MAG | 2nd ON Cup 2024

02.02.2024 - 04.02.2024

Kitchner-Waterloo Gymnastics Club

Deadline entry: 01.10.2023
Deadline MP3: 01.10.2023
Contact: Alicia Hutson 519-743-4970 [email protected]
Notes:

# Category Type
1. P1 | 8 (2016)
1.
2. P1 | 13-15 (2009-2011)
1.
3. P2 | U13 (2012-2016)
1.
4. P2 | 13-15 (2009-2011)
1.
5. P3 | U13 (2012-2014)
1.
6. P3 | 13-15 (2009-2011)
1.
7. P4 | U13 (2012-2014)
1.
8. P4 | 13+ (1991-2011)
1.
9. P5 (2007-2011)
1.
10. Asp (2010-2011)
1.
11. NO (1991-2009)
1.
12. Jr | 15-16 (2008-2009)
1.
13. Jr | 17-18 (2006-2007)
1.
14. Sr | NxGn (2004-2005)
1.
15. Sr (1991-2003)
1.
16. P1 | 16+ (2007-2008)
1.
17. P2 | 16+ (2007-2008)
1.
18. P3 | 16+ (1991-2008)
1.
19. P1 | 9 (2015)
1.
20. P1 | 10 (2014)
1.
21. P1 | 11-12 (2012-2013)
1.
22. P1 | 11-12 - A (2012-2013)
1.
23. P1 | 11-12 - B (2012-2013)
1.
24. P2 | U13 - A (2012-2016)
1.
25. P2 | U13 - B (2012-2016)
1.
26. P2 | 13-15 - A (2009-2011)
1.
27. P2 | 13-15 - B (2009-2011)
1.
28. P3 | 13-15 - A (2009-2011)
1.
29. P3 | 13-15 - B (2009-2011)
1.

Filter Entriesfilter

P1 | 8 (2016)
1. Galea Luke Gymnastics Mississauga CAN
2. Wu Arthur Gymnastics Mississauga CAN
3. Lu Ethan Vaughan Gymnastics Club CAN
4. Chartier Matthew Loyalist Gymnastics Club CAN
5. Linfield Ryker Loyalist Gymnastics Club CAN
6. Daley William Rideau Gymnastics CAN
7. Petrov Artem Rideau Gymnastics CAN
8. Kong Castle Rideau Gymnastics CAN
9. Chen Roland Rideau Gymnastics CAN
P1 | 13-15 (2009-2011)
1. Keeping Nicholas Halton Hills Gymnastics Centre CAN
2. Johnson Suarez Max Halton Hills Gymnastics Centre CAN
3. Baker Oscar Durham Whiz Kids Gymnastics Academy CAN
4. Hunt Robert Richmond Hill Gymnastics Club CAN
5. Aldred Noah All Star Sports Centre CAN
6. Aidar David Gymnastics Mississauga CAN
7. Spence Toren Gymnastics Mississauga CAN
8. Ramirez Ved Gymnastics Mississauga CAN
9. Osayende Finance Barrie Kempettes Gymnastics Club CAN
10. O'Neil Mateo University of Toronto Gymnastics Club CAN
11. Crestan Jude Winstars Gymnastics Training Centre CAN
12. Sameti Bijan Pulsars Gymnastics Club CAN
13. Sikka-Patel Shreyas Toronto Gymnastics International CAN
14. Jamal Janak Toronto Gymnastics International CAN
15. Shindo Kai Toronto Gymnastics International CAN
16. Watson Benjamin Evolution Gymnastics Aurora CAN
17. Pugh Gavin Oakville Gymnastics Club CAN
18. Matthiesen Ethan Oakville Gymnastics Club CAN
19. Loiselle Arthur Oakville Gymnastics Club CAN
20. Sugeng Gabriel Oakville Gymnastics Club CAN
21. Klein Levi Revolution Gymnastics and Sports Centre CAN
22. Vinogradsky Liam Woodbridge Academy of Gymnastics CAN
23. Kratinshtein Benjamin Woodbridge Academy of Gymnastics CAN
24. Wolfe Tristan Tumblers Gymnastics Centre CAN
25. Chan Brian London Beje Gymnastics CAN
P3 | U13 (2012-2014)
1. Poduzdov Paul Durham Whiz Kids Gymnastics Academy CAN
2. Vucic Luka Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
3. Schultz Bash Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
4. Tanaka Toshikazu Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
5. Cisneros Oliver East York Gymnastics Club CAN
6. Rossi Elliott East York Gymnastics Club CAN
7. Fawbert Brody East York Gymnastics Club CAN
8. Cabeceiras Mathis Ottawa Gymnastics Centre CAN
9. Fong Oliver Rideau Gymnastics CAN
P4 | 13+ (1991-2011)
1. Mazunin Mathew Matvey Gymnastics Mississauga CAN
2. Cho Justin Gymnastics Mississauga CAN
3. Carpentier Colton Gymfinity Gymnastics Centre CAN
4. Sihapanya Tai Pulsars Gymnastics Club CAN
5. Dekteriov Nicolas Pulsars Gymnastics Club CAN
6. Carter Dylan Toronto Gymnastics International CAN
7. Gagnon Antoine Toronto Gymnastics International CAN
8. Amarnath Deven Evolution Gymnastics Aurora CAN
9. Jelinek Jonathan Evolution Gymnastics Aurora CAN
10. Barnes-Williams Graydon East York Gymnastics Club CAN
11. Rockcliffe Isaiah East York Gymnastics Club CAN
12. Ketelers Tristan East York Gymnastics Club CAN
13. Reystone Oscar East York Gymnastics Club CAN
14. Ghergari Jamie Ottawa Gymnastics Centre CAN
15. Jubea Kyle Ottawa Gymnastics Centre CAN
16. Tylman Sam Loyalist Gymnastics Club CAN
17. Hall Max Gymnastics Energy Training Centre CAN
18. Clarke-Louie Jackson Gymnastics Energy Training Centre CAN
19. Matyas Ryan Gymnastics Energy Training Centre CAN
20. Vassiliev Viktor Gymnastics Energy Training Centre CAN
21. Tokue Kayden Gold Medal Gymnastics CAN
22. Morris Connor Gold Medal Gymnastics CAN
23. Abadie Daniel Gold Medal Gymnastics CAN
24. Bouma Addison Alpha Gymnastics Academy CAN
P5 (2007-2011)
1. Sedyshev Daniel Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
2. Yablochnikov Nicholas Pulsars Gymnastics Club CAN
3. Woods Rodrigo Pulsars Gymnastics Club CAN
4. Chauhan Siddharta Evolution Gymnastics Aurora CAN
5. Davies Mitch East York Gymnastics Club CAN
6. Hajdarpasic Denis Forest City Gymnastics CAN
7. Nguyen Connor Ottawa Gymnastics Centre CAN
8. Gilchrist Sullivan Ottawa Gymnastics Centre CAN
9. Kharitonov Artemy Ottawa Gymnastics Centre CAN
10. Slechta Finn Ottawa Gymnastics Centre CAN
11. Van Cromvoirt Gage Revolution Gymnastics and Sports Centre CAN
Asp (2010-2011)
1. Watson Theodore Gymnastics Mississauga CAN
2. Gotthans Christian Toronto Gymnastics International CAN
3. Pronin Nikita Toronto Gymnastics International CAN
4. Franklin Alexander Loyalist Gymnastics Club CAN
5. James Logan Loyalist Gymnastics Club CAN
NO (1991-2009)
1. Estepa Isaac Gymnastics Mississauga CAN
2. Real Joshua Gymnastics Mississauga CAN
3. Doig Zach Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
4. Kartechner Justin Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
5. Carson Phillip Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
6. Gerzon Gabriel Pulsars Gymnastics Club CAN
7. Hajdu Oscar Toronto Gymnastics International CAN
8. Viegas Joshua Toronto Gymnastics International CAN
9. Lennox Preston Toronto Gymnastics International CAN
10. Freedman Evan Toronto Gymnastics International CAN
11. Meilen Jayden Pulsars Gymnastics Club CAN
12. Yap Young Brandon Pulsars Gymnastics Club CAN
13. Kam Caleb Evolution Gymnastics Aurora CAN
14. Volyk Grygoriy Evolution Gymnastics Aurora CAN
15. Sabapathy Tyler East York Gymnastics Club CAN
16. Dela Calzada Isaiah East York Gymnastics Club CAN
17. Gibbins Owen East York Gymnastics Club CAN
18. Rubini Austin East York Gymnastics Club CAN
19. Bhatia Dhruv Vaughan Gymnastics Club CAN
20. Potheri Alim Vaughan Gymnastics Club CAN
21. Pokou William Oakville Gymnastics Club CAN
22. Manuel Rosselli Kieran Ottawa Gymnastics Centre CAN
23. Khawam William Ottawa Gymnastics Centre CAN
24. Bruce Benjamin Ottawa Gymnastics Centre CAN
25. Kuzmenko Alexander Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
26. Dina Mihai Gold Medal Gymnastics CAN
27. Homsi Nicholas Forest City Gymnastics CAN
Jr | 15-16 (2008-2009)
1. Sheoran Rishi Gymnastics Mississauga CAN
2. Bardana Luca Gymnastics Mississauga CAN
3. Montague-Restagno Jackson Gymnastics Mississauga CAN
4. Binaday Tyler Gymnastics Mississauga CAN
5. Dunai Daniel Gymnastics Mississauga CAN
6. Laham James East York Gymnastics Club CAN
7. El Sakka Yasir Ottawa Gymnastics Centre CAN
8. Rajotte Zachary Ottawa Gymnastics Centre CAN
9. McLean Liam Ottawa Gymnastics Centre CAN
Jr | 17-18 (2006-2007)
1. Fawzy Jacob Gymnastics Mississauga CAN
2. Stargratt-Sweeney Jack Gymnastics Mississauga CAN
3. Bardana Matteo Gymnastics Mississauga CAN
4. Zhou Connor Gymnastics Mississauga CAN
5. Crooks Carson Gymnastics Mississauga CAN
6. Crassweller Aidan Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
7. Aliwalas Evan Thomas Toronto Gymnastics International CAN
8. Desjardins Kai Evolution Gymnastics Aurora CAN
9. Rakita Samuel East York Gymnastics Club CAN
10. Vanounou Liam Vaughan Gymnastics Club CAN
11. Choi Elliot Ottawa Gymnastics Centre CAN
12. Kirillov Pavel Ottawa Gymnastics Centre CAN
13. Da Silva Thomas Tumblers Gymnastics Centre CAN
Sr | NxGn (2004-2005)
1. Waller Sam Loyalist Gymnastics Club CAN
2. Milligan Trentin Gold Medal Gymnastics CAN
Sr (1991-2003)
1. Balakumar Thamilenian Gymnastics Mississauga CAN
2. Kaji Chris Gymnastics Mississauga CAN
3. Ali Jameel Gymnastics Mississauga CAN
4. Baker Elel Gymnastics Mississauga CAN
5. Kelly Graham Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
6. Perron Quinlan Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
7. Judge Graeme Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
8. Wells Nathanael Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
9. Heaslip Kieran Evolution Gymnastics Aurora CAN
10. Doucette James Ottawa Gymnastics Centre CAN
11. Doan Dorian Gold Medal Gymnastics CAN
12. Hodare Daniel Alpha Gymnastics Academy CAN
13. Lawrence Jaiman Tumblers Gymnastics Centre CAN
P2 | 16+ (2007-2008)
1. Davies Hayden Winstars Gymnastics Training Centre CAN
2. Anderson Connor Gymnastics Energy Training Centre CAN
P3 | 16+ (1991-2008)
1. McGregor Lachlan Durham Whiz Kids Gymnastics Academy CAN
2. Stolte Christian Durham Whiz Kids Gymnastics Academy CAN
3. Balakumar Naavazhakan Gymnastics Mississauga CAN
4. Manzana Michele Gymnastics Mississauga CAN
5. Bauer Jack Toronto Gymnastics International CAN
6. Roch Tyler Forest City Gymnastics CAN
7. Mahfouz Mahmoud Oakville Gymnastics Club CAN
8. Levac Sam Ottawa Gymnastics Centre CAN
9. Braham Langley Loyalist Gymnastics Club CAN
10. Balsdon Reed Gold Medal Gymnastics CAN
P1 | 9 (2015)
1. Ibrahim Adam All Star Sports Centre CAN
2. Scott Zane Gymnastics Mississauga CAN
3. Thomas Daxx Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
4. Thompson Brody Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
5. Broadfoot Samuel Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
6. Huang Michael Pulsars Gymnastics Club CAN
7. Mohammadnabi Artin Pulsars Gymnastics Club CAN
8. Sutton Michael Pulsars Gymnastics Club CAN
9. Louie Jamie East York Gymnastics Club CAN
10. Furlong Kai East York Gymnastics Club CAN
11. St. Clair Kole East York Gymnastics Club CAN
12. Francisco Logan Vaughan Gymnastics Club CAN
13. McPhee Marshall Ottawa Gymnastics Centre CAN
14. Koch Arend Ottawa Gymnastics Centre CAN
15. Winter Jensen Gymnastics Energy Training Centre CAN
16. Huff-Boyle Axiom Rideau Gymnastics CAN
17. Huff-Boyle Praxis Rideau Gymnastics CAN
18. Thomas Amare Tumblers Gymnastics Centre CAN
P1 | 10 (2014)
1. Daye Joseph Gymnastics Mississauga CAN
2. Quesnelle Jack Gymfinity Gymnastics Centre CAN
3. Harrison Braedyn Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
4. Rybitskyi Yevhenii Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
5. Straus-Stitt Emmet Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
6. Kovalenko Nazar Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
7. Milinkovic-Gene Alex Winstars Gymnastics Training Centre CAN
8. Kovalchuk Michael Pulsars Gymnastics Club CAN
9. Ghasemi Noghabi Adrian Pulsars Gymnastics Club CAN
10. Morris Leonard East York Gymnastics Club CAN
11. Bicoi Elliot East York Gymnastics Club CAN
12. Chak Landry East York Gymnastics Club CAN
13. Kovacs Erik robin Oakville Gymnastics Club CAN
14. Watson Colm Loyalist Gymnastics Club CAN
15. McKenzie Finley Revolution Gymnastics and Sports Centre CAN
16. Guo Aiden Revolution Gymnastics and Sports Centre CAN
17. Nakeyar Kian Forest City Gymnastics CAN
18. Bloom Oscar Forest City Gymnastics CAN
P1 | 11-12 - A (2012-2013)
1. Gee Mason Halton Hills Gymnastics Centre CAN
2. Chung Cooper Durham Whiz Kids Gymnastics Academy CAN
3. Prodanovic Milos Gymnastics Mississauga CAN
4. Adamji Elan Gymnastics Mississauga CAN
5. Paxman Adam Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
6. Halton Wesley Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
7. Nassar Ellis Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
8. Mahorn Levi Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
9. Toma Andrew Pulsars Gymnastics Club CAN
10. Pryce Colton East York Gymnastics Club CAN
11. Sawtell Henry Pulsars Gymnastics Club CAN
12. Harmantas Matthew Vaughan Gymnastics Club CAN
13. Grice Matthew Oakville Gymnastics Club CAN
14. Aib Mohamed Oakville Gymnastics Club CAN
15. Wong Noah Ottawa Gymnastics Centre CAN
16. Catallo Marcus Woodbridge Academy of Gymnastics CAN
17. Mammone Sebastian Woodbridge Academy of Gymnastics CAN
18. Fillion Charles Rideau Gymnastics CAN
19. Khan Zayn Alpha Gymnastics Academy CAN
20. Gratton Alexandre Tumblers Gymnastics Centre CAN
21. Beeson Evan Tumblers Gymnastics Centre CAN
P1 | 11-12 - B (2012-2013)
1. Beyer Eric Gymnastics Mississauga CAN
2. Ou Hero Gymnastics Mississauga CAN
3. Garcia Jeremy Gymnastics Mississauga CAN
4. Aydogan Emre Gymnastics Mississauga CAN
5. Entwistle Noah Xperience Gymnastics CAN
6. Abeysinghe Koa Barrie Kempettes Gymnastics Club CAN
7. Thomas Jace Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
8. Rafajlovic Neo Pulsars Gymnastics Club CAN
9. Page Andrew Pulsars Gymnastics Club CAN
10. Santos Nathan Toronto Gymnastics International CAN
11. Gudnason Tyler Evolution Gymnastics Aurora CAN
12. Perez Jaeren Oakville Gymnastics Club CAN
13. Louie Ryden Oakville Gymnastics Club CAN
14. Hepburn Logan Revolution Gymnastics and Sports Centre CAN
15. Campbell Nicholas Woodbridge Academy of Gymnastics CAN
16. Nuss Heath Ottawa Gymnastics Centre CAN
17. Orishchenko Artemiy (Arty) Forest City Gymnastics CAN
18. Blyth Wyatt Forest City Gymnastics CAN
19. Grigorenko Declan Tumblers Gymnastics Centre CAN
20. Boyd Aiden Forest City Gymnastics CAN
P2 | U13 - A (2012-2016)
1. Bahnam Basil Gymnastics Mississauga CAN
2. Czechowski Hunter Gymnastics Mississauga CAN
3. Heppler Justin Xperience Gymnastics CAN
4. Smyrnov Daniel Pulsars Gymnastics Club CAN
5. Harrild Lucas East York Gymnastics Club CAN
6. Louie Kai East York Gymnastics Club CAN
7. Day Maddox East York Gymnastics Club CAN
8. Cheek Nathaniel Vaughan Gymnastics Club CAN
9. Mueller Jordan Vaughan Gymnastics Club CAN
10. Zak Adam Vaughan Gymnastics Club CAN
11. Brett Kieran Oakville Gymnastics Club CAN
12. Hunter Cameron Oakville Gymnastics Club CAN
13. Bouallegue Youssef Ottawa Gymnastics Centre CAN
14. Bouallegue Yassine Ottawa Gymnastics Centre CAN
15. Kirillov Alexander Ottawa Gymnastics Centre CAN
16. Washburn Emmett Loyalist Gymnastics Club CAN
17. James Theo Loyalist Gymnastics Club CAN
18. Hughes William Gymnastics Energy Training Centre CAN
19. Baranov Ivan Rideau Gymnastics CAN
20. Little Benjamin Alpha Gymnastics Academy CAN
21. Meloche Cameron Alpha Gymnastics Academy CAN
P2 | U13 - B (2012-2016)
1. Maxim Testa London Beje Gymnastics CAN
2. Spinney Marco London Beje Gymnastics CAN
3. Gapon Ivan Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
4. Johnson Ewan Pulsars Gymnastics Club CAN
5. Morrison Nate Pulsars Gymnastics Club CAN
6. Brudno Joseph Toronto Gymnastics International CAN
7. Young Cooper Toronto Gymnastics International CAN
8. Burling Matteo East York Gymnastics Club CAN
9. Grivas Evander East York Gymnastics Club CAN
10. Curcio Simon East York Gymnastics Club CAN
11. Brett Wesley Oakville Gymnastics Club CAN
12. vasquez gabriel Loyalist Gymnastics Club CAN
13. Lemieux Noah Loyalist Gymnastics Club CAN
14. Hollingsworth Tag Revolution Gymnastics and Sports Centre CAN
15. Vassiliev Aleksander Gymnastics Energy Training Centre CAN
16. Chuchman William Gymnastics Energy Training Centre CAN
17. Boschin Lucas Rideau Gymnastics CAN
18. Abbott Ryan Rideau Gymnastics CAN
19. Sandor Paxton Alpha Gymnastics Academy CAN
20. Huff-Boyle Triton Rideau Gymnastics CAN
P2 | 13-15 - A (2009-2011)
1. Cheng Raiden Richmond Hill Gymnastics Club CAN
2. Szekely Robert All Star Sports Centre CAN
3. Rever Liam Gymfinity Gymnastics Centre CAN
4. Mumford Sebastian Xperience Gymnastics CAN
5. SARRACINI ANTIMO University of Toronto Gymnastics Club CAN
6. Straus-Stitt Oliver Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
7. Simpson Jayden Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
8. Ekhlasi Ilia Pulsars Gymnastics Club CAN
9. McAdam Liam Pulsars Gymnastics Club CAN
10. Duncan Miles Toronto Gymnastics International CAN
11. Chan Kyle Toronto Gymnastics International CAN
12. Maenhaut Mason Toronto Gymnastics International CAN
13. Caparelli Elio Toronto Gymnastics International CAN
14. Conrad Iain East York Gymnastics Club CAN
15. Ki Gavin Oakville Gymnastics Club CAN
16. Bustamante Elijah Oakville Gymnastics Club CAN
17. Watson Lonan Loyalist Gymnastics Club CAN
18. Washburn Andrew Loyalist Gymnastics Club CAN
19. Kube Rennison Revolution Gymnastics and Sports Centre CAN
20. Zimilis Robert Woodbridge Academy of Gymnastics CAN
21. Bowen Gavin Rideau Gymnastics CAN
22. Yong Edrick Rideau Gymnastics CAN
23. Coles Kazuya Rideau Gymnastics CAN
24. Abu-Zahra Mazin Alpha Gymnastics Academy CAN
25. Driedger Kallen Alpha Gymnastics Academy CAN
P2 | 13-15 - B (2009-2011)
1. Clements Lyncoln Richmond Hill Gymnastics Club CAN
2. Hodgson Liam Gymnastics Mississauga CAN
3. Nguyen Kien University of Toronto Gymnastics Club CAN
4. PESKI KAI University of Toronto Gymnastics Club CAN
5. Ramirez Jeremy Winstars Gymnastics Training Centre CAN
6. Tyagi Aarav Winstars Gymnastics Training Centre CAN
7. Guevara-Pangilinan Liam Winstars Gymnastics Training Centre CAN
8. Rivkin Idan Pulsars Gymnastics Club CAN
9. Taylor Toby Pulsars Gymnastics Club CAN
10. Bayes Dylan Pulsars Gymnastics Club CAN
11. Kloda Dominic Toronto Gymnastics International CAN
12. Stepanenko George Evolution Gymnastics Aurora CAN
13. Van der Werken Maxwell Oakville Gymnastics Club CAN
14. Kucheriavyi Dima Oakville Gymnastics Club CAN
15. Kremer Eric Oakville Gymnastics Club CAN
16. Roy Benjamin Oakville Gymnastics Club CAN
17. Gambarotta Michael Loyalist Gymnastics Club CAN
18. Agate Roxis Gymnastics Energy Training Centre CAN
19. Beaudry Kyle Gymnastics Energy Training Centre CAN
20. Bezaire Matt Alpha Gymnastics Academy CAN
21. Bakker Jake Alpha Gymnastics Academy CAN
22. Workman Nathaniel Alpha Gymnastics Academy CAN
23. Williams Hudson Alpha Gymnastics Academy CAN
24. Austin Michael Northumberland Gymnastics Centre CAN
25. Axani Edwin Vaughan Gymnastics Club CAN
P3 | 13-15 - A (2009-2011)
1. Nassar Ashton Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
2. Nassar Zackary Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
3. Stewart Mikey Kitchener Waterloo Gymnastics Club CAN
4. Vincec Tyler Pulsars Gymnastics Club CAN
5. Podgaets Oscar Pulsars Gymnastics Club CAN
6. Nichiporik Dylan Pulsars Gymnastics Club CAN
7. Gutta Leonid Pulsars Gymnastics Club CAN
8. Rossi Oliver East York Gymnastics Club CAN
9. Eagleson Declan East York Gymnastics Club CAN
10. Kulperger Shea East York Gymnastics Club CAN
11. Gottdenker Rory Vaughan Gymnastics Club CAN
12. Prado de Souza Samuel Vaughan Gymnastics Club CAN
13. Levac Kai Ottawa Gymnastics Centre CAN
14. Coveny Valdemar Ottawa Gymnastics Centre CAN
15. Barake Grayson Revolution Gymnastics and Sports Centre CAN
16. Baranov Ilya Rideau Gymnastics CAN
17. Thomas Owen Rideau Gymnastics CAN
18. RUiz Amaya Miguel Rideau Gymnastics CAN
P3 | 13-15 - B (2009-2011)
1. Bain Hugh Durham Whiz Kids Gymnastics Academy CAN
2. Burdz Lukas Gymnastics Mississauga CAN
3. Ayerst Patrick Gymnastics Mississauga CAN
4. Sabiha Fahd Gymnastics Mississauga CAN
5. Kikot Martin Pulsars Gymnastics Club CAN
6. Sawtell Miles Pulsars Gymnastics Club CAN
7. Rozgonyi Marcell Pulsars Gymnastics Club CAN
8. Scott Talen Pulsars Gymnastics Club CAN
9. Gehres Liam Toronto Gymnastics International CAN
10. Rizk Kareem Evolution Gymnastics Aurora CAN
11. Gil Ben Vaughan Gymnastics Club CAN
12. Idris Abobaker Vaughan Gymnastics Club CAN
13. Miller Colin Ottawa Gymnastics Centre CAN
14. Nagelhout Adam Revolution Gymnastics and Sports Centre CAN
15. Shaw Owen Gymnastics Energy Training Centre CAN
16. Taillefer Remy Pulsars Gymnastics Club CAN
17. Sheikh Rami Gold Medal Gymnastics CAN
18. Ruest Louis Tumblers Gymnastics Centre CAN
Judges
1. BEJENARU NICK CAN
2. Starkman Robbie CAN
3. Benada Daniel CAN
4. Jolly Dan CAN
5. Kelly Graham CAN
6. Pardoel Scott CAN
7. Chow Tammy CAN
8. Martineau Constance CAN
9. Doucette James CAN
10. Palmer Abigail CAN
11. Lely Dmitri CAN
12. Grinter Michael CAN
13. MacLean Keeley CAN
14. Matei Florin CAN
15. Chow Conrad CAN
16. Dina Mihai CAN
17. Carisse Jesse CAN
18. Baker Sandra CAN
19. Ducker Harry CAN
20. Cozzette Shannon CAN
21. Vigneux Carey CAN
22. Haid Jason CAN
23. Savenok Julia CAN
24. Mitchell Taylor CAN
25. Gamaleldin Mohannad CAN
26. Dovzhuk Anna CAN
27. Struger-Kalkman Brandes CAN
28. Perry Justin CAN
29. Medvedevs Aleksandrs CAN
30. Crassweller Aidan CAN
31. Doan Dorian CAN
32. Ruest Louis CAN
33. Barolet Noel CAN
34. Baker Elel CAN
35. Daley Brandon CAN
36. Mereuta Tudor CAN
37. Molyev Yevgen CAN
38. Jackson Greg CAN
39. Prado de Souza Samuel CAN
40. Nick Bejenaru
41. Florin Matei
42. Mike Grinter
43. Greg Jackson
44. Keeley MacLean
45. Carey Vigneux
46. Redgrift Rosemary CAN CAN