay Gymnastics Club CAN
17. Reinwald Hailey Quinte Bay Gymnastics Club CAN
18. Murray Claire Quinte Bay Gymnastics Club CAN
19. Abrams Layla Quinte Bay Gymnastics Club CAN
20. Hryhirchuk Marley Jae Alliston Gymnastics Club CAN
21. Norton Taylor Alliston Gymnastics Club CAN
ODP 4
1. Bernardo Milena ADRENALINE GYMNASTICS CAN
2. Judah Naomi ADRENALINE GYMNASTICS CAN
3. Sproule Madelyn Alliston Gymnastics Club CAN
ODP 5
1. Zeppieri Alyssa ADRENALINE GYMNASTICS CAN
Coaches
1. Thompson Justin Quinte Bay Gymnastics Club CAN
2. Bianchi Alexia Quinte Bay Gymnastics Club CAN
3. Beatson Katia Quinte Bay Gymnastics Club CAN
4. Bush Denise Alliston Gymnastics Club CAN
5. Covacci Monica Alliston Gymnastics Club CAN
6. Goodfellow Jamila High Flyers Gymnastics Club CAN
7. Holz Nicola University of Toronto Gymnastics Club CAN
8. Sederavicius Ilyssa University of Toronto Gymnastics Club CAN
9. Koleva Zoia University of Toronto Gymnastics Club CAN
10. Thompson Traci Grand River Gymmies CAN
11. Nevin Cruz Northumberland Gymnastics Centre CAN
12. Nevin Cuinn Northumberland Gymnastics Centre CAN
13. Austin Erika Northumberland Gymnastics Centre CAN
14. Cassidy Paige LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
15. Perkins Sandra ADRENALINE GYMNASTICS CAN
16. Perkins Taylor ADRENALINE GYMNASTICS CAN
17. Perkins Kyla ADRENALINE GYMNASTICS CAN
18. Sutherland Katherine ADRENALINE GYMNASTICS CAN
19. Moriana Ruth Scarborough Gym Elites Gymnastics Club CAN