Resultsfilter

CRO PRVENSTVO ZAGREBA U RITMIČKOJ GIMNASTICI - INDIVIDUALNI APSOLUTNI PROGRAM
14.04.2024
XV. gimnazija Mioc
CRO 8th Galatea Cup
12.04.2024 - 14.04.2024
Vrsar, Petalon 1F, Sport Centar Saline
CRO 1. KOLO KUPA HRVATSKE U RITMIČKOJ GIMNASTICI - REGIJA JUG
06.04.2024
Trogir
CRO POREČ CUP 2024
23.03.2024 - 24.03.2024
Sportska dvorana Žatika
CRO Leda cup 2024
15.03.2024 - 17.03.2024
Zagreb
CRO ADRIA CHALLENGE 2024 ( only group exercises)
02.03.2024
Pula
CRO 17. Christmas cup
16.12.2023 - 17.12.2023
Zagreb
CRO PRVENSTVO HRVATSKE U RITMIČKOJ GIMNASTICI U GRUPNIM VJEŽBAMA
09.12.2023
XV. GIMNAZIJA,JORDANOVAC 8, ZAGREB
CRO Prvenstvo Zagreba u Grupnim vježbama - Apsolutni program
02.12.2023
Sportski centar Lučko, Ježdovečka ul. 3b
CRO 32. Pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske
18.11.2023 - 19.11.2023
VRSAR, PETALON 1F, SPORT CENTAR SALINE
CRO 16. RONDO KUP
04.11.2023 - 05.11.2023
Osijek
CRO 32. POJEDINAČNO I EKIPNO PRVENSTVO ZAGREBA U RITMIČKOJ GIMNASTICI - INDIVIDUALNI APSOLUTNI PROGRAM
04.11.2023
Sportska dvorana XV. gimnazije, Zagreb
CRO FIG AURA CUP CROATIA and AURA CUP ZAGREB 2023
13.10.2023 - 15.10.2023
ZAGREB, KC Dražen Petrović, Cibona
CRO SIRENA CUP 2023
06.10.2023 - 08.10.2023
Zadar
CRO 32. Prvenstvo Hrvatske slobodni program i slobodni program - grupne vježbe/parovi/trojke
17.06.2023 - 18.06.2023
Pula
CRO Kvalifikacijsko kolo u ritmičkoj gimnastici - regija Sjever
11.06.2023
XV. GIMNAZIJA,JORDANOVAC 8, ZAGREB
CRO 32. PRVENSTVO ZAGREBA U RITMIČKOJ GIMNASTICI INDIVIDUALNI SLOBODNI I GRUPNI PROGRAM, INDIVIDUALNI OBAVEZNI PROGRAM I POČETNI GRUPNI PROGRAM
03.06.2023 - 04.06.2023
Sportska dvorana XV. gimnazije, Zagreb
CRO 32. Višebojsko prvenstvo Hrvatske
27.05.2023 - 28.05.2023
SGC Aton, Ulica Josipa Marčeca 25, 40305, Nedelišće
CRO 41.SVIBANJSKI TURNIR / 41. MAY TOURNAMENT
20.05.2023 - 21.05.2023
XV. gimnazija Mioc - Jordanovac 8, Zagreb, Croatia
CRO 2. Kvalifikacijsko kolo u ritmičkoj gimnastici slobodni program - regija Jug
14.05.2023
ŠC Višnjik, Splitska 3, 23000 Zadar
CRO 32.VIŠEBOJSKO PRVENSTVO ZAGREBA U RITMIČKOJ GIMNASTICI - APSOLUTNI PROGRAM
13.05.2023
Sportska dvorana XV. gimnazije, Zagreb
CRO GAZELA CUP 2023
29.04.2023 - 30.04.2023
Pula
CRO Leda cup 2023
21.04.2023 - 23.04.2023
Zagreb
CRO 7th Galatea Cup
14.04.2023 - 16.04.2023
VRSAR, PETALON 1F, SPORT CENTAR SALINE
CRO POREČ CUP 2023
01.04.2023 - 02.04.2023
Poreč, Vukovarska 3, sport centar Žatika
CRO 1. KOLO KUPA HRVATSKE U RITMIČKOJ GIMNASTICI - REGIJA JUG
26.03.2023
Sportska dvorana "Vinko Kandija", Trogir
CRO 16. Christmas Cup
17.12.2022 - 18.12.2022
Zagreb
CRO PRVENSTVO HRVATSKE U RITMIČKOJ GIMNASTICI U GRUPNIM VJEŽBAMA
10.12.2022
XV. GIMNAZIJA,JORDANOVAC 8, ZAGREB
CRO ADRIA CHALLENGE ( only group exercises)
04.12.2022
DOM SPORTOVA MATE PARLOV, PULA
CRO PRVENSTVO ZAGREBA U RITMIČKOJ GIMNASTICI U GRUPNIM VJEŽBAMA
03.12.2022
ZAGREB
CRO 31. Višebojsko Prvenstvo Hrvatske u ritmičkoj gimnastici - APSOLUTNI PROGRAM
12.11.2022 - 13.11.2022
Osijek
CRO 15. RONDO KUP
05.11.2022 - 06.11.2022
Osijek
CRO 31.VIŠEBOJSKO PRVENSTVO ZAGREBA U RITMIČKOJ GIMNASTICI - APSOLUTNI PROGRAM
05.11.2022
Sportska dvorana XV. gimnazije, Zagreb
CRO LEDA CUP 2022
28.10.2022 - 30.10.2022
Zagreb
CRO SIRENA CUP 2022
01.10.2022 - 02.10.2022
ŠC VIŠNJIK, Krešimir Ćosić hall, Splitska 3, 23000 Zadar
CRO Prvenstvo Hrvatske u slobodnom programu ritmičke gimnastike, individualni program, grupne vježbe, parovi/trojke
11.06.2022 - 12.06.2022
Zagreb
CRO Kvalifikacijsko kolo u ritmičkoj gimnastici - regija Jug
04.06.2022
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
CRO Kvalifikacijsko kolo u ritmičkoj gimnastici - regija Sjever
04.06.2022 - 05.06.2022
XV. GIMNAZIJA,JORDANOVAC 8, ZAGREB
CRO KVALIFIKACIJSKO KOLO U RITMIČKOJ GIMNASTICI slobodni program-grupne vježbe/duo/trio- regija Zapad
04.06.2022
OŠ.VELI VRH PULA
CRO 40.SVIBANJSKI TURNIR / 40. MAY TOURNAMENT
21.05.2022 - 22.05.2022
XV. gimnazija Mioc - Jordanovac 8, Zagreb, Croatia
CRO 31. PRVENSTVO ZAGREBA U RITMIČKOJ GIMNASTICI INDIVIDUALNI SLOBODNI I GRUPNI PROGRAM, INDIVIDUALNI OBAVEZNI PROGRAM I POČETNIČKI GRUPNI PROGRAM
14.05.2022 - 15.05.2022
XV. GIMNAZIJA,JORDANOVAC 8, ZAGREB
CRO GAZELA CUP GROUPS + DUO/TRIO
08.05.2022
Pula, DOM SPORTOVA MATE PARLOV
CRO 14. GAZELA CUP
07.05.2022 - 08.05.2022
DOM SPORTOVA MATE PARLOV, PULA
CRO 31. POJEDINAČNO I EKIPNO PRVENSTVO ZAGREBA U RITMIČKOJ GIMNASTICI - APSOLUTNI PROGRAM
30.04.2022
Sportska dvorana XV. gimnazije, Zagreb
CRO International tournament PIRUETA CUP VIROVITICA 2022
22.04.2022 - 24.04.2022
Virovitica
CRO 15. Christmas Cup
11.12.2021 - 12.12.2021
Zagreb
CRO 14. RONDO KUP 2021
12.11.2021 - 14.11.2021
Osijek, Croatia
CRO 30. EKIPNO, POJEDINAČNO I VIŠEBOJSKO PRVENSTVO HRVATSKE U RITMIČKOJ GIMNASTICI
06.11.2021 - 07.11.2021
VRSAR, PETALON 1F, SPORTSKI CENTAR SALINE
CRO ZAVRŠNICA KUPA HRVATSKE U RITMIČKOJ GIMNASTICI U B I C PROGRAMU
05.11.2021 - 06.11.2021
VRSAR, PETALON 1F, SPORTSKI CENTAR SALINE
CRO LEDA CUP 2021
30.10.2021 - 31.10.2021
Zagreb
CRO KOLO KUPA HRVATSKE U RITMIČKOJ GIMNASTICI B i C program - REGIJA JUG - 3. Kolo
24.10.2021
SD "VINKO KANDIJA" , Dr Franje Tuđmana 14 , 21220 TROGIR
CRO Višebojsko prvenstvo Grada Zagreba i Prvenstvo grada u B i C programu
23.10.2021 - 24.10.2021
XV gimnazija, Zagreb
CRO Regija sjever, kolo B i C programa
23.10.2021 - 24.10.2021
Zagreb, XV Gimnazija
CRO AURA CUP ZAGREB 2021
15.10.2021 - 17.10.2021
Zagreb
CRO Kup Hrvatske u ritmičkoj gimnastici B i C program - regija Jug - 2. kolo
10.10.2021
Zadar
CRO SIRENA CUP 2021
02.10.2021 - 03.10.2021
Zadar, Croatia
CRO 1.KOLO KUPA HRVATSKE U RITMIČKOJ GIMNASTICI B i C program -REGIJA JUG
27.06.2021
SD "VINKO KANDIJA" , Dr Franje Tuđmana 14 , 21220 TROGIR
CRO Prvenstvo grada Zagreba
23.06.2021
Zagreb
CRO KOLO KUPA HRVATSKE U RITMIČKOj GIMNASTICI B i C program - regija Jug
22.11.2020
SD "VINKO KANDIJA" , Dr Franje Tuđmana 14 , 21220 TROGIR
CRO 29. EKIPNO, POJEDINAČNO I VIŠEBOJSKO PRVENSTVO HRVATSKE U RITMIČKOJ GIMNASTICI
14.11.2020 - 15.11.2020
Varaždin, Gradska sportska dvorana Arena Varaždin, Šetalište Franje Tuđmana 1
CRO 13. RONDO KUP 2020
17.10.2020
Osijek, Croatia
CRO Adria Challenge (groups)
16.02.2020
Dom sportova Mate Parlov Pula, CROATIA
CRO 14. Christmas cup
14.12.2019 - 15.12.2019
Zagreb
CRO RONDO KUP 2019 - 12th international friendship tournament in rhythmic gymnastics
09.11.2019 - 10.11.2019
Osijek, Croatia
CRO 28.Pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske
19.10.2019 - 20.10.2019
Osijek
CRO 28. Pojedinačno i ekipno prvenstvo Zagreba u RG
12.10.2019
Zagreb
CRO SIRENA CUP 2019
05.10.2019 - 06.10.2019
Zadar, Croatia
CRO International friendship tournament PIRUETA CUP VIROVITICA 2019
14.06.2019 - 16.06.2019
Virovitica,Croatia
CRO Završno kolo za Kup Hrvatske-regija sjever
01.06.2019
Zagreb, ZV pav.25
CRO 13. GAZELA CUP
04.05.2019 - 05.05.2019
DOM SPORTOVA
CRO 28. višebojsko prvenstvo grada Zagreba
13.04.2019
Zagreb
CRO Kup Hrvatske u ritmičkoj gimnastici B i C program - regija Jug
06.04.2019
ŠC Višnjik, Splitska 3, 23000 Zadar
CRO Aura Cup C 2019
31.03.2019
Zagreb
CRO AURA CUP ZAGREB 2019
29.03.2019 - 31.03.2019
ARENA ZAGREB, Vice Vukova 8, 10000 ZAGREB
CRO Leda Cup 2019 and 14th Friendship tournament
16.03.2019 - 17.03.2019
Zagreb
CRO RONDO KUP 2018 - 11th international friendship tournament in rhythmic gymnastics
20.10.2018 - 21.10.2018
Osijek, Croatia
CRO 27. POJEDINAČNO I EKIPNO PRVENSTVO ZAGREBA U RITMIČKOJ GIMNASTICI
06.10.2018
Sportska dvoran XV Gimnazije, Zagreb
CRO SIRENA CUP 2018
29.09.2018 - 30.09.2018
Zadar, Croatia
CRO 27. PRVENSTVO ZAGREBA U RITMIČKOJ GIMNASTICI B PROGRAM INDIVIDUALNO I C PROGRAM GRUPNE VJEŽBE
12.05.2018
XV. GIMNAZIJA,JORDANOVAC 8, ZAGREB
CRO 27. VIŠEBOJSKO PRVENSTVO ZAGREBA U RG
21.04.2018
SPORTSKA DVORANA XV GIMNAZIJE, JORDANOVAC 8, ZAGREB
CRO AURA CUP ZAGREB 2018
06.04.2018 - 08.04.2018
SC LUČKO, ZAGREB, CROATIA
CRO Leda Cup 2018 and 13th Friendship tournament
17.03.2018 - 18.03.2018
Zagreb, Croatia
CRO RONDO KUP 2017 - 10th international friendship tournament in rhythmic gymnastics
20.10.2017 - 22.10.2017
Osijek, Croatia