Resultsfilter

CZE XXIII. AJUR CUP - Memoriál R. Urminského
14.04.2024
Hradec Králové
CZE UPREAL CUP 2024 - International competition
14.04.2024
U Stadionu Míru 1579, Tábor 390 03
CZE PŘEROVSKÁ STUŽKA
14.04.2024
Sportovní hala START Přerov, U Tenisu 16, Přerov
CZE PŘEROVSKÁ STUHA
13.04.2024
Sportovní hala START Přerov, U Tenisu 16, Přerov
CZE Veselská panenka
07.04.2024
Kollárova 1660, Veselí nad Moravou
CZE Mantilácký tulipánek
06.04.2024
Univerzitní kampus Bohunice, BRNO
CZE Veselská stuha
06.04.2024
Kollárova 1660, Veselí nad Moravou
CZE Ústecký pohárek
24.03.2024
Sportovní hala UJEP, Resslova ul. 5903, Ústí nad Labem
CZE Žďárská sněženka 2024
24.03.2024
sportovní hala Bouchalky, Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou
CZE Ústecký pohár
23.03.2024 - 23.01.2024
Sportovní hala UJEP, Resslova ul. 5903, Ústí nad Labem
CZE Bizon´s cup 2024 - KPMG
23.03.2024
Střední škola technická, Zelený pruh 1294/52, Praha 4
CZE 2. závod 2. ročníku Severomoravské Superligy
23.03.2024
Olomouc
CZE Disney Cup
16.03.2024 - 17.03.2024
Sportovní hala Blučina, Na Lázních 620, 664 56 Blučina
CZE Pohár města Kyjova v moderní gymnastice
16.03.2024
Dubňany
CZE Dream Cup 2024
09.03.2024
Prague
CZE 33rd international competition - Milevský pohár / Milevsko cup
02.03.2024
Milevsko
CZE 2. závod 32. ročníku Jihočeské ligy
17.02.2024
Milevsko
CZE MČR společné skladby linie B, Finále Českomoravského poháru
25.11.2023
Sportovní hala Jižní město, Květnového vítězství 2233/52, 149 00 Praha 11
CZE MČR společné skladby dvojice a trojice
19.11.2023
SK MG Havířov
CZE MČR společné skladby linie A
18.11.2023
SSK Vítkovice
CZE Oblastní přebor Jihomoravské soutěžní oblasti společných skladeb - linie B
05.11.2023
Břeclav
CZE Přebor Prahy ve společných skladbách linie B
05.11.2023
sportovní hala SŠ technické, Zelený pruh 1294/52, Praha 4
CZE CREATIVE CAPS CUP
05.11.2023
Sportovní hala START Přerov, U Tenisu 16, Přerov
CZE Oblastní přebor Jihomoravské soutěžní oblasti společných skladeb, dvojic a trojic - LINIE A
04.11.2023
Vyškov
CZE Zpč. oblastní přebor MG SS+DT
04.11.2023
Plzeň
CZE Žďárská Popelka 2023
04.11.2023
sportovní hala Bouchalky, Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou
CZE Oblastní přebor Severomoravské soutěžní oblasti
04.11.2023
Sportovní hala START Přerov, U Tenisu 16, Přerov
CZE Porta Bohemica Cup
28.10.2023
Sportovní hala UJEP, Resslova ul. 5903, Ústí nad Labem
CZE TRASKO Cup
21.10.2023
Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov
CZE Veselský pohár 2023
14.10.2023
Kollárova 1660, Veselí nad Moravou
CZE MČR Juniorek A, Seniorek A
23.09.2023 - 24.09.2023
Brno
CZE Přebor Prahy Juniorek A, Seniorek A
15.09.2023
Tělocvična TJ Sokol Karlín – Malého 319/1, 186 00 Karlín
CZE Carlsbad RG Cup 2023
17.06.2023 - 18.06.2023
Karlovy Vary
CZE Mistrovství České republiky v Estetické skupinové gymnastice krátkého a dlouhého programu v kategorii dětí, juniorek a žen a ESG CUP V
11.06.2023
Brno
CZE GRAND PRIX BRNO TART CUP 2023
02.06.2023 - 04.06.2023
Brno, City Sportś Hall, Vodova 108, 616 00 Brno
CZE TART CUP
02.06.2023 - 04.06.2023
Brno, City Sportś Hall, Vodova 108, 616 00 Brno
CZE MČR KP
28.05.2023
SK MG Břeclav
CZE MČR Naděje mladší A, Naděje starší A
27.05.2023 - 28.05.2023
Sportovní hala Jižní Město - Květnového vítězství 2233/52, Praha 11
CZE MČR ZP
27.05.2023
GyTa Kyjov
CZE MČR Seniorky B, Naděje mladší B
20.05.2023 - 21.05.2023
Hradec Králové
CZE MČR Juniorky B, Naděje starší B
13.05.2023 - 14.05.2023
Jablonec nad Nisou
CZE Oblastní přebor Jihomoravské soutěžní oblasti - KPMG - Kombinovaný program
07.05.2023
Brno
CZE Oblastní přebor Jihomoravské soutěžní oblasti - ZP - Základní program
06.05.2023
Sportovní hala Jedovnice 707,Jedovnice
CZE O pohár města Ostravy - 27. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC /THE CUP OF OSTRAVA - 26. international competition/
06.05.2023
Sportovní hala Sareza - Hrušovská 15/2953, Ostrava-Přívoz
CZE Oblastní přebor Jihomoravské soutěžní oblasti - NAML B, NAST B , JUNI B, SENI B
01.05.2023
Vyškov
CZE Oblastní přebor Jihomoravské soutěžní oblasti - NAML A, NAST A
30.04.2023
Vyškov
CZE Oblastní přebor Jihomoravské soutěžní oblasti NNML
29.04.2023
Sportovní hala, Srbská 116/4, Brno
CZE Pohár města Kyjova v moderní gymnastice
29.04.2023
Dubňany
CZE Oblastní přebor volného programu pro rok 2023 pro Severočeskou oblast a Západočeskou oblast
29.04.2023 - 30.04.2023
Městská sportovní hala, U Přehrady 4747/20, Jablonec nad Nisou
CZE SPRING TART CUP 2023
23.04.2023
Brno, sportovní hala SK TART MS Brno, Vojtova 14, 639 00
CZE Mantilácký tulipánek
23.04.2023
Sportovní hala, Jedovnice 707
CZE Kvalifikace Juniorek A
22.04.2023
sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov
CZE PŘEROVSKÁ STUŽKA
16.04.2023
Sportovní hala Start, U Tenisu 16, Přerov 75002
CZE Traskáček
15.04.2023
Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov
CZE PŘEROVSKÁ STUHA
15.04.2023
Sportovní hala Start, U Tenisu 16, Přerov 75002
CZE Oblastní přebor Jihomoravské soutěžní oblasti - Seniorky A, Juniorky A
07.04.2023
Vyškov
CZE O pohár města Vyškova
07.04.2023
Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov
CZE UPREAL CUP
07.04.2023
U Stadionu Míru 1579, Tábor 390 03
CZE Veselská stuha
02.04.2023
Kollárova 1660, Veselí nad Moravou
CZE Veselská panenka
01.04.2023
Kollárova 1660, Veselí nad Moravou
CZE Žďárská Sněženka
25.03.2023
Sportovní hala Bouchalky, Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou
CZE Severomoravská superliga
25.03.2023
Ostrava, Hala Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových, Plzeňská 2627, 700 30 Ostrava-jih-Zábřeh
CZE Mezzioddílový závod PROVO - MANTILA
19.02.2023
Brno
CZE Severomoravská superliga
18.02.2023
Olomouc, tělocvična TJ Sokol Olomouc, tř. 17. listopadu 1
CZE Mistrovství České republiky -soutěž skladeb dvojic a trojic
20.11.2022
Fakulta sportovních studií MU Kamenice 753/5, 625 00 Bohunice, Česko
CZE Mistrovství České republiky společných skladeb - linie A
19.11.2022
Fakulta sportovních studií MU Kamenice 753/5, 625 00 Bohunice, Česko
CZE Žďárská Popelka
12.11.2022
Sportovní hala Bouchalky, Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou
CZE CREATIVE CAPS CUP
06.11.2022
Sportovní hala START Přerov, U Tenisu 16, Přerov
CZE Oblastní přebor společných skladeb, dvojic a trojic - LINIE A
05.11.2022
Vyškov
CZE Oblastní přebor Severomoravské oblasti ve společných skladbách a skladbách dvojic a trojic
05.11.2022
Sportovní hala START Přerov, U Tenisu 16, Přerov
CZE TRASKO Cup 2022
22.10.2022
Sportovní hala ZŠ Purkyňova, Vyškov
CZE GRAND PRIX BRNO TART CUP 2022
15.10.2022 - 16.10.2022
Brno, City Sportś Hall, Vodova 108, 616 00 Brno
CZE O veselský pohár 2022
15.10.2022
CZE Kollárova 1660, Veselí nad Moravou, 698 01
CZE TART CUP 2022
14.10.2022 - 16.10.2022
Brno, City Sportś Hall, Vodova 108, 616 00 Brno
CZE Carlsbad RG Cup 2022
04.06.2022 - 05.06.2022
Karlovy Vary
CZE Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší A a naděje starší A
28.05.2022 - 29.05.2022
Vyškov
CZE Mistrovství České republiky v kategorii naděje starší B pro rok 2022
15.05.2022
Olomouc
CZE Mistrovství České republiky v kategorii juniorky B pro rok 2022
14.05.2022
Olomouc
CZE Přebor JMSOMG v kategorii Naděje nejmladší
08.05.2022
Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov
CZE Přebor JMSOMG v kategorii Naděje mladší A a naděje starší A
07.05.2022
Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov
CZE Veselská stuha 2022
01.05.2022
CZE, Veselí nad Moravou
CZE Veselská panenka 2022
30.04.2022
CZE, Veselí nad Moravou
CZE O LÍŠEŇSKOU GYMNASTKU
30.04.2022
Jedovnice, Na Větřáku 463- Hala SPŠ Jedovnice
CZE Mistrovství České republiky v kategorii juniorky A a seniorky A
30.04.2022 - 01.05.2022
Jihlava
CZE Oblastní přebor - Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky
24.04.2022
Ostrava
CZE O pohár města Ostravy - 26. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC /THE CUP OF OSTRAVA - 26. international competition/
23.04.2022
Ostrava
CZE SPRING TART CUP 2022
23.04.2022
Brno, sports hall TJ Sokol Brno I, Kounicova 22, 602 00 Brno, Czech Republic
CZE Oblastní přebor Jihomoravské soutěžní oblasti - NAML B, NAST B , JUNI B, SENI B
23.04.2022
Jedovnice, Na Větřáku 463- Hala SPŠ Jedovnice
CZE Flóra Cup 2021
13.11.2021
TJ Sokol Olomouc, tř. 17. listopadu 788/1, 779 00 Olomouc, GPS: 49.5892564N, 17.2580508E
CZE Mistrovství České republiky kategorie Juniorky B pro rok 2021
31.10.2021
Ostrava
CZE Mistrovství České republiky kategorie Naděje starší B pro rok 2021
30.10.2021
Ostrava
CZE Veselská stuha 2021
17.10.2021
CZE, Veselí nad Moravou
CZE Veselská panenka 2021
16.10.2021
CZE, Veselí nad Moravou
CZE O pohár města Ostravy - 25. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC /THE CUP OF OSTRAVA - 25. international competition/
04.09.2021
Ostrava
CZE BRNO TART CUP 2021
04.09.2021 - 05.09.2021
Brno, městská hala Vodova 108, Brno, Czech Republic
CZE Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky
19.09.2020
Ostrava
CZE O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC /THE CUP OF OSTRAVA - 24. international competition/
05.09.2020
Ostrava
CZE O veselský pohár 2019
12.10.2019
CZE, Veselí nad Moravou
CZE Přebor JMSO pro rok 2019 v kategoriích kombinovaného programu MG
19.05.2019
CZE, Veselí nad Moravou
CZE O pohár města Ostravy - 23. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC /THE CUP OF OSTRAVA - 23. international competition/
04.05.2019
Ostrava
CZE Přebor okresu Hodonín
30.04.2019
CZE, Veselí nad Moravou
CZE XX. AJUR CUP 2019 - Memoriál Radka Urminského
19.04.2019
Hradec Králové
CZE Veselská stuha 2019 (základní a kombinovaný program)
31.03.2019
Veselí nad Moravou
CZE Veselská panenka 2019
30.03.2019
CZE, Veselí nad Moravou
CZE O veselský pohár 2018/Cup of Veseli 2018
20.10.2018
CZE, Veselí nad Moravou
CZE FAIRY CUP 2018
08.05.2018
Jihlava, CZE
CZE O pohár města Ostravy - 22. ročník mezinárodního závodu /THE CUP OF OSTRAVA - 22. international competition/
05.05.2018
Ostrava
CZE Veselská stuha 2018 (základní a kombinovaný program)
15.04.2018
Veselí nad Moravou
CZE Veselská panenka 2018 (volný program)
14.04.2018
Veselí nad Moravou
CZE Alena Fialova Memorial 2018 - 7th edition
08.04.2018
Plzeň
CZE SYSTHERM CUP
18.11.2017
Plzeň, Czech republic
CZE O veselský pohár 2017/Cup of Veseli 2017
14.10.2017
CZE, Veselí nad Moravou
CZE O pohár města Ostravy - 21. ročník mezinárodního závodu /THE CUP OF OSTRAVA - 21. international competition/
06.05.2017
Ostrava
CZE Přebor okresu Hodonín
02.05.2017
CZE, Veselí nad Moravou
CZE Alena Fialova Memorial 2017 - 6th edition
08.04.2017
Pilsen, Czech republic
CZE Veselská stuha 2017 (základní a kombinovaný program)
02.04.2017
CZE, Veselí nad Moravou
CZE Veselská panenka 2017 (volný program)
01.04.2017
CZE, Veselí nad Moravou
CZE SYSTHERM CUP
19.11.2016
Plzeň
CZE "O veselský pohár 2016"- závod společných skladeb, závod dvojic a trojic
22.10.2016
CZE, Veselí nad Moravou
CZE MČR kategorie dorostenky 2016
21.05.2016
Sportovní hala TEZA Hodonín, Lipová alej 4110/23, Hodonín
CZE Alena Fialová Memorial
07.05.2016
Pilsen, Czech republic
CZE Veselská stuha 2016 (základní a kombinovaný program)
20.03.2016
CZE, Veselí nad Moravou
CZE 1. kolo – Západočeská liga v moderní gymnastice 2016
19.03.2016
Plzeň • Hala TJ Slavoj Plzeň z. s. u Zimního stadionu, Třebízského 12, Plzeň
CZE Veselská panenka 2016 (volný program)
19.03.2016
CZE, Veselí nad Moravou
CZE SYSTHERM Cup
21.11.2015
Plzeň