Marilyn Hayes Qualifying Invitational

23.02.2024 - 25.02.2024

17075 Leslie St, Units 3-5, Newmarket, ON

Deadline entry: 31.12.2023
Deadline MP3: 16.02.2024
Contact: Melissa Tackaberry [email protected]
Notes:

# Category Type
1. Level 1
1.
2. Level 2
1.
3. Level 3
1.
4. Level 4
1.
5. Level 5
1.
6. Xcel Bronze
1.
7. Xcel Silver
1.
8. Xcel Gold
1.
9. Level 1 (2015, 2017) (2015, 2017)
1.
10. Level 1 (2012-2014, 2016) (2012-2014, 2016)
1.
11. Level 2 (2013-2014) (2013-2014)
1.
12. Level 2 (2012, 2016) (2012, 2016)
1.
13. Level 2 (2015) (2015)
1.
14. Level 3 (2009-2011, 2015) (2009-2011, 2015)
1.
15. Level 3 (2013-2014) (2013-2014)
1.
16. Level 3 (2012, 2016-2017) (2012, 2016-2017)
1.
17. Level 1 (2016) (2016)
1.
18. Level 1 (2014) (2014)
1.
19. Level 1 (2012-2013) (2012-2013)
1.
20. Level 1 (2017) - B (2017)
1.
21. Level 1 (2017) - A (2017)
1.
22. Level 1 (2015) (2015)
1.
23. Level 2 (2012) (2012)
1.
24. Level 2 (2016) - A (2016)
1.
25. Level 2 (2016) - B (2016)
1.
26. Level 2 (2013) (2013)
1.
27. Level 2 (2014) - A (2014)
1.
28. Level 2 (2014) - B (2014)
1.
29. Level 2 (2014) - C (2014)
1.
30. Level 2 (2015) - A (2015)
1.
31. Level 2 (2015) - B (2015)
1.
32. Level 3 (2011) (2011)
1.
33. Level 3 (2015) - A (2015)
1.
34. Level 3 (2015) - B (2015)
1.
35. Level 3 (2012) (2012)
1.
36. Level 3 (2016-2017) - A (2016-2017)
1.
37. Level 3 (2016-2017) - B (2016-2017)
1.
38. Level 3 (2013) - A (2013)
1.
39. Level 3 (2013) - B (2013)
1.
40. Level 3 (2014) - A (2014)
1.
41. Level 3 (2014) - B (2014)
1.
42. Level 4 - 2011-2012 (2011-2012)
1.
43. Level 4 - 2013-2014 (2013-2014)
1.
44. Level 4 - 2016 (2016)
1.
45. Level 5 - 2010-2012 (2010-2012)
1.
46. Level 5 - 2013-2014 (2013-2014)
1.
47. Xcel Bronze - 2010-2011 (2010-2011)
1.
48. Xcel Bronze - 2012-2013 (2012-2013)
1.
49. Xcel Bronze - 2014-2015 (2014-2015)
1.
50. Xcel Bronze - 2016 (2016)
1.
51. Xcel Silver - 2006-2010 (2006-2010)
1.
52. Xcel Silver - 2011 (2011)
1.
53. Xcel Silver - 2012-2013 (2012-2013)
1.
54. Xcel Silver - 2014-2015 (2014-2015)
1.
55. Xcel Gold - 2006-2008 (2006-2008)
1.
56. Xcel Gold - 2009 (2009)
1.
57. Xcel Gold - 2010 (2010)
1.
58. Xcel Gold - 2011-2014 (2011-2014)
1.

Filter Entriesfilter

Level 1 (2016) (2016)
1. Kasim Chloe Gyros Gymnastics CAN
2. Ma Emma Gyros Gymnastics CAN
3. MacLellan Leila Gyros Gymnastics CAN
4. Nikolishyn Gabriella Gyros Gymnastics CAN
5. O'Donohue Riley Gyros Gymnastics CAN
6. Rodriguez De Leon Ivanna Gyros Gymnastics CAN
7. ELNEMR DIALA LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
8. Pasquali Ava High Flyers Gymnastics Club CAN
9. Martin-Hutchins Alexiah Alliston Gymnastics Club CAN
10. Gorenstein Ruby Gyros Gymnastics CAN
Level 1 (2014) (2014)
1. Baker Calamai Mia Gyros Gymnastics CAN
2. Borer Maya Gyros Gymnastics CAN
3. Clark Cali Gyros Gymnastics CAN
4. O'Donohue Cara Gyros Gymnastics CAN
5. Schneiderman Yale Gyros Gymnastics CAN
6. Zippan Paige Gyros Gymnastics CAN
7. Pile Abigail Alliston Gymnastics Club CAN
Level 1 (2012-2013) (2012-2013)
1. Wang Naya Gyros Gymnastics CAN
2. Chan Evelyn Gyros Gymnastics CAN
3. MacNiell Abaigael Gyros Gymnastics CAN
4. Cowlen Molly Alliston Gymnastics Club CAN
Level 1 (2017) - B (2017)
1. Marshall Lilia Gyros Gymnastics CAN
2. Hunchuck Olivia Shenderey Gymnastics Centre CAN
3. Canizares- Burgos Valeria High Flyers Gymnastics Club CAN
4. Hummel Sarah High Flyers Gymnastics Club CAN
5. Le Aimee High Flyers Gymnastics Club CAN
6. Le Camellia High Flyers Gymnastics Club CAN
7. Rodriguez Emilia High Flyers Gymnastics Club CAN
8. Levin Bianca High Flyers Gymnastics Club CAN
Level 1 (2017) - A (2017)
1. Bedoya Leyla Gyros Gymnastics CAN
2. Heck Ziva Gyros Gymnastics CAN
3. Rochwerg Isabella Gyros Gymnastics CAN
4. Almonte Nuesi Amaia Shenderey Gymnastics Centre CAN
5. Abate Amiliya High Flyers Gymnastics Club CAN
6. Gershon Kaia High Flyers Gymnastics Club CAN
7. Goldsmith-Lima Ariela High Flyers Gymnastics Club CAN
8. Naula-Mejia Ava High Flyers Gymnastics Club CAN
9. St. Jules Chloe Alliston Gymnastics Club CAN
Level 1 (2015) (2015)
1. Goldstein-Lipetz Sadie Gyros Gymnastics CAN
2. Guindo Mahalia Gyros Gymnastics CAN
3. MacNiell Eimile Gyros Gymnastics CAN
4. Rabinowitz Nava Gyros Gymnastics CAN
5. Stein Sami Gyros Gymnastics CAN
6. Henderson Mila Shenderey Gymnastics Centre CAN
7. Litsker Eleanor High Flyers Gymnastics Club CAN
8. Volpov Renee High Flyers Gymnastics Club CAN
9. Purchase Riley Alliston Gymnastics Club CAN
10. Green Lauren Alliston Gymnastics Club CAN
Level 2 (2012) (2012)
1. Pike Jayla Gyros Gymnastics CAN
2. Steeves Sloane Gyros Gymnastics CAN
3. Tucker Chloe Gyros Gymnastics CAN
4. Cigan Lia High Flyers Gymnastics Club CAN
5. Galati Ava High Flyers Gymnastics Club CAN
6. Rudics Lauren High Flyers Gymnastics Club CAN
7. Loughery Leah LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
8. Richards Emily Alliston Gymnastics Club CAN
Level 2 (2016) - A (2016)
1. Michaud Elodie Shenderey Gymnastics Uxbridge CAN
2. Morante Emilia Gyros Gymnastics CAN
3. Nemetz Jackie Gyros Gymnastics CAN
4. Di Iulio Emilia Shenderey Gymnastics Centre CAN
5. Pullara Charlotte Shenderey Gymnastics Centre CAN
6. Shienfield Genna High Flyers Gymnastics Club CAN
Level 2 (2016) - B (2016)
1. Poysa Elyse Gyros Gymnastics CAN
2. Graceffa Jade High Flyers Gymnastics Club CAN
3. Irvine Nora High Flyers Gymnastics Club CAN
4. Dangilan Keighley Shining Star Athletics CAN
5. Ghobrial Joelle High Flyers Gymnastics Club CAN
Level 2 (2013) (2013)
1. Hsu Zoey High Flyers Gymnastics Club CAN
2. El Hajj Rhea High Flyers Gymnastics Club CAN
3. Kronick Amelia High Flyers Gymnastics Club CAN
4. Sposato-Riccio Emma LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
5. Abrams Emma Alliston Gymnastics Club CAN
6. Yacoub Selena High Flyers Gymnastics Club CAN
Level 2 (2014) - A (2014)
1. Kendirjian Ani Gyros Gymnastics CAN
2. Kochli Sienna Gyros Gymnastics CAN
3. Lipkus Rosalie Gyros Gymnastics CAN
4. Di Bello Sienna Shenderey Gymnastics Centre CAN
5. Martinez Juanita High Flyers Gymnastics Club CAN
6. Rempel Mya Alliston Gymnastics Club CAN
7. Yacoub Katerina High Flyers Gymnastics Club CAN
Level 2 (2014) - B (2014)
1. Majerovits Logan Gyros Gymnastics CAN
2. Katz Zoe Shenderey Gymnastics Centre CAN
3. Tenzin Lisa High Flyers Gymnastics Club CAN
4. Weisz Shayna High Flyers Gymnastics Club CAN
5. Duchame Kinsley LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
6. Martin Tyler LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
7. Smith Scarlett Alliston Gymnastics Club CAN
Level 2 (2014) - C (2014)
1. Chekmazoff Sofia Gyros Gymnastics CAN
2. Cherun Ellie Gyros Gymnastics CAN
3. Russell Quinn Gyros Gymnastics CAN
4. Lam Chloe Shenderey Gymnastics Centre CAN
5. Lawless Claire High Flyers Gymnastics Club CAN
6. Haynes Penelope LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
7. Davis Elsa Shining Star Athletics CAN
Level 2 (2015) - A (2015)
1. Abadi Olga Gyros Gymnastics CAN
2. Sangha Kiran Gyros Gymnastics CAN
3. Cohen Mackenzie Shenderey Gymnastics Centre CAN
4. Bossi Milena High Flyers Gymnastics Club CAN
5. Levy Payton High Flyers Gymnastics Club CAN
6. Phronimadis Elpida High Flyers Gymnastics Club CAN
7. De Rosa Harper Alliston Gymnastics Club CAN
8. Seerattan Aarya High Flyers Gymnastics Club CAN
9. Mandell Emily Gyros Gymnastics CAN
Level 2 (2015) - B (2015)
1. Reva Beatrice Gyros Gymnastics CAN
2. Rochwerg Elianna Gyros Gymnastics CAN
3. Sassi Paige Gyros Gymnastics CAN
4. Zornik Chelsea Shenderey Gymnastics Centre CAN
5. Kim Celine High Flyers Gymnastics Club CAN
6. Win Kaia Rose High Flyers Gymnastics Club CAN
7. Ruggero Sydney High Flyers Gymnastics Club CAN
8. Yacoub Dalilah High Flyers Gymnastics Club CAN
Level 3 (2011) (2011)
1. Bockner Hanna Gyros Gymnastics CAN
2. Byers Brenna Gyros Gymnastics CAN
3. Gerson Clarissa Gyros Gymnastics CAN
4. Kim Chloe S. Gyros Gymnastics CAN
5. Nowak Evangeline Gyros Gymnastics CAN
6. Rubach Stephanie Gyros Gymnastics CAN
7. Sutton Tilly Gyros Gymnastics CAN
8. Kim Chloe Gyros Gymnastics CAN
Level 3 (2015) - A (2015)
1. Morrison Blythe Gyros Gymnastics CAN
2. Ogilvie Filippa Gyros Gymnastics CAN
3. Hutcheon Charlotte Shenderey Gymnastics Centre CAN
4. Bacon Aalaya Dynamo Gymnastics CAN
5. Au Zoe Dynamo Gymnastics CAN
6. Castagna Olivia High Flyers Gymnastics Club CAN
7. Howlett Aubrey Alliston Gymnastics Club CAN
8. Walter Emily Shining Star Athletics CAN
Level 3 (2015) - B (2015)
1. Mellozzi Nila Shenderey Gymnastics Uxbridge CAN
2. Bikkinin Nicolle Gyros Gymnastics CAN
3. Eustace Tess Shenderey Gymnastics Centre CAN
4. Martin Oona Dynamo Gymnastics CAN
5. Barlow Blakely Shining Star Athletics CAN
6. Norris Jaina Adrenaline Gymnastics CAN
Level 3 (2012) (2012)
1. Friedman Emma Gyros Gymnastics CAN
2. Henning Avery Gyros Gymnastics CAN
3. Weiner Noga Gyros Gymnastics CAN
4. Bissonnette Mackenzie Shenderey Gymnastics Centre CAN
5. DiPietro Gabriella High Flyers Gymnastics Club CAN
6. Green Maya High Flyers Gymnastics Club CAN
7. Manashirov Adele High Flyers Gymnastics Club CAN
8. Filice Erica Alliston Gymnastics Club CAN
Level 3 (2016-2017) - A (2016-2017)
1. Skerratt Isla Shenderey Gymnastics Uxbridge CAN
2. Kostuch Adeline Shenderey Gymnastics Centre CAN
3. Kostuch Ella Shenderey Gymnastics Centre CAN
4. Katz Leah Shenderey Gymnastics Centre CAN
5. Bain Isla Shenderey Gymnastics Centre CAN
6. Rounding Remi All Star Sports Centre CAN
7. Hollohan Lacey Shining Star Athletics CAN
Level 3 (2016-2017) - B (2016-2017)
1. Spencer Maelle Dynamo Gymnastics CAN
2. Yake Zoe Dynamo Gymnastics CAN
3. Da Silva Mia Rose All Star Sports Centre CAN
4. Pellizzari Sabrina All Star Sports Centre CAN
5. Rovina Jael High Flyers Gymnastics Club CAN
6. Wormsbecker Olivia Shining Star Athletics CAN
Level 3 (2013) - A (2013)
1. Carchidi Naomi Gyros Gymnastics CAN
2. Gurau Greyson Gyros Gymnastics CAN
3. Mclaughlin Ashlyn Shenderey Gymnastics Centre CAN
4. Kim Alina High Flyers Gymnastics Club CAN
5. Rependa Violet High Flyers Gymnastics Club CAN
6. Kerr Carly LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
7. Santiago Yuna Gyros Gymnastics CAN
Level 3 (2013) - B (2013)
1. Skerratt Charlotte Shenderey Gymnastics Uxbridge CAN
2. Correa-Azevedo Mia Victoria Gyros Gymnastics CAN
3. Ezechia Gloria Gyros Gymnastics CAN
4. Enoae Josephine High Flyers Gymnastics Club CAN
5. Trebicky Annie LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
6. Abramczyk Avalynn Alliston Gymnastics Club CAN
Level 3 (2014) - A (2014)
1. Dow Hannah Shenderey Gymnastics Uxbridge CAN
2. Gaudenzi Amelia Shenderey Gymnastics Uxbridge CAN
3. Fox Theodora Gyros Gymnastics CAN
4. Kavelman Poppy Gyros Gymnastics CAN
5. Spencer Soleil Dynamo Gymnastics CAN
6. Clark Haley High Flyers Gymnastics Club CAN
7. Haponczuk Brito Luana LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
8. Bianchi Emma Alliston Gymnastics Club CAN
Level 3 (2014) - B (2014)
1. Hagerman Sadie Shenderey Gymnastics Uxbridge CAN
2. Seon Emmylou Shenderey Gymnastics Uxbridge CAN
3. Austen Juliana Shenderey Gymnastics Centre CAN
4. Mandzyuk Anna Shenderey Gymnastics Centre CAN
5. Fairbarn Lindsay Shenderey Gymnastics Centre CAN
6. Cooper Kaylee Dynamo Gymnastics CAN
7. Hinbest Abigail Alliston Gymnastics Club CAN
Level 4 - 2011-2012 (2011-2012)
1. Goldenberg Pearl Gyros Gymnastics CAN
2. Rizzo Isabella Gyros Gymnastics CAN
3. Weinstock Natalie (Tillie) Gyros Gymnastics CAN
4. De Lara Maayan Gyros Gymnastics CAN
5. Mazaheri Parmis Gyros Gymnastics CAN
6. Vian Sabrina Shenderey Gymnastics Centre CAN
7. Abraham Lauren Shenderey Gymnastics Centre CAN
Level 4 - 2013-2014 (2013-2014)
1. Spence Bryn Shenderey Gymnastics Centre CAN
2. Eustace Stella Shenderey Gymnastics Centre CAN
3. Di Bello Solara Shenderey Gymnastics Centre CAN
4. Huynh Araeya Shining Star Athletics CAN
Level 5 - 2010-2012 (2010-2012)
1. Humenyk Raina Alliston Gymnastics Club CAN
2. Smith Aubree Alliston Gymnastics Club CAN
3. Thompson Summer Alliston Gymnastics Club CAN
4. Beitz Bridget Alliston Gymnastics Club CAN
5. Chan Stella LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
6. Hajar Lyla LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
7. Koussiouris Katerina Alliston Gymnastics Club CAN
Level 5 - 2013-2014 (2013-2014)
1. Bradley Elyse Dynamo Gymnastics CAN
2. Erwin Scarlet Dynamo Gymnastics CAN
3. Jarvis Juliet Dynamo Gymnastics CAN
4. Poulin Juliana Dynamo Gymnastics CAN
5. Smith Addison Alliston Gymnastics Club CAN
Xcel Bronze - 2010-2011 (2010-2011)
1. Aul Yasmine Gyros Gymnastics CAN
2. Eury Juliette Gyros Gymnastics CAN
3. Farrell Gustafson Isabelle Gyros Gymnastics CAN
4. Feldman Ella Gyros Gymnastics CAN
5. Gelman Madison Gyros Gymnastics CAN
6. Norman Danika Gyros Gymnastics CAN
7. Novis Isabel Gyros Gymnastics CAN
8. Bender Lyla Gyros Gymnastics CAN
9. Azar Melinda All Star Sports Centre CAN
Xcel Bronze - 2012-2013 (2012-2013)
1. Gordon Temima Gyros Gymnastics CAN
2. Lewis Kenna Gyros Gymnastics CAN
3. O'Grady Sarah Gyros Gymnastics CAN
4. Hand Presley Team Birchmount CAN
5. Koudmani Kayla Team Birchmount CAN
6. Foster Mayah All Star Sports Centre CAN
7. Malcolm Aryana All Star Sports Centre CAN
8. Panesar Amrit All Star Sports Centre CAN
9. Simpson Kasia Gyros Gymnastics CAN
Xcel Bronze - 2014-2015 (2014-2015)
1. Coemtzis Eleni Team Birchmount CAN
2. Lee Mika Team Birchmount CAN
3. Richardson-Green Gabriella Team Birchmount CAN
4. Costa Stella Team Birchmount CAN
5. Prassoulis Eva Team Birchmount CAN
6. Massaroni Fiona Team Birchmount CAN
Xcel Bronze - 2016 (2016)
1. Burt Charlotte Team Birchmount CAN
Xcel Silver - 2006-2010 (2006-2010)
1. Affonso Olivia Team Birchmount CAN
2. Cane Olivia Team Birchmount CAN
3. Dunlop Serena Team Birchmount CAN
4. Pullara Chloƫ Shenderey Gymnastics Centre CAN
5. Beke Ciera All Star Sports Centre CAN
6. Pennant Thia All Star Sports Centre CAN
7. Nelson Teagan All Star Sports Centre CAN
8. Prentice Maya LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
Xcel Silver - 2011 (2011)
1. Pun Zooey Gyros Gymnastics CAN
2. Sami Jolie Shenderey Gymnastics Centre CAN
3. Syal Kyra All Star Sports Centre CAN
4. Campbell Malaana All Star Sports Centre CAN
5. Stokes Lena LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
6. Moga Salma Team Birchmount CAN
Xcel Silver - 2012-2013 (2012-2013)
1. Michelis Evanna Team Birchmount CAN
2. Tan Maya Team Birchmount CAN
3. Voce Cassidy Team Birchmount CAN
4. Furtado Olivia Team Birchmount CAN
5. Simon-gurat Jazmine Team Birchmount CAN
6. Edwards Sydnee All Star Sports Centre CAN
7. Wlodarczyk Sophia All Star Sports Centre CAN
Xcel Silver - 2014-2015 (2014-2015)
1. Yan Noryee Shenderey Gymnastics Institute CAN
2. Church Hannah Team Birchmount CAN
3. Ryan Naomi Team Birchmount CAN
4. Bilic Charlotte Team Birchmount CAN
5. Burt Brooklyn Team Birchmount CAN
6. Cartier Madelyn Team Birchmount CAN
7. Hanton Riley Team Birchmount CAN
8. Kouremenos Olivia Team Birchmount CAN
Xcel Gold - 2006-2008 (2006-2008)
1. Kazaz Alexa Gyros Gymnastics CAN
2. Robertson Ava Gyros Gymnastics CAN
3. Singer Sarah Gyros Gymnastics CAN
4. Fuchs Noa Gyros Gymnastics CAN
5. Kiofos Eleni Team Birchmount CAN
6. Yeung Thea Team Birchmount CAN
7. Mandzyuk Sophy Shenderey Gymnastics Centre CAN
8. Khamechia Rosha Shenderey Gymnastics Centre CAN
9. Masschelein Charlotte LONDON BEJE GYMNASTICS CAN
Xcel Gold - 2009 (2009)
1. Beasley Elisa Gyros Gymnastics CAN
2. Fisher Dalia Gyros Gymnastics CAN
3. McCartney Ciara Gyros Gymnastics CAN
4. Lee Mikayla Team Birchmount CAN
5. Phillips Ella Team Birchmount CAN
6. Sureshkumar Karishma All Star Sports Centre CAN
7. Lin Bernice Shenderey Gymnastics Centre CAN
Xcel Gold - 2010 (2010)
1. Peerenboom Payton Gyros Gymnastics CAN
2. Weinstock Sari Gyros Gymnastics CAN
3. Hughes Emma Team Birchmount CAN
4. Nallawangsa Kiana Team Birchmount CAN
5. Barker Ainsley Shenderey Gymnastics Centre CAN
6. Giewel Njehia All Star Sports Centre CAN
Xcel Gold - 2011-2014 (2011-2014)
1. Hunchuck Isabelle Shenderey Gymnastics Institute CAN
2. May Emersyn Shenderey Gymnastics Institute CAN
3. Carbray Evelyn Shenderey Gymnastics Centre CAN
4. Cruise Halsten Shenderey Gymnastics Centre CAN
5. Nazzer Ella Shenderey Gymnastics Centre CAN
6. Ashwood Myla Shenderey Gymnastics Centre CAN
7. Dixon Amelia Shenderey Gymnastics Centre CAN