SlonnyFest 2023

17.12.2023

A.Le Coq Spordihoone, Ihaste tee 7, Tartu

Deadline entry: 13.12.2023
Deadline MP3: 13.12.2023
Contact: [email protected]
Notes:

# Category Type
1. Võimlemine SOOLO - mudilased (3-7 aastased) Gym for All
1.
2. Võimlemine SOOLO - lapsed (7-12 aastased) Gym for All
1.
3. Võimlemine SOOLO - noored (12-16 aastased) Gym for All
1.
4. Võimlemine SOOLO - täiskasvanud (16 ja vanemad) Gym for All
1.
5. Võimlemine SOOLO - kuldne iga (30 ja vanemad) Gym for All
1.
6. Võimlemine VÄIKE GRUPP - mudilased (3-7 aastased) Gym for All
1.
7. Võimlemine VÄIKE GRUPP - lapsed (7-12 aastased) Gym for All
1.
8. Võimlemine VÄIKE GRUPP - noored (12-16 aastased) Gym for All
1.
9. Võimlemine VÄIKE GRUPP - täiskasvanud (16 ja vanemad) Gym for All
1.
10. Võimlemine VÄIKE GRUPP - kuldne iga (30 ja vanemad) Gym for All
1.
11. Võimlemine VÄIKE GRUPP - liitrühm (erinevas vanuses või) Gym for All
1.
12. Võimlemine SUUR GRUPP - mudilased (3-7 aastased) Gym for All
1.
13. Võimlemine SUUR GRUPP - lapsed (7-12 aastased) Gym for All
1.
14. Võimlemine SUUR GRUPP - noored (12-16 aastased) Gym for All
1.
15. Võimlemine SUUR GRUPP - täiskasvanud (16 ja vanemad) Gym for All
1.
16. Võimlemine SUUR GRUPP - kuldne iga (30 ja vanemad) Gym for All
1.
17. Võimlemine SUUR GRUPP - liitrühm (erinevas vanuses või) Gym for All
1.
18. Tantsuline võimlemine SOOLO - mudilased (3-7 aastased) Gym for All
1.
19. Tantsuline võimlemine SOOLO - lapsed (7-12 aastased) Gym for All
1.
20. Tantsuline võimlemine SOOLO - noored (12-16 aastased) Gym for All
1.
21. Tantsuline võimlemine SOOLO - täiskasvanud (16 ja vanemad) Gym for All
1.
22. Tantsuline võimlemine SOOLO - kuldne iga (30 ja vanemad) Gym for All
1.
23. Tantsuline võimlemine VÄIKE GRUPP - mudilased (3-7 aastased) Gym for All
1.
24. Tantsuline võimlemine VÄIKE GRUPP - lapsed (7-12 aastased) Gym for All
1.
25. Tantsuline võimlemine VÄIKE GRUPP - noored (12-16 aastased) Gym for All
1.
26. Tantsuline võimlemine VÄIKE GRUPP - täiskasvanud (16 ja vanemad) Gym for All
1.
27. Tantsuline võimlemine VÄIKE GRUPP - kuldne iga (30 ja vanemad) Gym for All
1.
28. Tantsuline võimlemine VÄIKE GRUPP - liitrühm (erinevas vanuses või) Gym for All
1.
29. Tantsuline võimlemine SUUR GRUPP -mudilased (3-7 aastased) Gym for All
1.
30. Tantsuline võimlemine SUUR GRUPP - lapsed (7-12 aastased) Gym for All
1.
31. Tantsuline võimlemine SUUR GRUPP - noored (12-16 aastased) Gym for All
1.
32. Tantsuline võimlemine SUUR GRUPP - täiskasvanud (16 ja vanemad) Gym for All
1.
33. Tantsuline võimlemine SUUR GRUPP - kuldne iga (30 ja vanemad) Gym for All
1.
34. Tantsuline võimlemine SUUR GRUPP - liitrühm (erinevas vanuses või) Gym for All
1.

Filter Entriesfilter

Võimlemine SOOLO - lapsed (7-12 aastased)
1. Grete Li Reiman Fitness Office EST
2. Eliis Räitsak Fitness Office EST
3. Melissa Metting Fitness Office EST
4. Mirtel Pohlak Fitness Office EST
5. Tesiree Reitel Fitness Office EST
6. Tuule Pajusalu Rüht võimlemiskool Eesti
7. Adeele Puusepp Fitness Office EST
8. Elsa Märdin VK Janika Võru Estonia
9. Kropyvko Yelyzaveta Fitness Office EST
Võimlemine SOOLO - noored (12-16 aastased)
1. Kirke Rääk Fitness Office EST
2. Marta-Maria Kesa Fitness Office EST
3. Sandra Padrik Fitness Office EST
Võimlemine VÄIKE GRUPP - lapsed (7-12 aastased)
1. VK Janika Võru VK Janika Võru Estonia
Võimlemine VÄIKE GRUPP - noored (12-16 aastased)
1. Viljandi SK Viljandi SK EST
Võimlemine SUUR GRUPP - mudilased (3-7 aastased)
1. Mudilased 2018 VK Janika EST
2. Mudilaste liitrühm VK Janika EST
3. SIPSIKUD Rüht võimlemiskool Eesti
4. Starlight GC JANIKA EST
5. Rio VK Janika Tartu EST
6. Simba VK Janika Tartu EST
Võimlemine SUUR GRUPP - lapsed (7-12 aastased)
1. Kirke miniklass VK Kirke EST
2. VK Janika Võru Rosabella VK Janika Võru EST
3. Celena VK Janika EST
4. Rosabella VK Rütmika EST
5. Rõõmusädemed Võimlemisklubi Pärl EST
6. Sinilind Rüht võimlemiskool Eesti
Võimlemine SUUR GRUPP - noored (12-16 aastased)
1. RoosiSära Võimlemisklubi Pärl Eesti
Võimlemine SUUR GRUPP - täiskasvanud (16 ja vanemad)
1. Team Azurit Club Greve/ Danish Gymnastic Federation DENMARK
Võimlemine SUUR GRUPP - liitrühm (erinevas vanuses või)
1. koondrühm Rüht võimlemiskool Eesti
2. AGG koondrühm VK Janika EST
Tantsuline võimlemine SOOLO - mudilased (3-7 aastased)
1. Sarah Miree Mägi Rüht võimlemiskool Eesti
2. Marilyn Tomson Rüht võimlemiskool Eesti
Tantsuline võimlemine SOOLO - lapsed (7-12 aastased)
1. Johanna Kangert Rüht võimlemiskool Eesti
2. Loree Ojamäe Rüht võimlemiskool Eesti
3. Darja Kovalenko Agneta Tantsukool Eesti
4. Hedi Kasemägi Agneta Tantsukool Eesti
5. Anni Emilie Angerpikk Ciara Tantsukool EST
6. Liisi Umda Ciara Tantsukool EST
Tantsuline võimlemine SOOLO - noored (12-16 aastased)
1. Vivian Mikli VK Janika EST
2. Johanna Kurm Rüht võimlemiskool Eesti
3. Mia Kleinson VK Janika Võru EST
4. Saskia Esko Võimlemisklubi Pärl Eesti
5. Mirell Zupson Ciara Tantsukool EST
Tantsuline võimlemine SOOLO - täiskasvanud (16 ja vanemad)
1. Sireliis Viiberg VK Janika Võru Eesti
Tantsuline võimlemine VÄIKE GRUPP - noored (12-16 aastased)
1. VK Sirutus VK Sirutus Estonia
2. SIJA VK Sirutus Estonia
3. Agneta Agneta Tantsukool Eesti
Tantsuline võimlemine SUUR GRUPP -mudilased (3-7 aastased)
1. Camilla Tantsukool Cestants Estonia
2. Cherry Tantsukool Cestants Estonia
3. Lastetants Ciara Tantsukool EST
Tantsuline võimlemine SUUR GRUPP - lapsed (7-12 aastased)
1. Vk Janika Miabel VK Janika EST
2. Chanel Tantsukool Cestants EST
3. Mini Team VK Janika EST
4. Lapsed 1 Error Tantsukool EST
5. Cessu Tantsukool Cestants Estonia
6. Viljandi Spordikool Viljandi Spordikool EST
7. Caleste Tantsukool Cestants Estonia
8. VK Janika Võru Unehaldjad VK Janika Võru Estonia
9. Pärlid VK Janika Võru EST
10. Sädelised VK Janika Võru Estonia
Tantsuline võimlemine SUUR GRUPP - noored (12-16 aastased)
1. VK Janika Võru- Unistajad VK Janika Võru EST
2. Cazzy Tantsukool Cestants EST
3. Tantsuline Junior Team VK Janika EST
4. Noored 1 Error Tantsukool EST
5. Jazzkoondis Error Tantsukool EST
6. Gymnaestrada Projektrühm VK Janika Võru EST
7. Viljandi Spordikool Jasmiin Viljandi Spordikool EST
Tantsuline võimlemine SUUR GRUPP - täiskasvanud (16 ja vanemad)
1. Tantsuline Eliit VK Janika EST