Trillium Cup 2024

18.01.2024 - 21.01.2024

Markham Pan Am Center

Deadline entry: 27.11.2023
Deadline MP3: 07.01.2024
Contact: Alla Rudiy [email protected] (416) 999-9059
Notes: The registration is now closed. The event has reached it's maximum capacity Please note that THE COMPETITION WILL START ON THURSDAY for Levels ODP/Level 2A/Level 2B and all Interclub Levels. Please see the schedule for specific times Please be advised that due to the time constraints there will be NO FORMAL TIMED WARMUP FOR ANY LEVEL. If time permits, we could be able to do it for GROUPS ONLY For Spectators: Please note that the entrance fee is cashless. DEBIT OR CREDIT ONLY

# Category Type
1. RGI Senior HP 2008 (2008) Individual
1.
2.
3.
4.
2. RGI Senior Open 2008 (2008) Individual
1.
2.
3.
4.
3. RGI Senior HP 2007 and older (2007 and older) Individual
1.
2.
3.
4.
4. RGI Senior Open 2007 and older (2007 and older) Individual
1.
2.
3.
4.
5. RGI Junior HP 2009 (2009) Individual
1.
2.
3.
4.
6. RGI Junior Open 2011 (2011) Individual
1.
2.
3.
4.
7. RGI Junior Open 2009 (2009) Individual
1.
2.
3.
4.
8. RGI Novice 2012 (2012) Individual
1.
2.
3.
4.
9. RGG Senior (2008 and older) Group
1.
2.
10. RGG Junior (2009-2011) Group
1.
2.
11. RGG Novice (2012-2014) Group
1.
12. Senior Group of 4 (2008 and older) Group
1.
13. Junior Group of 4 (2009-2011) Group
1.
14. Novice Group of 4 (2012-2014) Group
1.
15. Senior Development (2008 and older) Group
1.
16. Junior Development (2009-2012) Group
1.
17. ODP RGI P (2016-2017) Individual
1.
2.
18. ODP RGG P (2016-2017) Group
1.
19. Level 2A 2014 (2014) Individual
1.
2.
20. Level 2B 2014 (2014) Individual
1.
2.
21. Level 2C 2014 (2014) Individual
1.
2.
3.
22. Level 3A 2012 (2012) Individual
1.
2.
23. Level 3B 2012 (2012) Individual
1.
2.
3.
24. Level 4A 2010 (2010) Individual
1.
2.
25. Level 4B 2010 (2010) Individual
1.
2.
3.
26. Level 4C 2010 (2010) Individual
1.
2.
3.
27. Level 5A 2009 (2009) Individual
1.
2.
3.
28. Level 5B 2009 (2009) Individual
1.
2.
3.
29. Level 5C 2009 (2009) Individual
1.
2.
3.
30. Level 6A (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
31. Level 6B (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
32. Level 6C (2008 and older) Individual
1.
2.
3.
33. Prov Level 2 Group 3/4 (2014-2015) Group
1.
34. Prov Level 2 Group 5 (2014-2015) Group
1.
35. Prov Level 3 Group 3/4 (2012-2013) Group
1.
36. Prov Level 3 Group 5 (2012-2013) Group
1.
37. Prov Level 4 Group 3/4 (2010-2011) Group
1.
38. Prov Level 4 Group 5 (2010-2011) Group
1.
39. Prov Level 5 Group 3/4 (2010 and older) Group
1.
40. Prov Level 5 Group 5 (2010 and older) Group
1.
41. IC 2A Free 2014 (2014) Individual
1.
42. IC 2A Rope 2014 (2014) Individual
1.
43. IC 2A Ball 2014 (2014) Individual
1.
44. IC 2B Free 2014 (2014) Individual
1.
45. IC 2B Rope 2014 (2014) Individual
1.
46. IC 2B Ball 2014 (2014) Individual
1.
47. IC 3A Free 2012 (2012) Individual
1.
48. IC 3A Hoop 2012 (2012) Individual
1.
49. IC 3A Ball 2012 (2012) Individual
1.
50. IC 3B Free 2012 (2012) Individual
1.
51. IC 3B Hoop 2012 (2012) Individual
1.
52. IC 3B Ball 2012 (2012) Individual
1.
53. IC 4A Free 2010 (2010) Individual
1.
54. IC 4A Rope 2010 (2010) Individual
1.
55. IC 4A Hoop 2010 (2010) Individual
1.
56. IC 4B Free 2010 (2010) Individual
1.
57. IC 4B Rope 2010 (2010) Individual
1.
58. IC 4B Hoop 2010 (2010) Individual
1.
59. IC 5A Free 2009 (2009) Individual
1.
60. IC 5A Ball 2009 (2009) Individual
1.
61. IC 5A Ribbon 2009 (2009) Individual
1.
62. IC 5B Free 2009 (2009) Individual
1.
63. IC 5B Ball 2009 (2009) Individual
1.
64. IC 5B Ribbon 2009 (2009) Individual
1.
65. IC 5A Free 2010 (2010) Individual
1.
66. IC 5A Ball 2010 (2010 ) Individual
1.
67. IC 5A Ribbon 2010 (2010 ) Individual
1.
68. IC 5B Free 2010 (2010 ) Individual
1.
69. IC 5B Ball 2010 (2010 ) Individual
1.
70. IC 5B Ribbon 2010 (2010 ) Individual
1.
71. IC 6A Free (2008 and older) Individual
1.
72. IC 6A Choice 1 (2008 and older) Individual
1.
73. IC 6A Choice 2 (2008 and older) Individual
1.
74. IC 6B Free (2008 and older) Individual
1.
75. IC 6B Choice 1 (2008 and older) Individual
1.
76. IC 6B Choice 2 (2008 and older) Individual
1.
77. IC Level 2 Group (3) (2014-2015) Group
1.
78. IC Level 2 Group (4) (2014-2015) Group
1.
79. IC Level 2 Group (5) (2014-2015) Group
1.
80. IC Level 3 Group (3) (2012-2013) Group
1.
81. IC Level 3 Group (4) (2012-2013) Group
1.
82. IC Level 3 Group (5) (2012-2013) Group
1.
83. IC Level 4 Group (3) (2010-2011) Group
1.
84. IC Level 4 Group (4) (2010-2011) Group
1.
85. IC Level 4 Group (5) (2010-2011) Group
1.
86. IC Level 5 Group (3) (2010 and older) Group
1.
87. IC Level 5 Group (4) (2010 and older) Group
1.
88. IC Level 5 Group (5) (2010 and older) Group
1.
89. ODP AGG P AGG
1.
90. Child 9-10 AGG
1.
91. Pre-Novice 10-12 AGG
1.
92. Novice 12-14 AGG
1.
93. Junior AGG
1.
94. Senior AGG
1.
95. Child 9-10 Short program AGG
1.
96. Pre-Novice 10-12 Short Program AGG
1.
97. Novice 12-14 Short Program AGG
1.
98. Junior Short Program AGG
1.
99. Senior Short Program AGG
1.
100. IC 2A Free 2015 (2015) Individual
1.
101. IC 2A Rope 2015 (2015) Individual
1.
102. IC 2A Ball 2015 (2015) Individual
1.
103. IC 2B Free 2015 (2015) Individual
1.
104. IC 2B Rope 2015 (2015) Individual
1.
105. IC 2B Ball 2015 (2015) Individual
1.
106. IC 3A Free 2013 (2013) Individual
1.
107. IC 3A Hoop 2013 (2013) Individual
1.
108. IC 3A Ball 2013 (2013) Individual
1.
109. IC 3B Free 2013 (2013) Individual
1.
110. IC 3B Hoop 2013 (2013) Individual
1.
111. IC 3B Ball 2013 (2013) Individual
1.
112. IC 4A Free 2011 (2011) Individual
1.
113. IC 4A Rope 2011 (2011) Individual
1.
114. IC 4A Hoop 2011 (2011) Individual
1.
115. IC 4B Free 2011 (2011) Individual
1.
116. IC 4B Rope 2011 (2011) Individual
1.
117. IC 4B Hoop 2011 (2011) Individual
1.
118. RGI Junior HP 2010 (2010) Individual
1.
2.
3.
4.
119. RGI Junior Open 2010 (2010) Individual
1.
2.
3.
4.
120. RGI Novice 2013 (2013) Individual
1.
2.
3.
4.
121. RGI Novice 2014 (2014) Individual
1.
2.
3.
4.
122. Level 2A 2015 (2015) Individual
1.
2.
123. Level 2B 2015 (2015) Individual
1.
2.
124. Level 2C 2015 (2015) Individual
1.
2.
3.
125. Level 3A 2013 (2013) Individual
1.
2.
126. Level 3B 2013 (2013) Individual
1.
2.
3.
127. Level 3C 2012 (2012) Individual
1.
2.
3.
128. Level 3C 2013 (2013) Individual
1.
2.
3.
129. Level 4A 2011 (2011) Individual
1.
2.
130. Level 4B 2011 (2011) Individual
1.
2.
3.
131. Level 4C 2011 (2011) Individual
1.
2.
3.
132. Level 5A 2010 (2010) Individual
1.
2.
3.
133. Level 5B 2010 (2010) Individual
1.
2.
3.
134. Level 5C 2010 (2010) Individual
1.
2.
3.
135. Performance (2018-2019) Individual
1.
2.
136. Performance Group Group
1.

Filter Entriesfilter

RGI Senior HP 2008 (2008)
1. DREVYLO Veronika Trillium Rhythmic CAN
2. HE Cindy Burlington Gymnastics Club CAN
3. Brierley Noelle Okanagan RG CAN
4. WILKE Anais Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
RGI Senior Open 2008 (2008)
1. Ilieva Veronica Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
2. Monaxios Sofia Alegria The Alberta Centre for Rhythmic Gymnastics CAN
3. SOBOLEVSKAIA Veronika Trillium Rhythmic CAN
4. Kurbakova Vlada Burlington Gymnastics Club CAN
5. Bolgarova Veronika - PR HPTC International CAN
6. Situ Leann Kanata RSG CAN
7. Lin Viky Ottawa RG Club CAN
8. Li Stella Ottawa RG Club CAN
9. Comtois Maggie Rythmik Québec CAN
10. Stepanski Revital Ritmika RGC CAN
11. Jin Zoe Viva RGC CAN
12. Xie Sheila Glimmer Athletic Club CAN
RGI Senior HP 2007 and older (2007 and older)
1. SHAHBAZIAN Suzanna Questo RG CAN
2. COCSANOVA Tatiana Questo RG CAN
3. CAO Siyuan Questo RG CAN
4. LU Audrey Trillium Rhythmic CAN
5. Kuts Margaret Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
6. Mechkova Maria Toronto Aspirals CAN
7. Goyal Pari Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
8. Karasik Adel Kalev Estienne RG CAN
9. Pang Selena Kanata RSG CAN
10. Levytskyy Alyssa Glimmer Athletic Club CAN
RGI Senior Open 2007 and older (2007 and older)
1. Sakata Tsubaki Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
2. RUDIY Leonella Trillium Rhythmic CAN
3. Kretchina Amy Trillium Rhythmic CAN
4. Saumure-Mullins Dominik Extenso CAN
5. Blanchard Lori Li Extenso CAN
6. Sergeyeva Veronica Burlington Gymnastics Club CAN
7. Garizio Angelica HPTC International CAN
8. Hardy Camille Okanagan RG CAN
9. Burak Dina Toronto Aspirals CAN
10. Sarlis Evangelia Kanata RSG CAN
11. Agnew Keira Kanata RSG CAN
12. Stead Katelyn Ottawa RG Club CAN
13. Ebadi Donna York Stars RGC CAN
14. Wang Phoebe York Stars RGC CAN
15. Ossonon Marie Lise Anaïs Rythmik Québec CAN
16. IANKINE Nicole Silhouettes of York RGC CAN
17. SHIMANOVSKY Victoria Silhouettes of York RGC CAN
18. Mcalpine Callan Jusco RGC CAN
19. Kroeker-Tom Mamie HPTC International CAN
20. Merante Amy Glimmer Athletic Club CAN
21. Kovalevych Marta Glimmer Athletic Club CAN
RGI Junior HP 2009 (2009)
1. Alemam Jana Kalev Estienne RG CAN
2. Huang Maya Rythmik Québec CAN
3. Grigore Natalie Silhouettes of York RGC CAN
4. Koops Morgan Ritmika RGC CAN
5. Gusyev Sophie Planet Rhythmics CAN
RGI Junior Open 2011 (2011)
1. Song Minna Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
2. Ramirez Salazar Emilia Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
3. Chizhova Elizaveta Alegria The Alberta Centre for Rhythmic Gymnastics CAN
4. Yevzlin Lillian Trillium Rhythmic CAN
5. Lu Gillian Trillium Rhythmic CAN
6. Ivanova Iana Trillium Rhythmic CAN
7. Mccoubrey Nora Okanagan RG CAN
8. Ovis Sabina Toronto Aspirals CAN
9. Li Alice Toronto Aspirals CAN
10. Huber Alma Rose Kalev Estienne RG CAN
11. Sholkavich Milana Kalev Estienne RG CAN
12. Wang Victoria Kanata RSG CAN
13. Yu Silvia Kanata RSG CAN
14. Zhang Isabella York Stars RGC CAN
15. Masani Mako Jusco RGC CAN
16. Flegas Emmelia Jusco RGC CAN
17. Matviychuk Kseniia Silhouettes of York RGC CAN
RGI Junior Open 2009 (2009)
1. KAMINSKY Julianna Trillium Rhythmic CAN
2. Liu Emily Trillium Rhythmic CAN
3. Bachinsky Alexandra Trillium Rhythmic CAN
4. Corbett Anna Questo RG CAN
5. Carter Dominique Extenso CAN
6. Girouard Éliane Extenso CAN
7. Michaud Sophie Extenso CAN
8. Nobili Silvia Olympia Rhythmic Gymnastics CAN
9. Massa Anya Okanagan RG CAN
10. Gauthier Kaylee Okanagan RG CAN
11. Cox Clara Okanagan RG CAN
12. Shustov Michelle Toronto Aspirals CAN
13. Buta Anouchka Ottawa RG Club CAN
14. Lan Ziyun (Amy) Ottawa RG Club CAN
15. Gruber Ella Glimmer Athletic Club CAN
16. Ma Ashley York Stars RGC CAN
17. Belova Sofie Silhouettes of York RGC CAN
18. Cristescu Abigail Jusco RGC CAN
19. Ghosh Elise Jusco RGC CAN
20. Mcalpine Erin Jusco RGC CAN
21. Pylypchyk Victoria Rythmik Québec CAN
22. Mammoliti Giorgia Ritmika RGC CAN
23. Hu Daphne Glimmer Athletic Club CAN
RGI Novice 2012 (2012)
1. Khristoforova Eleonora Trillium Rhythmic CAN
2. Ozcelik Arya Trillium Rhythmic CAN
3. Hagi Emeline Trillium Rhythmic CAN
4. Arnal Annabelle HPTC International CAN
5. Sui Alysa Toronto Aspirals CAN
6. Chen Chantal York Stars RGC CAN
7. Ying Renee York Stars RGC CAN
8. Cho Tara York Stars RGC CAN
9. Boni Salima Marie-Éthel Rythmik Québec CAN
10. Kruger Camille Jusco RGC CAN
11. Lau Jazlyn Jusco RGC CAN
12. Xu Amy FCCM rhythmic gymnastics club CAN
13. Nie Nydia Viva RGC CAN
RGG Senior (2008 and older)
1. Team Glimmer Senior FIG RGG Glimmer Athletic Club CAN
RGG Junior (2009-2011)
1. York Stars FIG Junior Group York Stars RGC CAN
2. Silhouettes of York FIG Jr Group Silhouettes of York RGC CAN
3. Team Glimmer Junior FIG RGG Glimmer Athletic Club CAN
RGG Novice (2012-2014)
1. Team Glimmer Novice RGG Glimmer Athletic Club CAN
Junior Group of 4 (2009-2011)
1. York Stars Junior RGG (4) York Stars RGC CAN
Senior Development (2008 and older)
1. Toronto Aspirals Senior Development Toronto Aspirals CAN
2. Ottawa RG Club Ottawa RG Club CAN
Junior Development (2009-2012)
1. Extenso Extenso CAN
ODP RGI P (2016-2017)
1. Klimenko Nicole Trillium Rhythmic CAN
2. Miatlushka Pavla Trillium Rhythmic CAN
3. Jakubov Liza Trillium Rhythmic CAN
4. Malashenko Alexandra Trillium Rhythmic CAN
5. Kauymov Adelia Toronto Aspirals CAN
6. Mostovoy Sofia Toronto Aspirals CAN
7. Sotoohian Noor Toronto Aspirals CAN
8. Shen Peggy Toronto Aspirals CAN
9. Temniuk Anastasia Toronto Aspirals CAN
10. Fathalizadeh Ariana Toronto Aspirals CAN
11. Zhang Anni Kalev Estienne RG CAN
12. Fleitman Nicole York Stars RGC CAN
13. Rolik Alexa Silhouettes of York RGC CAN
14. Korneeva Milena Kalev Estienne RG CAN
15. Lyu Olivia Kalev Estienne RG CAN
16. Faynsheteyn Aveline Kalev Estienne RG CAN
17. Balalaykina Olivia Kalev Estienne RG CAN
18. Zhou Evelyne Viva RGC CAN
19. Peratheepan Rhea Viva RGC CAN
20. Giavroutas Adriana Viva RGC CAN
21. Ivanova Uliana Rhythmic Ancaster CAN
22. Malinouskaya Melita Rhythmic Ancaster CAN
23. Muller Sofia Comet CAN
24. Pocheptsova Paulina Comet CAN
25. Chestopalov Luci Trillium Rhythmic CAN
26. Cherevko Alisa Trillium Rhythmic CAN
27. Tyulpinova Elizabeth Trillium Rhythmic CAN
ODP RGG P (2016-2017)
1. Burlington Gymnastics club Burlington Gymnastics Club CAN
2. Viva dolls Viva RGC CAN
Level 2A 2014 (2014)
1. Menasherov Shirel Trillium Rhythmic CAN
2. Donin Catherine Trillium Rhythmic CAN
3. Zdrak Karina Toronto Aspirals CAN
4. Chvalyuk Vladyslava Rhythmic Ancaster CAN
Level 2B 2014 (2014)
1. Skudnova Anna Trillium Rhythmic CAN
2. Kucharska Diana Trillium Rhythmic CAN
3. Shen Judy Toronto Aspirals CAN
4. Wang Miranda Toronto Aspirals CAN
5. Ng Jessica Ottawa RG Club CAN
6. Gomez Nicole Mississauga Newnorth RGC CAN
7. Ma Eleanor Mississauga Newnorth RGC CAN
8. Kong Alyssa York Stars RGC CAN
9. Tang Amina York Stars RGC CAN
10. Tang Caroline York Stars RGC CAN
11. Zhang Mavis York Stars RGC CAN
12. Portnoy Nikka Silhouettes of York RGC CAN
13. Prado Mia Ritmika RGC CAN
14. Qin Yiwan Viva RGC CAN
Level 2C 2014 (2014)
1. Stoyanov Emily Alegria The Alberta Centre for Rhythmic Gymnastics CAN
2. Pron Polina Trillium Rhythmic CAN
3. Bensaad Aicha Extenso CAN
4. Crook Emma HPTC International CAN
5. Chan Olivia HPTC International CAN
6. Chudaeva Alya Toronto Aspirals CAN
7. Guo Doris Toronto Aspirals CAN
8. Sun Jenny Ottawa RG Club CAN
9. Zhou Emma York Stars RGC CAN
10. Dykthun Mariia A.N.S.Kalev CAN
11. Serov Adelina Ritmika RGC CAN
12. Scourtoudis Kassandra Ritmika RGC CAN
13. Yang Lyra Kanata RSG CAN
Level 3A 2012 (2012)
1. Markowski Elise Burlington Gymnastics Club CAN
2. Kondachkov Sophia Toronto Aspirals CAN
3. Perelygina Ekaterina York Stars RGC CAN
4. Ye Olivia York Stars RGC CAN
5. Cho Renee York Stars RGC CAN
6. Mariantchouk Sofia York Stars RGC CAN
7. Nguyen Hailey Silhouettes of York RGC CAN
8. Wang Clara Silhouettes of York RGC CAN
9. Dai Melissa FCCM rhythmic gymnastics club CAN
10. Jappar Sebihe Viva RGC CAN
Level 3B 2012 (2012)
1. Cherkasova Anna Trillium Rhythmic CAN
2. Yuan Miya Toronto Aspirals CAN
3. WU Maple Kalev Estienne RG CAN
4. Stephenson Ellisif Fredrika Ottawa RG Club CAN
5. Fang Joyce York Stars RGC CAN
6. Gavrilenko Elizabeth Rythmik Québec CAN
7. Sze Meikai Jusco RGC CAN
8. La Penna Aria Jusco RGC CAN
9. Davis Madeline Jusco RGC CAN
10. Cowton Skye Mississauga Newnorth RGC CAN
11. Orr Nikki Silhouettes of York RGC CAN
12. Pylypchyk Diana Rythmik Québec CAN
13. Borysova Sofia Viva RGC CAN
14. Yuksha Veronika Questo RG CAN
15. SONG Erin (JiaNing) Kanata RSG CAN
Level 4A 2010 (2010)
1. Perelygina Nadezhda York Stars RGC CAN
Level 4B 2010 (2010)
1. Rivshin Maya York Stars RGC CAN
Level 4C 2010 (2010)
1. Ilioukhina Veronica York Stars RGC CAN
2. Carvajal Victoria York Stars RGC CAN
Level 5A 2009 (2009)
1. Shtrevensky Arine Questo RG CAN
2. Xie Sheryl Burlington Gymnastics Club CAN
3. Chen Anna Ottawa RG Club CAN
4. Ng Chloe York Stars RGC CAN
5. Tirandazian Mehrana York Stars RGC CAN
Level 5B 2009 (2009)
1. Savoie Sophie Extenso CAN
2. Fry Gabrielle Extenso CAN
3. Gershenovich Alisa Burlington Gymnastics Club CAN
4. GOYAL Katherine Kalev Estienne RG CAN
5. Palazuelos Noemi Rythmik Québec CAN
Level 5C 2009 (2009)
1. Boyko Mariana Questo RG CAN
2. Hutsalo Anastasiia Alegria The Alberta Centre for Rhythmic Gymnastics CAN
3. Koudriavitski Maria Toronto Aspirals CAN
4. Cheng Chloe Toronto Aspirals CAN
5. Campeanu Larissa Kalev Estienne RG CAN
6. Bondar Monica Kalev Estienne RG CAN
7. Cheng Kaili Ottawa RG Club CAN
8. Wu Angela Mississauga Newnorth RGC CAN
9. Cheon Isabella York Stars RGC CAN
10. Kim Madison York Stars RGC CAN
11. Kateneff Sophie Ritmika RGC CAN
12. Savalanpour Natalie Ritmika RGC CAN
13. Davydova Elizabeth Ritmika RGC CAN
14. Tong Fiona Kanata RSG CAN
Level 6A (2008 and older)
1. Sun Claire Ottawa RG Club CAN
2. Antonarakis Anastasia York Stars RGC CAN
3. Zeinaly Pania York Stars RGC CAN
4. Pimenovsky Sophia Silhouettes of York RGC CAN
Level 6B (2008 and older)
1. Einhorn Jasmine Trillium Rhythmic CAN
2. Nadeau Élodie Extenso CAN
3. Pinet Émilie Extenso CAN
4. Leblanc Anne-Sophie Extenso CAN
5. Kazimer Chelsea Okanagan RG CAN
6. Tang Jasmine Kalev Estienne RG CAN
7. Zhang Alison Ottawa RG Club CAN
8. Hao Mackenzie Ottawa RG Club CAN
9. Samani Aida York Stars RGC CAN
10. Zhang Emily Kanata RSG CAN
Level 6C (2008 and older)
1. Sviridov Iris Trillium Rhythmic CAN
2. Sapozhnikov Sara HPTC International CAN
3. Johnson Athena HPTC International CAN
4. Dunbar Tessa HPTC International CAN
5. Magomedova Mariia Kalev Estienne RG CAN
6. Sklokin Elizabeth Ottawa RG Club CAN
7. Ratnaraj Christine Mississauga Newnorth RGC CAN
8. Liu Michelle Kanata RSG CAN
Prov Level 2 Group 3/4 (2014-2015)
1. Ottawa RG Club Ottawa RG Club CAN
Prov Level 3 Group 3/4 (2012-2013)
1. Silhouettes of York Silhouettes of York RGC CAN
Prov Level 4 Group 3/4 (2010-2011)
1. Ottawa RGC L4 Group Ottawa RG Club CAN
Prov Level 4 Group 5 (2010-2011)
1. Silhouettes of York Silhouettes of York RGC CAN
Prov Level 5 Group 3/4 (2010 and older)
1. Extenso Extenso CAN
IC 2A Free 2014 (2014)
1. Solovyova Sophia Burlington Gymnastics Club CAN
2. Amelhelali Sophia A.N.S.Kalev CAN
3. Khani Sevin A.N.S.Kalev CAN
4. Simon Wynn G Ottawa RG Club CAN
5. Kou Iris Kalev Estienne RG CAN
6. Lakkas Alexandra Rhythmic Ancaster CAN
7. Valerie Buduryan Trillium Rhythmic CAN
IC 2A Rope 2014 (2014)
1. Solovyova Sophia Burlington Gymnastics Club CAN
2. Lakkas Alexandra Rhythmic Ancaster CAN
3. Smal Adele Comet CAN
IC 2A Ball 2014 (2014)
1. Amelhelali Sophia A.N.S.Kalev CAN
2. Khani Sevin A.N.S.Kalev CAN
IC 3A Free 2012 (2012)
1. Khani Artemis A.N.S.Kalev CAN
2. Kondratyeva Katherina Viva RGC CAN
3. Khachatryan Eva Viva RGC CAN
IC 3A Hoop 2012 (2012)
1. Khachatryan Eva Viva RGC CAN
IC 3A Ball 2012 (2012)
1. Khani Artemis A.N.S.Kalev CAN
2. Kondratyeva Katherina Viva RGC CAN
3. Kis Anita Comet CAN
IC 3B Free 2012 (2012)
1. Trofymenko Alina Trillium Rhythmic CAN
IC 3B Hoop 2012 (2012)
1. Trofymenko Alina Trillium Rhythmic CAN
IC 4B Free 2010 (2010)
1. Zaika Elizabeth Toronto Aspirals CAN
IC 4B Hoop 2010 (2010)
1. Zaika Elizabeth Toronto Aspirals CAN
IC 5B Ball 2009 (2009)
1. MAKHNIN JULIA Toronto Aspirals CAN
IC 5B Ribbon 2009 (2009)
1. MAKHNIN JULIA Toronto Aspirals CAN
IC Level 2 Group (3) (2014-2015)
1. Ottawa RG Club Ottawa RG Club CAN
IC Level 2 Group (5) (2014-2015)
1. Viva stars Viva RGC CAN
IC 2A Free 2015 (2015)
1. Zuravels Arnelia Trillium Rhythmic CAN
2. Huffman-Ferris Mataya Burlington Gymnastics Club CAN
3. Eden Mackenzie Burlington Gymnastics Club CAN
4. Chernobab Natalie Burlington Gymnastics Club CAN
5. Al-Awadhi Alzain Burlington Gymnastics Club CAN
6. Chong Charlotte Burlington Gymnastics Club CAN
7. Luo Rona A.N.S.Kalev CAN
8. Zhang Ella Ottawa RG Club CAN
9. Kobzeva Nina Ottawa RG Club CAN
10. Naomi Shechtman Trillium Rhythmic CAN
IC 2A Rope 2015 (2015)
1. Chernobab Natalie Burlington Gymnastics Club CAN
2. Zhang Ella Ottawa RG Club CAN
IC 2A Ball 2015 (2015)
1. Luo Rona A.N.S.Kalev CAN
2. Iwasjuk Christina Comet CAN
IC 2B Free 2015 (2015)
1. Vasilyeva-Sharafetdinova Sofia Trillium Rhythmic CAN
2. Mykhailova Mariia Burlington Gymnastics Club CAN
3. Zalessky Veronica A.N.S.Kalev CAN
IC 2B Rope 2015 (2015)
1. Vasilyeva-Sharafetdinova Sofia Trillium Rhythmic CAN
2. Mykhailova Mariia Burlington Gymnastics Club CAN
IC 2B Ball 2015 (2015)
1. Zalessky Veronica A.N.S.Kalev CAN
IC 3A Free 2013 (2013)
1. Ozbekrem Derin Burlington Gymnastics Club CAN
2. Zhu Elise A.N.S.Kalev CAN
3. Queroub Olivia Rhythmic Ancaster CAN
4. Bond Mira Burlington Gymnastics Club CAN
IC 3A Ball 2013 (2013)
1. Petro Isabelle Burlington Gymnastics Club CAN
2. Zhu Elise A.N.S.Kalev CAN
3. Fishman Adel Rhythmic Ancaster CAN
4. Bond Mira Burlington Gymnastics Club CAN
IC 3B Free 2013 (2013)
1. Petro Isabelle Burlington Gymnastics Club CAN
2. Tang Chloe Burlington Gymnastics Club CAN
3. Kayumov Alisa Toronto Aspirals CAN
4. Sultanova Nikol Burlington Gymnastics Club CAN
5. Xu Olivia A.N.S.Kalev CAN
IC 3B Hoop 2013 (2013)
1. Kayumov Alisa Toronto Aspirals CAN
IC 3B Ball 2013 (2013)
1. Tang Chloe Burlington Gymnastics Club CAN
2. Xu Olivia A.N.S.Kalev CAN
3. Sultanova Nikol Burlington Gymnastics Club CAN
IC 4A Free 2011 (2011)
1. Salnikova Elizabeth Trillium Rhythmic CAN
IC 4A Rope 2011 (2011)
1. Goussev Sofia Burlington Gymnastics Club CAN
IC 4A Hoop 2011 (2011)
1. Salnikova Elizabeth Trillium Rhythmic CAN
2. Goussev Sofia Burlington Gymnastics Club CAN
RGI Junior HP 2010 (2010)
1. CAO Eva Questo RG CAN
2. VETRICEAN Kate Questo RG CAN
3. PASSECHNYY Maria Questo RG CAN
4. LENG Cynthia Burlington Gymnastics Club CAN
5. Nguyen Olivia (DN) Jusco RGC CAN
RGI Junior Open 2010 (2010)
1. Trifonova Vira Alegria The Alberta Centre for Rhythmic Gymnastics CAN
2. Johnson Sienna HPTC International CAN
3. Taylor Lilyana HPTC International CAN
4. Hardy Pippa Okanagan RG CAN
5. Girard Leila Okanagan RG CAN
6. Costeva Taisia Kalev Estienne RG CAN
7. Kononova Polina Kalev Estienne RG CAN
8. Cronin Alliya York Stars RGC CAN
9. Wei Sophia York Stars RGC CAN
10. Hing Angelica Silhouettes of York RGC CAN
11. Ma Martina Silhouettes of York RGC CAN
12. Kamel Sophia Jusco RGC CAN
13. Ablikim Berna Viva RGC CAN
14. Lu Kaitlyn Viva RGC CAN
RGI Novice 2013 (2013)
1. Nikonorova Nelly Trillium Rhythmic CAN
2. Arduini Serena Rythmik Québec CAN
3. Yvorska Marta Rythmik Québec CAN
4. Michailidis Elena Jusco RGC CAN
RGI Novice 2014 (2014)
1. Yevzlin Nicole Trillium Rhythmic CAN
Level 2A 2015 (2015)
1. Zhang Peklynn Toronto Aspirals CAN
2. Bourlatchkova Varvara Toronto Aspirals CAN
3. Pourali Vanisha Toronto Aspirals CAN
4. Yao Cathy Ottawa RG Club CAN
5. Lifshits Rebecca York Stars RGC CAN
6. Hranovich Maria Rhythmic Ancaster CAN
7. Imeri Eanda Rhythmic Ancaster CAN
8. Muller Klaudia Comet CAN
Level 2B 2015 (2015)
1. Yi Qi Bao Alexandra Kalev Estienne RG CAN
2. Schleifer Dariya York Stars RGC CAN
3. Bernardi Eliana York Stars RGC CAN
4. Khalil Rita York Stars RGC CAN
5. Mubbusher Amelia Comet CAN
Level 2C 2015 (2015)
1. Carter Clara Extenso CAN
Level 3A 2013 (2013)
1. He Anika Trillium Rhythmic CAN
2. He Letitia Trillium Rhythmic CAN
3. Carpov Nellia Trillium Rhythmic CAN
4. Mammadova Zumrud Toronto Aspirals CAN
5. Wang Anita Kalev Estienne RG CAN
6. Qin Anlan Ottawa RG Club CAN
7. Cheng Kaila Ottawa RG Club CAN
8. Zhou Emma Mississauga Newnorth RGC CAN
9. Liu Sophia York Stars RGC CAN
10. Prado Amelia Ritmika RGC CAN
Level 3B 2013 (2013)
1. Skvortsova Masha Trillium Rhythmic CAN
2. Luc Alexa Burlington Gymnastics Club CAN
3. Brodsky Michelle Kalev Estienne RG CAN
4. Hegazy Joury Mississauga Newnorth RGC CAN
5. Kulibaba Sabina York Stars RGC CAN
6. Wong Tiffany York Stars RGC CAN
7. Saenz Martinez Melanie Rythmik Québec CAN
8. De Koning Theadora Jusco RGC CAN
9. Taurino Sofia Ritmika RGC CAN
Level 3C 2012 (2012)
1. Polyanytsya Elizabeth Alegria The Alberta Centre for Rhythmic Gymnastics CAN
2. Crook Naomi HPTC International CAN
3. Li Yihan Ottawa RG Club CAN
4. Nobrega Sabrina York Stars RGC CAN
5. Kudaybergenova Ameliya Silhouettes of York RGC CAN
6. Steczkowski Luna Silhouettes of York RGC CAN
Level 3C 2013 (2013)
1. Chusova Avrora Questo RG CAN
2. Gniazdovska Gloria Alegria The Alberta Centre for Rhythmic Gymnastics CAN
3. Oberleytner Sofia Trillium Rhythmic CAN
4. Gorshkova Veronika Kalev Estienne RG CAN
5. Martinze Emma Sanchez Teran Ottawa RG Club CAN
6. Lan Mia Ottawa RG Club CAN
7. Recinos Zoe Ritmika RGC CAN
8. Cocomile Lauren Ritmika RGC CAN
Level 4A 2011 (2011)
1. Plugachev Malina Toronto Aspirals CAN
2. Khaykin Gabby Kalev Estienne RG CAN
3. Roy-freeman Elizabeth Ottawa RG Club CAN
4. Bolata Eden York Stars RGC CAN
5. Wang Lorraine York Stars RGC CAN
6. Chestopalov Nicole Silhouettes of York RGC CAN
7. Tutlys Laura Silhouettes of York RGC CAN
Level 4B 2011 (2011)
1. Artiukh Mariya Alegria The Alberta Centre for Rhythmic Gymnastics CAN
2. Zaluts`ka Marila Alegria The Alberta Centre for Rhythmic Gymnastics CAN
3. Andrushko Marta Alegria The Alberta Centre for Rhythmic Gymnastics CAN
4. Boudreau Émilie Extenso CAN
5. Gershenovich Bella Burlington Gymnastics Club CAN
6. Peers Sophia HPTC International CAN
7. Tolisano Mila Kalev Estienne RG CAN
8. Bouslov Victoria Kalev Estienne RG CAN
9. Zhou Audrey Kalev Estienne RG CAN
10. Sun Lucy Ottawa RG Club CAN
11. He Emily York Stars RGC CAN
12. Liu Lixi York Stars RGC CAN
13. Nobrega Lucilia York Stars RGC CAN
14. Arsenieva Olga Silhouettes of York RGC CAN
15. Bakhmatch Diana Silhouettes of York RGC CAN
16. Maslennicova Evelyn Silhouettes of York RGC CAN
17. Ursataia Sophie Ritmika RGC CAN
18. Elensky Milena Ritmika RGC CAN
19. Song Kate Kanata RSG CAN
Level 4C 2011 (2011)
1. Jiang Yutong Questo RG CAN
2. Semenenko Anna Questo RG CAN
3. Shin Minseo Questo RG CAN
4. Tabakova Daria Alegria The Alberta Centre