Resultsfilter

EST Eesti Karikavõistlused Iluvõimlemises 2024
13.04.2024 - 14.04.2024
Tartu
EST Kevadsära 2024
13.04.2024 - 14.04.2024
TARTU
EST TeamGym International Open Cup for clubs
06.04.2024
Tallinn Õismäe Sportshall Õismäe road 177, 13517 Tallinn, Estonia
EST Rhythmic Gymnastics International Tournament TALLINN OPEN
05.04.2024 - 07.04.2024
TALLINN, Kalevi Sports Hall (Juhkentali 12)
EST Kevadturniir 2024 ilu- ja rühmvõimlemises
30.03.2024
Tartu, Turu Spordihoone, Turu tn. 8
EST SERENITY CUP 2024
30.03.2024 - 31.03.2024
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
EST NARVA KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
29.03.2024
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST LOOTUSTE KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES MINI-, LASTE- JA NOORTEKLASSILE III ETAPP
24.03.2024
Kalev Spordihall, Juhkentali 12, 10132, Tallinn, Eesti +372 644 6695 https://www.tsh.ee/eng/928/
EST Kalevi lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises
23.03.2024
Tartu, Turu Spordihoone, Turu tn. 8
EST International Tournament Elegance Cup 2024
22.03.2024 - 23.03.2024
Kalevi Spordihall
EST SWEET CANDY TOURNAMENT 2024
17.03.2024
Keila, Keila Tervisekeskus hall (Paldiski mnt 17), ESTONIA
EST Kevadised Pääsukesed
16.03.2024
Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24
EST Acro Spring Cup 2024
10.03.2024
Kalevi spordihall, Juhkentali 12, Tallinn
EST 2024 MISS VALENTINE TARTU GRAND PRIX (RGI, RGG)
28.02.2024 - 03.03.2024
TARTU, ESTONIA
EST FEBRUARY STAR 2024_VEEBRUARI TÄHT 2024
24.02.2024 - 25.02.2024
Estonia, Maardu, Kallavere Keskkool, Noorte 5
EST Lootuste KV II etapp
18.02.2024
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST FOUETTE CLUB CHAMPIONSHIPS ILUVÕIMLEMISES
16.02.2024 - 17.02.2024
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST Tallinna Lahtised MV
10.02.2024 - 11.02.2024
Tallinna Lilleküla gümnaasium, Kuldnoka 24
EST Otepää lahtised meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises 2024
10.02.2024
Otepää, Otepää Spordihoone, Mäe 23 A
EST Noorus Winter Cup
03.02.2024 - 04.02.2024
Tallinn, Kalevi Sports Hall, Juhkentali 12
EST Lootuste KV I etapp
27.01.2024
A.Le Coq Spordihoone, Tartu
EST Talvesära 2024
27.01.2024 - 28.01.2024
Tartu, A. Le Coq Spordihoone
EST Tallinna Lahtised Meistrivõistlused Rühmvõimlemises 2024
21.01.2024
Tallinn, Kalev Sports Hall
EST VK Janika Tallinn rahvusvaheline Talveturniir 2024 (International Winter Tournament 2024)
20.01.2024 - 21.01.2024
Tallinn, Kalev Sports Hall
EST Phoenix Cup
13.01.2024
Estonia Tallinn Play Arena Punane 6
EST Slonny Cup 2023
15.12.2023 - 16.12.2023
A.Le Coq Spordihoone, Ihaste tee 7 Tartu
EST Winter Grace 2023
09.12.2023 - 10.12.2023
Estonia, Keila, Keila Tervisekeskus hall (adress: Paldiski mnt 17)
EST Melody Cup
09.12.2023 - 10.12.2023
Estonia Tallinn Play Arena Punane 6
EST Snowflake 2023
09.12.2023
Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24
EST Merepiiga 2023
08.12.2023 - 10.12.2023
Kalevi Spordihall
EST Christmas Cup 2023
02.12.2023 - 03.12.2023
Tallinn, Kalevi Spordihall, Juhkentali 12
EST Golden Wings Cup 2023
25.11.2023 - 26.11.2023
TalTech Spordihoone (Männiliiva 7, Tallinn)
EST Tõusvad Tähed 2023
24.11.2023 - 25.11.2023
Keila Tervisekeskus
EST Noorus Autumn Cup
18.11.2023 - 19.11.2023
Tallinn, Kalevi Sports Hall, Juhkentali 12
EST BALTI SÜGIS 2023 - BALTIC AUTUMN - ПРИБАЛТИЙСКАЯ ОСЕНЬ 2023
18.11.2023 - 19.11.2023
Estonia, Maardu, Kallavere Keskkool, Noorte 5
EST ELVA CUP 2023 ilu- ja rühmvõimlemises
18.11.2023 - 19.11.2023
Elva Spordihoone, Tartu mnt 3/1, Elva
EST Diiva Autumn Cup 2023
12.11.2023
A Le Coq spordimaja, Ihaste 7, Tartu
EST Mall Kalve Memorial Cup 2023 & Winter Princess 2023
11.11.2023
Kalevi Spordihall
EST Cinderella 2023
11.11.2023 - 12.11.2023
Playarena, Punane 6, Tallinn
EST 2023 Eesti meistrivõistlused iluvõimlemise rühmkavades ja rühmvõimlemise vahendiga kavades
28.10.2023
TALLINN, Kalevi spordihall (Juhkentali 12)
EST 2023 TUBLIDE TURNIIR iluvõimlemise rühmkavades ja rühmvõimlemise vahendiga kavades
28.10.2023
TALLINN, Kalevi spordihall (Juhkentali 12)
EST EESTI KARIKAVÕISTLUSED iluvõimlemise rühmkavades
22.10.2023
Tallinn, Kalevi spordihall, Juhkentali 12
EST International Rhythmic Gymnastics Tournament "Crystal Cup"
21.10.2023 - 22.10.2023
Tallinn, Kalevi Sports Hall, Juhkentali 12
EST Sügissära 2023
14.10.2023
A.Le Coq Spordihoone, Ihaste Tee 7
EST IDA-VIRUMAA MEISTRIVÕISTLUSED ILU- JA RÜHMVÕIMLEMINE
14.10.2023
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST Tallinna Lahtised Meistrivõistlused iluvõimlemise rühmkavades 2023
07.10.2023
Õismäe Spordimängude hall, Õismäe tee 177, 13517, Tallinn
EST I love R.G.
07.10.2023
Õismäe Spordimängude hall, Õismäe tee 177, 13517 Tallinn
EST NARVA LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED ILU- JA RÜHMVÕIMLEMINE
30.09.2023
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST Open Tallinn 2023
23.09.2023
Kopli 25A, 2.korrus, OMASaal
EST IDA-VIRUMAA LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED - NARVA SIREL 2023 ILUVÕIMLEMISES
10.06.2023 - 11.06.2023
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST Maribel Trophy 2023
10.06.2023
Paide, E-Piim Spordihall
EST 2023a. PÄRNU LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISES
03.06.2023
Pärnu, Pärnu Spordihoone, Riia mnt. 129
EST KEVADTURNIIR 2023
27.05.2023
Sillamäe,Spordikompleks Kalev, Kesk 30
EST VK Janika Tallinn rahvusvaheline Kevadturniir 2023 (INTERNATIONAL SPRING TOURNAMENT 2023)
27.05.2023 - 28.05.2023
Kalevi Spordihall
EST Noorus Cup
20.05.2023 - 21.05.2023
Tallinn, Kalevi Sports Hall, Juhkentali 12
EST Shining Star 2023
19.05.2023
Lasnamäe kergejõustikuhall, Punane 45, Tallinn
EST Butterfly Cup
13.05.2023 - 14.05.2023
Estonia, Maardu, "Kallavere" Keskkool (Noorte 5)
EST Tartu MV 2023 ilu- ja rühmvõimlemises
13.05.2023 - 14.05.2023
Tartu, Turu Spordihoone, Turu tn. 8
EST VK Akros kevadturniir 2023
13.05.2023
Tartu, tuglase 14
EST Ida-Virumaa Lahtised MV iluvõimlemises
07.05.2023
Sillamäe,Sillamäe Spordikompleks Kalev,Kesk 30
EST Graatsia Cup 2023
06.05.2023 - 07.05.2023
Estonia, Keila, Keila Tervisekeskus hall (adress: Paldiski mnt 17)
EST Elyse Cup 2023
06.05.2023
Võru spordikeskus
EST Dragonfly cup
29.04.2023
Estonia Tallinn Play Arena Punane 6
EST TUBLIDE TURNIIR ilu- ja rühmvõimlemises 2023
23.04.2023
Tallinn, Kalevi spordihalli (Juhkentali 12)
EST TEAM GYM JA TRIO EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2023
22.04.2023
Tallinn spordiklubi Trefoil
EST Eesti meistrivõistlused & Eesti noorte meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises 2023
21.04.2023 - 23.04.2023
Tallinn, Kalevi spordihalli (Juhkentali 12)
EST DIIVA CUP 2023
15.04.2023 - 16.04.2023
A Le Coq spordimaja, Ihaste 7, Tartu
EST ELVA LAHTISED MV ILU-JA RÜHMVÕIMLEMISES 2023
15.04.2023 - 16.04.2023
Elva Spordihoone, Tartu mnt 3/1, Elva
EST 2023.a.EESTI KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
08.04.2023 - 09.04.2023
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST NARVA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
01.04.2023 - 02.04.2023
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST Serenity Cup 2023
01.04.2023 - 02.04.2023
Tallinna Lilleküla Gümnaasium (Kuldnoka 24, Tallinn)
EST Kalevi lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises
26.03.2023
Kalevi Spordihall, Juhkentali 12, Tallinn
EST Lootuste KV 3 etapp
19.03.2023
Kalev Spordihall, Juhkentali 12, 10132, Tallinn, Eesti +372 644 6695 https://www.tsh.ee/eng/928/
EST International Tournament Elegance Cup
17.03.2023 - 18.03.2023
Kalevi Spordihall
EST NARVA KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
11.03.2023 - 12.03.2023
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST Kevadturniir 2023 ilu- ja rühmvõimlemises
11.03.2023
Tartu, Turu Spordihoone, Turu tn. 8
EST KEVADISED PÄÄSUKESED 2023
04.03.2023
Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24, Tallinn
EST PHOENIX CUP
04.03.2023
ESTONIA TALLINN PLAY ARENA PUNANE 6
EST MISS VALENTINE 2023, TARTU GRAND PRIX
22.02.2023 - 26.02.2023
Tartu
EST Noorus Winter Cup
18.02.2023 - 19.02.2023
TalTechi Spordiklubi, Männiliiva 7, 13414 Tallinn, Estonia
EST Lootuste KV II etapp
18.02.2023
TalTechi Spordiklubi, Männiliiva 7, 13414 Tallinn, Estonia
EST Tallinna Meistrivõistlused Sportakrobaatikas 2023
18.02.2023
Kopli 25A, 2.korrus, OMASaal
EST Otepää lahtised meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises 2023
11.02.2023
Otepää, Otepää Spordihoone, Mäe 23 A
EST VEEBRUARI TÄHT 2023 - FEBRUARY STAR 2023
11.02.2023 - 12.02.2023
Maardu, Kallavere Keskkool, Noorte 5
EST FOUETTE CLUBI CHAMPIONSHIPS ILUVÕIMLEMISES
10.02.2023 - 11.02.2023
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST Tallinna Lahtised Meistrivôistlused
04.02.2023 - 05.02.2023
Kalevi Spordihall
EST 2023a. Tallinna Lahtised MV Rühmvõimlemises
29.01.2023
Kaelvi Spordihall
EST Lootuste KV I etapp
21.01.2023 - 22.01.2023
Tallinn, Kalevi spordihall
EST VK Janika Tallinn rahvuvaheline Talveturniir 2023 (International Winter Tournament 2023)
21.01.2023 - 22.01.2023
Tallinn, Kalev Sports Hall in Person
EST Slonny Cup 2022
16.12.2022 - 18.12.2022
TARTU, A.Le Coq Spordihoone
EST Internatoinal RG Tournament SNOWFLAKE 2022
10.12.2022 - 11.12.2022
Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24, Tallinn
EST Merepiiga 2022
09.12.2022 - 11.12.2022
Tallinn, Kalev Sports Hall
EST Christmas Cup 2022
02.12.2022 - 04.12.2022
Tallinn, Kalevi Spordihall, Juhkentali 12
EST Autumn Grace 2022
26.11.2022 - 27.11.2022
Estonia, Keila, Keila Tervisekeskus hall (adress: Paldiski mnt 17)
EST Cinderella
26.11.2022 - 27.11.2022
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
EST Elva Cup ilu- ja rühmvõimlemises 2022
19.11.2022 - 20.11.2022
Elva Spordihoone, Tartu mnt 3/1, Elva
EST Tõusvad Tähed 2022
19.11.2022
Keila Tervisekeskus
EST BALTI SÜGIS 2022 - ПРИБАЛТИЙСКАЯ ОСЕНЬ 2022
12.11.2022 - 13.11.2022
Maardu, Kallavere Keskkool, Noorte 5
EST 2022 Eesti meistrivõistlused iluvõimlemise rühmkavades ja rühmvõimlemise vahendiga kavades
29.10.2022
Tallinn, Kalevi spordihall (Juhkentali 12)
EST 2022 TUBLIDE TURNIIR iluvõimlemise rühmkavades ja rühmvõimlemise vahendiga kavades
29.10.2022
TALLINN, Kalevi spordihall (Juhkentali 12)
EST Estonia and Finland AGG teams control training
29.10.2022
TALLINN, Kalev Sports Hall (Juhkentali 12)
EST MELODY CUP
23.10.2022 - 24.10.2022
PUNANE 6 PLAY ARENA
EST Open Tallinn 2022
15.10.2022
Tallinn
EST Sügissära 2022
15.10.2022 - 16.10.2022
TARTU, A.Le Coq Spordihoone
EST Eesti KV iluvõimlemise rühmkavades ja rühmvõimlemise vahendiga kavades 2022
15.10.2022
TARTU, A.Le Coq Spordihoone
EST Diiva Autumn Cup 2022
08.10.2022 - 09.10.2022
A Le Coq spordimaja, Ihaste 7, Tartu
EST IDA-VIRUMAA MEISTRIVÕISTLUSED ilu- ja rühmvõimlemine
01.10.2022
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST NARVA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ilu- ja rühmvõimlemine
18.09.2022
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST Mall Kalve Memorial Cup 2022
10.09.2022 - 11.09.2022
Kalevi Spordihall, Juhkentali 12 Tallinn
EST VK Piruett rühmvõimlemise turniir "Sädelev sügis"
10.09.2022
Kalevi Spordihall, Juhkentali 12, Tallinn
EST Maribel Trophy 2022
10.09.2022
Paide, E-Piim Spordihall
EST PLAY ARENA CUP
11.06.2022
PUNANE 6 PLAY ARENA
EST Internatoinal RG Tournament SHINING STAR 2022
11.06.2022
Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24, Tallinn
EST 2022a. PÄRNU LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISES
04.06.2022
Pärnu, Pärnu Spordihoone, Riia mnt. 129
EST IDA-VIRUMAA LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED - NARVA SIREL 2022 ILUVÕIMLEMISES
03.06.2022 - 05.06.2022
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST Butterfly Cup
28.05.2022 - 29.05.2022
Maardu, Kallavere Keskkool, Noorte 5
EST ESS Kalevi lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises 2022
27.05.2022
Tallinn, Kalevi Spordihall (Juhkentali 12)
EST Noorus Cup 2022
21.05.2022 - 22.05.2022
Kalev Sports Hall,Juhkentali 12, Tallinn
EST KEVADTURNIIR 2022 iluvõimlemises
21.05.2022
Sillamäe, Spordikompleks KALEV, Kesk 30
EST Graatsia Cup 2022
14.05.2022 - 15.05.2022
Estonia, Keila, Keila Tervisekeskus hall (adress: Paldiski mnt 17)
EST Elyse`Cup 2022
07.05.2022
Võru Spordikeskus Räpina mnt. 3.a, Võru
EST Eesti meistrivõistlused ja Eesti noorte meistrivõistlused sportakrobaatikas 2022
07.05.2022
Tallinn, Erika 5
EST 2022.a. EESTI KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
07.05.2022 - 08.05.2022
VILJANDI, Viljandi Spordikeskus, Vaksali 4
EST Tartu Lahtised Meistrivõistlused Ilu- ja Rühmvõimlemises
30.04.2022 - 01.05.2022
TARTU, A.Le Coq Spordihoone
EST TeamGym Eesti Karikavõistlused 2022
30.04.2022
Tallinn
EST FOUETTE CLUBI CHAMPIONSHIPS ILUVÕIMLEMISES
29.04.2022
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST TUBLIDE TURNIIR ilu- ja rühmvõimlemises 2022
24.04.2022
Tallinn, Kalevi spordihalli (Juhkentali 12)
EST Eesti meistrivõistlused & Eesti noorte meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises 2022
22.04.2022 - 24.04.2022
Tallinn, Kalevi spordihalli (Juhkentali 12)
EST VK Janika Spring Cup 2022
16.04.2022 - 17.04.2022
A.Le Coq Spordihoone, Ihaste Tee 7, Tartu
EST Lootuste KV 2022 FINAAL mini-,laste- ja noorteklass
16.04.2022
A.Le Coq Spordihoone Ihaste Tee 7, Tartu
EST DIIVA CUP 2022
09.04.2022 - 10.04.2022
A Le Coq spordimaja, Ihaste 7, Tartu
EST IDA-VIRUMAA MEISTRIVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
09.04.2022
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST ELVA LAHTISED MV ILU-JA RÜHMVÕIMLEMISES 2022
02.04.2022 - 03.04.2022
Elva Spordihoone, Tartu mnt 3/1, Elva
EST PHOENIX CUP
02.04.2022 - 03.04.2022
PUNANE 6 PLAY ARENA
EST LOOTUSTE KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES mini-, laste- ja noorteklassile II etapp
27.03.2022
Kalev Sports Hall
EST International Tournament "ELEGANCE CUP"
25.03.2022 - 27.03.2022
Kalev Sports Hall
EST Diiva Trophy 2022
19.03.2022 - 20.03.2022
A Le Coq spordimaja, Ihaste 7, Tartu
EST Keila Open Tournament 2022
12.03.2022 - 13.03.2022
Estonia, Keila, Keila Tervisekeskus hall (adress: Paldiski mnt 17)
EST 2022 IFAGG WORLD CUP I & CHALLENGE CUP I
11.03.2022 - 13.03.2022
Estonia, Tallinn
EST NARVA KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
11.03.2022
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST International tournament TALLINN TROPHY 2022
09.03.2022 - 11.03.2022
Estonia, Tallinn
EST Kevadturniir 2022 ilu- ja rühmvõimlemises
05.03.2022
Tartu, A. Le Coq spordihoone, Ihaste tee 7
EST MISS VALENTINE 2022, TARTU GRAND PRIX
23.02.2022 - 27.02.2022
Tartu
EST Noorus Winter Cup 2022
19.02.2022 - 20.02.2022
Kalev Sports Hall , Juhkentali 12, 10132,Tallinn
EST VEEBRUARI TÄHT 2022
19.02.2022 - 20.02.2022
Maardu, Kallavere Keskkool, Noorte 5
EST 2022 Lootuste karikavõistlused iluvõimlemises mini-, laste- ja noorteklassile I etapp
12.02.2022 - 13.02.2022
Tartu, Turu Spordihoone, Turu tn. 8
EST 2022 Rütmika Cup iluvõimlemises mini-, laste- ja noorteklassile
12.02.2022 - 13.02.2022
Tartu, Turu Spordihoone, Turu tn. 8
EST Tallinna Lahtised MV iluvõimlemises
05.02.2022 - 06.02.2022
TalTechi Spordihoone, Manniliiva 7,Tallinn
EST NARVA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
28.01.2022
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn. 22d
EST Tallinna MV rühmvõimlemises 2022 ja VK Janika Tallinn rahvusvaheline Talveturniir 2022 (INTERNATIONAL WINTER TOURNAMENT 2022)
22.01.2022 - 23.01.2022
Tallinn, Kalev Sports Hall In Person
EST Noorus Winter Cup 2021
20.12.2021 - 21.12.2021
Kalevi Spordihall, Juhkentali 12, 10132 Tallinn
EST Cinderella
19.12.2021
Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24, Tallinn
EST SlonnyCup 2021
18.12.2021 - 19.12.2021
TARTU, A.Le Coq Spordihoone
EST Merepiiga 2021
10.12.2021 - 12.12.2021
Tallinn, Kalev Sports Hall In Person and ONLINE
EST Christmas Cup 2021
08.12.2021 - 09.12.2021
Tallinn, Kalevi Spordihall, Juhkentali 12
EST "Sk Maribel 20" sünnipäeva turniir
28.11.2021
Paide, E -Piim Spordihall (Aiavilja 1, Paide)
EST Eesti meistrivõistlused 2021 iluvõimlemise rühmkavades (RGG) ja rühmvõimlemise vahendiga kavades (AGG)
27.11.2021
TARTU, A. Le Coq Sport spordimaja (Ihaste tee 7)
EST TUBLIDE TURNIIR iluvõimlemise rühmkavades (RGG mini) ja rühmvõimlemises (AGG)
27.11.2021
TARTU, A. Le Coq Sport spordimaja (Ihaste tee 7)
EST TeamGym IV Eesti Meistrivõistlused
27.11.2021
TALLINN, Elamuste Keskus, Spordiklubi Trefoil (Akadeemia tee 30)
EST Eesti KV iluvõimlemise rühmkavades
14.11.2021
Kalevi Spordihall, Juhkentali 12
EST Elva Cup 2021 ilu- ja rühmvõimlemises
13.11.2021 - 14.11.2021
Elva Spordihoone, Tartu mnt 3/1, Elva
EST DIIVA CUP 2021 iluvõilmemise rühmkavades ja A, B ja C gruppide individuaalkavades
07.11.2021
A Le Coq spordimaja, Ihaste 7, Tartu
EST IDA-VIRUMAA MEISTRIVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISE RÜHMKAVADES
30.10.2021
Narva, Spordikeskus, Rakvere 22d
EST Melody Cup 2021
23.10.2021
Punane 6 Play Arena
EST Sügissära 2021
17.10.2021
TARTU, A.Le Coq Spordihoone
EST NARVA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISE RÜHMKAVADES
09.10.2021
Narva, Spordikeskus, Rakvere 22d
EST BALTI SÜGIS 202O (JUUBELITURNIIR 10 AASTA) - ПРИБАЛТИЙСКАЯ ОСЕНЬ 2020/2021 (ЮБИЛЕЙНЫЙ 10ЛЕТ)
01.10.2021 - 03.10.2021
Maardu, Kallavere Keskkool, Noorte 5
EST ELVA LAHTISED MV ILU-JA RÜHMVÕIMLEMISES 2021
18.09.2021 - 19.09.2021
Elva Spordihoone, Tartu mnt 3/1, Elva
EST Maribel Trophy 2021
18.09.2021
E-Piim Spordihall, Paide
EST TUBLIDE TURNIIR ilu- ja rühmvõimlemises
12.09.2021
Tallinn, Kalevi Spordihall
EST Eesti meistrivõistlused & Eesti noorte meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises
10.09.2021 - 12.09.2021
Tallinn
EST Graatsia Cup 2021
04.09.2021
Estonia, Keila, Keila Tervisekeskus hall (adress: Paldiski mnt 17)
EST Tartu meistrivõistlused 2021 ilu- ja rühmvõimlemises
04.09.2021 - 05.09.2021
Tartu, Turu Spordihoone, Turu tn. 8
EST Tallinna Lahtised MV iluvôimlemises
04.09.2021
Ôismäe Sportmängude Hall
EST IDA-VIRUMAA MEISTRIVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
04.09.2021
Narva, Rakvere tn. 22d, Spordikeskus
EST MALL KALVE MEMORIAL CUP 2021
29.08.2021
Virtual
EST 2021.a. EESTI KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
28.08.2021 - 29.08.2021
VILJANDI, Viljandi Spordikeskus, Vaksali 4, Viljandi
EST 2021a. Tallinna Lahtised MV Rühmvõimlemises
25.08.2021
Kalevi Spordihall, Juhkentali 12, Tallinn
EST Elegance Cup 2021
20.08.2021 - 22.08.2021
TalTechi Spordihoone, Manniliiva 7,Tallinn
EST LOOTUSTE KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES mini-, laste- ja noorteklassile II etapp
20.08.2021 - 22.08.2021
TalTechi Spordihoone, Manniliiva 7,Tallinn
EST Noorus Cup 2021
18.08.2021 - 19.08.2021
Tallinn, Kalevi Sports Hall, Juhkentali 12
EST Otepää lahtised meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises 2021
15.08.2021
Otepää, Otepää Spordihoone, Mäe 23 A
EST LOOTUSTE KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES mini-, laste- ja noorteklassile I etapp
07.08.2021 - 08.08.2021
Spordikeskus, Rakvere tn. 22D, Narva
EST FOUETTE CLUB CHAMPIONSHIPS ILUVÕIMLEMISES
06.08.2021 - 07.08.2021
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn. 22D
EST Mini Star
31.07.2021 - 01.08.2021
Märjamaa, Märjamaa Spordikeskus, Staadioni 3
EST III Pärnu rühmvõimlemise võistlused
19.06.2021
Pärnu, Pärnu Spordihoone, Riia mnt. 129
EST EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2020 iluvõimlemise rühmkavades (lasteklass-, noorteklass & meistriklass)
19.06.2021
Tallinn, Kalevi Spordihall (Juhkentali 12)
EST TUBLIDE TURNIIR iluvõimlemise rühmkavades
19.06.2021
Tallinn, Kalevi spordihalli (Juhkentali 12)
EST MISS VALENTINE 2021
17.06.2021 - 25.06.2021
Tartu - Online
EST Ida-Virumaa lahtised karikavõistlused - Narva Sirel 2021 iluvõimlemise
15.06.2021 - 16.06.2021
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST Kevadturniir 2021 ilu- ja rühmvõimlemises
14.06.2021
Tartu, Turu Spordihoone, Turu tn. 8
EST MELODY CUP 2021
28.03.2021
ONLINE
EST EM katsevõistlused iluvõimlemise rühmkavades (juunioriklass)
21.03.2021
Kalevi spordihall (Juhkentali 12, Tallinn)
EST 11. EESTI KV ILUVÕIMLEMISE RÜHMKAVADES
27.02.2021
Kalevi Spordihall, Juhkentali tn 12, Tallinn
EST VEEBRUARI TÄHT
25.02.2021 - 26.02.2021
Youtube, online tournament
EST Slonny Cup 2020
19.12.2020 - 20.12.2020
Online
EST International RG Tournament Snowflake 2020
28.11.2020 - 29.11.2020
Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka tn 24, Tallinn
EST Autumn Grace 2020
21.11.2020 - 22.11.2020
Estonia, Keila, Keila Tervisekeskus hall (adress: Paldiski mnt 17)
EST "Novembritähed 2020"
07.11.2020 - 08.11.2020
Vinni Lääne – Virumaa Sõpruse 16 ESTONIA
EST 2020. a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISE VAHENDIGA KAVADES
31.10.2020
TARTU, Turu Spordihoone (Turu tn. 8)
EST TUBLIDE TURNIIR rühmvõimlemise vahendiga kavades
31.10.2020
TARTU, Turu Spordihoone (Turu tn. 8)
EST Bogdanova's Tournament 2020
31.10.2020 - 01.11.2020
Sõpruse 16, Vinni, 46601 Lääne-Viru Maakond, Eesti
EST MELODY CUP
24.10.2020 - 25.10.2020
ESTONIA TALLINN PUNANE 6 PLAY ARENA
EST TeamGym Eesti Lahtised Karikavõistlused 2020
24.10.2020
TALLINN, Elamuste Keskus, Spordiklubi Trefoil (Akadeemia tee 30)
EST TUBLIDE TURNIIR 2020 ilu-ja rühmvõimlemises
11.10.2020
TARTU, A. Le Coq SPORT Spordimaja (Ihaste tee 7)
EST 73. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES JA 25. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED & 5. EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISES
09.10.2020 - 11.10.2020
TARTU, A. Le Coq SPORT Spordimaja (Ihaste tee 7)
EST Maribel Trophy 2020
03.10.2020
Paide, E Piim Spordihall
EST 2020.a. Eesti karikavõistlused iluvõimlemises
03.10.2020 - 04.10.2020
Narva, Spordikeskus, Rakvere 22d
EST Tartu meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises 2020
26.09.2020 - 27.09.2020
A. Le Coq spordihoone
EST ELVA LAHTISED MV ILU-JA RÜHMVÕIMLEMISES 2020
19.09.2020 - 20.09.2020
Elva Spordihoone, Tartu mnt. 3
EST DIIVA CUP 2020
19.09.2020 - 20.09.2020
A Le Coq spordimaja, Ihaste 7, Tartu
EST Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemine
04.09.2020 - 05.09.2020
Spordikompleks Kalev, Kesk 30, Sillamäe linn, 40232 Ida-Viru maakond
EST International Rhythmic Gymnastics Tournament ELEGANCE CUP 2020 (Lootuste KV mini-, laste- ja noorteklassile 2 etapp)
25.08.2020 - 27.08.2020
Kalevi Sports Hall, Juhkentali 12
EST FOUETTE CLUB CHAMPIONSHIPS ILU- JA RÜHMVÕIMLEMINE
19.08.2020 - 20.08.2020
Spordikompleks Kalev, Kesk 30, Sillamäe linn, 40232 Ida-Viru maakond
EST 2020.a. Narva karikavõistlused iluvõimlemises
06.03.2020
Narva Spordikeskus, Rakvere 22d
EST MISS VALENTINE GRAND PRIX TARTU 2020
26.02.2020 - 01.03.2020
Tartu University Sports Hall, Ujula Street 4A
EST 2020 Lootuste karikavõistlused iluvõimlemises mini-, laste- ja noorteklassile I etapp
22.02.2020 - 23.02.2020
Tartu, Turu Spordihoone, Turu tn. 8
EST Rütmika Cup iluvõimlemises mini-, laste- ja noorteklassi B-gruppidele
22.02.2020
Tartu, Turu Spordihoone, Turu tn. 8
EST Veebruari täht 2020
15.02.2020 - 16.02.2020
Maardu, Kallavere Keskkool, Noorte 5, Estonia
EST Noorus Winter Cup
14.02.2020 - 16.02.2020
Kalev Sports Hall ,Juhkentali 12, 10132,Tallinn, Estonia
EST Otepää lahtised meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises 2020
08.02.2020 - 09.02.2020
Otepää, Otepää Spordihoone, Mäe 23 A
EST Narva Lootuste karikavõistlused iluvõimlemises
01.02.2020 - 02.02.2020
Narva Spordikeskus Rakvere, 22d
EST PIRUETI LAHTINE UUSAASTATURNIIR RÜHMVÕIMLEMISES 2020
26.01.2020
Kalevi Spordihall (Juhkentali 12, Tallinn)
EST Tallinna Lahtised Meistrivõistlused iluvõimlemises
25.01.2020 - 26.01.2020
TTÜ Spordihoone
EST IFAGG B-category competition MALL KALVE MEMORIAL CUP 2020
24.01.2020 - 26.01.2020
Kalevi Sports Hall (Tallinn, Juhkentali 12)
EST I LOVE R.G
24.01.2020 - 26.01.2020
TTÜ Spordihoone
EST Tallinna MV rühmvõimlemises 2020 ja VK Janika Tallinn rahvusvaheline Talveturniir 2020 (INTERNATIONAL WINTER TOURNAMENT 2020)
18.01.2020 - 19.01.2020
Kalev Sports Hall Juhkentali 12, 10132, Estonia
EST Narva lootuste karikavõistlused iluvõimlemises
18.01.2020
Narva, Spordikeskus Rakvere, 22d
EST Melody Jouluturniir 2019
21.12.2019
Tallinn Punane 69 a
EST Slonny Cup 2019
14.12.2019 - 15.12.2019
TARTU, A.Le Coq Spordihoone
EST International RG Tournament SNOWFLAKE 2019
14.12.2019 - 15.12.2019
Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24, Tallinn, Estonia
EST Christmas Cup 2019
12.12.2019 - 14.12.2019
Tallinn, Kalevi Spordihall, Juhkentali 12
EST TeamGym Eesti Lahtised Karikavõistlused 2019
07.12.2019
TALLINN, Elamuste Keskus, Spordiklubi Trefoil (Akadeemia tee 30)
EST Merepiiga 2019
29.11.2019 - 01.12.2019
Tallinn, Estonia, Kalevi Sports Hall, Juhkentali 12, Tallinn
EST BALTIC AUTUMN/ BALTI SÜGIS/ ПРИБАЛТИЙСКАЯ ОСЕНЬ 2019
22.11.2019 - 24.11.2019
ESTONiA, Maardu, Noorte 5, Kallavere Keskkool
EST Sügis Graatsia 2019
16.11.2019 - 17.11.2019
Estonia, Keila, Keila Tervisekeskus hall (adress: Paldiski mnt 17)
EST Eesti meistrivõistlused 2019 iluvõimlemise rühmkavades
10.11.2019
TALLINN, Kalevi Spordihall (Juhkentali 12)
EST TUBLIDE TURNIIR 2019 iluvõimlemise rühmkavades
10.11.2019
TALLINN, Kalevi Spordihall (Juhkentali 12)
EST Novembritähed 2019
09.11.2019 - 10.11.2019
Estonia Vinni Lääne – Virumaa Sõpruse 16 Spordihoone
EST DIIVA CUP 2019
03.11.2019
Tartu, Variku kooli spordisaal, Aianduse 4
EST Bogdanova's Tournament 2019
26.10.2019 - 27.10.2019
Sõpruse 16, Vinni, 46601 Lääne-Viru Maakond, Eesti
EST Narva lahtised mestrivõistlused iluvõimlemise rühmkavades
18.10.2019
Narva, Spordikeskus Rakvere, 22d
EST 2019 IFAGG WORLD CUP III & CHALLENGE CUP III
17.10.2019 - 20.10.2019
Estonia, Tallinn
EST International tournament TALLINN TROPHY 2019
16.10.2019 - 18.10.2019
Estonia, Tallinn
EST Invitational tournament TALLINN TROPHY mini 2019
16.10.2019 - 18.10.2019
Estonia, Tallinn
EST 10. Eesti KV vahendiga rühmkavades
13.10.2019
Tartu A.Le.Coq spordihoone, Ihaste Tee 7
EST Ida-Virumaa lahtised KV ilu- ja rühmvõimlemine
27.09.2019
Narva, Spordikeskus Rakvere, 22d
EST Noorus Cup 2019
08.06.2019 - 09.06.2019
Kalev Sports Hall ,Juhkentali 12, 10132,Tallinn, Estonia
EST IDA-VIRUMAA LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED - NARVA-SIREL 2019 ilu- ja rühmvõimlemine
01.06.2019 - 02.06.2019
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.,22d
EST International RG tournament for individuals "SPRING TOURNAMENT 2019"
01.06.2019 - 02.06.2019
Kalev Sport’s Hall
EST Maribel Trophy 2019
26.05.2019
Paide, E - Piim Spordihall
EST 2019a. Pärnu lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises
26.05.2019
Pärnu, Pärnu Spordihall (Riia mnt. 129)
EST FAIRYTALE CUP 2019
25.05.2019 - 26.05.2019
Tallinn Punane 69 a
EST International RG tournament "Shining Star" 2019
24.05.2019 - 26.05.2019
Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24, Tallinn, Estonia
EST “Graatsia Cup” 2019
18.05.2019
Estonia, Keila, Keila Tervisekeskus hall (adress: Paldiski mnt 17)
EST KEVADTURNIIR 2019
18.05.2019
Estonia, Sillamäe, Kesk, 30 Spordikompleks "KALEV"
EST MAIKELLUKESED 2019
11.05.2019 - 12.05.2019
Estonia, Maardu, Noorte 5, Kallavere Keskkool
EST Tartu meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises 2019
11.05.2019 - 12.05.2019
Tartu, Turu Spordihoone, Turu 8
EST NARVA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ILU- ja RÜHMVÕIMLEMISES
07.05.2019 - 08.05.2019
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.,22d
EST Lootuste KV finaal mini-, laste ja noorteklassile
04.05.2019 - 05.05.2019
VILJANDI, Viljandi Spordihoone (Vaksali 4, Viljandi)
EST TeamGym III Eesti Meistrivõistlused
04.05.2019
Tallinn, Elamuste Keskus, Spordiklubi Trefoil (Akadeemia tee 30)
EST ELVA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ILU-JA RÜHMVÕIMLEMISES
27.04.2019 - 28.04.2019
NÕO, Nõo Spordihoone (Kalju Aigro 1)
EST 2019. AASTA EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
27.04.2019
RAPLA , Sadolin Spordihoone (Viljandi mnt 69A)
EST TUBLIDE TURNIIR iluvõimlemises
27.04.2019
RAPLA , Sadolin Spordihoone (Viljandi mnt 69A)
EST 72. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES JA 24. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED & 4. EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED RÜHMVÕIMLEMISES
20.04.2019 - 21.04.2019
Tartu, A Le Coq SPORT spordimaja (Ihaste tee 7)
EST TUBLIDE TURNIIR rühmvõimlemises
20.04.2019
Tartu, A. Le Coq SPORT Spordimaja (Ihaste tee 7)
EST IDA-VIRUMAA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ilu- ja rühmvõimlemine
13.04.2019 - 14.04.2019
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.,22d
EST MINI STAR
06.04.2019 - 07.04.2019
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Kuldnoka 24 10619 Tallinn Eesti
EST Kalevi lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises
30.03.2019
Kalevi Spordihall ( Juhkentali 12,Tallinn)
EST LASNAMAE CUP
24.03.2019
Tallinn, Punane 69 a
EST Lumikelluke 2019
23.03.2019
Estonia Vinni Lääne – Virumaa Sõpruse 16 Spordihoone
EST Kevadturniir 2019 ilu- ja rühmvõimlemises
23.03.2019 - 24.03.2019
Tartu, Turu Spordihoone, Turu tn. 8
EST 2019.a. EESTI KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
16.03.2019 - 17.03.2019
A Le Coq Spordimaja, Ihaste tee 7, Tartu
EST „Elegance Cup“ 2019 / LOOTUSTE KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES Mini-, laste- ja noorteklassile II etapp
08.03.2019 - 10.03.2019
Kalevi Spordihall, Juhkentali tn 12, Tallinn, Estonia
EST Miss Valentine 2019, 25th Anniversary Tournament
28.02.2019 - 03.03.2019
TARTU, A.Le Coq Sporthall
EST 2019.a. LOOTUSTE KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES Juuniori- ja meistriklassile
22.02.2019 - 23.02.2019
Narva, Spordikeskus Rakvere, 22d
EST Noorus Winter Cup 2019 - Lootuste KV mini-,laste-, noorteklassi I etapp
15.02.2019 - 17.02.2019
Tallinn, Kalevi Spordihall, Juhkentali 12
EST Otepää lahtised meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises
09.02.2019 - 10.02.2019
Otepää, Otepää Spordihoone, Mäe 23 A
EST VEEBRUARI TÄHT 2019
02.02.2019 - 03.02.2019
Estonia, Maardu, Noorte 5, Kallavere Keskkool
EST International AGG Tournament "Mall Kalve Memorial Cup" 2019
26.01.2019 - 27.01.2019
Kalevi Sports Hall (Tallinn, Juhkentali 12)
EST Tallinna Lahtised Meistrivõistlused iluvõimlemises
26.01.2019 - 27.01.2019
TalTech (TTÜ) Spordihoone
EST 2019. a. TALLINNA LAHTISED MV rühmvõimlemises
26.01.2019 - 27.01.2019
Kalevi Spordihall (Juhkentali 12, Tallinn)
EST I LOVE R.G
26.01.2019 - 27.01.2019
TTÜ Spordihoone
EST International Rhythmic Gymnastics Tournament "WINTER PRINCESS 2019"
24.01.2019 - 25.01.2019
Kalevi Sports Hall (Tallinn, Juhkentali 12)
EST International RG tournament for individuals “WINTER TOURNAMENT 2019"
19.01.2019 - 20.01.2019
Kalev Sports Hall Juhkentali 12, 10132, Estonia
EST Narva lahtised Lootuste karikavõistlused iluvõimlemises
19.01.2019
Narva, Spordikeskus Rakvere, 22d
EST Narva Lootuste karikavõistlused iluvõimlemises
18.01.2019
Narva, Spordikeskus Rakvere, 22d
EST Winter Patterns
13.01.2019
Tallinn Punane 69 a
EST Slonny Cup Tartu 2018 (International RG and AGG competition)
14.12.2018 - 16.12.2018
Tartu, A.Le Coq Sporthall
EST Christmas Cup 2018
08.12.2018 - 09.12.2018
Tallinn, Kalevi Spordihall, Juhkentali 12
EST TeamGym II Eesti Meistrivõistlused
08.12.2018
Elamustekeskuses, Spordiklubis Trefoil (Akadeemia 30, Tallinn)
EST Merepiiga 2018
01.12.2018 - 02.12.2018
Tallinn, Estonia, Kalevi Sports Hall, Juhkentali 12, Tallinn
EST International RG tournament "Snowflake 2018"
01.12.2018 - 02.12.2018
Tallinn, Kuldnoka 24, Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi spordikompleks
EST VK Janika iluvõimlemise siseturniir "SÜGISSÄRA 2018"
25.11.2018
A Le Coq Spordimaja, Ihaste tee 7, Tartu
EST CINDERELLA
24.11.2018
Õismäe Sportmängude Hall, Õismäe tee 177, Tallinn
EST BALTI SÜGIS 2018
16.11.2018 - 17.11.2018
Maardu, Noorte 5, Kallavere Keskkool, Estonia
EST "Novembritähed 2018"
10.11.2018
Vinni Spordikompleks, Sõpruse 16 Vinni Lääne – Virumaa
EST Eesti MV 2018 iluvõimlemise rühmkavades
03.11.2018
Kalevi Spordihall (Juhkentali 12, Tallinn)
EST Iluvõimlemise võistlus MINIKLASSI rühmkavades "SÜGISINGLIKESED" 2018
03.11.2018
Kalevi Spordihall, Juhkentali 12, Tallinn
EST Diiva cup 2018
27.10.2018
Tartu, Turu 8
EST Narva lahtised meistrivõistlused iluvõimlemise rühmkavades
20.10.2018
Narva, Spordikeskus Rakvere, 22d
EST Eesti karikavõistlused vahendiga rühmkavades 2018
13.10.2018
Kalevi Spordihall (Juhkentali 12, Tallinn)
EST Bogdanova's Tournament 2018
06.10.2018 - 07.10.2018
Sõpruse 16, Vinni, 46601 Lääne-Viru Maakond, Eesti
EST Ida-Virumaa lahtised KV iluvõimlemise rühmkavades
29.09.2018
Narva, Spordikeskus Rakvere, 22d
EST TALLINNA LAHTISED MV 2018 iluvõimlemise rühmkavades
22.09.2018
Kalevi Spordihall (Juhkentali 12, Tallinn)
EST 7.Noorus cup 2018
09.06.2018 - 10.06.2018
Kalev Sports Hall ,Juhkentali 12, 10132,Tallinn, Estonia
EST International RG tournament for individuals “SPRING TOURNAMENT 2018”
03.06.2018
Tallinn, Estonia
EST IDA-VIRUMAA LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED/NARVA SIREL 2018 ILU- JA RÜHMVÕIMLEMINE
01.06.2018 - 03.06.2018
Narva, Spordikeskus, tn. Rakvere, 22d
EST FAIRYTALE 2018
27.05.2018
TALLINN PUNANE 69A
EST VK Janika Summer Cup 2018 B-gruppidele (klubi sisevõistlus)
27.05.2018
Tartu, A Le Coq spordimaja
EST 2018a. Pärnumaa lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises
26.05.2018
Pärnu, Pärnu Spordihall (Riia mnt. 129)
EST Maribel Trophy
20.05.2018
Paide, E - Piim Spordihall
EST Kevadturniir 2018
19.05.2018
Estonia,Sillamäe, Kesk tn. 30, Spordikompleks KALEV
EST Shining Star 2018
19.05.2018 - 20.05.2018
Tallinn, Kuldnoka 24, Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi spordikompleks
EST MAIKELLUKESED 2018
18.05.2018 - 20.05.2018
Estonia, Maardu, Noorte 5, Kallavere Keskkool
EST 3rd European Championships and Junior European Championships in AGG
11.05.2018 - 13.05.2018
Estonia, Tallinn
EST International tournament SPRING BREEZE 2018
10.05.2018 - 11.05.2018
Estonia, Tallinn
EST Invitational tournament SPRING BREEZE mini 2018
10.05.2018 - 11.05.2018
Estonia, Tallinn
EST Eesti Noorte MV iluvõimlemises
05.05.2018
Viljandi Spordihoone (Vaksali 4, Viljandi)
EST Eesti MV ilu- ja rühmvõimlemises
28.04.2018 - 29.04.2018
Tartu, A.Le Coq Spordihoone
EST ELVA LAHTISED MV ILU-JA RÜHMVÕIMLEMISES
21.04.2018 - 22.04.2018
NÕO, Nõo Spordihoone (Kalju Aigro 1)
EST 2018. a EESTI KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
15.04.2018 - 16.04.2018
Kalevi Sports Hall (Tallinn, Juhkentali 12)
EST Lasnamäe cup 2018
07.04.2018 - 08.04.2018
Tallinn, Punane 69 a
EST Tartu meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises 2018
07.04.2018 - 08.04.2018
Tartu, A Le Coq spordimaja
EST NARVA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ILU- JA RÜHMVÕIMLEMINE
05.04.2018 - 07.04.2018
Narva, Spordikeskus, Rakvere, 22d
EST ELEGANCE CUP
30.03.2018 - 01.04.2018
TTÜ Spordihoone, Männiliiva 7, Tallinn
EST Lumikelluke
24.03.2018 - 25.03.2018
Vinni Spoordihoone (Rakvere)
EST ESS Kalev lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises 2018
24.03.2018
Tallinn, Kalevi Spordihall, Juhkentali 12
EST IDA-VIRUMAA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ILU- JA RÜHMVÕIMLEMINE
17.03.2018
Vaivara Huvikeskus, aadres: Kesk 1, Sinimäe, 40101 Ida-Viru maakond
EST 2018.A. LOOTUSTE KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES Mini-, laste- ja noorteklassile
10.03.2018 - 11.03.2018
Turu 8, Tartu
EST TeamGym Eesti Lahtised Karikavõistlused 2018
10.03.2018 - 10.02.2018
Kalevi Spordihall (Juhkentali 12, Talinn)
EST Kevadturniir 2018 ilu- ja rühmvõimlemises
03.03.2018 - 04.03.2018
Tartu, Turu Spordihoone, Turu 8
EST 2018. LOOTUSTE KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES Juuniori- ja meistriklassile
24.02.2018 - 25.02.2018
Narva, Spordikeskus (Rakvere tn.22d)
EST MISS VALENTINE 2018
15.02.2018 - 18.02.2018
TARTU, EST
EST Otepää lahtised meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises
10.02.2018 - 11.02.2018
Otepää, Otepää Spordihoone, Mäe 23 A
EST VEEBRUARI TÄHT 2018
10.02.2018
Maardu, Noorte 5, Kallavere Keskkool, Estonia
EST Kuldne Karikas 2018
03.02.2018 - 04.02.2018
TTÜ Spordihoone (Männiliiva 7, Tallinn)
EST NARVA LAHTISED LOOTUSTE KV ILUVÕIMLEMISES
03.02.2018
Narva, Spordikeskus Rakvere tn., 22d
EST International AGG Tournament "Mall Kalve Memorial Cup" 2018
28.01.2018
TALLINN, Estonia (Juhkentali 12)
EST International Rhythmic Gymnastics Tournament "WINTER PRINCESS 2018"
26.01.2018 - 27.01.2018
Kalevi Sports Hall (Tallinn, Juhkentali 12)
EST NARVA LAHTISED LOOTUSTE KV ILUVÕIMLEMISES
20.01.2018
Narva, Spordikeskus Rakvere tn., 22d
EST Tallinna MV rühmvõimlemises ja VK Janika Tallinn rahvusvaheline Talveturniir 2018 (INTERNATIONAL WINTER TOURNAMENT 2018)
13.01.2018
Kalevi Spordihall, Tallinn (Juhkentali 12)
EST Anna Melody Jouluturniir 2017
16.12.2017
Tallinn,Kuldnoka 24
EST Slonny Cup Tartu (International RG and AGG competition)
15.12.2017 - 17.12.2017
TARTU, A.Le Coq Sporthall
EST Christmas Cup 2017
08.12.2017 - 10.12.2017
Tallinn, TTÜ Spordihoone Männiliiva 7
EST International RG competition "Merepiiga 2017"
02.12.2017 - 03.12.2017
Tallinn, Estonia, Kalevi Sports Hall, Juhkentali 12, Tallinn
EST Snowflake 2017
02.12.2017 - 03.12.2017
Tallinn, Kuldnoka 24, Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi spordikompleks
EST TeamGym I Eesti Meistrivõistlused
02.12.2017
Tallinn, Spordikompleks Audentes (Tondi 84)
EST CINDERELLA
25.11.2017 - 26.11.2017
Kiili Gümnaasium, Kooli 2, Kiili alev, Harjumaa
EST BALTI SÜGIS 2017, ESTONIA
16.11.2017 - 19.11.2017
Maardu, Noorte 5, Kallavere Keskkool, Estonia
EST "NOVEMBRITÄHED"
11.11.2017 - 12.11.2017
Sõpruse 16, Vinni, Lääne – Virumaa, Estonia
EST VK Janika iluvõimlemise siseturniir "SÜGISSÄRA"
05.11.2017
Tartu, A Le Coq spordimaja
EST Eesti MV 2017 iluvõimlemise rühmkavades
04.11.2017
Kalevi Spordihall (Juhkentali 12, Tallinn)
EST Iluvõimlemise võistlus MINIKLASSI rühmkavades "SÜGISINGLIKESED" 2017
04.11.2017
Kalevi Spordihall, Juhkentali 12, Tallinn võistluse algus kell 10:30
EST Diiva Cup 2017
28.10.2017
Estonia, Tartu, Turu 8
EST Narva lahtised MV ilu- ja rühmvõimlemine
21.10.2017
Narva, Spordikeskus Rakvere, 22d
EST 2017.a. EEVL karikavõistlused vahendiga rühmkavades
14.10.2017
Tartu, Ihaste tee 7, A Le Coq spordimaja
EST BOGDANOVA’S TOURNAMENT 2017
07.10.2017 - 08.10.2017
Vinni Spordikompleks (Vinni Sports Complex), Address: Sõpruse 16, Vinni, Lääne – Virumaa (Estonia
EST Ida-Virumaa lahtised KV ilu- ja rühmvõimlemises
30.09.2017
Narva, Spordikeskus Rakvere, 22d
EST TALLINNA LAHTISED MV 2017 iluvõimlemise rühmkavades
23.09.2017
Kalevi Spordihall (Juhkentali 12, Tallinn)
EST 6.Noorus cup 2017
10.06.2017 - 11.06.2017
Hall Tondiraba,Varraku 14,Tallinn,Estonia
EST VK Janika Tallinn Kevadturniir
04.06.2017
Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi Spordikompleks
EST Paide Lahtised MV iluvõimlemises
03.06.2017
Paide, E-Piim Spordihall
EST IDA-VIRUMAA LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED ILU- JA RÜHMVÕIMLEMINE
02.06.2017 - 04.06.2017
Narva, Spordikeskus, tn. Rakvere, 22d
EST VK Janika iluvõimlemisturniir "Ühiselt edasi!"
30.05.2017
Tartu, A Le Coq spordimaja
EST Kevadturniir
27.05.2017
Sillamae,Estonia,Kesk 30,Sillamäe Spordikompleks Kalev
EST „Shining Star“ 2017
20.05.2017 - 21.05.2017
Estonia, Tallinn, Kuldnoka 24, Tallinna Lilleküla Gümnaasium
EST 2017. a EESTI KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES
13.05.2017 - 14.05.2017
TALLINN, Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka tn. 24
EST SKAZKA 2017
07.05.2017
TALLINN PUNANE 69 A
EST NARVA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ILU- JA RÜHMVÕIMLEMINE
06.05.2017 - 07.05.2017
Narva, Spordikeskus, Rakvere, 22d
EST 2017a. ELVA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED ILU- JA RÜHMVÕIMLEMISES
06.05.2017 - 07.05.2017
NÕO, Nõo Spordihoone (Kalju Aigro 1)
EST Eesti noorte MV iluvõimlemises ning 22. Eesti ja 2. Eesti noorte MV rühmvõimlemises
29.04.2017 - 30.04.2017
TALLINNA LILLEKÜLA GÜMNAASIUM; Kuldnoka 24, Tallinn
EST Tartu meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises 2017
22.04.2017 - 23.04.2017
Tartu, Turu Spordihoone, Turu 8
EST 2017 Eesti MV iluvõimlemises (juuniori- ja meistriklass)
14.04.2017 - 15.04.2017
A Le Coq Spordimaja, Ihaste tee 7, Tartu
EST Elegance Cup
01.04.2017 - 02.04.2017
TTÜ Spordihoone, Männiliiva 7, Tallinn
EST Ida-Virumaa lahtised MV ilu- ja rühmvõimlemine
01.04.2017
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn. 22d
EST VK Janika Kevadturniir B-gruppidele
26.03.2017
Tartu, A Le Coq Spordimaja
EST " Lumikelluke"
25.03.2017 - 26.03.2017
Estonia Vinni Lääne – Virumaa Sõpruse 16 Spordihoone
EST ESS Kalev lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises 2017
25.03.2017
Tartu, Tartu Ülikooli Spordihoone, Ujula tn. 4
EST Lootuste KV noorte-, juuniori- ja meistriklassile
18.03.2017 - 19.03.2017
Narva, Spordikeskus (Rakvere tn. 22d)
EST LASNAMAE CUP
12.03.2017
TALLINN PUNANE 69 A
EST Kevadturniir 2017 ilu- ja rühmvõimlemises
11.03.2017 - 12.03.2017
Tartu, Turu Spordihoone, Turu 8
EST Märtsikellukesed
05.03.2017
Turu 8, Tartu
EST 2017.A. LOOTUSTE KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES Mini- ja lasteklass
04.03.2017 - 05.03.2017
Tartu, Turu 8
EST Narva Lootuste Karikavõistlused
25.02.2017
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn., 22d
EST I LOVE R.G
25.02.2017 - 26.02.2017
Kiili Gümnaasium, Kooli 2, Kiili alev, Harjumaa
EST Narva Lootuste Karikavõistused
18.02.2017
Narva, Spordikeskus, Rakvere 22d
EST WORLD CUP in Aesthetic Group Gymnastics
11.02.2017 - 12.02.2017
Tartu, EST
EST MISS VALENTINE 2017
09.02.2017 - 12.02.2017
TARTU, A.Le Coq Sporthall
EST Kuldne Karikas 2017
04.02.2017 - 05.02.2017
Tallinna Lilleküla Gymnasium, Kuldnoka 24, Tallinn, Estonia
EST Otepää lahtised meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises
04.02.2017 - 05.02.2017
Otepää, Otepää Spordihoone, Mäe 23 A
EST VK Piruett lahtine Uusaastaturniir rühmvõimlemises 2017
21.01.2017
Tallinna Läänemere Gümnaasium (Vormsi, 3)
EST International Rhythmic Gymnastics Tournament "WINTER PRINCESS 2016"
17.12.2016 - 18.12.2016
Kuldnoka 24, Tallinn, Estonia
EST Slonny Cup 2016
16.12.2016 - 17.12.2016
Tartu, A Le Coq spordimaja
EST Christmas Cup 2016
10.12.2016 - 11.12.2016
Tallinn, TTÜ Spordihoone Männiliiva 7
EST Snowflake 2016
03.12.2016 - 04.12.2016
Estonia, Tallinn, Kuldnoka 24, Tallinna Lilleküla Gümnaasium
EST Cinderella
03.12.2016
Jüri Spordihoone, Laste 3, Harju maakond, Estonia
EST "BALTI SÜGIS" 2016
18.11.2016 - 20.11.2016
Estonia, Maardu, Noorte 5, Kallavere Keskkool
EST Eesti Meistrivõistlused iluvõimlemise rühmkavades
05.11.2016
NARVA Spordikeskuses, Narva Rakvere tn 22-d
EST Fouette lahtised Meistrivõistlused iluvõimlemise rühmkavades
05.11.2016
NARVA Spordikeskuses, Narva Rakvere tn 22-d
EST Diiva Cup 2016
29.10.2016 - 30.10.2016
Estonia, Tartu, Turu 8
EST Narva lahtised Meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises
22.10.2016
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn. 22d
EST EEVL Karikavõistlused vahendiga rühmkavades
15.10.2016
Tartu, A.Le Coq Spordihoone
EST Ida-Virumaa lahtised Karikavõistlused ilu- ja rühmvõimlemises
01.10.2016
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn. 22d
EST Tallinna lahtised MV iluvõimlemise rühmkavades
24.09.2016
TTÜ Spordihoone; Männiliiva 7, Tallinn
EST Ida-Virumaa lahtised KV ilu- ja rühmvõimlemine
03.06.2016 - 05.06.2016
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn. 22d
EST Lootuste Karikavõistlused rühmvõimlemises
29.05.2016
Tartu, A.Le Coq Spordimaja
EST 2016 EESTI MV ilu- ja rühmvõimlemises (Estonian Championships)
28.05.2016 - 29.05.2016
Tartu, A.Le Coq Spordimaja
EST VK Janika Kevadturniir B-gruppidele
22.05.2016
Tartu
EST Shining Star 2016
21.05.2016 - 22.05.2016
Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi Spordikompleks
EST Eesti KV
14.05.2016 - 15.05.2016
Narva, Spordikeskus, Rakvere, 22d
EST Ida-Virumaa lahtised MV ilu- ja rühmvõimlemises
07.05.2016 - 08.05.2016
Narva, Spordikeskus, Rakvere tn.22d
EST EEVL juunioride kontrollvõistlus
01.05.2016
Tartu, A.Le Coq Spordihoone
EST Eesti Noorte MV (Estonian Championships for prejuniors)
30.04.2016 - 01.05.2016
Tartu
EST Elva lahtised MV ilu- ja rühmvõimlemises 2016
23.04.2016
Nõo Spordihoone
EST Narva lahtised KV ilu- ja rühmvõimlemine
16.04.2016 - 17.04.2016
Narva, Spordikeskus 22d
EST Tartu Meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises (Tartu Championships)
09.04.2016 - 10.04.2016
Tartu, A.Le Coq Spordimaja
EST ESS Kalev lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises 2016
03.04.2016
Tartu, Tartu Ülikooli Spordihoone, Ujula tn. 4
EST Kevadturniir 2016
12.03.2016 - 13.03.2016
Tartu, Turu Spordihoone, Turu 8
EST Lootuste KV iluvõimlemises 2016 (mini- ja lasteklassi võistlus)
05.03.2016 - 06.03.2016
Tartu, Turu 8 Spordihoone
EST European Championships in AGG
13.02.2016 - 14.02.2016
Tartu, Estonia
EST Miss Valentine 2016 (RG, AGG)
11.02.2016 - 14.02.2016
Tartu, Estonia
EST Tallinna MV rühmvõimlemises
30.01.2016
Kalevi Spordihall
EST Talveturniir 2016
16.01.2016
Kalevi Spordihall
EST Slonny Cup Tartu, EST, 2015 (RG, AGG)
19.12.2015 - 20.12.2015
Tartu
EST Eesti Karikavõistlused iluvõimlemises (Estonian Cup in RG)
08.11.2015
Estonia, Tartu, A.Le Coq Spordimaja, Ihaste tee 7