Resultsfilter

SVK Pohárová súťaž SGF Jarný pohárik
13.04.2024
telocvičňa ŠK Liptovský Mikuláš , Vajanského 28, Liptovský Mikuláš
SVK Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v modernej gymnastike jednotlivkýň 2024 | Program B
06.04.2024 - 07.04.2024
Mestská športová hala "MIER" - Mlynská 1, 085 01 Bardejov
SVK Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v modernej gymnastike jednotlivkýň 2024 | Program A
24.03.2024
Šport Malinovo - Družstevná 574, 900 45 Malinovo
SVK Gymnastický pohár GYML 2024 - 1.kolo
23.03.2024 - 24.03.2024
Prešov
SVK Easter cup RG 2024
03.03.2024
Mestská športová hala MIER Bardejov
SVK Frozen KADET CUP
10.02.2024
Bardejov
SVK Vianočný CHARMIK 2023
16.12.2023 - 17.12.2023
Prešov
SVK Majstrovstvá Slovenska v spoločných skladbách, dvojiciach a trojiciach
09.12.2023
Športová hala, Hargašova 6, Bratislava - Záhorská Bystrica
SVK 31.Memoriál Hermy Jochovej
02.12.2023 - 03.12.2023
Športová hala, Junácka 8, Bratislava
SVK CHRISTMAS NITRA 2023 - 24th INTERNATIONAL TOURNAMENT
24.11.2023 - 26.11.2023
Mestská hala, Dolnočermánska 105, Nitra
SVK XXXI. ročník medzinárodnej súťaže o Pohár Liptova v modernej gymnastike - Memoriál Vlasty Fialovej
11.11.2023 - 12.11.2023
Liptov aréna , Liptovský Mikuláš
SVK Majstrovstva SR v modernej gymnastike junioriek a senioriek A
11.11.2023 - 12.11.2023
Liptov aréna Tatralandia , Liptovský Mikuláš
SVK KONTROLKY ŠK ŠOG NITRA - test
11.11.2023
ŠH Olympia
SVK DANUBIA CUP 2023 - BRATISLAVA CUP 2023
28.10.2023 - 29.10.2023
Bratislava, Sport Hall Junácka 6
SVK Jesenný pohárik
21.10.2023
telocvičňa ŠK Liptovský Mikuláš, Vjanského28, Liptovský Mikuláš
SVK LASER CUP 2023
20.10.2023 - 22.10.2023
Bardejov
SVK MODERGYM CUP 2023
24.06.2023 - 25.06.2023
Nitra
SVK Liptovský pohárik
16.06.2023 - 17.06.2023
Vajanského 28, Liptovský Mikuláš
SVK Majstrovstvá Slovenska v modernej gymnastike jednotlivkýň MAAD 2023
03.06.2023 - 04.06.2023
Mestská hala, Dolnočermánska 105, Nitra
SVK O pohár Strednej športovej školy 2023
02.06.2023 - 04.06.2023
Mestská hala, Dolnočermánska 105, Nitra
SVK Oblastná kvalifikácia Západ C program
28.05.2023
Športová hala, Junácka 8, Bratislava
SVK Východoslovenský gymnastický pohár 2023 - 3.kolo
27.05.2023 - 28.05.2023
Prešov
SVK O pohárik Bratislavy "Memoriál Márie Kuklišovej - 6.ročník" - international competition
27.05.2023
Športová hala, Junácka 8, Bratislava
SVK KADET CUP
21.05.2023
Bardejov
SVK Princess cup 2023
20.05.2023 - 21.05.2023
Športová hala, Olympionikov 2, Prievidza
SVK Oblastná kvalifikácia Východ C program
20.05.2023
Bardejov
SVK SPMG 3 kolo MAAD
13.05.2023 - 14.05.2023
Bratislava, ŠH Záhorská Bystrica
SVK V. CASSOVIA CUP 2023 and MasterClass with Anna Rizatdinova
06.05.2023 - 07.05.2023
Košice
SVK RAPID GYM CUP 2023 "Memoriál Libuše Schönovej"
30.04.2023 - 01.05.2023
Športová hala, Hargašova 6, Bratislava - Záhorská Bystrica
SVK Pohár riaditeľa CVČ
30.04.2023
telocvičňa ŠK Liptovský Mikuláš, Vajanského 28
SVK Východoslovenský gymnastický pohár 2023 - 2.kolo
22.04.2023 - 23.04.2023
Prešov
SVK Sokol Cup
22.04.2023
Sokolská 1
SVK Slovenský pohár v modernej gymnastike MAAD 2.kolo
15.04.2023 - 16.04.2023
Liptov aréna , Liptovský Mikuláš
SVK SLOVAK EASTER CUP RG
02.04.2023
Bardejov
SVK Slovenský pohár modernej gymnastiky MAAD 1.kolo
25.03.2023 - 26.03.2023
Prešov
SVK Východoslovenský gymnastický pohár 2023 - 1.kolo
18.03.2023 - 19.03.2023
Košice
SVK Majstrovstvá Slovenska spoločných skladieb, dvojíc a trojíc modernej gymnastiky 2022
10.12.2022
Elfo Club, Malinovo
SVK 30.ročník Memoriálu Hermy Jochovej
03.12.2022 - 04.12.2022
Elfo club, Družstevná 396, 900 45 Malinovo
SVK CHRISTMAS NITRA 2022 - 23th INTERNATIONAL TOURNAMENT
25.11.2022 - 27.11.2022
Nitra
SVK XXX. ročník medzinárodnej súťaže o Pohár Liptova v modernej gymnastike - Memoriál Vlasty Fialovej
12.11.2022 - 13.11.2022
Liptov aréna , Liptovský Mikuláš
SVK CHARM CUP 2022
22.10.2022 - 23.10.2022
telocvičňa pri ZŠ Sibírska 42, 080 01 Prešov
SVK Princess cup 2022
25.09.2022
Prievidza
SVK MODERGYM CUP 2022
24.06.2022 - 26.06.2022
Nitra
SVK Slovenský pohár modernej gymnastiky - C program
18.06.2022
Prešov
SVK Východoslovenský gymnastický pohár - 3.kolo
18.06.2022 - 19.06.2022
Prešov
SVK DANUBIA CUP 2022 - BRATISLAVA CUP 2022
11.06.2022
Bratislava
SVK Rapid GYM Cup 2022 "Memoriál Libuše Schönovej"
28.05.2022 - 29.05.2022
Športová hala Slovnaft, Vlčie hrdlo 50, Bratislava
SVK Oblastná kvalifikácia Západ C program
28.05.2022
Športová hala Slovnaft, Vlčie hrdlo 50, Bratislava
SVK Oblastná kvalifikácia C program Východ
21.05.2022
Prešov
SVK Východoslovenský gymnastický pohár - 2.kolo
21.05.2022 - 22.05.2022
Prešov
SVK Liptovský pohárik
13.05.2022 - 14.05.2022
telocvičňa ŠK Liptovský Mikuláš, Vajanského 28, Liptovský Mikuláš
SVK Medzinárodné majstrovstvá SR v modernej gymnastike jednotlivkýň - A, B program
07.05.2022 - 08.05.2022
Centrum gymnastických športov SGF
SVK 2. kolo Slovenský pohár v modernej gymnastike
23.04.2022 - 24.04.2022
CGŠ Malinovo, Družstevná 396
SVK O pohárik Bratislavy "Memoriál Márie Kuklišovej - 5.ročník" - international competition
09.04.2022 - 10.04.2022
Centrum gymnastických športov, Družstevná 396, 900 45 Malinovo
SVK 1. kolo Slovenský pohár v modernej gymnastike
26.03.2022 - 27.03.2022
Malinovo, CGŠ
SVK Východoslovenský gymnastický pohár - 1.kolo
19.03.2022
Prešov
SVK Kontrolné preteky, program A
06.03.2022
Elfo Club, Malinovo
SVK Slovenský pohár modernej gymnastiky - C
13.11.2021
Prešov
SVK Majstrovstvá Slovenska B kategórie
24.10.2021
Centrum gymnastických športov, Družstevná 396, 900 45 Malinovo
SVK oblastná kvalifikácia C - východ
16.10.2021
Prešov
SVK CHARMIK
16.10.2021
Prešov
SVK 2. kolo Slovenský pohár v modernej gymnastike
09.10.2021 - 10.10.2021
Malinovo, CGŠ
SVK Majstrovstvá Slovenska A kategórie
09.10.2021
Malinovo, CGŠ
SVK Oblastná kvalifikácia Západ C program
03.10.2021
Centrum gymnastických športov Malinovo, Družstevná 396, 900 45 Malinovo
SVK RAPID GYM CUP 2021
02.10.2021 - 03.10.2021
Centrum gymnastických športov Malinovo, Družstevná 396, 900 45 Malinovo
SVK 1. kolo Slovenský Pohár v modernej gymnastike
25.09.2021 - 26.09.2021
Liptov aréna , Liptovský Mikuláš
SVK O pohár Strednej športovej školy 2021
10.09.2021 - 12.09.2021
Mestská hala, Dolnočermánska 105, 959 01 Nitra
SVK DANUBIA CUP 2021 - BRATISLAVA CUP 2021
02.07.2021 - 04.07.2021
Bratislava
SVK O pohárik Bratislavy "Memoriál Márie Kuklišovej - 4.ročník"
26.06.2021 - 27.06.2021
Gymnastické športové centrum SGF, Družstevná 396, 900 45 Malinovo
SVK Liptovský pohárik
25.06.2021 - 26.06.2021
telocvičňa ŠK Liptovský Mikuláš, Vajanského 28, Liptovský Mikuláš
SVK MODERGYM CUP 2021
18.06.2021 - 20.06.2021
Mestská hala, Dolnočermánska 105, 959 01 Nitra
SVK Kontrolné preteky k ME 2021
08.05.2021
Elfo Club, Malinovo
SVK Kontrolné preteky k ME 2021
24.04.2021
Elfo Club, Malinovo
SVK VIANOČNÁ NITRA 2020 - NOVÉ
12.12.2020 - 13.12.2020
Mestská športová hala Nitra - Klokočina
SVK Princess cup 2020
11.10.2020
Športová hala, Olympionikov 2, Prievidza
SVK O pohár Strednej športovej školy 2020
03.10.2020
Mestská hala Nitra
SVK Kontrolné preteky k ME 2020
15.08.2020
Elfo Club, Malinovo
SVK Kontrolné preteky k ME 2020
08.08.2020
Elfo Club, Malinovo
SVK Východoslovenský gymnastický pohár - I. kolo
07.03.2020
Bardejov
SVK Slovenský pohár 1 v modernej gymnastike (SPMG 1)
15.02.2020 - 16.02.2020
Liptov aréna, Ráztoky
SVK 29.Memoriál Hermy Jochovej
08.12.2019
ŠH Mladosť, Trnavská cesta 39, Bratislava
SVK Východoslovenský gymnastický pohár 2019 3.kolo
30.11.2019 - 01.12.2019
Košice
SVK Majstrovstvá Slovenska spoločných skladieb, dvojíc a trojíc v modernej gymnastike
24.11.2019
Mestská športová hala v Nitre, Dolnočermánska 105
SVK CHRISTMAS NITRA 2019, 1st FIG & 20th INTERNATIONAL INVITATIONAL
21.11.2019 - 24.11.2019
Mestská športová hala Nitra - Klokočina
SVK Majstrovstvá Slovenska junioriek a senioriek v modernej gymnastike
17.11.2019
Liptov aréna, Ráztoky
SVK XXIX. ročník medzinárodnej súťaže o Pohár Liptova v modernej gymnastike - Memoriál Vlasty Fialovej
16.11.2019
Liptov Aréna, Liptovský Mikuláš
SVK II. ročník priateľskej súťaže HVIEZDA TURCA 2019
26.10.2019
Športová hala Podháj, Československej armády 12, Martin
SVK Majstrovstvá Slovenska v ZP
19.10.2019
Bardejov
SVK "O Pohár Kadetu" The Competition of Rhythmic Gymnastics
19.10.2019
Bardejov
SVK LASER CUP 2019
11.10.2019 - 13.10.2019
Bardejov
SVK Kvalifikácia západ v základnom programe
16.06.2019
Telocvičňa Lekárskej fakulty UK, Staré Grunty 36, 84104, Bratislava
SVK O pohárik Bratislavy "Memoriál Márie Kuklišovej - 3.ročník"
08.06.2019
ŠH Mladosť, Trnavská cesta 39, Bratislava
SVK Kvalifikácia východ v základnom programe
08.06.2019
ZŠ Sibírska 42, Prešov
SVK Východoslovenský gymnastický pohár 2.kolo
08.06.2019 - 09.06.2019
Sibírska 42, Prešov
SVK Majstrovstvá Slovenska - nádejí a dorasteniek
25.05.2019
ŠH Mladosť, Trnavská cesta 39, Bratislava
SVK DANUBIA CUP 2019 - BRATISLAVA CUP 2019
18.05.2019 - 19.05.2019
Bratislava
SVK Slovenský pohár v modernej gymnastike - II.kolo B program
11.05.2019 - 12.05.2019
ŠH Mladosť
SVK Slovenský pohár v modernej gymnastike - 1.kolo
27.04.2019 - 28.04.2019
Bardejov
SVK Princess cup 2019
14.04.2019
Športová hala, Olympionikov 2, Prievidza
SVK Kontrolné preteky seniorky, juniorky, spoločná skladba
14.04.2019
Liptov aréna Liptovský Mikuláš
SVK CASSOVIA CUP 2019
13.04.2019
Košice
SVK CHARM CUP 2019
06.04.2019 - 07.04.2019
Prešov
SVK Rapid Gym cup 2019
31.03.2019
Športová hala Slovnaft, Vlčie hrdlo 50, Bratislava
SVK Sokol cup I.
30.03.2019
Sokoská 1, Bratislava
SVK Východoslovenský gymnastický pohár 1.kolo
09.03.2019
Martin
SVK VIANOČNÁ NITRA 2018 / CHRISTMAS NITRA 2018
15.12.2018
Mestská športová hala Nitra - Klokočina, Dolnočermánska 105, 949 11 Nitra, SLOVAKIA
SVK 28.ročník Memoriálu Hermy Jochovej
09.12.2018
Športová Hala Mladosť, Trnavská cesta 39, Bratislava
SVK Majstrovstvá Slovenska spoločných skladieb, dvojíc a trojíc v modernej gymnastike
01.12.2018
Liptov aréna, Liptovský Mikuláš
SVK XXVIII. ročník medzinárodnej súťaže o Pohár Liptova v modernej gymnastike - Memoriál Vlasty Fialovej
17.11.2018
Liptov aréna, Liptovský Mikuláš
SVK Majstrovstá Slovenska - Základný program
27.10.2018
Prešov
SVK Východoslovenský gymnastický pohár - 3.kolo
27.10.2018 - 28.10.2018
Prešov
SVK HVIEZDA TURCA 2018
13.10.2018
Športová hala Podháj, Československej armády 12, Martin
SVK LASER CUP 2018
28.09.2018 - 30.09.2018
Bardejov
SVK O pohárik Bratislavy "Memoriál Márie Kuklišovej - 2.ročník"
23.06.2018
Sokolská 1, Bratislava
SVK Kvalifikácia západoslovenského kraja na Majstrovstvá Slovenska v základnom programe
23.06.2018
Sokolská 1, Bratislava
SVK DANUBIA CUP 2018 - BRATISLAVA CUP 2018
16.06.2018 - 17.06.2018
Bratislava
SVK Východoslovenský gymnastický pohár 2018 2.kolo
16.06.2018
Košice
SVK Majstrovstvá Slovenska v modernej gymnastike jednotlivkýň 2018
09.06.2018
ŠH Mladosť, Bratislava
SVK CHARM CUP & GYMLIK CUP 2018
26.05.2018 - 27.05.2018
Prešov
SVK 4.kolo Slovenského pohára modernej gymnastiky nádejí a dorasteniek
20.05.2018
Športová hala, Olympionikov 2, Prievidza
SVK 3.kolo Slovenského pohára modernej gymnastiky nádejí a dorasteniek
12.05.2018 - 13.05.2018
ŠH Mladosť, Trnavská cesta 39, Bratislava
SVK PRIBINOV POHÁR 2018 / PRIBINA CUP 2018
01.05.2018
Slovakia SVK Nitra; Mestská športová hala / City Sports Hall; Dolnočermánska 105, 949 11 Nitra
SVK 30.DANUBE CUP and Championships of Slovakia junior and senior
27.04.2018 - 30.04.2018
Športová hala Mladosť, Trnavská cesta 39, Bratislava
SVK 2. kolo Slovenského Pohára v modernej gymnastike v kategóriach nádeje a dorastenky. 3. kolo Slovenského Pohára v kategóriach juniorky a seniorky.
14.04.2018 - 15.04.2018
Liptov arena, Liptovský Mikuláš
SVK Princess cup 2018
08.04.2018
Športová hala, Olympionikov 2, Prievidza
SVK Slovenský pohár v modernej gymnastike - I.kolo B program
24.03.2018
Športová hala Malina, Sasinkova 2, Malacky
SVK Rapid GYM cup 2018
18.03.2018
Bratislava
SVK Východoslovenský gymnastický pohár 2018 1.kolo
17.03.2018
Martin
SVK 2.kolo Slovenského pohára junioriek a senioriek
03.03.2018
Liptovský Ján
SVK Slovenský pohár v modernej gymnastike - I.kolo (seniorky, juniorky)
03.02.2018
Liptovský Mikuláš
SVK VIANOČNÁ NITRA 2017 / CHRISTMAS NITRA 2017
16.12.2017
Sport City Hall Nitra / Mestská športová hala Nitra, Dolnočermánska 105, 949 11 Nitra, SLOVAKIA
SVK 27.ročník Memoriálu Hermy Jochovej
10.12.2017
Bratislava, ŠH Mladosť
SVK Majstrovstvá Slovenska v spoločných skladbách, dvojiciach a trojiciach
02.12.2017
Športová hala Mladosť
SVK XXVII. ročník medzinárodnej súťaže o Pohár Liptova v modernej gymnastike - Memoriál Vlasty Fialovej
11.11.2017
Liptov aréna , Liptovský Mikuláš
SVK 3. kolo - Východoslovenský gymnastický pohár
21.10.2017
Prešov
SVK 29.DANUBE CUP and Championships of the Slovakia in juniors
23.09.2017
Sport hall Mladosť, Trnavská cesta 39, Bratislava
SVK 3.kvalifikačné kolo JUNIORIEK a kontrolné preteky SENIORIEK
20.08.2017
Liptovský Ján
SVK Vychodoslovenský gymnastický Pohár 2.kolo
17.06.2017
telocvičňa ŠK Liptovský Mikuláš, Vajanského 27 ( sokolovňa)
SVK O pohárik Bratislavy "Memoriál Márie Kuklišovej - 1.ročník"
17.06.2017
Sokolská 1, Bratislava
SVK Majstrovstvá Slovenska
10.06.2017
ŠH Mladosť, Trnavská cesta 39, Bratislava
SVK 4. kolo Slovenský pohár v modernej gymnastike
27.05.2017 - 28.05.2017
Športová hala Liptov Aréna ,Ráztocká 21, Liptovský Mikuláš
SVK CHARM CUP 2017 + GYMLIK CUP 2017
13.05.2017
Prešov, Sibírska 42 - ZŠ Sibírska
SVK 3. kolo Slovenský pohár v modernej gymnastike
07.05.2017 - 08.05.2017
Bratislava
SVK DANUBIA CUP 2017 - BRATISLAVA CUP 2017
06.05.2017 - 07.05.2017
Bratislava
SVK 2.kolo Slovenský pohár modernej gymnastiky
30.04.2017 - 01.05.2017
Telocvičňa pri ZŠ Sibírska 42, Prešov - Sekčov
SVK 1. kolo Slovenský pohár v modernej gymnastike
08.04.2017 - 09.04.2017
Košice
SVK International RG group competition
02.04.2017
Sport Hall Mladosť
SVK Majstrovstvá SR a ČR senioriek
01.04.2017 - 02.04.2017
ŠH Mladosť Bratislava
SVK Rapid Gym cup 2017
25.03.2017
Bratislava, Slovakia
SVK 1. kolo Východoslovenského gymnastického pohára 2017
25.03.2017
Stredná odborná škola železničná, Palackého 14, Košice
SVK Princess cup
12.03.2017
Športová hala, Olympionikov 2, Prievidza
SVK PRIBINA CUP 2017 - 6th INTERNATIONAL RHYTMIC GYMNASTICS TOURNAMENT
12.03.2017
Nitra - Slovakia; City sports hall, Dolnočermánska st. 105, 949 11 Nitra
SVK Majstrovstvá Slovenska v spoločných skladbách, dvojiciach a trojiciach
03.12.2016
ŠH Mladosť Bratislava
SVK XXVI. ročník medzinárodnej súťaže o Pohár Liptova v modernej gymnastike - Memoriál Vlasty Fialovej
05.11.2016
Športová hala Liptov aréna - Ráztocká 21, Liptovský Mikuláš
SVK VYCHODOSLOVENSKÝ GYMNASTICKÝ POHÁR - III. kolo
18.06.2016
telocvičňa ŠK Liptovský Mikuláš, Vajanského 28, Liptovský Mikuláš
SVK Majstrovstvá Slovenska - B program
11.06.2016
ŠH Mladosť, Trnavská cesta 39, Bratislava
SVK SLOVENSKÝ POHÁR V MODERNEJ GYMNASTIKE - 4.KOLO
28.05.2016 - 29.05.2016
ŠH OLYMPIA, Chrenovská 16, 949 01 Nitra
SVK Rapid Gym Cup 2016
21.05.2016
Športová hala Slovnaft, Vlčie hrdlo 50, Bratislava
SVK CHARM CUP 2016
14.05.2016
Prešov
SVK 3. kolo Slovenský pohár v modernej gymnastike
08.05.2016
Bratislava
SVK DANUBIA CUP - BRATISLAVA CUP 2016
07.05.2016
Bratislava, ŠH VKP, Nábrežie arm. gen. L. Svobodu, Bratislava
SVK 28th Danube Cup
30.04.2016 - 01.05.2016
Bratislava
SVK Majstrovstvá Slovenska nádejí a junioriek 2016
24.04.2016
ŠH Mladosť Bratislava
SVK II.kolo Východoslovenského pohára + Slovenský pohár modernej gymnastiky
16.04.2016
Prešov, ZŠ - Sibirská
SVK CASSOVIA CUP 2016
09.04.2016
Košice
SVK I. kolo Východoslovenského pohára + Slovenský pohár modernej gymnastiky
02.04.2016 - 03.04.2016
Košice
SVK Východoslovenský gymnastický pohár
12.12.2015
Važecká ul., Prešov-Šváby
SVK Majstrovstvá Slovenska v spoločných skladbách a dvojiciach a trojiciach
05.12.2015
Bratislava
SVK Majstrovstvá Slovenska junioriek a Slovenský pohár družstiev
10.10.2015
Bratislava
SVK Oddielová súťaž kmg DANUBIA 2015 prípravky
12.06.2015
Bratislava
SVK Majstrovstvá SLOVENSKA a 2.kontrolné preteky senioriek
30.05.2015
ŠH Mladosť, Trnavská cesta 39, Bratislava
SVK Danubia CUP , Pohár Bratislavy
09.05.2015
Športová Hala VKP, Nábrežie arm. gen. L. Svobodu, Bratislava
SVK Majstrovstvá Bratislavy v modernej gymnastike jednotlivkýň
08.05.2015
hala VKP, nábrežie arm. gen. L. Svobodu, Bratislava